Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes dienesta automašīnas vadītājs par pārāk uzcītīgu ministres vēlmju izpildīšanu iztikt bez liekas kājamiešanas saņēmis vadības sutu un bijis spiests atvainoties par "neveiklo satiksmes manevru", - tas izriet no ministres preses pārstāves skaidrojuma.

Otrdien portālā TVNET lasītāja Dagnija aprakstīja to, kā uz savas ādas izjutusi kultūras ministres dienesta auto īpatno pārvietošanās manieri.

"Šodien uz Elizabetes/Antonijas ielas stūra melna automašīna no kreisās puses stāvvietas klaji rupji man strauji izgriezās priekšā. Tā to parasti dara tā kategorija, ko saucam par jaunajiem... ar BMW. Bremzēju tik strauji, ka viss aizmugurējo sēdekļu saturs pārceļoja uz priekšu. Tikai teicama drošības josta nosargāja man blakus sēdošās mammas pieri nu priekšējā paneļa "sveiciena"," notikušo aprakstīja lasītāja.

Nākamais auto manevrs pārsteidzis vēl vairāk: "Nākošajā mirklī šī pati automašīna šo gājienu papildināja ar diagonālu noparkošanos kā reiz... pie Vīna studijas ieejas. Un tad jau kļuva skaidrs arī - kas tā par automašīnu un kādēļ šādi "valstiski svarīgi" manevri... tur jau viņa bija - mīļi smaidīdama kā saulīte, labi frizēta, pa tiešo no Vīna studijas, nespējīga acīmredzot pat piecus soļus vairāk noiet. Jādomā, ka vīns būs garšojis teicami... Jeb - tas bija valstiski svarīgi un tiešā sakarībā ar notiekošajiem Dziesmu svētkiem? Paldies automašīnai par teicamām bremzēm."

Portāla lasītājas secinājums par notikušo bijis īss: "Neieredzu klaju varas izmantošanu, īpaši ikdienišķās situācijās, kur tā tiešām ir vien primitīvas visatļautības demonstrēšana. Inde, kurai vārds ir vara, strauji maina asins sastāvu un domāšanu. Par elementāru kultūru (nepretendējot uz šī vārda cēlo nozīmi) te vairs nav ne runas. Nu ko, Žaneta, lai izdodas jauki vērot Dziesmu svētkus! Ka tik tie bauri netraucētu, ne?"

Pati kultūras ministre trešdien nevēlējās Pietiek sniegt nekādus komentārus par notikušo. Tā vietā viņas preses padomniece paziņoja, ka pie visa esot vainīga šofera noslodze un apgrūtinātā satiksme: "Ņemot vērā Kultūras ministrijas šofera noslodzi Dziesmu un deju svētku laikā, kā arī apgrūtināto satiksmi svētku laikā galvaspilsētā, automašīnas vadītājs atvainojas par neveiklo satiksmes manevru."

Novērtē šo rakstu:

1
0