Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

omg, kāds

13.03.2020. 21:28

Sviests!

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:17

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

lai tas

12.03.2020. 07:01

Lai tas gobzems izvelk pirkstu no deguna......

Atbildēt

Toto

12.03.2020. 06:13

To, kā mums nav, mēs visi zinām, bet to, kā to mainīt, Aldis NEKAD nav vēl pateicis...
Vai tev neapnīk muldēt?

Atbildēt

vislielākais

11.03.2020. 20:08

»

Jēzups

Lai gan man personīgi tā Krapāne riebjas, bet jāatzīst, ka viņa ir vien no ierindas cilvēkiem, kas pelnīja pat mazāk par 1000 eurp uz papīra, bet vai tāpēc no viņas labums mazāks kā no Gobzema- it kā izcila advokāta ar uz sievas vārda noslēptiem mersedesiem??? ES saprotu, ka visiem, ieskaitot Gobzemu...


Manuprāt,jautājums ir tikai viens.Kādi kretīni ievēlēja šos kretīnus?Labs piemērs OIK sakarā-visi bijušie ekonomikas ministri sēž un balso,izņemot tumbočkā paslēpušos A.K.,nu izgāzies kā muļķis.

Atbildēt

mokošais aizcietējums

11.03.2020. 20:05

Divas dienas gandrīz pagājušas.Vai tad Al Gobzim rakstāmais aptrūcies?

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

11.03.2020. 19:02

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Atbildēt

érgla knàbis

11.03.2020. 19:01

»

Ērgļa dirsa Mikropisān, kakeedāj!

Škic atejā sūdlapsene! Izpildies tur jobanaizs milici


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?

Vot tu kroppli eggmàr kakuedaj es tevi izkersu tu nan atbildesi mavka!

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 19:00

»

Ērgļa dirsa Mikropisān, kakeedāj!

Škic atejā sūdlapsene! Izpildies tur jobanaizs milici


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

érgla knàbis

11.03.2020. 18:50

»

Ērgļa dirsa Mikropisans

“Ir tikai viens dabisks veids, kā organizēt sabiedrību, un ir daudz citu veidu


knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres ļapsas svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

érgla knàbis

11.03.2020. 18:49

»

Ērgļa tirsa Mikropisans

sev gatavojas aizņemties smadzenes


atkal tas cionistu gaudotàjs galvas slimnieks izdràtéc debiloids egmàŗs sùdédajs aptirsies pa šķidro..

Atbildēt

P.

11.03.2020. 16:19

Viens no vienkāršākajiem risinājumiem - Saeimā nevis ievēlēt, bet ielozēt. Sliktāk jau nebūs. :)

Atbildēt

Ērgļa tirsa Mikropisans

11.03.2020. 08:09

»

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid,

labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem


sev gatavojas aizņemties smadzenes

Ir socīczs kis boļķi cita ocī redz, tis debess klāru pisīs! Untuns Mazpusens / lit. pseidomīms/

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

11.03.2020. 01:28

Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas izpūtienam.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid,

11.03.2020. 01:27

»

Ergļa dirsa tu esi Mikropisan!

Kā diena klāra


labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem.

Un regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

Avant

10.03.2020. 21:32

Apsveicam visus un laipni lūdzam Avant Loan INC. Mēs piedāvājam aizdevumus no viena minimālā diapazona no USD 2 000 līdz maksimāli USD 50 miljoniem ar pieejamu procentu likmi 3% un aizdevumu ilgumu no 1 līdz 25 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu. Avant grupas mērķis ir sniegt jums izcilus profesionālus finanšu pakalpojumus.
Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mums.
Ja jums ir nepieciešams personīgs vai biznesa aizdevums ar 3% procentu likmi, lūdzu, sazinieties ar mums (avants.loan(a)gmail.com). (av_ant(a)outlook.com) Whatsapp: +14092062954
Paldies

Atbildēt

Jēzups

10.03.2020. 21:18

»

jaajaa

...un kāpēc pašvaldības policijas sekretāre nevar vadīt izmeklēšanas komisiju ?...ja tauta viņai uzticas


Lai gan man personīgi tā Krapāne riebjas, bet jāatzīst, ka viņa ir vien no ierindas cilvēkiem, kas pelnīja pat mazāk par 1000 eurp uz papīra, bet vai tāpēc no viņas labums mazāks kā no Gobzema- it kā izcila advokāta ar uz sievas vārda noslēptiem mersedesiem??? ES saprotu, ka visiem, ieskaitot Gobzemu, patīk aplikt ierēdņus un citus valsts institūciju darbiniekus- bet atvainojiet- tur visi strādā ar augstāko izglītību, vairumā gadījumu maģistra grādu. Vai mežzinis, ārsts, ugunsdzēsējs, skolotāja būtu sliktāki tautas kalpi par Gobzemu, Kaimiņu, Jurašu un Strīķi???? Vai Labklājības ministrijas ierēdņi un pat apkopēja nav 100x gudrāki par ministri Petraviču???? (un kurā ministrijā tā nav- sen jau ir beidzies laiks, ka par ministru kļuva nozares profesionālis vai vismaz sapratējs). Tā, ka "divītis" ir pat ļoti normāli, problēma ir tikai tas, ka mums ir daudzpartiju sistēma un katrā partijā ir 100 tādas Petravičas, kurām vīrs var nopirkt ne tikai silikona pupus, bet arī deputāta mandātus. Tā ka, jā, gudri cilvēki neiet politikā. Bet ne tāpēc, ka "divītis" ir maz, bet gan tāpēc, ka visur priekšā ir tādi gobzemi, petravičas, strīķes utml subjekti.

Atbildēt

érgla knàbis

10.03.2020. 19:39

»

Bobanzs zizz, Mikropisans!

Aizver savu pantu pāksti, debilaizs


Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!
Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA!
Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Atbildēt

Bobanzs zizz, Mikropisans!

10.03.2020. 18:09

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Aizver savu pantu pāksti, debilaizs!

Atbildēt

čomiņ, Gobzem !

10.03.2020. 16:21

Jau otrajā dienā sūdus gāž virsū ievēlētajam tie, kuri cerēja ievēlēt no savas bandiņas !

Tā, kā viss tavs garais penteris ir uzskatāms par spamu.
Neievēlētie pie neievēlēšanas paši vainīgi - ko lien nesagatavojušies !

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

10.03.2020. 15:45

»

jaajaa

...un kāpēc pašvaldības policijas sekretāre nevar vadīt izmeklēšanas komisiju ?...ja tauta viņai uzticas


Skumji par tādu tautu, kas uzticas mazizglītotiem cilvēkiem!

Atbildēt

Nolādēts krievs, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 14:13

»

Jànis Anins

PSRS vadosajiem funkcionàriem Sveicé bija registréti àrzonu slepenie banku konti prieks pelnas no naftas un gàzes exporta. Gribéja dzivot kà Sveicé un pavilkàs tiktàl ,ka sagràva SARKANO...


Vīrusus kā bioloģiskos ieročus šodien raži trīs valstis - Izraēla, ASV un Ķīna. Koronvīrusu izplata Ķīna kopā ar Krieviju kā militārā uzbrukumā pret ASV un NATO militārām mācībām Eiropā, aprīlī. Papildus notikusi Erdoena un udmurta Putina, otuksa karaļa, vienošanās militāro mācību laikā paralizēt Eiropu ar bēgļu miljoniem “no Sīrijas”.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 12:59

»

Uldis

Tā nebūt nav civilizētas valsts pazīme. Tā ir sociālistiskas valsts pazīme. Civilizētas valstis bija arī pirms sociālisma. Ar likumu noteikts - tā ir likumīga laupīšana. Piemēram, PSRS arī viss bija likumīgi


PSRS vadosajiem funkcionàriem Sveicé bija registréti àrzonu slepenie banku konti prieks pelnas no naftas un gàzes exporta. Gribéja dzivot kà Sveicé un pavilkàs tiktàl ,ka sagràva SARKANO
MASINU.Tas saucas PSRS viss bija likumigi.
Visi POST SOVIETIC biznesmeni ir zagli un zurkotàji.Un vinu biznesa un privatie banku
konti ir iesaldéti.TRAMPS izrakstija ceku 8,3 miljardi dàlari vakcinas coronvirusa atklàsanai un medikamentu razosanai no VALSTS KASES. Ja TRAMPS pirmais noregistrés patentu par vakcinu ,pelna büs 10 kàrtiga .FIRST AMERICA! Bet kur ir citu valstu zurkotàji? Zurkotàju bikses masà 2 centi ,un bikses karàsies staba galà ,kad pàri büs gàjis CORONAVIRUSS. Gudrie maksà nodoklus ,bet auni pakar savas bikses staba galà.Berluskoni pilsétà MILANO ar novélosanos uzlika karantinu ,un bikses jau karàjas staba galà.Musolini bikses tàpat karàjàs staba galà tris dienas ,tikai tàpéc ,ka vins bija auns .

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 12:35

»

"Krievvalodīgā" Soņa

Jeb ukrainvalodīgā no Krimas. Saulvedi Antiņ Gobzem! Tu skaisti un pareizi runā, bet tu laikam nesaproti, ka ir spēki par tevi un mani stiprāki. Jau kāds rakstīja, ka var ievēlēt kaut 100 gudrus deputātus, neko valstī panākt nevar - mafija ir stiprāka par visu. Redzi, pat šāds "labais" c...ka jauc gaisu...


Izpildīs Tavs JKP priekšvēlēšanu solījumu "3 reiz 500" - būs vērts sākt domāt par kādu draudzību. Pagaidām - nē. Šobrīd - tādi paši daiļpļūtītāji, kādi visi iepriekšējie. Un tiesiskumu totālo arī lai neaizmirst.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 12:13

»

Jànis Anins

Tikko uznéméjs ir pàrskaitijis nodokli BUDZETA...


Tā nebūt nav civilizētas valsts pazīme. Tā ir sociālistiskas valsts pazīme. Civilizētas valstis bija arī pirms sociālisma. Ar likumu noteikts - tā ir likumīga laupīšana. Piemēram, PSRS arī viss bija likumīgi.

Atbildēt

"Krievvalodīgā" Soņa

10.03.2020. 12:09

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi...


Jeb ukrainvalodīgā no Krimas. Saulvedi Antiņ Gobzem! Tu skaisti un pareizi runā, bet tu laikam nesaproti, ka ir spēki par tevi un mani stiprāki. Jau kāds rakstīja, ka var ievēlēt kaut 100 gudrus deputātus, neko valstī panākt nevar - mafija ir stiprāka par visu. Redzi, pat šāds "labais" c...ka jauc gaisu un nejēdz, ka neviens solījums nevar tikt izpildīts, ja tev nav vismaz 50 no 100 balsīm. Ko tu brauc virsū tiem, kas dara, kas attiecas uz JKP. Tu labāk apspried savu čekistisko Saskaņu un/vai NA, kuriem naids pret JKP, kura Latviju cernšas glābt. Gobzms tāds pat "trollis", kurš tur naidu uz darītājiem, apsaukājas un meklē draugus ellē, kuru nav. Vismaz ar JKP vajadzēja draudzēties, bet viņam loģikas trūkums, kaut raksta šizofrēniski fenomenāli, skaisti, ka prieks.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 11:42

»

Uldis

Un kas pilda budžetu? No kurienes tur naudiņa uzrodas? Ir viegli dalīt svešu naudu pa labi un pa kreisi, bet tie, kas to budžetu piepilda - viņu spējas nav bezizmēra. Tāpēc arī protesti vairāku mēnešu garumā - balsu pirkšana ar svešu naudu kaut kādā brīdī atsitas pret griestiem, kaut kādā brīdī tas ...


Tikko uznéméjs ir pàrskaitijis nodokli BUDZETA
KASEI ,tà vairs nav uznéméja nauda ar likumu noteikts.Nodoklis tiek maksàts par dabas resursu izmantosanu ,par kaitéjumu dabai utt.,tà ir civilizétas valsts, sabiedribas pazime .
Nodoklu maksàsana nav filantropija .Nodoklus maksà ari darba néméji.Kàpéc UK met àrà krievijas biznesmenus ? Tàpéc ,ka krievs uzskata sevi par pasaules nabu tikai ,ka vins esot nomaksàjis nodokli. Abramovics nevar dabüt Anglijas pasi ,un
tàpéc vinam ik péc 3 ménesiem jàizbrauc no valsts. Nodoklu maksàtàjs dieveklis ,un ja ir grütu maksàt nodoklus ,tad si valsts ir jàpamet.

Atbildēt

voila

10.03.2020. 11:39

nu nevajag taču, liekuļo visi, vieni mazāk, citi vairāk. Tomēr vitāli svarīga ir joma un galvenais jau tās ietekme, kurā tā muldēšana notiek...

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:26

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi...


Visiem iesaku balsot nevis par solījumiem, bet vērtībām. Balsot par tiem, kas traucēs dzīvot vismazāk. Ja jūs pirmsvēlēšanu laikā skataties uz solījumiem, tad būtībā pārdodat savu balsi par grašiem, ko Jums sola atmest apdalot citus. Tas ir nožēlojami.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 11:16

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi demontēt sistēmu un būvēt visu no nulles? Laipni lūgts, - sāc stumt labojumus likumos, lai es varētu tādu "Jauno laiku" jeb "Vienotību" vai to pašu JKP jebkurā laikā iesūdzēt tiesā par pirmsvēlēšanu meliem. Atsaukt savu vēlētāja balsi, piedzīt kompensāciju naudā, iedarbināt Krimināllikuma pantu par krāpšanu vai ko citu plikas politiskās bezatbildības vietā. Piedod, vārdiem un skaļiem lozungiem vairs neticu un neticēšu.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:15

»

Jànis Anins

Valsts BUDZETA KASE sos cekus un rékinus jau ir apmaksàjusi. Visas apdrosinàsanas ir socializétas .Tàpéc jau tiek maksàti nodokli,LV budzeta kase ir izlaupita un nauda noslépta àrzonu kontos


Un kas pilda budžetu? No kurienes tur naudiņa uzrodas? Ir viegli dalīt svešu naudu pa labi un pa kreisi, bet tie, kas to budžetu piepilda - viņu spējas nav bezizmēra. Tāpēc arī protesti vairāku mēnešu garumā - balsu pirkšana ar svešu naudu kaut kādā brīdī atsitas pret griestiem, kaut kādā brīdī tas slogs ir par smagu.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 11:08

»

Uldis

Čeku izrakstīja, bet kas apmaksās? Tā nav "bezmaksas" apdrošināšana. Tā ir "socializētā" apdrošināšana. Bezmaksas, kā jau autors pieminēja, nav nekas. Kāds par to maksā


Valsts BUDZETA KASE sos cekus un rékinus jau ir apmaksàjusi. Visas apdrosinàsanas ir socializétas .Tàpéc jau tiek maksàti nodokli,LV budzeta kase ir izlaupita un nauda noslépta àrzonu kontos .
Francijas valdibà nav VDK agenti ,kas taisa sabotàzu . Uldi,tev sakarigs domu gàjiens!

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:01

»

Jànis Anins

Francijà minimàlà pensija ir 862€ ,bet demonstranti prasa 1000€ .Dzeltenàs Vestes sàkàs tàpéc,lai nelautu pacelt benzina cenu .Vai tas bija slikti? 2022.gada vélésanàs pasreizéjà valdiba kritïs,visas aptaujas tà ràda .Pasreiz Parlamentà diskuté par pensijas vecumu...


Čeku izrakstīja, bet kas apmaksās? Tā nav "bezmaksas" apdrošināšana. Tā ir "socializētā" apdrošināšana. Bezmaksas, kā jau autors pieminēja, nav nekas. Kāds par to maksā.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 10:54

»

Uldis

Franciju jau nu gan nevajadzēja pieminēt kā labu piemēru. Paskatieties, kas Parīzē tagad notiek. Pacēla nodokļus bagātajiem, bet tagad pēc gada jāatceļ, jo bagātie vai nu paši notinās, vai pārcēla savu bagātību, biznesus uz citām jurisdikcijām. Lai šo visu apmaksātu plānoja pacelt pensijas vecumu, pret...


Francijà minimàlà pensija ir 862€ ,bet demonstranti prasa 1000€ .Dzeltenàs Vestes sàkàs tàpéc,lai nelautu pacelt benzina cenu .Vai tas bija slikti? 2022.gada vélésanàs pasreizéjà valdiba kritïs,visas aptaujas tà ràda .Pasreiz Parlamentà diskuté par pensijas vecumu .
Francijas Valdiba izrakstija ceku 1
miljarda apmérà prieks bezmaksas veselibas aprosinàsanai. 10 miljardus katru gadu Medicinas
iestàdém un jaunàm modernàm iekàrtàm .

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 10:38

»

Jànis Anins

Gobzem beidz dïlerét punkjus un mentus .Tu esi iekàpis Jürmalas menta Stokija kurpés...


Franciju jau nu gan nevajadzēja pieminēt kā labu piemēru. Paskatieties, kas Parīzē tagad notiek. Pacēla nodokļus bagātajiem, bet tagad pēc gada jāatceļ, jo bagātie vai nu paši notinās, vai pārcēla savu bagātību, biznesus uz citām jurisdikcijām. Lai šo visu apmaksātu plānoja pacelt pensijas vecumu, pret ko ir masīvi protesti. Demogrāfija baltajiem ir uz izmiršanas robežas divu paaudžu laikā.

Īsumā - tas viss nav bezmaksas. Par to samaksāja kāds cits un šiem citiem ir apnicis maksāt.

Atbildēt

jautājums

10.03.2020. 10:38

Nu tad,ko Jūs,Gobzema -kgs,te ik pārdienu izrādāties?

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 10:31

Turpinot par liekulību - kaut kā nedzird no Saeimas satraukumu par to, ka mūsu mātītes-slepkavas nobeidz katru ceturto bērniņu. Pie mums neviens neuzrakstīja, ka Tramps piedalījās pretabortu gājienā un ka daudzos ASV štatos abortus sāk stipri ierobežot.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 10:24

Gobzem beidz dïlerét punkjus un mentus .Tu esi iekàpis Jürmalas menta Stokija kurpés .
Tu deklaréji ,ka skoléniem brïvpusdienas nav vajadzigas ,bet Francijà katras pilsétas Mérija katru ceturksni pieprasa ienàkumu deklaràciju no vecàkiem ,kuru bérni iet skolà. Ja ienàkumi ir zem minimàlàs algas 1400€ ,mérija maksà 70% par pusdienàm siem bérniem .Vecàki ar bérniem katru
ménesi sanem gimenes pabalstu bez tam .Medicina bezmaksas .Studiju maksa Universitàté 250€ gadà.
Tavi patroni savus ienàkumus slépj àrzonu slepenos kontos ,bet brïvpusdienas nav vajadzigas . Tu melo kà suns.Kas samazinàja darba algas par 50% Latvijà 2008.gadà ? Tev patik zurkot ,tu pazemoji vélétàjus kuri tevi tevi atbalstija .Man
garso kotletes ,bet ne vafeles . Kad domà atvainoties vélétàjiem .Tu neesi ne Dantons ,ne Robespjérs ,vini upuréja savas galvas uz giljotïnas demokràtijas vàrdà.Vini bija Advokàti arï,bet tu esi sbitij ljotcik un fuflomjots .
Ja gribi büt deputàts ,tad izkàpj no svesàm kurpém vispirms un nopérc sev jaunas kurpes .
Kaiminam ir intelekts ,slïpéts Konservatorijà, bet tev ir stroda bikses tikai. Uzdevums bija degradét Kaiminu un iesésties vina vietà ,bet ïstenibà gribétàji uzsédàs uz kaut kà cita .
Tàpéc ari nenovàci kompromatus un pieràdijumus pret Kaiminu ,jo gribéji büt premjers tàds kà kucis.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 10:22

Paldies Aldi, salikāt visu pa plauktiņiem! Ja Jūs domājat kaut ko piedāvāt vēlēšanās, tad mana rekomendācija ir sākt ar mazu, četros gados izpildāmu solījumu uzņēmējiem. Jo lai realizētu šāda veida pārmaiņas no komunisma-mini uz Teksasa stila pārvaldību būs vajadzīgas paaudzes.

Atbildēt

ha-ha

10.03.2020. 10:20

No okupācijas totalitārā kreisā grāvja esam aiztentērējuši uz agresīvā fašisma labējo grāvī,par ko liecinā autora filozofija,kaut ko muldot par dažiem algu tūkstošiem,bet gribētiem desmitiem+ visu cieņu,godu un anonimitāti.Viņš neko negrib dzirdēt par tautas postu,iznīcību un neglaimojošajiem salīdzīnājumiem ar okupācijas totalitāro režīmu,jo viņš ir no tiem,kuriem pienākās,jo viņš esot īsts ārietis,kura vietā ir debesīs nevis līdzās ar punķainiem un glupjiem bauriem,kuru pienākums ir dziedāt oziannu un mazgāt kājas patriciešu A.G.

Atbildēt

Žulis

10.03.2020. 09:04

Ja es nebūtu tipisks latviešu oligofrēnijas un imbecilitātes veiksmīgs krustojums, tad es LU aizstāvētu disertāciju "Gobzems kā latviešu nelietības un nekaunības Lielvārdes josta".Bet es to nevaru izdarīt, jo ar manu izcilo krustojumu es varu tikai pievemt "Pietiek", kaut gan Gobzems kā Latviešu Dauna draugs un labvēlis, kā nelietības un nekaunības tranzītsmērējums latviešu vērtīgi supernevērtīgās populācijas izdzimtenis ir to pelnījis.

Atbildēt

Piebilde

10.03.2020. 09:02

»

...

un vai pašvaldības policijas sekretāre var vadīt komisiju, kurai jāizmeklē miljardu zādzība no Latvijas tautas??? Tādus salašņus savēlēja, tadgad jācer, ka atlikušajā laikā Latvija vēl izdzīvos! Aldi, ar Tavu svētību un padomu


Jautājumam jāskan būtiskāk: kā lauku pašvaldības policijas sekretāre var izstrādāt valsts likumus? Kāpēc mēs saeimas deputātiem izvirzām DAUDZ mazākas prasības, kā pieņemot darbā mazītiņas struktūrvienības vadītāju?

Atbildēt

Blondīne

10.03.2020. 08:57

»

Iedzivotājs

piekrist var, lielā mērā bet zināms, ka modernajā pasaulē valstis valda biznes, lielās korporācijas, pat ne mazās, daudzus lēmumus par LV pieņem EK, piemēram pirms gada bija kašķis, ka dalībvalstis nevar teritorijas plānojumā likt šķēršļus lielveikalu izvietojumam, to lobijs ielobēja direktīvā - t.i...


Piekrist var arī Jums tajā jautājumā , ka pasauli valda bizness un lielās korporācijas ( un lielveikali nav noteicošākais).
Taču valstīs, kurās tomēr cenšas kaut mazliet domāt par saviem cilvēkiem ir arī cita aina. Teiksim Polija - ražo pati savus autobusus un tramvvajus un tos lieto paši un pārdod citiem ( mums RVR pa burbuli)VEF pa burbuli- bet varēja taču tikai uzlabot - bija viss izglītots darbaspēks un infrastruktūra.
Čehijā ražošana arī notiek. Mums bija brīnišķīgs Līvānu stikls, bija Porcelāna rūpnīca- tagad lielveikals. Tomēr , ja tie tautas priekšstāvji mazliet domā, tad tautai IR labāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: