Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

2019.gada 15.marta agrā pēcpusdienā kāds jaunzēlandietis izdomāja pielādēt visus savus ieročus, aizbraukt uz vietējo mošeju un musulmaņiem likt iejusties BataklanaŠarlī HebdoSanbernardīno vai jebkura cita musulmaņu teroraktu upuru ādās. Par šo atgadījumu savu komentāru izteica Austrālijas senators no Kvīnslendas Freizers Enings:

“Esmu kategoriski pret jebkādu vardarbības veidu mūsu kopienā, un es nosodu šāvēja rīcību.

Tomēr, lai arī šāda vardarbīga likuma uzņemšanās savās rokās nevar būt attaisnojama, kas izgaismojas ir tas, ka mūsu kopienā pieaug bailes no pieaugošās musulmaņu klātbūtnes. Tas ir gan Austrālijā, gan Jaunzēlandē.

Kā vienmēr kreisi noskaņotie politiķi un mediji steigsies apgalvot, ka šodienas apšaudē pie vainas ir ieročus regulējošie likumi vai tie, kam ir nacionāli noskaņoti uzskati, bet tās ir klišejiskas muļķības.

Patiesais cēlonis asins izliešanai Jaunzēlandes ielā ir imigrācijas programma, kas no sākta gala atļāva musulmaņu fanātiķiem doties uz Jaunzēlandi.

Būsim atklāti, lai arī musulmaņi šodien bija nozieguma upuri, viņi ir tie, kas parasti ir paši noziedznieki. Visā pasaulē musulmaņi slepkavo cilvēkus industriālos apmēros savas ticības vārdā.

Visa islāma reliģija ir sestā gadsimta despota, kurš maskējās par reliģisko līderi, vardarbīga ideoloģija, kura attaisno nebeidzamu karu pret jebkuru, kas tai stājas pretī, un aicina noslepkavot neticīgos un šo ticību pametušos.

Patiesība ir tāda, ka islāms nav tāds kā citas ticības. Tā ir reliģisks ekvivalents fašismam. Un tikai tāpēc, ka šīs mežoņu uzskatu sistēmas sekotāji šoreiz nebija slepkavas, nenozīmē, ka viņi ir nevainīgi.

Kā norādīts Mateja evanģēlijā 26:52 “visi, kas ņem zobenu, no zobena aizies bojā” un tiem, kas seko vardarbīgai reliģijai, kura viņus aicina mūs noslepkavot, nav jābūt pārsteigtiem, ka kāds paņem viņu vārdus un attiecīgi atbild.”

Avots šeit.

Nu ko, laikam nebūs pārsteigums, ja tuvākajā laikā kāds musulmanis izdomās “sniegt atbildi” uz šo apšaudi. Kāds musulmanis jau paspēja Jaunzēlandes premjerministrei tviterī atbildēt. Konts, protams, tika momentā dzēsts. Miers ar Jums un līdz nākamajai reizei. Un nu tad... turamies.

Subscribe to PewDiePie!

Mani iepriekšējie raksti:

1. Īstā patiesība par musulmaņu kultūru jeb tas, ko mediji nevēlas publicēt par islāma vēsturi;

2. Kāpēc musulmaņi mūs ienīst, un kāpēc viņi pret mums cīnās?;

3. Par islāmu un sieviešu sišanu;

4. Kāds sakars islāmam ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?;

5. Maskētā džihāda rokasgrāmata un Stokholmas sindroms;

6. Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu;

7. Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi;

8. Muhameda portrets;

9. Takfir: dvieļu kari jeb kāpēc musulmanis nogalina musulmani;

10. Riddah: islāma vienvirziena biļete;

11. Zina: Šahāda zem varavīksnes jeb praids Mekā. Islāma skatījums uz seksuālajām minoritātēm;

12. Islāms – plaģiāta reliģija;

13. Pedofilija islāmā jeb kādus ļaudis mums varētu atvest ANO migrācijas pakts;

14. Pamācība Mārai, kā nēsāt hidžābu, jeb galvassegas izcelsme un regulējums šariātā.

Novērtē šo rakstu:

88
8