Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai Latvijas nākotne bez latviešu kultūras?

14.06.2020. 10:22

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Ignorējot KF Konstitūciju, KF noziedzīgā cionistu kontrolētā parlamenta nule ieviestie likumdošanas grozījumi nodoti V. Putinam, slepenajā tautai bunkurā parakstīšanai par KF iedzīvotāju vienotā digitālā iedzīvotāju reģistra izveidi.

Kur slēpjas briesmas, daudzi nesaprot. Šie vienotā reģistra dati tiks nodoti nodokļu ieņēmumu dienestam un ASV komercfirmām, ar ko noslēgti līgumi kā Microsoft u.c. Par katru KF personu tiks ievākti trīsdemit uz personu attiecināmi dati.

Digitālās valsts, KF, izveide netika sabiedriski apspriesta. Digitālajā valsts varas infrastruktūrā paredzētas arī nanotehnoloģijas mākslīgai iedzīvotāju ģenētiskajai selekcijai.

Digitālajā KF valsts varas sistēmas tiesību koncepcijā ietilpst valsts un iedzīvotāju tiesības, kuras nonāk pretrunā. Tajā ietilpst mākslīgā kontrole par iedzīvotāju čipēšanu, vakcināciju utt.

Pašlaik KF vara veido alternatīvu tiesību paketi, kas ir pretrunā KF Konstitūcijai, KF iedzīvotājus pakļaujot eksperimentiem, kuri nav paredzēti KF Konstitūcijā, liedzot iedzīvotājiem tiesības aizstāvēt savas tiesības, kas noteiktas KF Konstitūcijā.

Valsts pakalpojumi tiek plānoti kā komercpakalpojumi digitālā, mākslīgā intelekta vadībā. Digitālo platformu infrastruktūru algoritmi valsts pārvaldes formā kā komerctruktūas uzskaitīs, kontrolēs un sodīs KF iedzīvotājus visās viņu dzīves jomās. Faktiski KF noslēgtie līgumi ar ASV privātfirmām KF iedzīvotāju pilnu uzskaiti, kontroli nodos ASV komercstruktūru pārziņā.

Šodien “C19 vīrusa revolūcija” notiek tiešā sazobē ar “digitālo globālo revolūciju” pasaules iedzīvotāju uzskaitē, kontrolē, sodīšanā, selekcijā un pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanā.

KF valsts struktūras tiek komercializētas, atvieglojot KF komerclīgumu noslēgšanu ar ASV korporatīvo finansu struktūru komerctruktūrām. Šis jaunais biznesa modelis atvieglo globālo finansu korporokrātijas kā SVF, FRS, PB globālo kontroli pār pasaules iedzīvotājiem. Visi IT speciālisti, IT skolotāji skolās, kas atvieglo valsts varas digitalizāciju globālās finansu korporokrātijas interesēs, nākotnē nebūs vajadzīgi, paši kļūstot par korporokrātijas upuriem, zaudējot darbu pēc vienotas digitālas kontroles sistēmas izveides, KF kļūst par digitālo ASV kompāniju FRS, PB, SVF koloniju.

Kāpēc tieši Krievija? Aprobējot valsts digitalizāciju Krievijas teritorijā, sekos globālā visas pasaules varas digitālās valdības izveide, pārvēršot visu pasauli digitālā koncentrācijas nometnē. Transhumānisms, faktiski sātanisms, aizstās humānismu, cilvēku padarot par biorobotu ar slepenu kontroli un pārvaldi, iestāstot sabiedrībai, ka izsekošana, totāla kontrole, “stučīšana” notiekot pašu cilvēku interesēs.


Kā pretoties cilvēka pārvēršanai par dzīvnieku, biorobotu? Mēs redzam, ka caur IT tehnoloģijām jau tiek iespaidoti bērni un jaunatne.

Bērnu pasauli formā viņu vecāki, nevis IT tehnoloģijas. Iemānot visus - vecākus un vecvecākus IT tehnoloģiju”privilēģijās”, tiek sagrauta visa kultūra, veidojot digitālo transkultūras holivudas produkciju, par tās dalībniekiem padarot pašus IT tehnoloģiju lietotājus.

Aizvien vairāk redzam, cik neaizsargāti kļūstam ikviens šai kiberkarā pret mūsu kultūru. Mākslīgo IT intelektu veido, lai iznīcinātu mūsu kultūru, realajā dzīvē atsvešinot mūs no savas zemes, tautas un valsts. Ieplānotā cilvēces degradācija iet rokrokā ar globālajiem iedzīvotāju skaita samazināšanas plāniem, cilvēku padarot par vienas dienas saimnieku un patērētāju, nozogot mums un mūsu bērniem viņu un mūsu reālo nākotni.

Vienlaikus, notiekot kiberkaram pret mums, aizvien vairāk izkristalizējas patiesa sapratne par patiesajām cilvēciskajām attiecībām un cilvēciskumu, cilvēciskajām vērtībām. Daudzi aplami domā, ka reliģija ir otra galējība, ar ko pretoties globālajai digitalizācijai.

Bet kāda ir pirmā?

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

14.06.2020. 09:18

Muļķi.
Tā vietā, lai lūgtos impotentiem no varas, būtu, braucot uz Rīgu no sava Inčukalna, smēluši gudronu spainīšos ar sekojošu izliešanu pie Ministru kabineta, Vides ministrijas un citu ēku namdurvīm.

Atbildēt

Otto

14.06.2020. 09:09

Mēs ar to esam varena tauta , ka bez īpašas domāšanas lienam dirsā kam tik iznāk - te krievam , te vācietim , te amerikānim - nu tagad ķīnietim, Mēs esam neuzvarami

Atbildēt

Egle

14.06.2020. 07:00

Tas norijies mūlis bildē gadījumā nav lemešonoks. Mūžīgajam vemējam nauda aptrūkusies un pieķēries gudronam :)) Smiekli pašam nenānk, zirgs resnais ?! Bildi ar nokaltušu priedi būtu ielicis. Aij ...

Atbildēt

Lai arī ne pa tēmu, bet

14.06.2020. 06:14

Atceros tādu zvērināto tiesu izpildītāju Kasparu Selecki, kurš strādāja vienā mājā kopā ar melnajiem mākleriem, bet vēl vairāk - viņa nihilistisko attieksmi pret likumiem.

Daudziem tas morālais atkritums sava zenīta laikā ir palīdzējis izpostīt dzīves, ļoti daudziem. Neesi vēl tagad līdz galam aizrijies ar visu savu legāli sazagto kāpostu?

Atbildēt

Haha!

13.06.2020. 21:42

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Vācija, Francija, Itālija un Nīderlande parakstījušas līgumu ar farmācijas kompāniju "AstraZeneca" par vairāk nekā 300 miljonu devu iespējamās jaunā koronavīrusa vakcīnas piegādi Eiropas Savienībai, sestdien paziņojusi Vācijas Veselības ministrija.

Lūk, jau samazina iedzīvotāju skaitu ar kaitīgajām veselībai vakcīnām! C19 ir jau atklāti 30 mutācijas veidu, kas noteic, ka vakcīna pret C19 nav iespējama. Kurpretim gripai ir 2-3 paveidi! C19 ir kara uzbrukuma vīruss, pagaidām tas nogalina 10 procentus iedzīvotāja. Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem un to likumdošanas regulāciju. Neviens LR neatbild par ievesto vakcīnu “tīrību”. Neviena konkrēta valsts amatpersona!

Redzams, ka vakcīnas būs valsts piespiedu teroristiks līdzeklis iedzīvotāju iznīcināšanai - globāli.

Atbildēt

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

13.06.2020. 21:09

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm.

http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag 7&sort Population&ord DESC

Latvijas tautu plānots samazināt uz 2025. gadu par 250 000, ASV uz pusi utt. Tabula par visām pasaules valstīm pret IKP, militārism izdevumiem utt. Kā viņi to zin?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: