Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mans

17.04.2018. 15:16

Kas tiek darīts valsts līmenī,lai prasītu atbildību no vecākiem? Tas pats arī skolā- VISUR VAINĪGI SKOLOTĀJI,kurus publiski ķengā,lamā,,,caurbirušie-speciālisti"rīko pārbaudes,hospitācijas un vēl nezin ko citu!Kad šīs raganu medības reiz beigsies?Neesot valstij naudas!?! Tad vajag IZM 400 skaitu uz 80% samazināt,tāpat kā skolas,ja nav nekādas jēgas!

Atbildēt

Tas ir nopietns jautaajums.

01.04.2018. 14:33

Nedomaaju, ka dziive sveshaa gimenee buutu labaaka par dziivi internaatskolaa. Tie pashi pazemosanas riski. Taa pat pastaav vardarbiiba no stipraako puses. Taadeel ir jaasaglabaa internaatskolas kaa garanteeta iespeeja ieguut vispaareejo izgliitibu gadiijumos, kad beernam nav savas gimenes.

Atbildēt

!

31.03.2018. 08:53

»

Šadurskis - viens no goda personībām

Paldies Kārlim Šadurskim. Suņi rek, lai vienalga par ko iekostu...


Internātskolās mācās latviešu bērni un latviešu valodā. Biržu internātskolā nav nevienas krievu klases un ciās internātskolās tāpat

Atbildēt

Šadurskis - viens no goda personībām

30.03.2018. 14:28

»

Žulis

Visu cieņu šī rakta autorei un portālam pietiek.com, kas publisko šo kārtējo valdošās kliķes pastrādāto noziegumu pret tautu! Latvija laikam ir vienīgā valsts pasaulē, kur izglītības kvalitāti ceļ likvidējot skolas. Un, kā varēja spriest no Šadurska kunga izteikumiem, tad arī pedagoģu algu celšana ir...


Paldies Kārlim Šadurskim. Suņi rek, lai vienalga par ko iekostu.

Vienīgais ministrs, kurš reāli strādā, bet nedzen putas kā Saskaņa un NA, karojot ar savu nacionālismu un neko bērnu labā nedarot.

Beidzot tiks likvidētas skolas, kas Latviju virza uz okupācijas atjaunošanu vai uzturēšanu.
Saskaņa būtu teikusi atklāti - mēs, SASKAŅA, esam okupanti un gribam privilēģijas - pārkrievot Latviju. Krievu bērniem jādzīvi Latvijā kā īstiem savas mītnes zemes patrioptiem, tādēl viņiem jāļauj apgūt valsts valodu pilnībā un iekļauties 100 % darba tiirgū.

Nost okupācijas tendences un krievu bērnu SEGREGĀCIJU.

Atbildēt

!

28.03.2018. 17:56

»

mari

Nejauc internātu ar internātskolām


Es dzivoju internātā gan pamatsklas 1.klasē, jo līdz skolai bija 6 km, gan vidusskolā, bet, pareizi, tā jau nebija internatskla.

Atbildēt

paps

28.03.2018. 08:49

»

Ojārs

Beidzot pieņemts kāds sakarīgs lēmums pašu bērnu interesēs


Ojār, nemelo, runā atklātu valodu: nevis bērnu, bet pediņu interesēs

Atbildēt

paps

28.03.2018. 08:44

internātskolu likvidēšana - tas ir pediņu uzvaras gājiens. Skaidrs, ka Latvijā nepietiek ģimeņu, kas gatavi uzņemt visus bērnus bāreņus, toties pediņi berzē rokas, lai sagrābtu viņus, jo daudzviet ārzemēs šiem pediņiem skaitās ģimenes statuss. Un, re, kā komentāros šie ārdās.

Atbildēt

HA!

27.03.2018. 21:44

Ja vēl eksistē Murjāņu sporta internātskola, tā steidzami jālikvidē. Arī visas tās, kurās bērni mācās un dzīvo darba dienās , brīvdienas pavadot mājās ? Kādas internātskolas ir jālikvidē ? Un kur dzīvos bērni, kuri tajās mācās ? Pie alkoholiķiem un narkomāniem vecākiem, izliktiem no dzīvokļiem ?

Atbildēt

oj oj

27.03.2018. 20:31

Likvidējot Biržu internaatskolu, bāreņu nama bērnus Sproģei būs jālaiž parastajā skolā un bāreņu namā nebūs tik daudz ko zagt. Oj oj kā Sproģei tas rūp ha ha ha ha ha
Valsts baroja barenu nama bērnus internātskolā, bet nauda palika Sala novadam ko mistiski norakstīja caur bāreņu mnamu.
Lato, tak neesi auns, pārbaudi tās Sproģes darbus un tie ir melnai kā ogle

Atbildēt

!

27.03.2018. 20:14

»

jautājums

Vismazāk internātskolās tiek domāts par bērniem. Tā ir absolūta šo bērnu segregācija, tie ir geto...


100 % piekrītu un vēl tas, ka naudu bāreņu nams un internatskola gan iztērē, bet bernus vēl iemanaas aizsūtīt un psih slimnīcām.

Atbildēt

kādreiz i sk

27.03.2018. 18:45

viesojās komunisti pedofili...genderisms

Atbildēt

dvb

27.03.2018. 18:07

Ak vai. Bet diemžēl. Vesels lērums turpinās balsojot vēlēšanās atbalstīt šo murgu.... Nu tādi mēs esam.

Atbildēt

strādā nu ar tiem vecākiem

27.03.2018. 16:34

bet tik daudziem vajag pamestus bērnus, ka tie bija un būs

Atbildēt

jojo

27.03.2018. 15:55

Piekrītu autorei. Brīžam brīnos, kam interesē tādās detaļās ārzemju ziņas- Norvēģijā nomainīts kāds tur ministrs, tramps ierakstījis twiterī kārtējo muļķību, Mozambikā jauns premjers....Bet par savām problēmām nemaz negribam zināt. LV ir aar visu tā- vispirms likvidē, tad sāk domāt un ņaudēt- kā ar Policijas akadēmiju, tā tagad ar internātskolām. Kur tie bērni paliks? Gaisā pakārsies? No Šadurska lēmuma likvidēt internātskolas bērni nepazudīs. Jā, tā nav īsta ģimene, bet tā ir ciešama vide dzīvu vecāku bāreņiem. Ne visus var adoptēt, lielai daļai ir vecāki- pusdzīvi alkoholiķi un narkomāni, bet viņu bērniem arī ir jādzīvo un jāmācās. Stc, bijušais biatlonists Jēkabs Nākums ir pabeidzis internātskolu un teicis tikai labus vārdus savam sporta skolotājam un arī citiem tās skolas pedagogiem. Es mācījos blakus vidusskolā un redzēju, ka nemaz tik slikti viņiem tur nav. katrā ziņā, simtreiz labāk nekā ka nav vispār nekā.

Atbildēt

arī jaunās

27.03.2018. 15:17

»

aicinājums

Nebalsojiet ne par vienu šodienas partiju. Tās visas ved Latviju uz iznīcību


ne ar ko nav labākas. Ja ne vēl sliktākas.

Atbildēt

TV 24 Malnais karļiks lielījās,

27.03.2018. 15:11

ka nav vieglāka darba, kā runāt par darbu un ka pelnot tik ievērojami, ka neesot pat laika tērēšanai.

Atbildēt

NA un Malnais Karļiks

27.03.2018. 14:37

mierinot, ka nu tik krievu skolās mācīs latviski, slepeni iznīcina lauku skolas, bērnunamus internātskolas, ar Bojāra Aizliegtā paņēmiena palīdzību. Nevis uzlabojot bērnunamu, internstskolu, lauku skolu darbu, bet iznīcinot. Ja man dzīvē šis Šadurskis trāpīsies ceļā, purns atpazīstams, vai lielveikalā, vai citur, viņš netīšām saņems tādu sitienu pa purnu, labi ja paliks dzīvs, tad uzreiz atvainošos un izsaukšu ātros. Pats nozudīšu. Dīvaini būs tie apstākļi.

Atbildēt

Murmulis Tauksargs

27.03.2018. 14:08

Es gan zinu, kur nonāksim. Tā ir tāda vieta, kur saules gaisma nekad neiespīd...

Atbildēt

!

27.03.2018. 11:45

Cik ilgi vēl tauta cietīs šādus partiju siļu ielikteņus kā Durskis un &!

Atbildēt

Nav taisnības

27.03.2018. 11:38

Labāk izretināt ierēdņus par 30 %.

Atbildēt

Tie, kas te atbalsta internātskolu likvidēšanu,

27.03.2018. 10:46

lai zin, ka ASV arī ir internātskolas un tas ir visas sabiedrības ieguvums - bērni tiek pieskatīti un audzināti, izglītoti.

Atbildēt

Cionistu "Gudro stratēģija un taktika"

27.03.2018. 10:40

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs kavēsim apdāvinātu personību rašanos. (Genderisms, praidisms, uzspiesta izvēle bērniem izvēlēties pašiem savu dzimumu). Līdzīgi likvidēsim lauku skolas (lauku skolas, bērnu namus, internātskolas), jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts (viebu BN direktoru jau apcietināja, internātskolu direktorus nomelno). Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpētas ar kosmopolītisko pārliecīvu (krievvalodīgos okupantus apmācot latviski).

6. Saeimas laikā Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika tika izdalīta kā rokasgrāmata, pēc kuras vadās arī nākošo Saeimju deputāti ar Saeimas prezidija un Saeimas kancelejas mērķtiecīgu darbu.

Atbildēt

Veiksmes stāsts

27.03.2018. 10:20

Un kur palicis Eiropas veiksmes stāsts? Par valsts attīstību liecina skolu un b.d. atvēršana, nevis klapēšana ciet. Kaut kā publiski sniegtās informācijas gali par mūsu "attīstību" neiet kopā.

Atbildēt

Ojārs

27.03.2018. 10:00

Beidzot pieņemts kāds sakarīgs lēmums pašu bērnu interesēs!

Atbildēt

Viendienīša doma

27.03.2018. 09:22

Apvienot IZM ar Kultūras ministriju, kā tas ir Eiropas bagātajās valstīs. Pie mums maziņa, nabadzīga valsts, bet tik daudz ministruju, tik daudz liekēžu, kas apēd bērnu skolu naudu. Lai nu kur taupīt, bet ne jau uz bērniem, kuri nākotnē uzturēs gan valsti, gan mūs pašus. ... Kaut gan tie ministri jau mums veci, dzīves laikā iekrājuši pietiekami, bērni arī lieli, bet viņu mazbērniem ir nodrošinātas mācības ārzemēs.

Atbildēt

Kārli Ulmani, celies augšā!!!

27.03.2018. 09:13

Mācījos padomju vidusskolā, kurā bija arī internāts. Bērni brauca no tāliem lauku rajoniem, varēja pabeigt vidusskolu. Mans klasesbiedrs, kurš arī brauca no laukiem, tika pat par Saeimas deputātu. Ja nebūtu šo internātu, šodien mans klasesbiedrs droši vien būtu palicis bez izglītības, nodzēries vai labākajā gadījumā staigātu pa kaimiņiem piepelnīdamies ar kūtsmēslu izvešanu. Lūk, ko nozīmē bērniem liegt izglītību! Ja to dzirdētu Kārlis Ulmanis, viņam būtu zārkā jāapgriežas...

Atbildēt

Žulis

27.03.2018. 09:07

Visu cieņu šī rakta autorei un portālam pietiek.com, kas publisko šo kārtējo valdošās kliķes pastrādāto noziegumu pret tautu! Latvija laikam ir vienīgā valsts pasaulē, kur izglītības kvalitāti ceļ likvidējot skolas. Un, kā varēja spriest no Šadurska kunga izteikumiem, tad arī pedagoģu algu celšana ir iespējama vienīgi likvidējot skolas. Vēl viena interesanta likumsakarība, ko var novērot Latvijā ir tāda, ka, ejot mazumā bērnu skaitam Latvijas laukos, tiek likvidētas skolas, bet ejot mazumā skolu skaitam Latvijā, darbinieku skaits Izglītības ministrijā tikai pieaug.
Bet tāda jau ir tās Latvijā valdošās prettautiskās varas politika. Kamēr vien tauta paklausīgi dosies uz partiju rīkoto urnu talku un ar savu dalību šajā vēlēšanu farsā izteiks valdošajam režīmam savu atbalstu, NEKAS NEMAINĪSIES!

Atbildēt

jautājums

27.03.2018. 09:02

Vismazāk internātskolās tiek domāts par bērniem. Tā ir absolūta šo bērnu segregācija, tie ir geto.
Ja bērns ir jāizņem no ģimenes, tad Latvijā ir bērnu namu sistēma, bērnus ievieto tur-gulēt, ēst, pieskatīt vai audžu ģimenēs, bet jāiet viņiem ir tuvākajā parastajā skolā.
Pašlaik bērnus no bērnu nama aizsūta uz internātskolu otrā Latvijas galā. Respektīvi, viņi tiek mākslīgi šķirti no sabiedrības, no parastās dzīves. Kā tādi spitālīgie. un tad nu iznāk-mucā turēti, pa spundi baroti...
Bet arī šiem bērniem būs jābūt gataviem pieaugušo dzīvei, būs jāspēj iekļauties sabiedrībā.
Internātskola ir tas pats bērnu nams, tikai+atsevišķa skola. Un kāpēc vajag to atsevišķo skolu?

Atbildēt

fakts

27.03.2018. 07:00

Tādi radījumi kā raksta autore ir jātur vismaz pāris kilometru attālumā no internātskolām un skolām vispār!

Atbildēt

>20.48

27.03.2018. 05:13

visiem tiem nevajag vairoties,ja negrib paši audzināt savus visus tos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kādas internātskolas??????????? dzīvniekiem????????????

Atbildēt

johans

26.03.2018. 21:48

Lobotomētie sarkanie baroni,partorgi,komsorgi,kuriemsarkanās zvaigznes vietā implantēts $ un viņu audzēkņi-īsta cilvēknīdēju orda ar labējo jeb fašistisko orientāciju.Turies Latvija!

Atbildēt

aicinājums

26.03.2018. 21:39

Nebalsojiet ne par vienu šodienas partiju. Tās visas ved Latviju uz iznīcību!

Atbildēt

Tāds

26.03.2018. 21:27

Pilnīgi piekrītu, Vienotība atkal rullē, tā prot slaukt ar OIK naudu no tautas un tā tiek atdota miljonāriem, kā arī izglītības budžetu samazināt uz nabadzīgo, maznodrošināto rēķina, nu ja, viņu bērni laikam jau elitārās skolās staigā

Atbildēt

ciniķis

26.03.2018. 20:45

Alkatība rullē. Rauj ārā naudu no bāreņiem. Visu internātskolu uzturēšana gadā izmaksāja ap 3,5 miljoniem. OIK parazītiem uz nodokļu maksātāju rēķina tiek izmaksāti 250 miljoni ik gadu. No budžeta ik gadu nevajadzīgos iepirkumos tiek izzagti vēl vairāki simti miljoni. Bet IZM gribēja vēl ietaupīt uz bāreņiem. Par maz otkatiem un IZM ierēdņu prēmijām. Tagad varēs izmaksāt. Priecājieties dārgie! Un balsojiet par saimnieciskajiem ZZS, vienotību un pariešiem! Viņi to izkārtoja. Un izkārtos vēl! Nabagiem un neaizsargātajiem no kunģa pēdējo kumosu izraus, lai sev nodrošinātu zelta klozetpodu par nozagtu naudu uzceltā privātmājā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: