Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”

Krīzes periodā atbalsts uzņēmējdarbībai bijis 612,2 miljoni eiro, turpretī valsts uzņēmumiem un sektoram kopumā – 603 miljoni eiro. Atbalsts iedzīvotājiem un darbaspēkam krīzes periodā bijis 203 miljoni eiro.

Sanāk,ka valsts galvenokārt ir atbalstījusi TIKAI SAVĒJOS - VALSTS SEKTORU... SUPER, bet pārējie lai savelk jostas!

Man pastāstīja, ka arī Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki un, protams, pati pārvalde – vadība esot saņēmuši piemaksas (vismaz darbinieki 20% no algas) par Covid-19. Jautājums - par ko?

Vai viņi bija Covid-19 epicentrā vai apdraudēti, zinot to, ka uz epidēmijas laiku cietumos ieslodzīto apmeklējumi un tikšanās bija liegtas, tad kur bija viņu veselības apdraudējums?

Saprotu, ka valdība ļoti veiksmīgi IZSAIMNIEKO NAUDU... un tad lai es kā nodokļu maksātājs kārtīgi un apzinīgi maksātu VIŅIEM nodokļus...

Varbūt kādam būtu iespēja konkrētāk un sīkāk uzzināt par Ieslodzījuma vietu pārvaldes piemaksām Covid-19 krīzes laikā - vadībai, cietumu vadībai un darbiniekiem un par kādām summām ir runa?

Ziniet, sirds sāp, ka tu godīgi un daudz strādā, maksā nodokļus, bet ir, kas naudu dala pa labi un kreisi, it kā tā būtu viņu personīgā nauda!

Uzskatu, ka piemaksas pelnījuši bija mediķi, policisti, veikalu pārdevēji - tiem bija vislielākais apdraudējums veselībai un tiešais kontakts ar Covid-19 saslimušiem, bet ne jau nu cietumu ierēdņi.

Novērtē šo rakstu:

58
7