Menu
Pilnā versija
Foto

Par geju propagandas lobistiem

Pietiek lasītājs · 30.04.2021. · Komentāri (149)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai autors redz tikai to, ko vēlas redzēt?

01.05.2021. 00:42

Tas nudien izraisa smieklus, ka delfi un tvnet tiek pasniegti kā geju propagandas rupori tikai tāpēc, ka nesniedz tādas pašas viltus ziņas kā LTV un LR, un kļūst neērti totalitārajām iestādēm. Kāpēc autors līdz šim nepamanīja, ka tieši pavisam cits - "konservatīvais" ziņu portāls patiešām neķītri, uzbāzīgi sludina geju propagandu? Šis portāls ir NRA, kurā katru nedēļu tika gari un plaši pretīgi aprakstīts, kā Kašers ar partneri viens otram pakaļu kašā, kleitas kāzām pirks, laulāsies baznīcā. Bet Kašers taču ir Slavenība, kas visus izklaidē, nevis viens vienkāršs mediķis, kas kritis par upuri apsardzes un policijas noziegumam.

Atbildēt

kas tev nelīmējas?

30.04.2021. 23:37

»

Kaut kas nelīmējas kopā

Visu izsaka tavā komentārā rakstītais - "visticamāk". Bet visticamāk neko nenozīmē. Tajā apollo rakstā teikts, ka dedzinātājs atzinies jau 2019.gadā, un tiesa piemērojusi apcietinājumu. Bet tagad prokurore pateica, ka esot atzinis savu vainu "pēc būtības", taču tiesa vēl notiek! Tad par ko tiesa vēl...


Tas, ka kāds atzinis vainu, nenozīmē, ka viņu tūlīt automātiski notieša. Neviena iestāde nevar pārbaudīt personas kriminālo pagātni, ja nav tiesas spriedums. Esi ļoti pārsteigts, ka medicīnas students stādā ātrajos?

Atbildēt

Traka jeb garīgi slima ir Sandra Veinberga

30.04.2021. 22:53

»

interesanti

tad kāpēc tas homoseksuālists, kam uzbruka pagājušā gadā Rīgā, nav atzīts par trako? kāpēc par trakiem nav atzīti tie homoseksuālisti, kas ir valdībā, prokuratūrā


Es zinu tikai to, ka homoseksuālistiem jābūt piesardzīgiem - Mozaīkai, Sandrai Veinbergai un liberāļiem vajag upuri un Mozaīka ir gatava izdarīt tā, ka nākošreiz viegli kontrolējams un pakļaujams traks konservatīvais vai traks homofobs sadistiski nogalinās īstu homoseksuālistu.
Homoseksuālisti, kas jūs neredzat, ka naida pārņemtā Mozaīka un naida pārņemtā Sandra Veinberga jūs izmanto kā nekam nederīgus bandiniekus lielajā politiskā "šaha" spēlē?
Mozaīka un Sandra Veinberga mācās no Amerikas melnajiem un saņem padomus no Sorosa organizācijas. Pirmais un galvenais - vajadzīgs upuris un, kad ir upuris, tad var brēkt: "Konservatīvie ir slepkavas! Konservatīvā ideoloģija noved pie cilvēku slepkavošanas un tieši tāpēc konservatīvo ideoloģiju Latvijā jāaizliedz!".

Atbildēt

Tiesu eksperts

30.04.2021. 22:51

Esiet modri! Tauta neuzbrūk ne gejiem, ne lesbietēm un lai dzīvo savu dzīvi, bet tev j;āzina:

Daudzos gadījumos homoseksuālu vidū izveidojas "perēkļi" - agrāk krieviski dēvēja par - PRITONIEM - visādu elementu pulcēšanās vietu - narkomāni, alkoholiķi. Ne velti pirmā vieta seksuālo slimību izplatības vide ir šie homoseksuālie perēkļi, kur pulcējas šie elementi.
Bet, kā saka, stāsts nav par to. Stāsts ir par to, ka šajos perēkļos ievilina bērnus, nepilngadīgos un citas personas ar alkoholu, narkotikām, ar spēlēm utt. Apreibina un izmanto kā "materiālu" savu seksuālo orģiju apmierināšanai. Te varētu būt ir Tukuma iedzīvotāju protesti un neapmierinātība, kuri jau sakārušies, ka tiek vai jau ir tikuši aizskarti viņu bērni, ģimenes locekļi.

Arī krievu laikā sodīja, vajāja tikai šos perēkļus jo nekad nevarēja zināt un neskaidroja, ko katrs dara savās gultās, ja tas neizpaudās uz āru, neskāra sabiedrību, kaimiņus, viņu bērnus, tādēļ tie visi ir meli, ka krievu laikā vajāja homoseksuāļus. Bija pants par "pederastiju", bet tos faktus atklāja tikai tad, ja veidojās grupveida saieti un bija pamats aizturēt "par izpausmēm uz āru, kas skaitījās kā sabiedriskās kārtības pārkāpums, tāpat kā prostitūtu, narkomānu, alkoholiķu pulcēšanās perēkļos, kuri traucēja citiem dzīvot vai ievilināja.

Ir "pasīvie" pederasti un "aktīvie". Un pasīvajiem ir vajadzība meklēt aktīvos, kurus galvenokārt dabū ar narkotikām, alkoholu, saietos, orģijās, cietumos utt.

Tad saprati, kas ir "pasīvo" pederastu kadru avoti? - tavi bērni, pusaudži utt.

Kā rāda uzbrukums tautas garīgajai veselībai no augstāko amatpersonu puses, proti, it kā ar ieganstu aizstāvot tiesiskumu un iztēlojot, ka noticis "baiss" noziegums, tās aizstāv perversijas, kas manāms no policijas stāsta par "cietušo" tieksmi uz piromāniju, par ko tiek tiesāts vai saukts pie kriminālatbildības, tad arī šeit visticamāk, "baisais" saistīts ar piromānijas turpinājumu. Valsts augstāko amatpersonu izteikumu ne par ko labu neliecina - viņi nav piemēroti gudru cilvēk u personībām, glupi kā "krievu" zābaki - bāž savu degunu priekšlaicīgi, stulbi un nevietā. diktē u policijai un traumē viņu darbu.

Vienīgais pareizi izsakās Jānis Bordāns, tādēļ viņam uzbrūk apšaubāmā Veinberga, lai nevienam neļautu paust viedokli pret izvirtībām "perēkļos". Arī Ģirgens kā ministrs arī parādīja kārtējo savu stulbumu, trakojot pret policiju, ir iekritis geju apkampienos vai.

Atbildēt

interesanti

30.04.2021. 22:31

»

M.B.

Man arī aizdomas, ka Mozaīka bija klāt pie dedzināšanas plāna izstrādes...


tad kāpēc tas homoseksuālists, kam uzbruka pagājušā gadā Rīgā, nav atzīts par trako? kāpēc par trakiem nav atzīti tie homoseksuālisti, kas ir valdībā, prokuratūrā?

Atbildēt

M.B.

30.04.2021. 22:22

»

Doktors Kas?

Pirms atklājās ziņa par dedzinātāju un kriminālprocesu, tad vēl varēja noticēt, ka ir noticis uzbrukums...


Man arī aizdomas, ka Mozaīka bija klāt pie dedzināšanas plāna izstrādes.
Plāns vienkāršs - piromāns aizdedzina māju. To ierauga konservatīvie kaimiņi un piromānu nosit. Mozaīka var bļaut pa visu pasauli, ka Latvijā pastāv plaša homofobija un latvieši galina nosts homoseksuālistus, ka steidzami jāratificē Stambulas konvenciju, jāatļauj viendzimuma laulības un Krimināllikumā jāveic izmaiņas pie naida runas.
Bet plāns neizdevās. Piromāns pie draudzenes piedzērās sidru. Draudzene, Mozaīkas iespējama biedrene vai ar to saistīta, visdrīzāk piromānu pamudināja uz mājas dedzināšanu. Rīta pusē piromāns pamatīgā žvingulī devās dedzināt māju. Pa dzērumam notika tā, ka māja neaizdegās, bet aizdegās pats. Tā kā māja nedega, tad konservatīvi un nacionālistiski noskaņotie kaimiņi neskrēja sist piromānu un viņa draugu; atbraukusī policija arī redzēja, ka nav sišanas un galināšanas pēdu.
Mozaīkai operatīvi pienāca informācija, ka Tukumā ugunsgrēkā cietuši divi cilvēki. Mozaīka saprata, kas par lietu un kuri ir tie cietušie. Taču kā šie cietuši, to Mozaīka vēl nezināja, bet Mozaīka cerēja, ka viss noticis tā, kā Mozaīka izplānoja (ka kaimiņi nogalina dedzinātājus). Mozaīka pa visiem tīkliem sāka izplatīt informāciju, ka Tukumā smagi piekauti un sadedzināti homoseksuālisti. Mozaīka slēpti priecājās, ka beidzot ir reāli upuri un nu var skaļi teikt, ka Latvijas sabiedrība, kas neatbalsta LGBT, ir naida kurinātāji, homofobi, rasisti, nacisti, tumsoņas, slepkavas un slepkavību atbalstītāji.
Notika tā, ka Mozaīkas plāns neīstenojās un atklājās, ka viens homoseksuālists ir piromāns, pats ir nopircis dedzināmo šķidrumu un pats sevi ir aizdedzinājis.
Šis nelaimīgais un traģiski bojā gājušais homoseksuālists ir uz Mozaīkas sirdsapziņas! Mozaīku kā naida kurinātājus un naida nozieguma plānotājus ir jātiesā! Būs grūti pierādīt, ka tieši Mozaīka izplānoja piromāna nāvi, bet es ticu policijai!
Līdzjūtība bojā gājušā ģimenei.

Atbildēt

Kaut kas nelīmējas kopā

30.04.2021. 22:08

»

Doktors Kas?

Pirms atklājās ziņa par dedzinātāju un kriminālprocesu, tad vēl varēja noticēt, ka ir noticis uzbrukums...


Visu izsaka tavā komentārā rakstītais - "visticamāk". Bet visticamāk neko nenozīmē. Tajā apollo rakstā teikts, ka dedzinātājs atzinies jau 2019.gadā, un tiesa piemērojusi apcietinājumu. Bet tagad prokurore pateica, ka esot atzinis savu vainu "pēc būtības", taču tiesa vēl notiek! Tad par ko tiesa vēl notiek? Kur ir pierādījumi, ka tas ir tas pats dedzinātājs, un tā ir tā pati tiesa, un ka viņš tiešām ir Ķengaraga dedzinātājs, nevis tā lieta viņam ir piešūta? Kurš no kliedzējiem komentāros var uzskatāmi pierādīt, ka tieši šis ir ķengaraga dedzinātājs? Ja viņš jau būtu atzinis savu vainu 2019.gadā, un būtu piemērots apcietinājums, kā rakstīts tai apollo rakstā, tad neviens viņu darbā ātrajos Tukumā neņemtu, jo tādas ziņas elementāri jebkura valsts iestāde pārbauda, pieņemot darbā. Dīvaini ir arī tas ka prokorore teica, ka tiesājamais 2019.gadā esot stādījies priekšā kā "medicīnas students", bet otrs Tukumā cietušais tagad saka, ka bojāgājušais ātrajos strādājis jau no 2015.gada. Te vienkārši gaisu jauc agresīvi Tukuma menti, jo ir pelnījuši tādus pašus sodus kā par zvērībām Jēkabpilī. Visam pāri tikai pidars, pederasts, pediņš, ddzinātājs, a par to, ka Tukumā parkā ar vairākiem naža dūrieniem vēderā sadurtu sievieti - farmaceiti menti pataisīja par pašnāvnieci, komentāros neviens nevēlas apspriest. Vēl viena dīvainība - menti savās datu bāzēs pāris sekunžu laikā var atrast jebkura agrākos pārkāpumus, sodāmību. Tad kāpēc informācija par Ķengaragā notikušo parādījās ziņās tikai pēc 3 dienām? Tāpēc, ka tā ir uztaisīta mākslīgi. Pat tas, ka viņš tiek taisīts par trako, neko vēl nenozīmē, jo mūsu valstī tādu papīru caur galiem var uztaisīt, ja jāglābj no cietuma kāds Ķužveidīgā dēls vai kkas tamlīdzīgs no Tukuma. Reāli ir tikai viena iespēja, kāpēc viņš varēja strādāt ātrajos, un tai pat laikā notikt tiesa - tiesa varēja būt par to, ka viņš ir APMELOTS psihiskā saslimšanā pēc kāda pasūtījuma.

Atbildēt

Kņazs Pederostovskis

30.04.2021. 20:51

Vispār jau tādiem pederastu portāliem, kā delfi un tēvēnec vajadzētu katras dienas pirmajā lapā zem portāla nosaukuma publicēt moto : "Visu zemju pederasti, savienojaties !" Līdzīgs uzraksts bija komunistu laika avīz3m, tikai tur pederastu vietā bija proletārieši. Tie jau arī bija tikpat agresīvi un spiedzoši, tāpat gāja demonstrācijas ( praidos), un tāpat auroja " kas nav ar mums, tie ir pret mums. Vispasaules oederastu diktatūra ir sākusies

Atbildēt

Doktors Kas?

30.04.2021. 20:35

Pirms atklājās ziņa par dedzinātāju un kriminālprocesu, tad vēl varēja noticēt, ka ir noticis uzbrukums.

https://www.apollo.lv/6779552/policisti-kengaraga-notverusi-kadu-svilinataju-kas-jau-cetras-reizes-aizdedzinajis-kapnu-telpu

Visticamāk bija tā: dedzinātājs pārvācies uz Tukumu dzīvoklī pie kaut kāda čala, kas neko nezināja par dedzinātāja pagātni un psihiskām problēmām. Protams vietējie kaimiņi ir atkoduši dedzinātāju un piedraud, lai tinas prom no šejienes, jo negrib, lai deg kāpņu telpa (šoreiz jau Tukumā). Dedzinātāja psihiskās problēmas un problēmas ģimenē nekur nepazūd (skatīt linku uz rakstu). Tā nu dedzinātājs naktī atkal nāk mājās un kāpņu telpā naktī nolemj atkal svilināties - vienīgā neskaidrā lieta ir, vai pats aplējās vai neuzmanīgi rīkojās ar degšķīdumu...

Iesniegums par mutiskiem draudiem vienmēr ir bezjēdzīgs, jo cilvēki ikdienā skolā, bāros, darbā sola viens otram pa muti, bet no runāšanas līdz darīšanai neviens netiek. Iesniegumu par mutiskiem draudiem raksta, bet par fizisku uzbrukumu nē? Blefs. Nu ko tāds nabaga mediķis var nodarīt tādu kādam, lai kāds apzināti nogalinātu cilvēku?

Rezultāts ir tāds, ka Mozaīka ir apdirsusies ar savu izdomāto homofobiju, apvainojot sabiedrību šajā dedzināšanā.
Jau no pirmajiem rakstiem nav saprotams, kāpēc pa priekšu tur visur figurē Mozaīka, kas izsaka kaut kādus komentārus par homofobiju. Bezmaz vai sajūta, ka Mozaīka bija klāt pie dedzināšanas, zinot, ka upuris ir gejs, un nu tik varēs bļaut par homofobiju un kačāt savas tiesības.

Atbildēt

Aina

30.04.2021. 20:31

Pašlaik jau skaidri redzams, ka delfi un tvnet portālos darbojas spēcīga cenzūra, kura nosaka kādi komentāri tur ir ievietojami un kādiem šais portālos nav vietas. TVnets pat pēc tā atvēršanas bāžas virsū ar savu "neatkarību" un prasa atbalstīt reklāmu šai portālā. Paldies pietiek.com ka ļaujat ievietot jebkādu komentāru (protams kuros nav rupjības kā arī otras personas nepamatota aizvainojuma)!

Atbildēt

Pjcxgj

30.04.2021. 20:23

Pegiki tik sasmirdinaja netu

Atbildēt

pediņš no svētbirzs

30.04.2021. 19:55

Pediņi-valdība-policija.

Atbildēt

Desperado

30.04.2021. 19:38

>>Amerikai neviens neliek, no kura leņķa pārklāt materiālu.

Khm. No kuras valodas šis varētu būt ar robotu tulkots ? Nezinu, bet versija man ir 😁

Atbildēt

Otto

30.04.2021. 19:22

Meklē ne tur. Vainīgi ir Krievijas GRU aģenti Baširovs un Petrovs , kuriar Novičok nopūta tam pederastam tūpli un pēc tam pievienoja Severij potok 2 un aizdedzināja . Vajag pārtraukt jebkādas attiecības ar asiņaino punduri

Atbildēt

skolnieķelis no purva ežas

30.04.2021. 19:07

17.29. es izkakāju murgu rakstu,par kuru dziļi atvainojos,pederu idejas galīgi aizmiglojušas smadzenes,ja tur tādas vēl ir ,sapņos mozaīka vien rādās

Atbildēt

un

30.04.2021. 18:57

»

Nemsim piemeru no poliem !

Tukums-no homosexsualistiem briva zona


brīva no mentālajiem pidariem ,kuri uzskata ,ka var citus likt uz sārta!

Atbildēt

Uzbudinātais nekrofīls

30.04.2021. 18:21

»

bērnudārza audzinātāja

Priekš konkrētajiem garīgi slimajiem ir ārstniecības vietas - piderolezbozāriji


Neviens viņus pat neievērotu, ja tie paši nekasītos virsū sabiedrībai ar savām perversajām idejām un bērnus degradējošām privilēģijām.
Kas būs tālāk, prasība atļaut rakāties kapos, jo visiem esot tiesības dabūt ko grib.

Atbildēt

IM

30.04.2021. 18:14

»

Skolnieciņš no svētbirzs

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos...


" LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi."

Nav gan! LGBTI kopienas cilvēki ir zaglīgas uzvedības cilvēki. Ja neticat tad pavērtējat viņu 30 gadu darbošanās sauso atlikumu. Pavērtējat kādi ir mērķi un kādā ceļā tiek mēģināts tos sasniegt. Patiesie mērķi protams tiek slēpti, jo galvenais patiesais mērķis jau ir parazitēšana uz pārējās sabiedrības rēķina. Skaidrs ka tādi mērķi nav sasniedzami atklātā ceļā. Bet zaglīgā ceļā? Zaglīgā ceļā šis tas jau arī ir izdevies, bet pats zaglīgums jau ar vairs nav noslēpjams. Un tad jautājums - kā lai normāls cilvēks attiecas pret šādu zaglīgu cilvēku kopienu. Manuprāt šādas kopienas sabiedriskā darbība jau sen bija kā saka, jāklapē ciet.

Atbildēt

Raksts ir valsts pasūtījums

30.04.2021. 18:11

Arī man nepatīk praidisti un neaizstāvu „Mozaīku”, taču tādā sūda valstī kā Latvija „Mozīka”, saceļot traci, izdarīja patiešām labu darbu priekš visas sabiedrības, ne tikai "Mozaīkas" dalībniekiem. Runa ir par to, ka ierindas cilvēkam, kam draudēts un uzbrukts, šajā valstī nav kur meklēt palīdzību. Šis ir tikai viens no daudzajiem gadījumiem, kad cietušie vai viņu tuvinieki Latvijā var panākt noziegumu izmeklēšanu tikai caur masu medijiem vai cilvēktiesību organizācijām. Paskatieties, kā tā māte, kuras bērnu ar mašīnu notrieca augsta policijas amatpersona, publiski visai valstij pauda savu sāpi, jo tas policists-krievs vilcināja tiesu un nemaksāja kompensāciju. Ja šajā valstī nav policijas, un pateicoties nenormālajam Kriminālprocesa likumam, kam nav analoga Eiropā, prokuratūra ir troika, kas bez tiesas izlemj cilvēku likteņus, tad varbūt vispār vajadzētu atvērt īpašu televīzijas kanālu, kur cilvēki vienkārši publiski ziņo par noziegumiem un to izdarītājiem?
P.S. Ja uzbrukums būtu noticis kādam labi zināmam gejam no valdības vai prokuratūras, un noziegumā nebūtu iesaistīta pati policija, tad jūs redzētu – „Mozīku” visi slavētu, un to darītu arī policija un prokuratūra.

Atbildēt

?

30.04.2021. 18:05

kapec nav minets kasjauns,lv sorositu dzeltenais portals ,kas katru dienu propogande cilvekus degradejoso homosexsualisma propogandu ?

Atbildēt

slimajam

30.04.2021. 17:44

»

Mūsējais ir Dzintariņš


Ja Edgariņš jūsējais, tad arī viņa koalīcijas partneris, Niliņš, ir jūsējais. Kāds vēl dzintariņš?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

30.04.2021. 17:39

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīta varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis ,tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/T1BDcI-tAfQ (Japan's PENIS FESTIVAL! Why Japan LOVES PENIS.).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

30.04.2021. 17:38

»

.

Vai tad Niliņš nav jūsējais


Mūsējais ir Dzintariņš.

Atbildēt

.

30.04.2021. 17:35

»

Tas būtu cool skats. Kirkorovs vālē mūsu edgariņu


Vai tad Niliņš nav jūsējais?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

30.04.2021. 17:29

Mēs dzīvoja Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/jweW0xd1mag (PEN*S FESTIVAL IN JAPAN IS CRAZY!!!).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

Tā nav drosme bet totalitāras valsts iezīme

30.04.2021. 17:27

»

arī lasītājs

Gribu paslavēt prokurori, kurai pietika drosmes pateikt patiesību. Taču tā ir tikai daļa patiesības. Sabiedrībā cirkulē arī cita informācija. Iesaku medijiem pievērst uzmanību vēl šādām lietām...


Īstenībā ir nepatīkami apzināties, ka Latvijā ir tik daudz cilvēku – aitu, kuri akli tic visam, ko ziņās iestāsta policija vai prokuratūra, un saprot, ka viss ir savādāk tikai tad, kad pašiem sanāk vērsties policijā. Policijas un prokuratūras pēdējo dienu izdarības parāda to, ka nežēlīgs totalitārisms tajās kopš 1990.gada ir nemainīgi dzīvs. Netiek izmeklēti noziegumi, bet pēc policijai tuvu stāvošu noziedznieku pasūtījuma jebkuram cietušajam tiek meklētas kaut kādas „utis”, lai vainu noveltu uz viņu pašu – ja tas nebūs gejs vai lesbiete, tad tas noteikti būs piromāns, ja nebūs piromāns, tad pataisīsim par psihiski slimo, ja nebūs psihiski slimais, tad izmantosim to, ka tas ir bezdarbnieks, ja nebūs bezdarbnieks, tad būs ātrumpārkāpējs, ja nebūs ātrumpārkāpējs, tad izmantosim to, ka sodīts par nelikumīgu gājēju pārejas šķērsošanu, tātad pats pie visa vainīgs. Un vēl pasakiet, ka policija un prokuratūra to nedara. Spilgts piemērs ir nesenais gadījums, kur prokurore baseinā noslīkuša bērna vecākus pataisīja par noziedzniekiem dēļ saņemtā pabalsta, jo pabalstu bija spiests maksāt Lemberga baseins.

Atbildēt

arī lasītājs

30.04.2021. 17:20

Gribu paslavēt prokurori, kurai pietika drosmes pateikt patiesību. Taču tā ir tikai daļa patiesības. Sabiedrībā cirkulē arī cita informācija. Iesaku medijiem pievērst uzmanību vēl šādām lietām:
- cietušais aizdegās, jo taisījās kaut ko kāpnēs dedzināt, iespējams, sava īres dzīvokļa durvis. Nelaimes gadījums taisoties izdarīt noziegumu.
- iespējamās baumas par izdarītajām zagšanām mācoties, strādājot Rīgā. Kāpēc aizgāja no Rīgas uz Tukumu? Vai arī izteiktie draudi nav saistīti ar izdarītu banālu zagšanu nevis kādu gejismu, prasot atdot nozagto vai kompensēt tā vērtību?

Atbildēt

Dr.Zālītis.

30.04.2021. 17:19

Homoseksualitāte ir psihiska slimība,personības degradācija.Homoseksuālajiem ir vismaz četras reizes lielāka hipofīze.Kā zināms,hipofīze ražo hormonus,ar šādu hormonu vetru nevar būt adekvāts.

Atbildēt

Lasītājs

30.04.2021. 17:13

»

bērnudārza audzinātāja

Priekš konkrētajiem garīgi slimajiem ir ārstniecības vietas - piderolezbozāriji


Nesmejos! Bet tikai pielīdzinu. Un attieksmei ir jābūt vienādai. Tā nevar būt, ka citiem garīgi slimiem nedrīks, bet pediņi ir ministri, advokāti utt.

Atbildēt

bērnudārza audzinātāja

30.04.2021. 16:59

»

Lasītājs

Pederasts ir garīgi slims cilvēks, kas var izdarīt jebko, kā ar citu cilvēku, tā ar sevi. Viņus vajag piespiedu ārstēt psihuškās un izmantot vienkāršos fiziskos darbos


Priekš konkrētajiem garīgi slimajiem ir ārstniecības vietas - piderolezbozāriji!
Un aicinu nesmieties par garīgi slimiem civēkiem. Ne par dauņiem, ne šizofrēniķiem, ne psihiem un daudziem citiem, kuri saslimuši vai jau piedzimuši garīgi slimi.

Atbildēt

ha

30.04.2021. 16:53

»

Hi

Visām ASV vēstniecībām ir,kopā ar valsts zvagžņoto karogu, jāizkar varavīksnes karogs, Baidena rīkojums. Tas, lai visa pasaule zinātu, kas viņi tādi ir


Tomēr Krievijas Pederastiju vada pederasts - pedofīls, puse paralamenta tur ir fekāliju stumdītāji, bet armijā katrs zaldātiņš ir tik beztiesīgs, ka lielākā daļa kļūst par savu komandieru upuriem.

Atbildēt

30.04.2021. 16:53

Varbūt Toļiks.G.varētu ko teikt.

Atbildēt

&

30.04.2021. 16:51

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas šajā portālā gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi. Policija tā „strādā” visā Latvijā, tikai Tukumā cilvēkiem pacietības mērs ir pilns. NRA pirms dažām dienām bija raksts, kurā RuksIS nodēvēts pa Ģēniju pēc viņa veiksmīgās melu kampaņas, kad tika visai Latvijai apdullinoši stāstīts, ka tur dega drēbju kaudze un noziedzīgs nodarījums vispār nav noticis. Bet RuksIS smagi pārrēķinājās, jo viņa melu kampaņas rezultātā pēc divām dienām radās vēl 8 bojāgājušie. Ja uzmanīgāk ieklausījāties, ko LTV teica meitene, kas izglābās no Merķeļa ielas ugunsgrēka, tad tur kāds ķīnietis esot ienesis pudeles ar degmaisījumu, kaut kam metis, un tad esot bijis sprādziens, pēc kura izcēlies ugunsgrēks. RuksIS savā prātiņā nepadomāja, ka nejauši var parādīties vēl lielāks Ģēnijs par viņu, un tāds parādījās – ķīnietis, kas iebraucis Latvijā, noteikti izlasīja LSM ziņās angļu valodā, ka sadedzināts cilvēks, bet policija to nosaukusi par drēbju kaudzes degšanu un pasludinājusi „nav noticis noziedzīgs nodarījums”...tad nu ķīnietis nosprieda: wov, te gan ir interesanta valsts – sadedzināts cilvēks, bet policija pasaka, ka nav noticis noziedzīgs nodarījums, tad jau es ar tā varu pielaist uguni, kam vien vēlos, jo tas būs „nav noticis noziedzīgs nodarījums”, un pielaida uguni hostelim!

Atbildēt

visādi var būt

30.04.2021. 16:50

»

ha-ha

Kädėļ obligäti pėc amerikāņu rïkojuma,varbüt pėc Maskavas Kirkorovu,Baskovu brälïbas rïkojuma


Protams, izskatās, ka pie vainas ir Putina galma pederasti, tomēr nevar arī izslēgt variantu par ASV pirkstu, ja tagad tur varu ir sagrābusi negrofīlo pederastu partija, kas jau vairāk kā 100 gadus kalpo kremlim.

Atbildēt

Hi

30.04.2021. 16:48

»

ha-ha

Kädėļ obligäti pėc amerikāņu rïkojuma,varbüt pėc Maskavas Kirkorovu,Baskovu brälïbas rïkojuma


Visām ASV vēstniecībām ir,kopā ar valsts zvagžņoto karogu, jāizkar varavīksnes karogs, Baidena rīkojums. Tas, lai visa pasaule zinātu, kas viņi tādi ir.

Atbildēt

Evija

30.04.2021. 16:45

Šī raksta autors arī izsaka pārāk "tendenciozu" viedokli. Ja reiz kritizē žurnālistus un mediju, tad varētu uzrakstīt analītiskāku un objektīvāku apskatu. Viedokļi šajā gadījumā ir ļoti daudz un jūsējais ir tik pat neobjektīvs, kā delfi.lv

Atbildēt

Lasītājs

30.04.2021. 16:45

Pederasts ir garīgi slims cilvēks, kas var izdarīt jebko, kā ar citu cilvēku, tā ar sevi. Viņus vajag piespiedu ārstēt psihuškās un izmantot vienkāršos fiziskos darbos.

Atbildēt

ha-ha

30.04.2021. 16:42

Kädėļ obligäti pėc amerikāņu rïkojuma,varbüt pėc Maskavas Kirkorovu,Baskovu brälïbas rïkojuma.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: