Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

06.06.2019. 12:57

»

zaza

Bailes 3 skaidri pateikts, ka rudenī būs Austrumu bankas un Barvik bankas bankrots. Un Latvijas valsts bankrots, jo naudas kompensācijām nav


Naudu mierīgi varēs vēl aizņemties. Sliktākajā gadījumā izliks ostas u.c. uzņēmumus biržā jeb pārdos pa drusciņai. Nejau kangari par to maksās, vienkārši atkal pacels sev algas un ja vajadzēs izdomās jaunus bonusus.
bendiks ir pretīgs tips, tāpat viņa raksteļi

Atbildēt

zaza

05.06.2019. 20:36

Bailes 3 skaidri pateikts, ka rudenī būs Austrumu bankas un Barvik bankas bankrots. Un Latvijas valsts bankrots, jo naudas kompensācijām nav

Atbildēt

Edge

05.06.2019. 14:59

»

cilveks444

Kārtējo reizi Bendiks neredz aiz kokiem mežu...


Bendiks nav vienīgais, kas turpina sapņot par "progresīvo kapitālismu" un LV tautsaimniecības sektoru pareizo kapitālremontu: "Kapitālisms, kā zināms, rada bagātus cilvēkus. Ja tas nepatīk, tad jātaisa jauna revolūcija un jāatgriežas pie komunisma. Taču vajag, ka bagātību rada ar darbu, arī garīgu, inovatīvu darbu un likumīgi, kas reizē nozīmētu taisnīgi. Un kapitālistiem ir jādalās ar tautu, jāinvestē un jāatbalsta sabiedrības attīstībai vajadzīgas lietas." Maija Kūle: Latvija - kas mūs var izglābt? (Delfi)

Atbildēt

hm

05.06.2019. 14:53

Netīra nauda, pelēka nauda!
Bet kas liedz valstu tiesībsargājošajām un finansu institūcijām veikt naudas analīzi un gala rezultātā to pārdalīt pēc likuma? Nē! Risinājumi nereti ir vienkārši ģeniāli. Netīro naudu nosūta uz "tīro" banku, kur tā bez liekas ažiotāžas pārvēršas tīrā naudā.
Kadafi miljardi, irāņu nauda, Venecuēlas zelts, pat Latvijas...
Vēl viena nianse. Tie, kuriem naudas daudz, tie nekad neglabās savu naudu tādās valstīs, kurās sagaidāmi naudas mazgāšanas procesi. Viņi pa taisno vērsīsies tīrajā valstīs un bankās. Labi izveidots konkurentu izskaušanas modelis. Ko ta Latvijā uzglabāja netīro naudu? Paši vainīgi!
Tuvajos Austrumos, kur noris karš, kurā nelegāli iesaistītas reģiona valstis, karo dažādi teroristu grupējumu algotņi. Skaitā ap 100 000. Visi viņi saņem
naudu algas dienās. Tā laikam skaitās tā tīrā nauda no tīrajām bankām. Tāpat kā no Afganistānas magoņu tonnām vai no Kolumbijas kokas tonnām.
Jā, ar to naudu nav tik vienkārši!

Atbildēt

jaajaa

05.06.2019. 14:45

»

vecais spekulants

Marcim ir taisniba . Bet ir ari feileris par to Citadeles banku .To tacu ari gribeja "dabut investors no guselnikovu ciema


...doma bija tāda, ka partneris akcionārs publiski zīmēties negrib ?...:)

Atbildēt

jaajaa

05.06.2019. 14:42

..."biznesa partneris nevis prasa šīs akcijas, bet jau ilgstoši atsakās pieņemt"...baigi interesants tekstiņš...tad ir jau samaksājis par tām akcijām, bet tagad prasa naudu atpakaļ ?...izskatās, ka cauri būs ar PNB...neauklēsies ECB ar viņiem, ar dažiem krietni lielākiem problēmu pietiek...subjektīvs, protams, viedoklis...:)

Atbildēt

vecais spekulants

05.06.2019. 13:57

Marcim ir taisniba . Bet ir ari feileris par to Citadeles banku .To tacu ari gribeja "dabut investors no guselnikovu ciema" ...

Atbildēt

cilveks444

05.06.2019. 13:56

Kārtējo reizi Bendiks neredz aiz kokiem mežu.

Bet mežā redzams, ka globālās krīzes no 2007. g. attīstībā tiek globāli "attīrītas" visas finansu institūcijas, kuras saistītas ar Krievijas netīrās politiskās naudas atmazgāšanu. Un nav svarīgi, vai Londona, vai Rīga.

Latvijā mērķtiecīgi, muļķiem atļaujot sapņot par "otru Šveici", Latvijas ekonomiku bija ieplānots sagraut ar finanšu līdzekļiem - naudas maiņām no rubļa uz repši, no repša uz LVL, no LVL uz €, tautu iedzenot postā, valsti parādos ar sapni "par dzīvi pārtikušajā Eiropā".

Bendiks vienmēr bijis tukštirsējs un konfirmists un tirsīs tā, kā viņam maksās.

Atbildēt

Paija - autoram

05.06.2019. 12:25

Bet vai tad mums nav pieredzēm bagāts Finanšu ministrs, Ministru prezidents, kuriem būtu jāreaģē uz šīm acīmredzamām " dīvainībām". Un ja viņi nevar neko darīt lietas labā, tad jau ceturtajai varai būtu jāceļ trauksme.
Ir taču tagad Trauksmes cēlāju likums, KNAB, Ekonomisko noziegumu policija, prokuratūra - TEORĒTISKI šo nelikumīgo dīvainību apkarošanas instrumenti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: