Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja masu mediji neskatās spogulī, tiešām var šķist, ka kāds viņus apspiež. Tomēr, paskatoties spogulī, var redzēt, par ko sabiedrība ir neapmierināta, - tā ir klaja neprofesionalitāte atsevišķu žurnālistu darbā.

1. “Cūku komiksa” sakarā kritika bija pamatota, tā bija nolaidība gan no LSM atbildīgajiem, gan mākslinieces.

2. Kad NATO karavīrus Latvijā žurnālisti-diletanti LSM sauc par šāvējiem - sabiedrībā ir šoks un neizpratne. Šie cilvēki riskē ar dzīvībām, lai mūs aizsargātu. Kurš pieņem darbā šādas izpratnes ļaudis?

3. Kad LSM žurnālists-diletants krievu teroristu Prigožinu mīļi dēvē par uzņēmēju, sabiedrībai ir jautājumi, kāda ir šī raksta autora profesionalitāte un izpratne par notiekošo krievijā un Ukrainā.

4. Kad LTV ziņu dienestā ir žurnālists, kurš sižetā nespēj normāli nolasīt tekstu, sabiedrībai ir lieli jautājumi, kas nesagatavotas personas pieņem darbā un kāpēc.

5. Paralēlā informācijas telpa, ko rada LSM krievu redakcija.

Šie ir notikumi, ko esmu piefiksējis kopš 2024.gada 24.februāra. LSM un LTV algas ir augstas, tāpēc sabiedrība ir tiesīga prasīt kvalitāti. Ja tās nav, sabiedrībai ir tiesības prasīt neprofesionālu žurnālistu un redaktoru nomaiņu.

Paškritikas nav, un nekas nemainās. Šādas situācijas turpināsies. Kļūdas netiek paskaidrotas, un izmaiņu nav. Piemēram, TV3 šādu kļūdu nav, un tas daudz ko pastāsta par darba organizāciju. Tajā pat laikā LSM un LTV ir daudzi kvalitatīva satura veidotāji, kuri pelnīti tiek labi atalgoti.

Pārpublicēts no X (Twitter)

Novērtē šo rakstu:

74
20