Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VVV

14.01.2021. 17:58

»

Diktāts, juridiskas varas piesavināšnās

Man nav saprotams, kādēļ Saeima streso - spriedumā ir nolēmums, kas pēc labas idejas ir jāpilda vai jāatstāj novārtā (tādas tiesīabas ir) - izskatīt vienīgi sprieduma nolēmuma daļu - par Darba likuma 155.panta interpretāciju, kas neskar ne Satversmi, ne tās 110.pantu, ģimeņi...


Bet tad, lai novērstu acīmredzamu diskrimināciju, arī vientuļajām māmiņām uzreiz pēc dzemdībām jāpiešķir kāda valsts apmaksāta gultas biedrene! Citādi tām, kurām tētis gājis bojā, aizbēdzis vai jau precējies ar citu, visa dāsnā atvaļinājuma nauda pagalam! Nav godīgi!

Atbildēt

viesis

13.01.2021. 21:18

Labs un precīzs raksts.

Atbildēt

Diktāts, juridiskas varas piesavināšnās

13.01.2021. 14:48

»

Pētersons

Par agri priecājamies! Osipoviete arī savas atsevišķās domas publicējusi, kur cita starpā ir šāds murgs: "Tātad likumdevējam, lai izpildītu Spriedumu, nāksies būtiski pārstrādāt tiesību sistēmu, ieliekot tajā juridisku pamatu viendzimuma partneru ģimeņu aizsardzībai


Man nav saprotams, kādēļ Saeima streso - spriedumā ir nolēmums, kas pēc labas idejas ir jāpilda vai jāatstāj novārtā (tādas tiesīabas ir) - izskatīt vienīgi sprieduma nolēmuma daļu - par Darba likuma 155.panta interpretāciju, kas neskar ne Satversmi, ne tās 110.pantu, ģimeņi.

Izlemjiet Darba likumu un ar to beidzies "strīds" un Osipovas varas diktatūras izteikumi. Izteikumi un apmuļļāšana spriedumā vēl nav lēmums, nolēmumu daļa, kas noeikts spriedumā izpildīšanai.

Atbildēt

Tiesu eksperts

13.01.2021. 14:36

»

Vilins

Paldies Aldim Laviņam


Paldies Laviņam, ko gaidīju, ka būs kāda tiesneša atsevišķa doma.

Lasi un spried:
No komentāra “gultas ģimene”.
OSIPOVA - Saeima, dodiet lezbiešu un geju gultas meitenēm un zēniem "gultas ģimeni”, jo sekss, seksbrīvība, lai kādā formā tas izpaužas, cik stabils, regulārs tas ir vai nav - tā ir ģimenes pazīme. Pierādījumi? Man, Osipovai Sanitai Osipovičai, pierādījumi nav vajadzīgi, es augstāka par Saeimu, es augstaka par Satversmi un tautu?!
Ja prasa lezbiete vai geji:
Valsts, visos seksa gadījumos dodiet mums ģimenes statusu, tas nekas, ja deputāti klāt nestāvēja gultā seksa laikā un mums, meitenēm vai zēniem nav pierādījumu, valsts “cieņu” seksbrīvībai!

Sanitai OSIPOVAI pierādījumu nevajag – pieteicos, Ka MUMS IR SEKSS, DODIET ģimenes STATUSU un OSIPOVa taisa spriedumu – pieteicējai, Saeima, dodiet ģimeni. Tas nekas, ja ģimenes attiecības beidzas, kad izkāpju no gultas un mums nav pierādījumu, ka esam stabilās attiecībās, kopā dzīvojam un solam turpināt to pašu.

Tas nekas, ka ģeju audzinātiem bērniem nav vectēvu, vecmammu, nav nekādu radniecības saišu ārpus mūsu gultas.
Mums ir gultas - SEKSA GIMENE - labojiet visus tūkstošus likumu un SAEIMA iestrādājiet visos likumos, ka sekss ir ģimenes pazīme. Mēs pateiksim, tāpat kā 12.11.2020 gada OSIPOVAS spriedumā - mums ir seksa attiecības - tā ir ģimene un OSIPOVA taisīs spriedumu, ka "GULTAS ĢIMENEI" vajag izrādīt valsts "cieņu", "iecietību" un valsts aizsardzību.

Atbildēt

Vārdnīca

13.01.2021. 06:48

»

jaajaa

...kas ir "Latvijas suverēns" ?...nav tādas naudas vienības...un nekad nav bijusi


Lūdzu nejaukt ar britu naudu soverenu (sovereigns)

Atbildēt

Vilins

12.01.2021. 23:23

Paldies Aldim Laviņam!

Atbildēt

Estēvs

12.01.2021. 23:19

Lai pierāda ģenētiski , ka ir tēvs

un diskusija par atvaļinājumu beidzas .


Satversmes tiesas vienīgais uzdevums ir sargāt satversmi .

Paldies taisnesim . ( taisnības nesējam )

Atbildēt

Kaspars

12.01.2021. 21:41

Paldies, Laviņa kungs par Jūsu domām un izrādīto cieņu Latvijas tautai un Satversmei!

Atbildēt

jaajaa

12.01.2021. 18:59

»

WWW

Interesanti, kā šis idiotiskais lezbiešu cirks izvērstos, ja runa būtu par alimentu maksāšanu


...vot šitas ir labs !!...tieši tā, paternitātes pabalstu saņēma, līdzi nāks tēva atbildība...kad lezbas izšķirsies, lai maksā alimentus...:)

Atbildēt

jaajaa

12.01.2021. 18:57

...kas ir "Latvijas suverēns" ?...nav tādas naudas vienības...un nekad nav bijusi...:)

Atbildēt

WWW

12.01.2021. 17:43

»

S

Starp bērnam ar savu tēvu un māti pastāv ģenētiskā saikne, kura nav bērnam ar kaut kādu tur nesaprotamu mātes partneri. Šodien viens partneris, rīt cits, pēc gada jau divdesmit pirmais. Bērns nav lemtspējīgs, tāpēc viņam nedrīkst uzgrūst virsū mātes partneru varzu. Kā viņš izaudzis no tiem atkratīsies...


Interesanti, kā šis idiotiskais lezbiešu cirks izvērstos, ja runa būtu par alimentu maksāšanu?

Ja jau bāba, kura sava mūžā nav izdarījusi nevienu produktīvu frikciju pieprasa sev paternitātes pabalstu, tad jāparedz arī alimenti...

Atbildēt

jautājums

12.01.2021. 16:52

ir tiesīgs lemt vienīgi pats Latvijas suverēns – nepastarpināti vai ar demokrātiskās vēlēšanās ievēlēta valsts orgāna – parlamenta – starpniecību.
------------------------------------
Nu vismaz viens ST tiesnesis ciena Satversmi.
Vismaz viens!
Jo šajāspriedumā jau būtiskais nav viendzimuma attiecību legalizēšana, bet tas, ka suverēna (tauyas/tautas vēlēta parlamenta) uzurpē ST- Osipovas personā.
Nu kur problēma, sarīkot to referendumu, ja jau tāds skandāls? Un tieši referendumu nevis pieņemt likumu Saeimā. Lai nav šaubu un interpretācijas.
Es personīgi esmu pārliecināts, ka lielākā daļa būs par vai vienalga (neaizies), bet tad ir objektīvs tautas gribas mērijums. Un nevarēs vairs spekulēt, ko tieši tauta domā.
Citādi mums te Spartas demokrātija-taisnība tam skaļāk bļauj vai veiklāk intrigo. Sparta slikti beidza...
Es saprotu, ka gan LGBT gan NA ir ieinteresēt uzturēt konfliktu, lai mobilizētu savus atbalstītājus.
Bet Latvijas valsts un tautas interesēs ir šo lietu sakartot-demokrātiski , ar balsu vairākumu.

Atbildēt

S

12.01.2021. 16:50

Starp bērnam ar savu tēvu un māti pastāv ģenētiskā saikne, kura nav bērnam ar kaut kādu tur nesaprotamu mātes partneri. Šodien viens partneris, rīt cits, pēc gada jau divdesmit pirmais. Bērns nav lemtspējīgs, tāpēc viņam nedrīkst uzgrūst virsū mātes partneru varzu. Kā viņš izaudzis no tiem atkratīsies, uzzinājis kas un kā?

Atbildēt

Solī

12.01.2021. 15:20

Paldies.

Atbildēt

Paldies

12.01.2021. 15:19

Vismaz viens nav peredasts

Atbildēt

Pētersons

12.01.2021. 15:12

Par agri priecājamies! Osipoviete arī savas atsevišķās domas publicējusi, kur cita starpā ir šāds murgs: "Tātad likumdevējam, lai izpildītu Spriedumu, nāksies būtiski pārstrādāt tiesību sistēmu, ieliekot tajā juridisku pamatu viendzimuma partneru ģimeņu aizsardzībai."

Atbildēt

paardomas

12.01.2021. 14:10

»

🐐

Prieks ka starp ST tiesnešiem ir arī veselīgi domājošs. Bet kas pārējiem lika lemt destruktīvi? Vai SAB, KNAB un VDD nekas nebūtu pārbaudāms


Mums stāsta ka vara piederot tautai,vismaz satversmē tā esot rakstīts.Tad kādā sakarā kaut kādi (neteikšu,būs pārāk rupji) pieņem likumus un tikumus kas nav saskaņoti ar tautas gribu.

Atbildēt

🐐

12.01.2021. 13:49

Prieks ka starp ST tiesnešiem ir arī veselīgi domājošs. Bet kas pārējiem lika lemt destruktīvi? Vai SAB, KNAB un VDD nekas nebūtu pārbaudāms?

Atbildēt

Jurists

12.01.2021. 13:41

Beidzot varam izlasīt juridiski pamatotu viedokli, kādam tam būtu jābūt no visu Satversmes tiesnešu puses.
Diemžēl nākas secināt, ka tikai tiesnesis A.Laviņš ir augstākās raudzes jurists, kas savu viedokli pamato ar tiesību normām, ņemot vērā šo tiesību normu jēgu.

Žēl, ka pārējie tiesneši spriedumu pamato tikai ar šaura loka personu "loģiku" un "dzīvē gūtajiem novērojumiem", neievērojot Satversmes, Civillikuma un citu normatīvo aktu patieso jēgu, kādu tajā ir bija ielicis likumdevējs.

Atbildēt

katram bērnam ir tēvs

12.01.2021. 13:39

citādi bērni nerodas un neradīsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

īstā demokrātijā

12.01.2021. 13:38

tā ir referenduma lieta. Ar ko sākās fašisms ASV??????????

Atbildēt

Viss pareizi

12.01.2021. 13:32

A.Laviņš MALACIS, nenobijās un nepadevās.

Atbildēt

juzis

12.01.2021. 13:14

Vai tad nav redzams, ka sorosītu banda grib iznīdēt latviešu tautu , piespiežot to pretēji dabas likumiem dzemdēt caur tūpli, , tā rodas tikai izkārnījumi, ne cilvēku bērni! Cik ilgi tauta ļaus svešzemju algotiem kangariem ņirgāties par sevi?

Atbildēt

paardomas

12.01.2021. 13:09

Man arī liekas ka nekādas ģimenes definīcijas nav vajadzīgas,ģimenes jēdziens ir svēts,visa sākums.Toties kriminālkodeksā gan vajadzīgs papildinājums;sadomītiem veidot ģimenes aizliegt,kā arī adoptēt un audzināt bērnus.
Tie kuri brēks par cilvēktiesībām lai nodefinē pēc kādām pazīmēm sadomīti tiek saukti par cilvēkiem.Mēs taču atzīstam kristīgās vērtības,vai arī tā ir tukša skaņa.

Atbildēt

Ghh

12.01.2021. 12:44

Vienkāršāk nevar vienkarsi pegikus uz afriku Sibīrijas bij auksti Āfrikas silts un banani par velti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: