Menu
Pilnā versija
Foto

Par geju propagandas lobistiem

Pietiek lasītājs · 30.04.2021. · Komentāri (149)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

02.05.2021. 05:04

»

Palasīju komentārus

Te neapšaubāmi komentāros ārdās menti, lai izpestītu Tukuma iecirkņa sadistus, jo tik daudzi īpaši nežēlīgi un zema intelekta komentāri nekad par gejiem nav redzēti. Nevienam vairs nav svarīgi, ka bojāgājušais, riskējot ar savu dzīvību covid laikā, sniedza palīdzību slimajiem, tagad šo komentētāju izpratnē...


"Nevienam vairs nav svarīgi, ka bojāgājušais, riskējot ar savu dzīvību covid laikā, sniedza palīdzību slimajiem..." Par to gan pierādījumu nav.
Lasot šīs rindas var apraudāties vai pārsmieties,klasiska demagoģija.
Var saprast tās mājas iedzīvotājus,blakus dzīvo kleptomāns,dedzinatājs un psihiski nevesels neradījums,tas ir tas pats kas dzīvot uz pulvera mucas.Par šiem faktiem pierādījumi ir.
Un kā jums šāds viedoklis?

Atbildēt

Palasīju komentārus

02.05.2021. 00:48

Te neapšaubāmi komentāros ārdās menti, lai izpestītu Tukuma iecirkņa sadistus, jo tik daudzi īpaši nežēlīgi un zema intelekta komentāri nekad par gejiem nav redzēti. Nevienam vairs nav svarīgi, ka bojāgājušais, riskējot ar savu dzīvību covid laikā, sniedza palīdzību slimajiem, tagad šo komentētāju izpratnē viņš ir tikai deģenerāts, kroplis, pidars utt., neviens vairs nepiemin, ka Tukuma menti izpauda sensitīvu informāciju draudētājam un nereaģēja uz draudiem.
Bet mazliet aizdomāsimies, kas ir īstie covidlaika pidari? Jā, tie ir paši jobanie menti, kas visu pandēmijas laiku sēdējuši aizslēgtos iecirkņos vai mājās, uz ielām viņu kopš pagājušā pavasara vairs tikpat kā nebija, viņi izlīda ārā no saviem siltajiem kabinetiem tikai tad, kad komandantstundā vajadzēja noplēst 2000 eiro sodus, un pretēji Ruka TV ekrānā solītajam sodus plēsa arī suņu saimniekiem. Kāds ir attaisnojums šo parazītu esamībai, un kāds ir viņu devums sabiedrībai covid laikā, salīdzinot ar bojāgājušo mediķi-geju? Varat nosaukt?
Un vēl gribētos piebilst – tāds bezprecedenta gadījums ir šī Tukuma mentu glābšana no cietuma, jo policijas sūdi smeļas pāri jau visā Latvijā, un menti saprot, ka sabiedrības nicinājums pret viņiem ir milzīgs. Gan iepriekšējais policijas vadonis, gan tagadējais abi ir Vienotības ielikteņi. Vienotība ir geju un komunistu, čekistu partija, tāpat kā Attīstībai Par un Saskaņa. Tad kā tagad sanāk – geju ieliktenis Ruks, lai glābtu dažus mentus no cietuma, pārkāpj paša maizes devēju politiskās nostādnes? A kā tad ar citiem gejiem? Ja jau viens gejs tagad tiek pataisīts par trako, kas hormonu uzplūdā varot visam pielaist uguni, tad ir jāatkāpjas valdībai un jāatlaiž Saeima, jo augsti stāvoši geji taču arī negaidīti var visam pielaist uguni! Un kā ar ģenerālprokuratūras gejiem – ja nu kāds no tiem pielaiž uguni visam? Un kas TV vairs rādīs viltus ziņas, ja Kašers pēkšņi partnera piekrāpts pielaidīs uguni Zaķusalai? Vai tad tie visi geji pēkšņi ir mazāk bīstami?

Atbildēt

Terminologs

01.05.2021. 22:34

»

starp citu

Soros iestājās par to, lai jums, civilizācijas atkritumiem, Latvija dāvātu pilsonību


Tā nu gan Soross neteica, bet teica ka jāatrod risinājums mierīgā ceļā. Civilizētā pasaulē to saprot ar tiesisku risinājumu, bet Sorosam tjipa kalpojošie komunisti, to iztulkoja pēc sava prāta un izdalīja okupantiem pilsonību.
Agri vai vēlu šo pettiesisko rīcību nāksies anulēt un kolonistus sagaida repatriācija uz savu bagātīgo tēvu zemi.

Atbildēt

starp citu

01.05.2021. 21:33

»

!

ja esi nemiera ar sorositu delfu pideriem,tad ta ari saki,bet Krieviju liec miera


Soros iestājās par to, lai jums, civilizācijas atkritumiem, Latvija dāvātu pilsonību.

Atbildēt

nu nē

01.05.2021. 21:28

»

raksti isak !

latvijas informativa telpa pieder sorositiem


Jūs, krievu pida-rasi, taču arī šeit izpaužaties.

Atbildēt

!

01.05.2021. 21:13

»

Pirātu partija

Delfinārijā visādus zilus brīnumus var izlasīt...


ja esi nemiera ar sorositu delfu pideriem,tad ta ari saki,bet Krieviju liec miera !

Atbildēt

OM

01.05.2021. 20:53

"Будь среди тех, чье присутствие помогает тебе развивать совершенные качества. Оставь тех, из-за кого усиливаются твои недостатки. Не исследуй чужие слабости, а займись своими. Не привязывайся ни к чему, так как привязанность — источник несвободы. До тех пор, пока не успокоишь свой ум, не сможешь достичь счастья".
Гуру Ринпоче

Atbildēt

reptilis

01.05.2021. 20:48

»

Anna

Mans viedoklis- ja nebūtu tādu organizāciju kā Mozaīka un citas tad sri šādu problēmu nebūtu vai būtu mazāk. Es nesaprotu kapēc man visu laiku uzmācas visādi homoseksuāļi ar draudiem, kāpēc man tie būtu jāmīl...


Redziet,kā saka profesors Saveļjevs - ""cilvēkam ir tik lielas smadzenes ,ka viņš var iedomāties ,ka ir marsietis "" Tā kā paturpinot šo domu - ja vīrietis var iedomāties,ka ir Napoleons,tad kāpēc ,lai neiedomātos,ka ir sieviete?:(((

Atbildēt

Anna

01.05.2021. 20:03

Mans viedoklis- ja nebūtu tādu organizāciju kā Mozaīka un citas tad sri šādu problēmu nebūtu vai būtu mazāk. Es nesaprotu kapēc man visu laiku uzmācas visādi homoseksuāļi ar draudiem, kāpēc man tie būtu jāmīl?
Kāds esi tādam jādzīvo , bet liec mieru citiem nevis uzmācies ar savu klātbūtni presē, tv... Ne geji ne lezbietes nav labākas par tiem kas mīl pretējo dzimumu ne par mata tiesu!! Drīzāk būtu vērts padomāt kāpēc šo cilvēku skaits tā pieaug- tie ir grūtniecības laikā lietoti hormoni, medikamenti vai kas cits...

Atbildēt

Pirātu partija

01.05.2021. 19:12

Delfinārijā visādus zilus brīnumus var izlasīt.
Ko vien neizdarīsi par valsts naudu.
Piekam totāla cenzūra, dzēš arā visus viedokļus, kas nesaskan ar delfinārija reduktoru viedokli.
Nesen divas bābas uzcepa baigo rakstu par viltus ziņām. Īpaši gudrās sievietes nesaprot ka privāts viedoklis nevar būt viltus ziņa, bet raškas propoganda nopublicēta TAZZ pēc tam LETA un tad Delfi ļoti mierīgi, jo tas ir oficials ziņu portāls.
Latvijā no režīma atbalstītājiem paceļas ar vien vairāk balsis par cenzūras ievešanu.

Atbildēt

reptilis

01.05.2021. 18:09

Kādam vajadzētu uzrakstīt rakstu - ""Latvijas informatīvās telpas kontrole"" Tur atklātos interesantas lietas - kā nopirka Apollo ,lai nebūtu alternatīvu ziņu portālu...,kā Delfi pārdevās...,kā LTV un LR tiek kontrolēti...avīzes...""pareizā"" ideoloģija LU ...savu cilvēku iebīdīšana vajadzīgajos kontrolētāju amatos. Ja par Šķēles teicienu smīnēja - ""saliksim lielākos kretīnus""...,tad šīs nāves un izmiršanas ideoloģijas veidotāji rīkojas!...skumji,bet fakts - viņiem ir ļoti daudz naudas...plus vēl viņu pseidosabiedriskās organizācijas saņem nodokļu maksātāju naudu...

Atbildēt

...

01.05.2021. 16:16

»

.

Nepatīk anālās vagīnas sekrēta smaka, uzreiz homofobs


Nu jūs noteikti esat arī antisemīts un,eh aizmirsu kā tur vajadzēja teikt,būs jāpaprasa Līgim vai kādam citam šokolādes ceha darbonim.

Atbildēt

Q

01.05.2021. 15:10

»

.

Nepatīk anālās vagīnas sekrēta smaka, uzreiz homofobs


Esi ostījis , ja reiz atpazīsti drēbi ! :) Tikai tas un pārējā kviekšana , neatceļ notikušo faktu ar letālām beigām ,par ko būs jāatbild kādam (iem).
viņķelienes draudetāju atrada fiksi , kas traucē tagad to izdarīt ,koē ?

Atbildēt

.

01.05.2021. 14:52

»

...

Jūs esat netaisns homofobs.Varbūt tas ir Līgis,nevis Līga,nu ļaujiet taču "protjivnijam" izpausties


Nepatīk anālās vagīnas sekrēta smaka, uzreiz homofobs!!!

Atbildēt

...

01.05.2021. 14:45

»

līga

ar mazo burtu vienkārši nav spējīga atšķirt viedokli no propogandas,kaut arī pati domā,ka ir gudra


Jūs esat netaisns homofobs.Varbūt tas ir Līgis,nevis Līga,nu ļaujiet taču "protjivnijam" izpausties.

Atbildēt

kāpēc

01.05.2021. 14:44

ļaunprātīgs dedzinātājs klīda pa Tukumu?????? un visus apdraudēja?
Tāpēc, ka nu jau šitie nav aiztiekami...............

Atbildēt

līga

01.05.2021. 14:03

ar mazo burtu vienkārši nav spējīga atšķirt viedokli no propogandas,kaut arī pati domā,ka ir gudra.

Atbildēt

Līgai-nevarētajai paklusēt

01.05.2021. 14:00

Jums televizors/tālrāde/ir mājās?Tad ieslēdziet kādreiz!Dators jums,acīm redzot,ir.Ja vēl joprojām neesat pamanījusi gejisma propogandu,tad vismaz nerakstiet smieklīgus komentārus!Aprobežotības kalngals izsakās par citu cilēku intelektu.

Atbildēt

domājams ,

01.05.2021. 13:09

ka visi asinskārie komentētāji sevi uzskata par īstenajiem lāčplēšiem! :D Nu ko , infernālās pasaules ir tagad vaļā ,uz priekšu !

Atbildēt

tāpat kā

01.05.2021. 13:03

»

interesanti

No kura laika šoferiem pārbauda sodāmību un kriminālprocesu esamību


nepārbauda izmeklēšanas patiesumus ...

Atbildēt

savulaik

01.05.2021. 11:58

»

temīda

2016. gada 12. aprīlī 12:55...


Daugavpils Grīvas cietumā kamerā notikušajā incidentā smagus savainojumus guvis par pederastiju notiesātais Ingus Tūns, teica Ieslodzījuma vietu pārvaldes preses sekretārs Kārlis Seržants.

Atbildēt

temīda

01.05.2021. 11:44

2016. gada 12. aprīlī 12:55
Par uzmākšanos jauniem zēniem atkal aizturēts biznesmenis Ingus Tūns
2016. gada 16. oktobris 10:06
Par seksuāliem noziegumiem aizdomās turētais uzņēmējs Tūns atbrīvots no apcietinājuma

Viņam nav sašķaidīti pauti, nav dirsā izplēsts caurums krietna apelsīna diametrā, bet viņš ir atbrīvots, jo valstī ir pederastijas – pedofīlijas lobijs un tādi fiziskie, garīgie un morālie kropļi, kā Streips, var atļauties naida runu pret visu sabiedrību.

Atbildēt

vispār

01.05.2021. 11:29

»

Jolanta

Neiespējami lasīt komentārus.Sadedzināts cilvēks,kuram iepriekš draudēts.Vai nav vienalga -zaglis,gejs vai piromāns.Sadedzināts cilvēks.Jānosargā vainīgais


Vainīgais nav jānosargā, jo viņš gāja bojā no nozieguma izdarīšanas laikā gūtiem apdegumiem.

Atbildēt

interesanti

01.05.2021. 11:27

»

tāpat

kā visus šoferus pārbauda - datu bankā


No kura laika šoferiem pārbauda sodāmību un kriminālprocesu esamību?

Atbildēt

jautaajums

01.05.2021. 11:16

»

he he he

Man ir galīgi vienalga upura personība , BET NAV VIENALGA PATS NOZIEGUMS . Facebukā lasīju ievietotās īsziņas ,kuras tika sūtītas tam puisim , no kāda "varoņa"' Tukumā. Nolāpīts , tur ir nepārprotami draudi izteikti ! Ko vēl vajag


Vai jums ir pierādījumi ka tas tika sadedzināts?Ja ir,ziņojiet policijai.
Par draudiem.Ko lai dara godīgi cilvēki ja tiesībsargājošās iestādes neizolē un mediķi neārstē šādu neradību.Apdraudējums cilvēkiem bija reāls.

Atbildēt

Uldis

01.05.2021. 11:09

»

Jolanta

Neiespējami lasīt komentārus.Sadedzināts cilvēks,kuram iepriekš draudēts.Vai nav vienalga -zaglis,gejs vai piromāns.Sadedzināts cilvēks.Jānosargā vainīgais


Vai tāds, kas vēlas un var padarīt jūsu bērnu par sev līdzīgu fizisku, garīgu un morālu kropli, saucams par cilvēku?

Atbildēt

jautaajums

01.05.2021. 11:09

»

Jolanta

Neiespējami lasīt komentārus.Sadedzināts cilvēks,kuram iepriekš draudēts.Vai nav vienalga -zaglis,gejs vai piromāns.Sadedzināts cilvēks.Jānosargā vainīgais


Vai jums ir pierādījumi ka tas tika sadedzināts?Ja ir,ziņojiet policijai.
Gribētu dzirdēt kāda ir jūsu izpratne par to kas ir Cilvēks.

Atbildēt

Līga

01.05.2021. 11:04

Izlasīju virsrakstu un atkal nevaru paklusēt. Kas ir šie anonīmie skricelētāji ar acīmredzami zemo intelekta līmeni? Es vismaz savu vārdu esmu uzrakstījusi. Kas tas tāds ir "geju propaganda"?? Tad jau ir arī nepilno ģimeņu, vientuļo māšu, botoksa lūpu cienītāju, laulības pārkāpēju (pa "kreisi laidēju") utt. propaganda. Anonīmā raksta un virsraksta autoru prāt, viss, kas kaut vienam nav saprotams vai viņam vien zināmu iemeslu dēļ nosodāms, ir noklusējams, jo, ja par to runā, izsaka viedokli, tad tā ir propaganda. Salikums "geju propaganda" ir vienkārši stulbs, pat, ja virsrakstus šajā portālā sacer portāla veidotājs.

Atbildēt

Jolanta

01.05.2021. 10:48

Neiespējami lasīt komentārus.Sadedzināts cilvēks,kuram iepriekš draudēts.Vai nav vienalga -zaglis,gejs vai piromāns.Sadedzināts cilvēks.Jānosargā vainīgais?

Atbildēt

Oh!

01.05.2021. 10:37

Vai nevar būt tā, ka taukainā Varavīksnes vadība pati ir to džeku piesvilinājusi?
Jo savu gejisko, pret sabiedrības lielākās daļas vērsto izpausmju dēļ, ir gatavi uz visu.

Atbildēt

nevajag izlocīties šimpanzēm - "feodāļiem"

01.05.2021. 10:00

un apķēzīt to , kurš jau klusē! Tagad jābūt atbildībai par notikušo ! PUNKTS!

Atbildēt

he he he

01.05.2021. 08:19

»

Nika

Diemžēl mediji ir noklusējuši svarīgu faktu - bojāgajušais puisis bija ne tikai piromāns, bet arī kleptomāns, un šī iemesla dēļ viņš bija izmests no RSU mediķiem un arī no Rīgas ĀP. Diezin vai Tukuma spirdzinošais gaiss bija mainījis šī puiša ieradumus, un visdrīzākais, ka zādzības turpinājās arī pēdēja...


Man ir galīgi vienalga upura personība , BET NAV VIENALGA PATS NOZIEGUMS . Facebukā lasīju ievietotās īsziņas ,kuras tika sūtītas tam puisim , no kāda "varoņa"' Tukumā. Nolāpīts , tur ir nepārprotami draudi izteikti ! Ko vēl vajag????

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

01.05.2021. 07:50

»

Uzbudinātais nekrofīls

Neviens viņus pat neievērotu, ja tie paši nekasītos virsū sabiedrībai ar savām perversajām idejām un bērnus degradējošām privilēģijām


Tieši tā,pat Štreips paziņo,visu zemju pedarasti apvienojaties.Pat no TV24 paziņo,esmu pedarasts un ar to lepojos,slava mums.Starp citu,kas izdomāja vārdu *gejs*,laikam jaunvārds.

Atbildēt

Q

01.05.2021. 07:47

Redz kā darbojas valdības cenzūra , ko pilnībā kontrolē pederasti, NA rakstā par par bērnu iesaistīšanu pederastos un viņu datu vākšanu aizliegti komentāri!

Atbildēt

vilis

01.05.2021. 07:42

Ļoti labs raksts.

Atbildēt

*** murgs

01.05.2021. 07:15

(jeb dzeja par mediju rosinātu teātri)

Pacelsim Glāzes!
Nu radio kādu āzēs-
"Tagad kādu teātri
Vajadzētu ātri."

Un veikalā
Klāt nāk vīriņi pelēkos svārkos
Un garāmejot ko saka -
"Tā lieta ir traka".

Bet kas ielējis Glāzē to Zupu?
"Ak, to jau ne es, to tas Juris."
Kurš Juris? Vai Dzirnavnieks,
Vai Rijkuris?

Bet radio dāmai ar saldo balsi
Kāds aiznes
Trīs Zvaigznes.

Vecās likteņdzirnas mūsu mūžu maļ...

Atbildēt

paardomas

01.05.2021. 06:23

»

Nika

Diemžēl mediji ir noklusējuši svarīgu faktu - bojāgajušais puisis bija ne tikai piromāns, bet arī kleptomāns, un šī iemesla dēļ viņš bija izmests no RSU mediķiem un arī no Rīgas ĀP. Diezin vai Tukuma spirdzinošais gaiss bija mainījis šī puiša ieradumus, un visdrīzākais, ka zādzības turpinājās arī pēdēja...


Ja tā saucamā valsts nespēj vai negrib cīnīties pret perversijām un anomālijām tad sākas tas kas sākas.Lai gan šajā gadījumā daudz kas nav skaidrs,nav skaidrs vai noziegums bija.Diemžēl cerēt uz objektīvu izmeklēšanu ir naivi.

Atbildēt

Nika

01.05.2021. 05:47

Diemžēl mediji ir noklusējuši svarīgu faktu - bojāgajušais puisis bija ne tikai piromāns, bet arī kleptomāns, un šī iemesla dēļ viņš bija izmests no RSU mediķiem un arī no Rīgas ĀP. Diezin vai Tukuma spirdzinošais gaiss bija mainījis šī puiša ieradumus, un visdrīzākais, ka zādzības turpinājās arī pēdēja darba vietā. Un tas arī vieš skaidrību par iespējamo uzbrukumu iemesliem no darba kolēģa puses. Un tas arī izskaidro dīvaino situāciju, ka no diviem puišiem geju pārī vajāts bija tikai viens puisis, turpretīm otram, Normundam, neviens nebruka un nesita. Tapēc medijiem būtu svarīgi dot pilnu informāciju, lai beigtos šīs puspatiesības un spekulācijas ar vārīgo tēmu.

Atbildēt

Mediju ziņa (2021. gads):

01.05.2021. 02:15

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


LALIGABA ekspertu komisijas noslēguma balsojumā par LALIGABA balvas ieguvēju nominācijā "Labākais dzejas darbs" atzīts Indulis Duka ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: