Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ir jācīnās pret dezinformāciju un meliem!

13.01.2022. 14:39

»

Skumjais Bruņinieks

Tiesu ekspertam...


Pirmkārt jācīnās ar tādiem mēsliem kā tu!

Atbildēt

To bratka:

12.01.2022. 16:49

Bordāna un Juraša banda visu tīra priekš sevis, bet ir viena lieta, bet to, ka tauta jau sapratusi, viņu dzīve ir gandrīz beigusies, un vēl vairāk bez pārtaisīšanas nevar mānīt tautu un tukšus vārdus ar solījumiem

Atbildēt

Хм

12.01.2022. 15:41

»

Skumjais Bruņinieks

Es visiem, kuriem interesē pasaules politika..kas notiek Ukrainā, Kazakstānā..kas notiek krievijā, kāda ir ASV un NATO loma..visiem iesaku klausīties Yuri Shvets video kanālus...


есть смысл слушать как минимум 2-3, с разными точками зрения, тогда можно составить примерную фактическую картину.
Слушать только одного - это просто выбирать того, чьи взгляды больше подходят собственным, как бы подтверждают их.

Atbildēt

bratka

12.01.2022. 15:10

Būsim taisnīgi pret Bordānu,Bordāns ir cīnītājs,vajadzēja vairāk patīrīt,un iztīrīt TM sistēmu,un netikai TM,arī pārejās tiesībsargājošās iestades,ar rotācijas kustību,korupciju nesamazinās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 13:17

Es visiem, kuriem interesē pasaules politika..kas notiek Ukrainā, Kazakstānā..kas notiek krievijā, kāda ir ASV un NATO loma..visiem iesaku klausīties Yuri Shvets video kanālus.
Īpaši pēdējo - 114 - kur detalizēti, analītiski tiek izskaidrots, kas notika Kazakstanā, kas notiek Ukrainā un ASV, NATO,ES - krievijas sarunu pirmie rezultāti.
Kurš ir galvenais spēks kazakstānā ..Ķīna, nevis Krievija..
Par Krievijas fiasko pārrunās.
Tas viss tieši saistās ar mums, jo esam ES..esam NATO un ASV ir mūsu galvenais stratēģiskais partneris un Neatkarības garants.
Viss, ko dara ASV, ir mums ļoti svarīgi.
Par "feikiem" iesaku īpaši Yuei Shvets video Nr 114. klausīties no 30 min.
Tad viss būs skaidrs.
ps
Yuri Shvets ir īsta Putina nelaime...atmasko gan Kremļa ietekmes aģentus..gan visu Putina "gopņiku" politiku.
Augsakās raudzes pasaules analītiķis un eksperts.
kad visi teica, ka krievija savu karaspēku ievedusi Kazakstānā uz visiem laikiem, praktiski, okupējusi to.Yuri Shvets paziņoja, ka galvenais spēlētājs šaja valstī ir Ķīna..un putins bez ķīnas atļaujas neko tur neuzdrošināsies darīt.
Putins ir Ķīnas uzraugs kazakstanā..ar ODKB karavīriem apslāpēja tur revolūcija un drīz aizvāksies.
Un tas jau praktiski notiek..Putins ir kļuvis par Ķīnas grīdaslupatu dienvidāzijā..
Klausīsimies Yuri Svets un kļūsim gudrāki

Atbildēt

Хм

12.01.2022. 12:39

Nupat ..tagad uzmanīgi spicējiet ausis..nupat ASV lielākajā TV medijā NBC pa visu Ameriku un pasauli izskanēja ziņa(ASV, NATO - kRIEVIJAS pārrunu priekšvakarā).., ka ASV un NATO piekrita Krievijas ultimātam un ir gatava atvilkt NATO karaspēku no Austrumeiropas...!

Не хочу расстраивать, но так вполне и могло быть-кто-то слил секретные детали переговоров. Например, в карибском кризисе США убрали ракеты из Турции. Но об этом договорились громко сразу не говорить. Дипломатия не всегда делается в белых перчатках. И мы не знаем точно, о чем и как договорились США и Россия.
И нельзя исключить, что например, Россия так и сказала-не загоняйте нас в угол. Иначе рейтинг у Путина упадет, придет неизвестно кто (нигде не сказано, что это будет обязательно друг НАТО и США). А кому хочется, чтобы в такой огромной стране с ядерным оружием революции происходили. Но и США не могут себе позволить громко сказать "Ок, уберем войска", потому что мир решит-США прогнулись. Поэтому могут и так договориться "Россия делает небольшие учения, и потом после окончания учений уводит все войска". А США постепенно убирают лишний контингент, что-то оставив. Ну так в мире принято, что не все решшения можно говорить громко и открыто.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 10:17

Piebilde
" feiki nav tikai Ziemeļkorejā.." nevajaga pārprast.
Protams, pati valsts Ziemeļkoreja ir viens liels "feiks" un melu imperija.
Es biju domājis teikt..ka Ziemeļkorejas valdība pilnībā kontrolē mediju telpu un tur tādi feiki, žurnālistu, mediju uzpirkšana nav iespējami.
Diktatoriskiem režīmiem..tādam, kā Krievija..mediju uzpirkšana ir viens no viņu ieročiem.
Interesants fakts..pēc Sadama Huseina režīma gāšanas un visu viņa aktīvu pārzināšanas, atklājās, ka liela daļa Eiropas un pat visas pasaules mediji bija šī diktatora nopirkti un uzpirkti..
Krievijas un Lemberga sistēmas, kas valdījusi ir mūsu valstī visus šos 30 gadus, intereses ir cieši saistītas.
Un tāpēc Putins, cik ir viņa spēkos, palīdzēs mūsu oligarhiem.
Ar to ir jārēķinās.

Atbildēt

paardomas

12.01.2022. 10:09

»

Skumjais Bruņinieks

Tiesu ekspertam...


"Šis "feiks" izskanēja no NBC !!!"
Tas nav feiks,tas ir Overtona logu princips.Aitas pamazām tiek pieradinātas pie šīs domas.

Atbildēt

Alla

12.01.2022. 10:09

Kāpēc pret B.un J nav uzsakts kriminālprocess pār 500000 eur kukuli, kas bija jādara uzreiz pēc izskanējošas informācijas Bild.

Atbildēt

Holms

12.01.2022. 09:56

Pjordāns diskreditē Tiesīblietu ministra amatu.
Pjordāns rada kaitējumu valstij.
Pjordāna dienas amatā ir skaitītas.
Pjordāna partija nākamajās vēlēšanās izkritīs kā veca sēta, un Pjordāns varēs iet slaucīt ielas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 09:55

»

Tiesu eksperts

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām...


Tiesu ekspertam.
Perfekti!
Ar faktiem, dokumentiem, likumiem un patiesajiem skaitļiem vajaga cīnīties pret meliem, apmelojumiem un melno PR.
Tā vajaga biežāk..uz katru feiku uzreiz jāizstāsta patiesība..citādi es te viens pats pret Lemberga sistēmas vējdzirnavām..
Tā turpināt!
PS
Pie reizes gribu atgriezties pie nesenā "feika", kas bija nopublicēts vācu medijā "Bild"..
Latvānis - parastais uzreiz iegaudojās .."..pat redzamā ārzemju medijā..utt.."
Tie ".. redzamie ārzemju mediji.." un to žurnālisti ir Kremļa sen nopirkti, uzpirkti un piejaucēti.
Nupat ..tagad uzmanīgi spicējiet ausis..nupat ASV lielākajā TV medijā NBC pa visu Ameriku un pasauli izskanēja ziņa(ASV, NATO - kRIEVIJAS pārrunu priekšvakarā).., ka ASV un NATO piekrita Krievijas ultimātam un ir gatava atvilkt NATO karaspēku no Austrumeiropas...!
Šis "feiks" izskanēja no NBC !!!
Pēc tam ASV administracijas pārstāvis un pat sekretārs Blinkins bija spiesti taisīt "brīfingu" un noraidīt, noliegt to visu.
Bez šaubām, tas bija vajadzīgs Kremlim, lai izdarītu spiedienu uz ASV un pasaules sabiedrisko domu..
Un ko brīnīties par vācu Bild "feikiem", kur vācu prese un pat kancleri ir sen Kremļa nopirkti ar visām parpalām.
Par mūsu Latviju vispār varam nerunāt..te ir katastrofa, kremlis sen visu ir sakārtojis.
Pirms kāda laika viens krievu oligarhs - miljardieris Ļebedevs(tagad Kremļa "opālā") nopirka Londonas lielāko avīzi un izdalīja uz ielas, metro to par velti.
Nav šaubu, ka tur bija pilns ar kremļa "feikiem"..
Par "feikiem" nav ko brīnīties, ir jāprot atšķirt graudus no pelavām..."feiki" nav tikai..ziniet kur..? - Ziemeļkorejā!
Par Jūsu izglītošanu Pietiek. com rūpējos es, savu spēku robežās un, ceru. turpmāk tādi "tiesu elsperti" labā nozīmē, kas ar faktiem un cipariem atspēkos lemberga un Kremļa troļļu ofensīvu.
Pirms vēlēšanām JKP tas ir pat obligāti jādara..nevar paļauties uz elektorāta viedumu..
JKP jābūt aktīvākai..Pietiek. com, patīk tas vai nepatīk JKP, lasa ļoti daudz potenciālo vēlētāju.
Ja gribiet vēl skaļāk..teikšu - Pietiek. com pat lasa zem segas ar lukturīti(kad neviens neredz) Ēlerte, Levits un visa Vienotība.
Ir jācīnās pret dezinformāciju un meliem!

Atbildēt

Nu

12.01.2022. 06:14

»

Tiesu eksperts

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām...


Vienu nomenklatūru nomaina ar savu nomenklatūru, cik es saprotu pēc raksta izkasīšanas, tad lva piedirstā tiesu sistēma ar borģeļjankas nonākšanu tās prežgalā ir kļuvusi vēl piedirstāka. Manas domas.

Atbildēt

Tiesu eksperts

12.01.2022. 00:02

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām" vecās, čekistiski-komunistiskās koalīcijas gvardes nomenklatūrai, lai tā dzīvotu un taisītu korupcijas iepirkumus uz mūžu. Lasi aplamības kalngalu :"...tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī un viņiem nereti bija atšķirīgi viedokļi ar J. Bordānu". Precīzi: daudzi, vairāki NA ministra Dzintara Rasnača prettiesiskie likumi par īpašumu kadastrālo vērtēšanu, kuru paaugstināja ap 10 reizes jau 2008.gadā vērtēšanu un zemes zem daudzīvokļu mājām padarīja par apmēramn 300 000 cilvēku nepanesamu nastu par zemes pleķa zem mājās "piespiedu" nomu. Dzintars Rasnačs bija tas, kurš parakstīja nomenklatūras -Kronberga un Mediņas, sagatavotos visus pret īpašniekiem vērstos tipa OIK maksājumus darījumos ar īpašumiem - 2 % nodoklis valsts nodeva pie īpašuma pārdošanas, pie maksājumiem notāram par dokumentu kopiju izdrukāšanu, tajā ierakstot vienīgi citu vārdu un citu cenu un maksa ragā simtiem EUR, maksa zemesgrāmatai, nomas maksa par zemi zem mājas, nepanesamais īpašuma nodoklis u.c., ko gatavoja un virzīja tieši Raivis Kronbergs un sodītā, kā te kāds jau ziņoja, Laila Mediņa. Un Pietiek "lasītājs" raksta pareizi, ka Raivis Kronbergs un Laila Mediņa bija tie, kuri visus šos pasūtījumus no "zemes baroniem" noturēja un virzīja, kas bija NA un Maksātnespējas administrācijas advokātu- zemes īpašnieku vēlmes un kuri bija tie (Laila un Raivis), kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju " attiecīgā līmenī" (lasi: korupcijas un interešu konflikta līmenī?)

Šis te " Pietiek lasītājs" stipri norūpējies - ko šis Jānis Bordāns iedomājies, kas viņam deva tiesības "tīrīt" mūsu uz mūžu iecelto nomenklatūru vai vienkārši mainīt? Policejiska valsts kārtība?! Jau vienreiz padzinām Jāni Bordānu no TM ministra amata, kad viņš aizskāra mūsu Maksātnespējas administrācijas varoņu amatus, kad bija tikai sacerējies tos sakārtot, lai taisa mazāk rebes. Var gadīties, ka Jānis Bordāns ir kļuvis drošāks un stiprāks, šoreiz viņu NA un Co par tautas interešu aizstāvību nepadzīs no ministra amata?! Knābāt jau sāk. Viņam pārmet, neļauj darīt neko tādu, ko uzskata par vajadzīgu. Tomēr J. B. izdevās novirzīt uz Saeimu un pieņemt likumu par zemes nomas maksu 4 %, par ko nobažījušies "zemes baroni" . Viņš virza arī nosacījumus par kadastrālās vērtības maiņu vai nekustamā īpašuma maksājumu atvieglotiem noteikumiem, par ko saņem baigos uzbrukumus, viņam mēģina to visu torpedēt neļaujot to darīt, ko, iespējams, to neļauj vecā nomenklatūras gvarde. To ir jātīra un jādzen projām ar sū ... ainu koku. Šeit Pietiek. com un citur ir rakstīts ļoti daudz, ka šī "gvarde" sagatavoja un nosūtīja uz Saeimu "piespiedu" nomas zemes zem dzīvojamām mājām izpirkuma likumu, ko Saeima jau pieņēma un valsts prezidents to izsludināja. Pietiek.co.m rakstos bija publikācijas, ka tas ir OIK nr. 2, jo likt maksāt "zemes baroniem" par dažu metru zemes izpirkumu katram dzīvoklim vairākus tūkstošus, bet visai mājai - simtiem tūkstošus., bet kopā par visu likumu - ap 200 - 300 miljonu.

Ne velti "zemes baroni" nobažījušies, ka likums par piespiedu nomas zemes izpirkumu nedarbosies, zemi nepirks, jo " sliktais " Jānis Bordāns nomas maksu uztaisīja 4 % - labāk, lētāk būs zemi nomāt, nekā pirkt.

Par to ka Raivis Kronbergs, Laila Mediņa un Co nomenklatūra kopā ar partijas NA ministru Dzintaru Rasnaču sataisīja daudz asaru un rūpju nekustamo īpašumu darījumu maksājumos, ne velti atkal tiek taisīti uzbrukumi Jānim Bordānam. Viņam uzbrūk pat tāpat vien, it ka nemanot, it kā garām ejot, viņu apsaukājot un izsakot riebeklības.

Ceru, ka normālā sabiedrības daļa sapratīs, ka uzbrukumus viņam taisa ne tikai " troļļi", bet visådi citādi nelabvēļi un korumpanti, kuriem reformas, kārtība un tiesiskums valstī ir kā velnam krusts.

Un te oligarhijas un korupcijas sardzē stāv lemberģiādes elementi, arī ar NRA kalpu rakstiem.

ESIET MODRI!

Atbildēt

tu dumš vai izliecies?

11.01.2022. 23:09

»

versija

Bordānss ir Kremlim "noderīgs idiots" - tik daudz mēslu Latvijas valstij sadarīt


Kāds sakars āmurikāņu buferzonai muļķuzemei ar Kremli?

Atbildēt

vienkārši

11.01.2022. 23:04

»

Elementāri

Bezprincipu tiesiskums


Beztiesiskums principiāls.

Atbildēt

Sara

11.01.2022. 23:03

»

jaajaa

..."tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī"...par kuru laiku iet runa ?...kad Bordāns vēl nebija TM ?...kaut nu tas "līmenis" neatgrieztos nekad...un par Tiesu administrāciju autors ir piemirsis...pilnīgākais sviests rakstelis...


Beidzot es nopelnīju 92 USD stundā. Ir pienācis laiks veikt dažas darbības, un arī jūs varat tai pievienoties. Tas ir vienkāršs, veltīts un viegls veids, kā kļūt bagātam. Pēc trim nedēļām jūs vēlētos, lai jūs būtu sākuši šodien. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē.
VEIKSMI… 𝐖­­­­𝐰­­­­𝐰­­­­.­­­­𝐄­­­­𝐚­­­­𝐫­­­­𝐧­­­­𝐂­­­­­­­­­­­­𝐚­­­­𝐬­­­­𝐡­­­­𝟏­­­­.𝐜­­­­𝐨­­­­𝐦

Atbildēt

jaajaa

11.01.2022. 21:57

..."tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī"...par kuru laiku iet runa ?...kad Bordāns vēl nebija TM ?...kaut nu tas "līmenis" neatgrieztos nekad...un par Tiesu administrāciju autors ir piemirsis...pilnīgākais sviests rakstelis...:)

Atbildēt

Rosinājums par viltus ziņu izplatīšanas kriminālatbildības noņemšanu

11.01.2022. 21:46

ir labs. Safabricētās krimināllietas izbeidzamas. Vārda un viedokļu brīvība.

Zidnekļu cīņas burkā par amatiem vienmēr ir bijušas, ir un būs! Un kas no tā? Kino vien.

Atbildēt

par L.Medinas kaitējumu

11.01.2022. 21:29

L. Medina savas nolaidības nodarīja Latvijas valstij vairāku miljonu kaitējumu sagrieztā Swembalt kuģa lietā, tiesa atzina viņas vainu - pilnas avīzes bija par to - met nu Medina augstā amatā.

Netīras birokrātiskas spēles.

Atbildēt

Elementāri

11.01.2022. 20:18

Bezprincipu tiesiskums

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

11.01.2022. 18:55

»

Andris

Par citiem nezinu, bet Spure jau nu gan tur sēdēja ne pa tēmu, savu jomu nepārzināja un čakarēja cietumu sistēmu! Žēl, ka neviens nepacēla, kā viņa tur vispār nokļuva un kādi ir viņas pieņemtie lēmumi


Bordāns protams nav zvaigzne, taču viņš pirmais sāka tīrīt NA pārvaldīto ministriju, no netīrajiem, korompētajiem tiesu izpildītājiem. Ka arī viņa ministrijā, tāpat kā pārējās, ir nevajadzīgu, nejēgu ierēdņu balasts, taču nav noslēpums.

Atbildēt

Noziedzīgā sistēma

11.01.2022. 17:25

Izskatās, ka bordelis visus noziedzniekus un nejēgas tieslietu sistēmā ir savācis zem sevis. Narkomāni, dzērāji un noziedznieki prokuratūrā un tiesā var turpināt gavilēt - dzert, šņaukt un drātēt šļuškas !

Atbildēt

Andris

11.01.2022. 17:12

Par citiem nezinu, bet Spure jau nu gan tur sēdēja ne pa tēmu, savu jomu nepārzināja un čakarēja cietumu sistēmu! Žēl, ka neviens nepacēla, kā viņa tur vispār nokļuva un kādi ir viņas pieņemtie lēmumi!

Atbildēt

he he he

11.01.2022. 16:23

Neesmu sajūsmā par Bordānu , viņš daudz ko ir pieļāvis ,par ko , mainoties varai , būs jāatbild.
Bet konkrētā raksta autors velk deķi uz citu pusi , jo viltus ziņas pie mūsu demokrātijas ,bieži vien ir patiesība... , kura daudziem parazītiem kož acēs!

Atbildēt

Dans

11.01.2022. 16:15

Kremli tādi atkritumi, kā Bordāns neinteresē! Zaglēns ir un paliek zaglēns. Gan jau pienāks brīdis, kad šim švaukstam būs jāatbild.

Atbildēt

Gulags

11.01.2022. 16:13

Katrs tieslietu ministrs pa lembergam. Nu nē, tad līdz pastardienai netiksim galā.

Atbildēt

versija

11.01.2022. 16:11

Bordānss ir Kremlim "noderīgs idiots" - tik daudz mēslu Latvijas valstij sadarīt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: