Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

11.07.2018. 18:14

(car) Latv.Radio 1 -kā TASS... ziņoja, ka biedrs , jeb jūdenes DĒLS-esot tā PĀRPŪLĒJIES Latvijas 100 gades pasākumos, kur notika Nacionālie Svētku Starptautiski svarīgie Notikumi-Rīg Ceļus un Laukumus "Novadīja'" pilnīgā HAOSĀ"-esot PĀRPŪTĪJIES SPĀNIJĀ. Viss precīzi saskaņā...ar ""Cianas gudro""protokoliem. Kā jau tieshā okupanta-virsnieka DĒLS-jebkurā brīdī var aizbraukt prom-individuāli-vai ar pārējiem.SAVĒJIEM-.pie SAVĒJIEM....Vismaz bija TĪRĀKS GAISS...(kiss2)..

Atbildēt

egils l

04.07.2018. 19:38

VISU ZEMJU LATVIEŠI, SAVIENOJIETIES !

(flag:lv)(sun)Šodien 02.07.2018.g. skatoties LTv1 pārraidi no 800 gadīgās vardarbīgā judokristīgā kulta celtnes-Rīgas Doma tiešraidi-, noziedzīgās jūdu reliģijas, kas oficiāli gan ir DALĪTA NO VALSTS-kur izskatījās, ka cilvēki burtiski tikuši sadzīti ar varu-oficiālieLR Varas pārstāvji un no bērniem līdz sirmgalvjiem likts dziedāt un arī klausīties,,,,,jūdu-semītu reliģiozās dziesmas, piem,ka kādam AUSTRUMU AZIĀTU GANAM esot jāgana AVIS - burtiski kā DZĪVNIEKU FERMĀ,-sežot kā kādas MELNĀS LOŽAS pasākumā/ kuras Varneši vēl šodien MELO ! ka Viņu"" dievība "gan piedomāta...."priekš gojiem /nežīdiem/ - Isa-jeb Jēzus esot bijis "'PIESISTS"" krustā-Lasiet š.g. jūnija mēneša žurnālus ""ZINTNIEKS""-ar ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktora V,ŠTEINA rakstus par Ješua dzīvi gan pēc viņa ATSIEŠANAS !- no krusta un kad viņš 3-jās dienās atlabis, un kurš tālāk ar savu ģimeni-savu sievu un saviem bērniem devies uz Indiju./- Žurnāla "" ZINTNIEKS"" rakstos arī ir vēsturiski izpētīts, ka t.s."'Jaunavas Marijas'" nosaukums ir iegūts kā ""ČINS-DIENESTA PAKĀPE"" jau pieaugušai sievietei ar vairākiem izdzemdētiem bērniem.... Nāk prātā nesenā biedru Vējoņa un Mūrnieces uzruna Brīvības Laukumā Dziesmu un Deju Svētku atklāšānā-kur uzrunā Latvijai /pat ne valstij/ tika novēlēts ilgs mūžš..., bet par Latviešu TAUTU, kuras dēļ Latvijas valsts vispār pastāv-NETIKA pieminēts ne pušplēsts vārds,,,NOŽĒLOJAMI. Atgādinājums, ka kādā runā 2016.g. -rādīta vienā Ren Tv pārraidē, kur Argentīnas Masonu Franciskāņu Ordeņa Romas katoļu "'VIRSGANS"' Papa-pāvests izteicās-"'KAD PIETIEKOŠI DAUDZ CILVĒKI ZINĀS UN SAPRATĪS, ka Ješua-Jēzus NAV NEKAD BIJIS PIESISTS KRUSTĀ-JUDOKRISTIETĪBAS VILTUS RELIĢIJA-SISTĒMA SABRŪK ! UZ VISIEM LAIKU LAIKIEM ! Bet mums CILVEKIEM jau tagad-no šī brīža, VISĀM TAUTĪBĀM..IR VIENS zināms ATRISINĀJUMS- VIENS IENAIDNIEKS- zinot, ka tā IR JUDOKRISTIETĪBA ! -visās tās Astrumniecīgi VILTĪGAJĀS, MELĪGAJĀS,VARDARBĪGAJĀS, ZOMBĒJOŠĀS , SLEPKAVNIECĪGAJĀS,CILVĒKU PAZEMOJOŠAJĀS u.c. tamlīdzīgās izpausmēs !(bell)Ar to tiks ATRISINĀTS , ka cilvēki būs BRĪVI NO RELIĢIOZAJĀM BAILĒM, no NODEVĪBĀM, no RELIĢIOZAJIEM KARIEM, no SLIMĪBĀM, no OKUPĀCIJĀM, iegūsim daudz BRĪVA LAIKA savai INDIVIDUĀLAJAI un ĢIMENISKSKAJAI CILVĒCĪGAJAI GARĪGAJAI ATTĪSTĪBAI, u,c,,,,:))(flag:lv) LAI IR !

Atbildēt

Šoreiz -ne tikai

04.07.2018. 09:46

»

Visi tie dz un d svētki

ir tvaika nolaišana tautai ar dz un d šodienas genocīda apstākļos. Kompensācija par pakļaušanos


Dziesmu svētku dalībniekus `40 000 ( un + vēl ģimenes un radi ) iecerēts izmantot kā ietekmes aģentus un labticīgus balsotājus rudenī par pie varas esošajiem. Sak, ,,būsim mēs pie varas -varēsiet diet un dainot arī turpmāk,,

Atbildēt

motorhead

04.07.2018. 08:38

Apinis ir anesteziologs, tas visu izsaka. Kā jaunībā saostījās, tā laikam arī turpina. Nelaiž vaļā tā lieta. Tad nu arī osta un skricelē vienā laidā.

Atbildēt

Nu ko nu uzmeti lūpu?

03.07.2018. 20:09

»

kārtējā

ākstu biedrības preža noplūde apenēs


Vai tad kaut kas no tā ko Apinis tik sen atpakaļ rakstījis nav patiesība? Ir patiesība, gan tajā laikā, gan šobrīd. Interesantākais, ka tos, kas šīs kļūdas pieļauj no dziesmu svētkiem uz dziesmu svētkiem, joprojām tur kā neaizvietojamus. Tik daudz ļaužu par visu to murgu cepās, bet kundzītēm kā pīlēm ūdens- ne silts ne auksts. Jā, un pie tam pat kultūras ministre taču cita... gan no tās pašas partijas. Muļķu zeme 21. gadsimts.

Atbildēt

kārtējā

03.07.2018. 17:33

ākstu biedrības preža noplūde apenēs.

Atbildēt

Skatītāja

03.07.2018. 16:11

Vakar biju tautas deju koncertā Arēnā Rīgā.Arēnā 1.un 3.lmenis bija piepildīti ar skatītājiem,bet 2.līmenis ( četras rindas ar sarkaniem krēsliem bija gandrīz tukšas-ciemiņiem ?).Ņemot vērā kaislības ,saistītas ar biļetēm , tas rada jautājumus.Kaut kas nepārdomāts,neizdarība?

Atbildēt

LaLaLa

03.07.2018. 16:05

Maizi un mūziku.. maizes nav, toties ar izklaidēm režīms neskopojas, salūti, danči, aliņi, tūdaliņi tagadiņi un vēl sarunšovi "kārtībruļli" bla, bla, bla, tralalalaa.. dziedāju, dancāju, plaukstiņas situ - visu savu mūžu, duraciņš kā biju, tā paliku..

Atbildēt

Visi tie dz un d svētki

03.07.2018. 15:30

ir tvaika nolaišana tautai ar dz un d šodienas genocīda apstākļos. Kompensācija par pakļaušanos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: