Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hehe

05.11.2020. 16:36

»

novērtējums

Šī sāk izskatīties pēc izkrāsotas vecenes, resp. smuka šī vairs nav, bet nekaunīga un zaglīga gan


tas netraucē savas mazgadīgās meitas baltās apakšbiksītes izlikt oligarhiem apskatei Jūrmalā

Atbildēt

Arī

05.11.2020. 06:49

»

Nemaksājot nodokļus vari kļūt par labklājības ministeri

Kā krāpās savā bodē saldū tā krāpjas ministrējot. To pierāda no kuras partijas ir


No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”


“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “


Atbildēt

Nemaksājot nodokļus vari kļūt par labklājības ministeri

05.11.2020. 06:34

Kā krāpās savā bodē saldū tā krāpjas ministrējot. To pierāda no kuras partijas ir

Atbildēt

atbildi meklējiet te

04.11.2020. 21:13

Kad beidzot Kariņš šito dāmu nometīs no amata. NU bilde neliecina par augstu intelektu

Atbildēt

amigo

04.11.2020. 21:12

redzēju Petroviču iepērkamies tirgū kopā ar vīru. Čubin;āja to savu vīrišķi. Laikam gan tikai pie mums Latvijā ir ar tik zemu inteketu un inteleģenci ministre.

Atbildēt

asis

04.11.2020. 16:00

»

Tā govs ir pirmā mauka meitu mājā


Komenta autors ir minetas majas atlaistais setnieks?

Atbildēt

stilists

04.11.2020. 14:49

Ramona izskatās vulgāra,statusam pilnīgi neatbilstoši,nu tā-pa lauciniecisko!Tam viņas frizierim vajadzētu atņemt šķēres un diplomu.

Atbildēt

04.11.2020. 06:52

Tā govs ir pirmā mauka meitu mājā.....

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

04.11.2020. 01:56

Turstrādā gandrīz visi meļi!

Atbildēt

auns

03.11.2020. 20:15

Vai tad Petrāviča uz savu roku pate kļuva par ministri? Par ko cepaties mīļie,šķīstie,gudrie un "neaistājamie" tautieši? Saeimā iekļuva tikai vēlēšanās uzvarējuši kandidāti! Ja neesi ievēlējis "īstos",vai vispār nepiedalījies vēlēšanās,tad šodien ir pa vēlu savu muļķību labot!

Atbildēt

...

03.11.2020. 19:19

»

nu nu

Vai tad Viņķele un Šuplinska jau baro tārpus


Pažēlo tārpus,viņi dabūs asins saindēšanos.

Atbildēt

Tas labi

03.11.2020. 18:00

ja 4.maija okupantu kliķei nepatīk

Atbildēt

nu nu

03.11.2020. 17:41

»

Secinājums

Derētu nomainīt Saeimu pret cietuma kameru,kopējo


Vai tad Viņķele un Šuplinska jau baro tārpus?

Atbildēt

reptilis

03.11.2020. 17:27

Atņemt naudu un tad likt,lai iet lūgt atpakaļ...:)))

Atbildēt

Jocīgi bēdīgi.

03.11.2020. 17:17

Tas bija jocīgi, skumji, kad tā saskaņas deputāte skaidroja, ka ministre neko nesaprot.Cilvēkus, liek amatos pēc skaistuma nevis nozares pārzināšanas.

Atbildēt

Beāte

03.11.2020. 17:01

Ramončiks ir KPV LV pulka meitu māte.

Atbildēt

Lasītājs 5

03.11.2020. 16:27

Cik šoreiz ir apbrīnojami, pat neaprakstāmi stulba, iedomīga, tuvredzīga, valdiba? Kaut ātrāk šitās Seimas sastāvs mainītos un varbūt tad būs arī citi ministri.Būs ilgi glupības gadi vēl...

Atbildēt

ou, pupi

03.11.2020. 16:23

tas ir svarīgi, pūlim patīk

Atbildēt

aga

03.11.2020. 15:51

Par gudrajiem un skaistajām ! Šobrīd Latvijas politikā darbojas tikai viens likums. To savulaik atklāja Arhimēds - un tas darbojas nevainojami!
Tāpēc arī nebrīnieties , ka jums ir maskas par 3 miljoniem jāizmet miskastē un vēl 300milj. par nevienam nevajadzīgām lidmašīnām jāsamaksā , tai pat laikā slimnīcās vietu nebūs!

Atbildēt

Ķēdes suņi rej

03.11.2020. 15:39

Viņiem vienalga vai labs cilvēks, vai savējais, ienācis ar labiem nodomiem un darbiem, ķēdes suņi vienmēr rej, aprej katru un ja tiktu klāt, iekostu arī. Tā ir tava slimas galvas daba. Šie cilvēki nemēģina un necenšas domāt, vērtēt viņiem nav pieklājības normu izjūtas, parasti ķēdes suņi, takši.

Kas vainas gudrai, skaistai sievietei, kura grib būt sieviete ar savu apģērbu, kā normālas sievietes un viņai - Petravičai, tas izdodas, jo viņa ir gudra, godīga un taisnīga. Šie kraņči, kuri aprej, bojā sevi, savu iekšējo pasauli, kas atstāj sekas uz saviem bērniem, kuri vēl radīsies, uz pašiem. Ļaunums vienmēr atmaksājas, bet klusi un jebkurš sliktums viņiem, kas rodas, ienāk klusi, it kā nesaprotami no kurienes (paši uz to gājuši".

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.11.2020. 14:51

»

ha

Šai kundzītei vajadzētu steidzīgi nomainīt savu Saldus frizieri un pameklēt kādu Rīgā, kas viņu sakoptu. Pašlaik viņa līdzinās padzīvojušai ...., paši jau zināt kam


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

ha

03.11.2020. 14:28

»

novērtējums

Šī sāk izskatīties pēc izkrāsotas vecenes, resp. smuka šī vairs nav, bet nekaunīga un zaglīga gan


Šai kundzītei vajadzētu steidzīgi nomainīt savu Saldus frizieri un pameklēt kādu Rīgā, kas viņu sakoptu. Pašlaik viņa līdzinās padzīvojušai ...., paši jau zināt kam.
Ja nav prāta, vismaz lai vizuāli nekrīt uz nerviem.

Atbildēt

Parteja

03.11.2020. 13:56

Nu neklausieties uz maniem vārdiem - novērtējiet tērpus, daili, izcilību!

Atbildēt

Kas tur nav skaidrs?

03.11.2020. 13:49

Haoss.

Nežēlīga darbspēka ekspluatācija!

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

Pēteris

03.11.2020. 13:42

Tabors aiziet debesīs. Labs kino

Atbildēt

novērtējums

03.11.2020. 12:38

Šī sāk izskatīties pēc izkrāsotas vecenes, resp. smuka šī vairs nav, bet nekaunīga un zaglīga gan

Atbildēt

fix und ....

03.11.2020. 12:34

Tas Jaunais laiks ,kas šalkās trīc, tas nenāks ja ļaudis to nenesīs

Atbildēt

pietieklapsas pasūtījumgalc

03.11.2020. 12:18

Nauda nesmird!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: