Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa šā gada sākumā atlaistā veselības ministre Ilze Viņķele par četrām darba dienām no 4. līdz 7. janvārim atalgojumā ir saņēmusi 10 865 eiro, rāda viņas iesniegtā bijušās valsts amatpersonas deklarācija. Tiesa, šajā summā, visticamākais, ir iekļauta arī neizmantotā atvaļinājuma nauda utml.

I. Viņķeles deklarācija arī precīzi fiksē tos politiskos spēkus, kurus viņa pārstāv un kuri ir atbildīgi par viņas darbību: viņa ir valdes locekle Kustībā "Par!", valdes locekle Attīstībai/Par! un domes vadītāja Kustībā "Par!".

No veselības ministres amata I. Viņķele ir šķīrusies gluži labi materiāli nodrošināta: viņa ir deklarējusi īpašumā esošu dzīvokli Rīgā, tāpat īpašumā esošu 2017. gada izlaiduma auto VW Polo, kā arī precīzi 21 000 eiro bankas kontā, 9890 eiro lielas parādsaistības un 5000 eiro aizdevumu kādai privātpersonai.

I. Viņķeles deklarācija par 2020. gadu vēl nav iesniegta, savukārt 2019. gada deklarācija rāda, ka pagājušā gada laikā viņas turība būtiski pieaugusi – palielinājušies uzkrājumi, samazinājušās parādsaistības, palielinājies aizdevums nezināmajai privātpersonai, un 2003. gada izlaiduma MiniCooper vietā nācis jau pieminētais VW Polo.

Visa 2019. gada laikā I. Viņķele atalgojumā bija saņēmusi 67 094 eiro – tātad vidēji 5591 eiro mēnesī.

Novērtē šo rakstu:

109
5