Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Komisiju

10.03.2020. 08:54

»

...

un vai pašvaldības policijas sekretāre var vadīt komisiju, kurai jāizmeklē miljardu zādzība no Latvijas tautas??? Tādus salašņus savēlēja, tadgad jācer, ka atlikušajā laikā Latvija vēl izdzīvos! Aldi, ar Tavu svētību un padomu


jau var vadīt ! Taču no tās sausais atlikums ir tikai pašai komisijai jo par to pie "divīša" pašu pielemta "piemaksa".
Nevar nodrošināt lai vainīgie par to atbildētu un līdz ar to dodot kaut kādas cerības ka nākotnē mazinātos šāda bezatbildība !
Tāpat kā ne ministrs, ne nozare nevar nodrošināt pozitīvas pārmaiņas, jo vienkārši nav tādas vēlmes !

Atbildēt

mēs nē, nevajag vispārināt

10.03.2020. 07:49

un mēs visi nevēlam gobzemus, vai AP,,,,,,,,,,,,,,,,,

Atbildēt

Likumam nav sirdsapziņas

10.03.2020. 07:33

»

Pusjurists

Aldi, vienkārši Aldi! Vai Tevi ietekmē pilnmēness, ka ir šādi samurgoti raksti...


likums un tā piemērošana ir auksts aprēķins - auksasinīga stratēģija un taktika.

Atbildēt

Aldim Gobzemam

10.03.2020. 07:28

Ja esi labs advokāts, jurists, tad nu gan bija jāsaprot un jāizpēta kritēriji un riski, prasības, ja ej politikā. Nevarēji sapīties ar A. Kaimiņu un tur nokļūt “na haļavu”.

Kā juristam tev nevajadzētu melot, ka lobiju likums kaut ko mainītu. Zini taču, ka likums ir tikai iebaidīšanai. Un ir daudz ceļu, kā apiet likuma nepilnības un it īpaši šodien tik strauji mainīgā pasaulē. Joprojām redzu, ka kašājies kā vista pa pakulām.

Ja esi jurists, tad nelieto vārdu liekulība, jo nav tāda juridiska termina un esi konsekvents savā loģikā.

Ja gribi būt drosmīgs, pārstāj maldināt sabiedrību, strādādams Saskaņas - PSRS okupantu labā, pats liekulīgi, rakstot latviski, lobējot PSRS okupantu intereses Latvijā. Nebūtu šeit šo okupantu, nebūtu Zolitūdē Maximas. Un citur nebūtu, bet pie mums būtu kā Islandē - ar PSRS okupāciju un mūsdienu cionismu nesašķelta sabiedrība. Mazākais.

6. Saeimas spīkere Ilga Kreituse 6. Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu “Gudro stratēģija un taktika”. Pašlaik tavas aktivitātes atgādina klaunu - tautas radošo garu no Saeimas tribīnes un publiskajā telpā. Tev ir divas izvēles - turpināt klaunādi un liekulīgi turpināt klaunādi, jo advokatūru esi pametis.

Atbildēt

Pusjurists

10.03.2020. 07:26

Aldi, vienkārši Aldi! Vai Tevi ietekmē pilnmēness, ka ir šādi samurgoti raksti?
Aldi kāds ir Tavs īstais mērķis kļūatot par deputātu?
Aldi Tev bija iespēja kļūt par premjeru un mainīt sapuvušo ābola serdi! Aldi kāpēc Tu to neizmantoji?
Vai Tev skapī pārāk daudz skeletu žāvejas?
Aldi pietiek činkstēt!
Aldi kāpēc salecies ar Artusu?
Aldi kāda ir Tava shēma?
Aldi kapā līdzi nepaņemsi sashēmoto!
P.s.Tas nav normāli, ka it kā advokātam ir normāli braukāt ar pēdējo mersi, valkāt zanneti uzvalkus un loid kurpes, nēsāt šveices pulksteņus. Normāli advokātam ir būt cilvēkam ar sirdsapziņu !
Piemēri par ne sirdsapziņu ir riņķī un apkārt.

Atbildēt

jautaajums

10.03.2020. 06:59

Deģenerāta grēksūdze vai apzināti nelieša murgi?Cik ilgi vēl cilvēki kāps uz viena un tā paša grābekļa?

Atbildēt

cyril

10.03.2020. 06:56

Tas ebrejs cyrils gan gudrs.......

Atbildēt

Vēlētājs

10.03.2020. 06:16

Manu vēlēto deputātu zināšanu, pieredzes un godīguma līmenis šajā attīstības periodā ir pietiekams un pašlaik daļēji kompensē nekompetento populistu zināšanu un piereredzes trūkumu. No valsts ar 100-200 rubļu algu (10-20eur), esam sasnieguši 1000eur vidējo darba samaksu, paldies deputātiem kuri to ir veicinājuši!

Atbildēt

VDD

10.03.2020. 05:22

Aldis ir mūsu speciālais aģents, kurš ir iesūtīts Jēkaba ielas lopu laidaros, lai radītu tur haosu un mēs varētu netraucēti zagt nodokļu maksātāju naudu, zem valsts noslēpuma plīvura.

Atbildēt

Kāds

10.03.2020. 04:11

Tukšpļūtis. :(

Atbildēt

Viedais

10.03.2020. 03:47

Pieļauju, ka autors gribēja pateikt, ko gudru, taču šis raksts vēlreiz pierāda kālab lokomotīve bija Kaimiņš. Ne tas, kurš atnāca pēc sāls, bet tas, kas jūs visus ieveda Saeimā. Kļūstot par ārzemju advokāta marioneti, viņš visticamāk sevi ir noracis, taču tas nenozīmē, ka pārgudri spriedelējošie tiks pie šprices. Mūsu tauta ir tik izglītota, ka katrs bomzis pie miskastes var politisko traktātu nogrūst. Bez harismātiska līdera gobzemiešiem dimba.

Atbildēt

Iedzivotājs

10.03.2020. 01:34

piekrist var, lielā mērā bet zināms, ka modernajā pasaulē valstis valda biznes, lielās korporācijas, pat ne mazās, daudzus lēmumus par LV pieņem EK, piemēram pirms gada bija kašķis, ka dalībvalstis nevar teritorijas plānojumā likt šķēršļus lielveikalu izvietojumam, to lobijs ielobēja direktīvā - t.i dalībvalstīm izpildei! Jo bija lielas valstis kas tā darīja,LV starp citu nē. Grūti saprast vai tāda sociāli taisniga politika pie mums vispār ir iespējama, jo tauta ir nenormāli sašķelta un sanaidota

Atbildēt

Cyril

10.03.2020. 01:30

»

Cepuri nost

Gobzema priekšā. būs jābalso par viņu


латыши уроды

Atbildēt

Patriots

10.03.2020. 01:04

Shobrid latviesu tauta ir godam pelnijusi to ka tä izmanto! Turpiniet tik talak domat tikai katrs par savu labumu!

Atbildēt

jaajaa

09.03.2020. 23:14

...es tā īsti nesapratu, ko autors ar visu to grib teikt...2k pamaz ?...nu Makrons 15 saņem...pie tirgus ekonomikas atgriezties ?...tas vispār vairs nav iespējams šajā pasaulē...bez naudas plūsmu "pieregulēšanas" 2/3(ja ne vairāk) dzīvos badā...un vēl...pēdējā laikā lielajā (ne Latvijas) politikā populisti beidzot sāk zaudēt reālistiem...un tas nozīmē, ka gudrajos sāk ieklausīties...:)

Atbildēt

Ahh

09.03.2020. 23:06

Labs advokāts,kurš pat sevi pārstāvot,nejēdz tiesā pareizi iesniegt dokumentus un bieži citās lietās atmet kļūdu labosanai..
Un vēl, bija pats jauns celtnieks, varēja būvēt to ēku no pamatiem,pat pabija premjera potenciālā,uru izpļeperēja:( un tagad atkal Mesija tuvojas...

Atbildēt

:)

09.03.2020. 22:15

Kādreiz( sen atpakaļ). Pārvaldei tika ievēlēti krietnākie un spējīgākie cilvēki no pašu cilvēku vidus. Ievēlētāji bija gan finansētāji ,gan lobija guvēji. Ievēlētajam tas bija augsts gods, kuru viņš vairījās dubļos iemīt. Situācija ir mainījusies- vēl vieni , finansē citi, un ievēlētajam ir tikai viena bēda - kā vairāk iešņaukt nāsī , pirms nolīdzinās ar ceļa rulli.Objektīvā realitāte? ,globālā ekonomika? Mums bija iespēja pastāvēt malā no visa , pirms ieviešam savās mājās kārtību- to neizmantojām. Bet uz šodienas premisām balstītā Valsts pārvalde ir fars - cirks vieniem , atstrādāšana citiem .Neatkarīgi no tā , ko tur katrs dzied.Iespējams vēlēšanu likuma kardinālas izmaiņas ko spētu mainīt, bet tad tās ir jāveic ļoti pārdomāti . To šobrīd nekad nepieļaus, ja pat tāds jautājums pacelsies , to ātri vien pārvērtīs farsā un pilnīgā bezsakarā .

Atbildēt

Dailonis

09.03.2020. 22:12

Autors to nav konkretizējis, taču viens no dārgākajiem un biznesu bremzējošākajiem faktoriem Rīgā - ir Rīgas būvvalde ar savām absurdajām prasībām gan objektu būvējot, gan tos renovējot un sakārtojot noteiktu biznesu vajadzībām.
Piemēri, Pardaugavas torņi un ap tiem esošās epopejas, un durvju ierīkošana kādā Stabu ielas ēkā.
Sajūta tāda, ka izstrādāt un saskaņot jaunas ēkas projektu ir nesalīdzināmi vieglāk, nekā ierīkot durvis vecākai ēkai.
Neticēsiet - šis durvju process ir aizņēmis nupat jau 5 gadus.
Par kādu biznesu šādā veidā pašvaldības iestādei strādājot var būt runa vispār? Kāda attīstība?- tas viss ir blēņas. Paldies Dievam un Rīgas mēram, vismaz ģeogrāfs Vircavs ir prom. Ja no tā kaut kas mainītos...

Atbildēt

...

09.03.2020. 22:06

un vai pašvaldības policijas sekretāre var vadīt komisiju, kurai jāizmeklē miljardu zādzība no Latvijas tautas??? Tādus salašņus savēlēja, tadgad jācer, ka atlikušajā laikā Latvija vēl izdzīvos! Aldi, ar Tavu svētību un padomu!!!!

Atbildēt

Cepuri nost

09.03.2020. 22:02

Gobzema priekšā. būs jābalso par viņu!!

Atbildēt

Ivars

09.03.2020. 22:01

Viss pareizi Aldi! Bet vai neizdevies aktieris, kuram Tu palīdzēji izveidot partiju un iekļūt Saeimā ir mūsu valsts glābējs? Vai viņš joprojām skraida ar kamerām par tualetēm un filmē politikas aizkuslises? NĒ!!! Piekrāpuši esat visi jūs tos vēlētājus, kuri par jums balsoja un otrreiz uz šitā paša grābekļa neuzkāps!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: