Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puuku un puucu peetnieks

26.04.2019. 20:48

»

Skumjais Bruņinieks

Ušakova atstādināšana pēc būtības neko nemaina..Tīrs Pūces un Att/Par PR gājiens


puucveidiigo aferistu meerkis - nomainiit puuku galvas uz puuces galvaam, jo OIK otkati driiz var izsikst!

Atbildēt

skumjie šarikovi

14.04.2019. 14:40

žēl uz muļķiem skatīties

Atbildēt

hi hi hi

14.04.2019. 14:40

georga lentītes un krievijas karogs gan pieder baltgvardiem, kur tur šie veterāni ierakstās

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

13.04.2019. 08:04

.....un ne tikai vairos, bet ŠO TO smirdīgu neitralizēs.....

Atbildēt

Vaira3000

11.04.2019. 16:41

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Ja līdz šim cieti klusu un neviens nezinaja ka esi dura, tad tagad zin visi

Atbildēt

Noziedznieku Kārli Ulmani slavē tikai plānprātiņi

10.04.2019. 18:31

NA ir mīzēju partija! Viņi flegmatiskā resnīša Raivja Dzintara vadībā stagnē! Labi, ka Saeimā netika Parāžnieks. Ceru, ka nākošajā Saeimā nebūs ne NA, ne Dzintara.
Smerdelis Raivis uzdirsa vecbiedriem brīdī, kad uz EP vēlēšanām sarakstā ielika pajoliņu Pūpolu.
Savukārt pateicoties Kultūras ministrei Melbārdei, kura atbild par mediju politiku - Latvijas informatīvā telpa ar katru dienu kļūst krieviskāka.
Un, pateicoties NA, valsts īpašumā esošā Citadeles banka tika atdota par sviestmaizi.

Atbildēt

7x tagad,uzreiz

10.04.2019. 16:40

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Balso par kādu smukāku.Ja ievēlēs,būs glamūra vai pat buduāra bildes.Ko tu par N.U.līkajām kājām!

Atbildēt

Oppa - pā

10.04.2019. 13:58

»

opā

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja...


Vai lai ģimenes draudziņa Baibiņa un Co rīkotos savādāk pret saviem ģimenes dragiem?

Piemēru nevajag meklēt: Ināru Mūrnieci (NA) Saeimas prezidija vadībā ievēlēja ar SAskaņas balsīm. Vai nepietiek!

Atbildēt

Vai tu zini

10.04.2019. 13:54

Ka Vienotība, Kārlis Šadurskis vienā gadā skolu jautājumā izdarīja Latvijas labā vairāk, ka nacionalboļševiki no NA izdarīja 30 gados.

Vērtē nu, cik vērtīga ir šī "latviski prokomunistiskā" partija? Pasaki, ko viņi, atrodoties pie varas 30 gadus, ir izdarījuši Latvijas labā? Saskaņa un NA nodarbojas vienīgi ar valsts šķelšanu.

Salīdzini "Rīgas Satiksmi"ar Maksātnespējas administrāciju un sapratīsi, ar ko šis organizācijas nodarbojas.

Boņuks teiktu - zagļi, zagļi, zagļi!

Atbildēt

NA - murgs, ne partija

10.04.2019. 13:45

https://www.pietiek.com/raksti/nacionala_apvieniba_visu_laiku_pus_kremla_taure,_tikai_neviens_to_negrib_redzet
Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt
Ervīns Klusais
27.01.2019.
Komentāri (48)
LASI UN SAPRATĪSI, kas ir kas. Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA ir jāaizliedz kā kaitīgas valstij partijas.

Atbildēt

Finks

10.04.2019. 13:21

»

Žulis

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski...


Partiju un it īpaši daudzpartiju sistēmas, vienmēr ir vērstas uz kolektīvu valsts izzagšanu, ja nevar svešus apzagt, tad izzog paši savu. To veicot caur dubultpilsoņiem vai citādi svešiem pilsoņiem. Visu partiju pamatā ir alkatīgu un varas kāru ļaužu blices, kuri arī visvieglāk padodas kontrolei un ietekmei ar naudu, tātad ar cionistu bezmaksas (sadrukā cik vajag) darba instrumentu.

Atbildēt

Demokrātija

10.04.2019. 10:19

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 08:52

Kangaru režīma padauza

Atbildēt

Žulis

10.04.2019. 07:24

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski uzvārdi. Un zinām taču, ka NEVIENS no izvirzītajiem kandidātiem tajā ES parlamentā negatavojas aizstāvēt latviešu tautas un Latvijas valsts intereses. Tad kāda jēga tajā vēlēšanu farsā piedalīties?! Nekādas! Piedaloties, mēs tikai apkaunojam sevi.

Atbildēt

dīvānsirdis

09.04.2019. 19:12

Labs var būt tikai manis darītais.

Atbildēt

gliemežpārvads

09.04.2019. 19:11

Ja N.U. savīkšies uz EP,tad "mi za Ņilušku" viņu ievēlēs tik un tā.Nav ko velti izrakstīties.Tāpat nav ko lemt kādu nozīmi tiem EP deputātiem.Ja nu algas skauž.Mēs varētu izcelties ar rekordzemu dalību-balso tikai paši interesenti.

Atbildēt

opā

09.04.2019. 18:25

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja nebūtu Gerhards uz promiešanu iesniedzis to priekšlikumu atlaist RD, tad Ušakovu neviens neatstādinātu. Bet tā kā priekšlikums bija, bet to pieņemt pašreizējā koalīcija ne visai gribēja, tad vajadzēja kaut ko vietā piedāvāt.

Atbildēt

elementāra psiholoģija

09.04.2019. 17:37

nekas īpašs jau nebija, tikai uzgāza ūdeni uz "Saskaņas" dzirnavām. Tā tas mēdz notikt, ja zilonis iesprūk trauku veikalā.

Atbildēt

09.04.2019. 17:36

»

A.P.

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai...


Izskatās, ka A. Priedītis atkal un diemžēl ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums. Varbūt kāds var iebarot A. P. ar Rinkeviča spermu? Tad A. P. mīlēs ne tikai latviešus, bet arī pašu Kārli Streipu! Abi, nudien, izskatās pavisam sapisīgs pāris!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

09.04.2019. 17:34

Ušakova atstādināšana pēc būtības neko nemaina..Tīrs Pūces un Att/Par PR gājiens.
Viss notikušais ir, kā senās pasakās, kur briesmīgajam pūķim nocirstās galvas vietā uzaug divas jaunas..
Un vēl briesmīgākas un nepatīkamākas par nocirsto galvu.

Atbildēt

Hmm

09.04.2019. 17:33

Pat Fanijai Pusgoldai arī nebūtu skaidrs pēc kādiem kritērijiem NA izvēlas jaunus aizliegumus. Vienus izvēlas, citus tikpat nozīmīgus kā Georga lentītes ignorē.

Te daudz nav jāpapūlas, lai kritērijus saskatītu - vienmēr tiek pietaupīti jauni aizliegumi, kurus izspēlē kārtējā spekulatīvā politiskā šova vajadzībām. Tas pierāda, ka NA viemēr ir rīkojusies tikai un vienīgi savas partijas, nevis latviešu tautas, interesēs un rīkojusies īsti žīdiskā garā.

Atbildēt

K

09.04.2019. 17:03

Prievītes kaklā un ausekli pie krūtīm? Uz mani necerat!

Atbildēt

izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem aizliegumiem

09.04.2019. 16:52

precizējums: izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem noziegumiem

Atbildēt

A.P.

09.04.2019. 16:30

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai tādi paši mēsli- latviešu organizētās noziedzības noziedznieki, kuri Latviju ir pārvērtuši par smirdīgu noziegumu placdarmu. Latvijas fundamentālās nevērtības autori ir latvieši, un tagad nevienam neizdosies uzvelt vainu citiem par neprasmi pārvaldīt valsti un nespēju tautas attīstībā panākt pat visniecīgāko progresu. Kretīns ar izteiktu kretīna seju nav nekāds varonis, bet tāds pats noziedznieks kā visi citi varas aizgaldos. Smieklīgi ir kretīnu pasniegt kā lāčplēsi cūku aizgaldā.

Atbildēt

Vinters

09.04.2019. 16:11

Raksta autore ir vainu naiva vai mele, šis risinājums( Darbs ES, imunitāte,cietēja tēls) ir ušakovam viss izdevīgākais risinājums no visiem....kā tas iespējams, ka pūce iedod ušakovam to ko ušakovs gribēja, bet pūce sodīts ušakovu:D tā tas nenotiek

Atbildēt

lauķis

09.04.2019. 16:04

Neatbalsti ļaunumu!Neej,nebalso,un atturi draugu no tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: