Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

oho

20.02.2018. 12:29

Par JKP ieteiktu parakt dziļāk!
Kaut vai Feldmaņi - liela saistība ar TP un Šķēli. Pārejiem arī saistība ar Šķēli un radniecība, draugu būšana. Papildus ieteiktu rakt Lata un G24 lietas un pietuvinātās personas!

Atbildēt

Tovarišč

08.02.2018. 14:21

»

123

Ko nozīmē kratīšanas akti? :D...


...etot dokument sočeniļi Maskavà pa krieviski.

Atbildēt

Strīķe nav pret mafiju

04.02.2018. 01:20

Tauta, neticiet Strīkei! Es vērsos pie viņass, bet personas no Vienotības tik tiešām Strīķi ietekmē. Un viņa pret mafiju tikai tad, ja tā ir Lemberga mafija uttt. Bet ja Vienotības mafija, tad Strīķe uzreiz atkāpjas....

Atbildēt

Negais

02.02.2018. 10:47

Lai valsts izietu no ekonomiskās krizes ir viens ceļš balsot par JKP unKPV partijām,tīras no komunistiem un čekistiem,,,

Atbildēt

123

29.01.2018. 12:35

Ko nozīmē kratīšanas akti? :D
KPL neparedz tādu dokumentu. Ir vai nu 48 ierosinājumi par kratīšanu veikšanu dažādos objektos - pilnīgi reāli un iespējami, vai arī 48 kratīšanas protokoli kurus 1 cilvēks gan nevarētu paveikt dienas laikā.
Tas ir būtiski. Nav ko musināt tautu ar neprecīzu un divdomīgu info

Atbildēt

jukumnis

22.01.2018. 16:39

jibiorio-nu gan atradis profisionaļus,kuri nevienu likumunu,nav pat atvērusi,nerunajot par to,ka varbūt varētu izlasījuši..........Nevienu likumu nevarēja atvērt ,jo Kalnmeieris ar Barovkovu,aizvēra ciet,Strelčonoks kļuva par KNABA prieksnieku,ar so abu kundu piekrisanu,un dots bija viņam rikojums,cīnīties ar profesionālajiem izmeklētājiem.

Atbildēt

oligarhu sarunas

20.01.2018. 16:25

Daži jautājumi pašam raksta autoram-

publicējam šo dokumentu, kuru 1991.gada 15.janvārī A.Borovkovs iesniedza tā laika pagaidu valdības vadītājam I.Godmanim.
https://drive.google.com/file/d/1Rk0mTYb100YfQvoaOVyrVnaFyCHEmw2u/view

No šī dokumenta top skaidrs,ka Aivars Borovkovs, kurš ir Saeimas oligarhu PIK konsultants un KNAB SKP vadītājs, ir bijis saistīts ar VDK ,iespējams, lēmumpieņēmēju līmenī.

Publiskojot šo dokumentu, vēlamies atraut sabiedrības atmiņu slūžas un varbūt kāds tomēr zina un atcerēsies kas īsti notika 1991.gada 20.janvārī, proti, kurš un kam deva pavēli šaut uz civiliedzīvotājiem, kā rezultātā bojā gāja 5 nevainīgi cilvēki. Daudzas liecības pauž,ka tai laikā patvaļīgi darbojās kāds “trešais spēks” ,kuri 1991.gada 20.janvārī šāva uz civilajiem,iespējams,nolūkā izprovocēt uz lielāku spēku militārām sadursmēm.

Līdz ar šo dokumentu-”Borovkova instrukcija Godmanim” ,iesakam noskatīties režisores Antras Cilinskas un Jura Podnieka studijas uzņemto dokumentālo filmu par 1991.gada 20.janvāra asiņainajiem notikumiem “Provokācijas anatomija”,kur tiek analizēta tā laika situācija un meklētas atbildes. Abi šie dokumentālie fakti ļauj ieraudzīt tā laika notikumu kopējo ainu un nojaust kopsakarības.
https://www.youtube.com/watch?v=Fh-U2v_kgKA

Atbildēt

emīls 1

19.01.2018. 19:52

(pray) ;( Sociologi-Tikko Argentīnas masonu Augstākā klana deliģe'tais kā Romas ju'du kristīgā katoļu novirziena Vadonis Francis-Čīlē esot sarīkojis KOPĀRAUDĀŠANU....Līdz šim zinājām Kopāēšanu, Kopādziedāšanu, Kopādzeršanu utml.- ar tiem Priesteru IZVAROTIEM ! nepilngadīgiem puisišiem-tā vēl uzsverot, ka Vin''š apraudot Jūdu kristības iedibināto VISLIELĀKO ĻAUNUMU !!!...un vēl tomēr lūgšoties Jūdu mākslīgi radītajam Dievam / kas priekš gojiem/, lai Tas vismaz ienestu šiem izvarotājiem kādu veselā Saprāta Dzirksti...(bell)(tree);( Ja jau negaidīts tomēr atvilksies uz Latviju, tad jau nu droši PARAUDĀS ar to mazā latviešu mazgadīgā puisīša 3 -trīs priesteriem-izvarotājiem , kas 1990.g. jūdu kristīgajā Jēkaba Romas sistēmas baznīcā-katedrālē to IZDARĪJA , kas pati atrodas 15 m attālumā no Latvijas Saeimas centrālajām durvīm....;(

Atbildēt

ansis

18.01.2018. 23:22

it kā jau forša mājas lapa pietiek.com, bet ir viena nianse, saimniekus kuriem pieder šī mājas lapa ļoti uztrauc gan strīķe gan kaimiņš, kurai partijia pieder, kurš maksā par šo visu

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.01.2018. 21:27

Lembergs precizē kā tas blēdis jumto kontrabandu - ap 5 minūti
https://www.youtube.com/watch?v=ZeJXkJu_W6k

Atbildēt

Dalītā izmeklēšana dod oficiālu

18.01.2018. 19:38

»

un

kāpēc gan Leja nevarētu apšaubīt pierādījumus, kuru, patiesībā nemaz nav


Likumīgu pamatu apšaubīt, nevis piedalīties un kopīgi meklēt pierādījumus. Kopīgi strādājot, bez likumiska pamata apšaubīt, dalītajā izmeklēšanā.

Atbildēt

Tumba

18.01.2018. 18:59

»

Nja

Un kāpēc Strīķe virsrakstā jāsauc par Potapovu


Tādēļ lai spēlētu uz rusofobiju.

Atbildēt

Jambo

18.01.2018. 11:53

»

Vēsturnieks.

Ja jau Strīķes kundze ir Potapova,tad pieminot Šlesaru atcerieties viņš bija Ļeščinskis! Nav labi būt neobjektīvam


Iespējams bija, bet, ja mani atmiņa neviļ, Leščinskis necentās tēlot eņģeli,ietekmēt sabiedrību un tiesībsargājošās institūcijas ar efektīgiem "masky-show".

Atbildēt

Pērkons

18.01.2018. 10:24

No visiem valsts prezidentiem Zatlers bija vienīgais kurš pateica šos valsts nodevības vārdus- ar "saskaņu" mūs šķirs tikai tanki ,...!
Lai nolādēts tas nodevējs!!!!

Atbildēt

formula

17.01.2018. 21:22

Vienotības mafijai pat blēde maskavas čekiste un vietējais blēdis ķēves puisis bija gana labi,ka tikai piesedza mafijas cinisko Latvijas valsts nozagšanu.

Atbildēt

Zatlers ir noziedznieks, kurš

17.01.2018. 21:12

»

Tad tu bandīts

Ja Zatleru apsaukā par noziedznieku, tad tu bandīts. Viņš patoiesi ir Kārlis Ulmanis Nr2. Izcils valstsvīts un godavīrs, patriots, latvietis...


aicināja čekistu Godmani par premjeru. Godmanis radīja Parex afēras realizēšanu. Viņš nevar teikt, ka neko nezin, klāt nebija. Valsts kases izzagšanu ar Parex afēru Zatlers akceptēja. Ilgi neviens dzīvolis viņu neapmierināja pametot v p amatu. Tāpat auto. Viņš ir izcils noziedznieks, kurš ideāli tēlo valstsvīru un vienkāršu cilvēku.

Atbildēt

Vēsturnieks.

17.01.2018. 20:32

Ja jau Strīķes kundze ir Potapova,tad pieminot Šlesaru atcerieties viņš bija Ļeščinskis! Nav labi būt neobjektīvam !!!

Atbildēt

Aizsargs

17.01.2018. 19:52

Kad savā starpā plūcas divi konkurējoši noziedzīgi grupējumi, pārējiem atliek tikai kautrīgi miņāties maliņā, jo dzīvojam dermokrātijas stadijā, kur visu nosaka naudas kvantitāte, bet valsts un tautas intereses, kopš 90tajiem noliktas malā.
Pēdējais laiks būtu pārdēvēties par koloniālā feodālisma sabiedrību, kas pārvaldīta modernās verdzības stilā no bijušo kolaborantu un slepkavnieku puses.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.01.2018. 19:39

Reāli, ja kangari zaudēs varu, tad domāju jaunie prokurori nekavējoties apcietinās gan potapovu gan kontrabandas jumtotāju. Tāpēc viņi ir gatavi uz jebko, domāju pat ziedot latviešu tautu

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.01.2018. 19:37

Rekur Aivars sadragā citus blēžus - preses konference par grāmatu "Zagļi Lemberga kurpēs"
https://www.youtube.com/watch?v=dvo1McqUgI4

Atbildēt

???

17.01.2018. 18:33

Kāpēc autors nenosauc savu vārdu, bet rakstā piemin citas personas. Tikai un vienīgi tāpēc, ka runā pilnīgas muļķības. To var darīt divējādi, esot idiotam vai arī apzināti sagrozot faktus un maldinot publiku. Autors var pats izvēlēties, kas viņš ir idiots vai melis.

Atbildēt

ha

17.01.2018. 17:48

Lembja pasūtījums...

Atbildēt

Tad tu bandīts

17.01.2018. 13:19

»

Zatlers ir viens

no izcilākajiem noziedzniekiem Latvijas vēsturē. Ar savu grāmatu Kas es esmu viņš sevi pasniedz kā izcilu valstsvīru un vienkāršu cilvēku. Tā ir redzamā medaļas puse. Neredzamā ir patiesība, ka Zatlers čekistei VVF operēja celi, iegūstot uzticību un Krievijas KGB - VDK atzina Zatleru par nākošo prezidentu...


Ja Zatleru apsaukā par noziedznieku, tad tu bandīts. Viņš patoiesi ir Kārlis Ulmanis Nr2. Izcils valstsvīts un godavīrs, patriots, latvietis.

Šajā komentārā vienas aplamības bez argumentiem, tātad - "trollis"un latvietības noniecinātājs vai oligarhs, vai atlaistais un palicis padibenē deputāts.

Atbildēt

Zatlers ir viens

17.01.2018. 11:25

»

Temīda

Spriedumi apgalvojumu formā ir nepareizi, jo autors apzināti vai nē, sajaucis cēloņus ar sekām un nepārzina izmeklētāju darba gaitu. Maijā ierosināja krimināllietu, bija skaidrs, ka Zatlers to atbalstīs, tādēļ viņš ar visiem līdzekļiem bija jādabū nost no ceļa. Tad ar saskaņas balsīm par prezidentu ...


no izcilākajiem noziedzniekiem Latvijas vēsturē. Ar savu grāmatu Kas es esmu viņš sevi pasniedz kā izcilu valstsvīru un vienkāršu cilvēku. Tā ir redzamā medaļas puse. Neredzamā ir patiesība, ka Zatlers čekistei VVF operēja celi, iegūstot uzticību un Krievijas KGB - VDK atzina Zatleru par nākošo prezidentu ar čekistes VVF galvojumu. Diversijas pret LV ekonomiku Zatlers turpināja ar Parex afēru utt. Medijos spodrint joprojām savu tuvumu tautai. Es ticu Šleseram, ka Zatlers viņam zvanīja un lūdz atbalstīt uz otru termiņu. Pats Zatlers ir nulle. Bet Saeimā viņš atgriezās, lai kopā ar čekisti Āboltiņu, kas savulaik strādāja LPSR VDK vīzu daļā uz latviešu dokumentiem uzštempelēa tiem, kas gribēja ceļot ārzemēs - нецэлесообразно, turpinātu Krievijas uzdevumus diversijās pret Latvijas ekonomiku.

Atbildēt

Temīda

17.01.2018. 11:06

Spriedumi apgalvojumu formā ir nepareizi, jo autors apzināti vai nē, sajaucis cēloņus ar sekām un nepārzina izmeklētāju darba gaitu. Maijā ierosināja krimināllietu, bija skaidrs, ka Zatlers to atbalstīs, tādēļ viņš ar visiem līdzekļiem bija jādabū nost no ceļa. Tad ar saskaņas balsīm par prezidentu kļuva Bērziņš (prezidents, par kura izdarībām bieži nācās kaunēties). Par pārējo, kas skar izmeklēšanas darbību specifiku un izskaidro lielāko daļu jautājumu, jau rakstīts iepriekšējos komentāros.

Atbildēt

Pilsonis

17.01.2018. 10:44

»

Nu...

Taisa šovu vai netaisa... Līdz šim balsoju par ZZS, bet nu atļaušos uzticēties Strīķei... Vismaz godīgāki


Tu tak balsotu pat par bomzi kurš apčurā tavu seju, ja vien bomzim būtu nauda paskalot tev smadzenes

Atbildēt

17.01.2018. 09:52

»

Nja

Kurš anonīmais muļķis šo sacerēja, Jurčā vai


"cilveks444" - 3A fans. Tāpēc nespēj būt objektīvs, kas ir saprotami.

Atbildēt

Joske

17.01.2018. 09:34

Jurašs ar Sttrīķi ir sevi pirādijusi,kā augstus prfesionālus izmeklētājus,vīņi zin ka zivis pūst no galvas,vini ķēās pie galvu ārstēsanas.JKP ir tīra no čekistiem un komunistiem,ja vēlies dzīvot valsti kur likums visiem vienāds-tad balso par šo Bordāna partiju.

Atbildēt

cilveks444

17.01.2018. 07:07

Tie, kas skatījās parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdes daudz ko uzzināja. Uzzināja, ka Zatlers, domājams, melo. Uzzināja, ka Zatlers, rosinot atlaist Saeimu, ir rīkojies pret Satversmi, jo nedrīkstēja to darīt savas darbības pilnvaru beigās. Uzzināja, "oligarhu" lieta tika taisīta steigā, tobrīd, kad Zatleram tapa zināms, ka viņu nepārvēlēs. Tāpat uzzināja, ka Potapova un Jurašs ir vilcinājuši lietas izmeklēšanu, kā arī gadiem ilgi nav skatījuši steidzamības kārtā izņemtos pierādījumus. Jo svarīgi taču bija taisīt troksni, nevis ņemties ar pierādījumiem, kuros nekā nav. Uzzināja, nevienam no Rīdzenes sarunu dalībniekiem nav taisīta audio fonētiskā ekspertīze. Uzzināja, ka Šķēle Rīdzenes lietā nav ne apsūdzētais, ne liecinieks, lai gan "Ir" cenšas viņu piekabināt klāt. Uzzināja, ka Judins lasa "Ir" safabricētos murgus, taisot šovu, jo skaidrs, ka Lembergs, kurš nelasa "Ir", neatbildēs uz pasaciņām. Uzzināja, ka Jurašs un Potapova taisa politisku šovu, ka Kaimiņš viņiem piespēlē. Uzzināja, ko domā godājams cilvēks G.Zembrībo, kas bija laba mācība tādam Judinam, kurš uzvedās kā skolas puika.


Atbildēt

Padomājiet, Grantiņ!

17.01.2018. 06:17

»

Helsinki 86

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani...


It kā rakstiet pareizus un ticamus vārdus! Kāpēc tie visur atsitas kā pret sienu? Vai tiešām visapkārt vieni vienīgi sātanisti? Kāpēc tie, kas Jūs sāk atbalstīt, beigās novēršas no Jums? Kur vainas? Sandra Briķe vēl turas. Bet cik ilgi? Kas tās par ģļotām un žurgām viņas raksta beigās LRTT? Briķe ir īsts zelta gabaliņš! Cilvēks, kas mums atklāj patiesību pilnā mērā par Rasnaču un tieslietu sistēmu Latvijā. Esiet pieklājīgs pret viņu! Prūsis, kas ir īsts vecis, arī pameta LRTT. Kāpēc? Atbildiet! Kas notiek?

Atbildēt

cilveks444

17.01.2018. 06:11

Par tiem, kas sarunājās Rīdzenē daudz jautājumu nav, jo visi viņus pazīst un nelolo liekas ilūzijas. Gan Lembergs, gan Šlesers ir zināmi tipāži, kuri taisa šeftes, taču, ja tur nav nekā krimināla, tad nevar paģērēt, lai viņus ietupina cietumā.

Sarunas par varu notiek arī tagad, piemēram, antikonstitucionālajā koalīcijas padomē. Tāpat nav jāzīlē, ko runāja JKP sektas darboņi, kad gribēja dabūt nost no amata Latvijas ģenerālprokuroru Kalnmeieru. Nu, neko labu viņi tur nerunāja.

Varbūt pat pārsprieda tēmas, kuras, ja tiktu realizētas, varētu tikt klasificētas, kā valsts apvērsums. Ja Potapova un Jurašs ir laiduši muļķi KNAB, ja viņi nav pētījuši lietiskos pierādījumus, kas izņemti steidzamības kārtā vairāku gadus, tad tur kaut kas nav tīrs, vai ne?

Cita lieta, ja "oligarhu" lieta jau sākotnēji bija politiska lieta, kurai galvenais bija būt, kurai svarīga bija milzu publicitāte. Tad gan ir skaidrs, kāpēc Jurašs un Potapova nerakājās pa pierādījumu kaudzēm. Jo zināja, ka tur nekā nav.

Bet, ja tā ir politiska lieta, tad noklausīšanās ir likuma pārkāpums. Likuma pārkāpums par ko jāsaņem sods! Te arī ir tas "suns" aprakts. Ka, iespējams, Potapova nn Jurašs nelikumīgi noklausījās politiskos "Vienotības" oponentus. Un tad tā bilde ir pavisam cita.

Atbildēt

!

17.01.2018. 05:56

Naivie cilvēki, jūs domājat ja oligarhus iesēdinātu cietumā kaut kas mainītos? Tur rindā uz budžeta ialaupīšanu stāv Strīķes un Juraša saimnieki, kas sarīkos mums tādu "veiksmes stātu"Nr.2, ka maz neliksies!

Atbildēt

mļa

17.01.2018. 03:11

Izskatās, ka Strīķes un JUraša oponentiem bikses pilnas :D

Atbildēt

Nu...

17.01.2018. 03:08

Taisa šovu vai netaisa... Līdz šim balsoju par ZZS, bet nu atļaušos uzticēties Strīķei... Vismaz godīgāki!

Atbildēt

PatrioC

17.01.2018. 02:44

Rosola bļodā nejauc no siļķes kažokā un vēl maizes zupu. Kāds sakars Kaimiņam ar Par, pa vidu Jenotība un Bordāns garnīram. Pirms kauto raksti, izguli dzērumu. Ja tas nopietni, tad vieta trako mājā, specialista uzraudzībā.

Atbildēt

Helsinki 86

17.01.2018. 02:13

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani
Starptautiskajai presei


Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 PAZIŅOJUMS


HELSINKI- 86 apsūdz Eiropas Savienības vadību genocīdā pret latviešu etnosu- latviešu tautu. Latvija, kopš iestāšanās ES, cietusi lielākus zaudējumus, nekā atrodoties zem komunistu un nacistu okupācijas. Neviens no šiem diviem sātaniskajiem režīmiem nav veicis tik daudz noziegumu pret Latvijas valsti un latviešu tautu, kā to ir veikuši ES pārstāvošie Briseles darboņi. Ir pilnībā iznīcināta Latvijas rūpniecība, lauksaimniecība, kuģniecība, medicīna un izglītība. Šīs noziedzīgās ES darbības rezultātā vairāk kā puse Latvijas darba spējīgie iedzīvotāji ir atstājuši valsti. Tam visam ir viens vārds- GENOCĪDS !

Ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu pēc Latvijas okupācijas beigām netika veikta Starptautiskos Likumos(konvencijās) paredzētā deokupācija ! Visi represīvie okupācijas varas orgāni palika neskarti un sāka darboties pret latviešu tautu un Latvijas valsti, tātad, pret ES. Par to HELSINKI- 86 ir informējusi Martinu Šulcu & Co un Jose Manuel Borroso & Co, bet atbilde netika saņemta. Bet varbūt ka tomēr bija atbilde- L. Grantiņa asiņainais, ar lauztiem kauliem, arests 2015. g. Latvijā ?

Latvijā darbojas KGB slepkavu bandas, kuras slepkavo latviešu patriotus- demokrātijas atbalstītājus. Latvijā opozicionāri tiek spīdzināti un slepkavoti ar psihotrono un psihotropisko ieroču palīdzību. Pēc Padomju Savienības sabrukuma Latvijā palikušie represīvie orgāni un viņu izveidotās marionešu valdības ir noslepkavojuši neiedomājamu daudzumu latviešu. Nav ne mazāko šaubu, ka tas viss notiek ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu. Tik slikti kā šodien latviešu tauta nav dzīvojusi pēc 1940. gada PSRS komunistiskās bandas iebrukuma un Latvijas okupācijas. Vai nav paradokss, ka latviešu tauta vislabāk ir dzīvojusi vācu nacistu okupācijas periodā. Sociālā aprūpe NACISTU OKUPĀCIJAS LAIKĀ bija uz līmeņa, kas šodienas stāvoli izsaka vienā vārdā- GENOCĪDS. Dzimstība sasniedza visaugstāko līmeni, bet šodien tā ir viszemākā. Vai nav noziedzīgi smieklīgi, ka ES dalībvalstī Latvijā bērnu pabalsts ir divu cigarešu paciņu cenas lielumā ?

Martins Šulcs un Jose Manuel Borrosu ir ES grāvēji- provokatori. Anglijas izstāšanās no ES ir tam neapgāžams pierādījums.

Antoni Tajani kungs, Jūsu pienākums ir izskatīt Latvijas gadījumu visaugstākajā līmenī ! Atdot Latvijai visu, kas ticis nozagts pēc PSRS sabrukuma. Atvērt noslepenoto KGB kartotēku un veikt Latvijas dekolonizāciju. Aizvilkt uz Hāgas Tribunālu visus ES darboņus, kuri veikuši provokāciju pret Latviju, tātad, pret Eiropas Savienību.

Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa HELSINKI 86 (Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls)

02.01.18

H- 86 priekšlikums:
Latvijā ir ļoti daudz tādu, kuri sevi dēvē par patriotiem.

Piedāvāju viņiem ar šo ziņojumu iepazīties un to parakstīt. Drīzumā tas tiks tulkots un nosūtīts adresātam un arī prsesei. Iespējams, ka kādam ir pretenzijas par tektu, tad lūdzu par to ziņot.

Ja tādi vīri kā Garda, Orols, Inkins, Lapinskis, Dzintars, Lapsa, Birze, Šnore, Kalnozols, Gavars u. c. neuzskata par pienākumu informēt starptautiskās iestādes par mūsu tautas traģisko stāvokli, tad viņi uzskatāmi par provokatoriem, kuri darbojas 4. maija kliķes uzdevumā.

Tā diena noteikti pienāks, kad šiem vīriem, kuri tik dedzīgi runā par nelikumībām, būs jāatbild uz jautājumu: Kapēc jūs neparakstījāt šo ZIŅOJUMU ?

L. Grantiņš LRTT & H- 86

09.01.18

Atbildēt

Joņs

16.01.2018. 22:57

Uz 3. jautājumu (3) Kā var būt vairāki pilnīgi identiski kratīšanas akti, ja kratīti tiek pilnīgi dažādi objekti? Ir vienā dienā viena cilvēka rakstīti it kā 48 individuāli kratīšanas iesniegumi, bet tie ir vienādi, mainās tikai uzvārds, vārds, personas kods, juridiskās adreses nosaukums) autoram jebkurš var atbildēt:

Elementāri. Visi dokumenti tiek sagatavoti, bet, lai būtu pārsteiguma moments kratāmajām personām, parakstīti un atdoti izpildei vienā dienā. Un ja kratīšanā jāmeklē konkrēti dokumenti, tad pats kratīšanas akts nav romāns, tur nav ko dzejot vai izpausties beletristikā, viņiem jābūt vienādiem, t.i. nemainās meklējamais objekts, bet tikai vieta kur meklē.

Atbildēt

Nja

16.01.2018. 22:52

Un kāpēc Strīķe virsrakstā jāsauc par Potapovu?
Angažēts pasūtījuma raksts.

Atbildēt

Nja

16.01.2018. 22:46

Kurš anonīmais muļķis šo sacerēja, Jurčā vai?

Atbildēt

Naivais

16.01.2018. 22:38

Vai kāds var pastāstīt par procesiem kurus Runcis Bazilio un Lapsa kūmiņš ir noveduši līdz galam. Pats neatceros.

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

16.01.2018. 22:33

»

Come on!

Dikļu muļķi, debess klāra, Dikļu nāra


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma smilkstoņa bez vārda un pajumtes! :D

Atbildēt

agents

16.01.2018. 22:33

Rakstelis ir pasutits . Runa iet par melnajam mapitem ,kuram jabut JKP riciba . Tas ir tas kuras aizsargas JKP. Ta vajadzetu but...

Atbildēt

Jūrāšss

16.01.2018. 22:28

ir zils velns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: