Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tur kur vajag

30.04.2021. 22:33

»

Irina

Nesaprotu, kāpēc lektoriem LU jālasa lekcijas angļu valodā ? LV vai tad nepastāv Valsts valodas likums ? LU ir valsts a-skola, vai tad var darīties kā pagadās


No vietējiem nekādu lielo otkatu nedabūsi, bet no atbraukušā, kaut arī ne sevišķi gudra lektora ir cits ķēriens! Viņam var maksāt daudz lielāku algu, arī atlēks lielāks piķis. Lielāko daļu tā ir ar visādiem angažētajiem diriģentiem, režisoriem u.t.t Tā ir ļoti laba "prakse"!

Atbildēt

Vājprāta bloķēc (ārprāta represēc)

28.04.2021. 16:04

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


ZJB

Rossija durdom,
A svoj jobanij huj i mojora
Toparom!

V svoju žopu ņe suņeš
S soboj vozmi
Esļi vspomņiš.

Vokzal moskva ir ņemitaja
Maika
Eta tebe putinpidrass
Ņe somoļot, ņe somogonka
I daže ņe čaika!

Atbildēt

Hhh

28.04.2021. 10:16

Spalvainais atkal kautko noplutija

Atbildēt

joskem!

28.04.2021. 10:16

»

joske!

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība...


Pats prezidents visu laiku sevi nostāda komiskās situācijās: "tiem, kuri nomirs nebūs ziemassvētki", "tie, kuri nomirs no pirmās potes, otro nedabūs!", "ja cilvēks Sieviešu dienā saņem ziedus, viņš ir sieviete!!!" utt. Vai šitam melīgajam izstrādājumam ir vesela miesa un gars? Gaidam otro lapsas grāmatu Viltvārdis 2.

Atbildēt

v

28.04.2021. 09:39

»

Dr.

Levits laikam sā apzināties šizofrēnisko situāciju augstākajā izglītībā...


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Tukša muldēšana

28.04.2021. 05:01

Svarīgi ir žīdu ekonomikas lietu tiesu sagatavot kovidafēras radīto ieķīlāto bankās īpašumu raitu atsavināšanu.

Atbildēt

Dr.

28.04.2021. 03:14

Levits laikam sā apzināties šizofrēnisko situāciju augstākajā izglītībā:
1) latviešu valodas absolūtātā prioritāte vs. dalībai Boloņas procesā, Eiropas augstākās izglītības telpā, ārvalstu profesoru piesaiste,sterptautiskie reitingi, utt, utjp.;
2)publikācijas latviešu valodā, terminoloģija vs. šādām publikācijām akreditācijās un konkursos nav gandrīz nekāda svara, kur uzvaras gājienu svin Hirša indekss;
3)prasība, ka augstskolās jābūt 15% ārvalstu studentu vs. normatīvajām barjerām, ko visu laiku rada Saeima (kaut vai šis gadījums!), ĀM un IZM.
4) Ārvalstu investoru gaidas pēc konkurētspējīgiem, angliski runājošiem speciālistiem vs. visas normatīvās bāzes orientācijai uz lokāla pīļu dīķa vajadzību izpratni.
Augstākajā izglītībā un zinātnē nevajadzētu būt nekādiem valodas lietojuma ierobežojumiem, - tāpēc kā tā ir Augstākā izglītība!

Atbildēt

Irina

27.04.2021. 22:15

Nesaprotu, kāpēc lektoriem LU jālasa lekcijas angļu valodā ? LV vai tad nepastāv Valsts valodas likums ? LU ir valsts a-skola, vai tad var darīties kā pagadās ?
Es atteicos no tādas "vardarbības".

Atbildēt

dzīvespiedrs

27.04.2021. 20:14

Nesapratu kroplīti-kāds sakars dedzināšanai ar tiesībām?

Atbildēt

+++

27.04.2021. 20:10

»

kā zināms

Ūdeni nevar kopsavilkt


Kā ar āmmuru!

Atbildēt

gojiem

27.04.2021. 19:59

preambulis garu penteri gojiem sacerejis .

Atbildēt

tasirlabais :)

27.04.2021. 18:11

»

Līdzjūtība

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ


Izsaku līdzjūtību un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

jautaajums

27.04.2021. 17:55

»

Līdzjūtība

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ


Jums ir sava valsts?
Kur tā atrodas?Kā sauc tavu valsti?

Atbildēt

Turpinu

27.04.2021. 17:50

Izsaku līdzjūtību naidīgajiem, kuri nespēj skatīties uz dzīvi un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

Līdzjūtība

27.04.2021. 17:48

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ.
Paldies viņam par darbu un pacietību.Šie komentāri ir pretīgi.Nožēlojami. Paldies, ka viņš aizstāv latviešu valodu.
Izsaku līdzjūtību un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

lauķis

27.04.2021. 17:35

»

joske!

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība...


Kam prezidents,kam kosmosa atkritums.
Neesošas valsts neesošs prezidents.Var izteikties arī juridiski korekti-globālas korporācijas komercfirmas LV galvenais pārvaldnieks.Ja pavisam vienkārši-kolonijas pahans.

Atbildēt

Nu

27.04.2021. 17:31

Kāpēc rakstā ir gramatiskas kļūdas? Izlasiju tikai pēdējās rindkopas, cerot, ka ieraudzīšu garumgarā raksta kopsavilkumu....

Atbildēt

joske!

27.04.2021. 17:30

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība.

Atbildēt

ne humors, bet ņirgāšanās

27.04.2021. 17:26

Židelis ar knapu bakalaura izglītību izrāda izcilu "izpratni'' par Augstskolām!

Atbildēt

Deikupāciju un dekolonizāciju

27.04.2021. 16:41

Neskatoties uz neleģitīmā referenduma rezultātiem, kas patiesībā bija referendumu iznīcināšanas projekts, Latvijā turpinās faktiska divvalodība, no kurām viena ir okupantu valoda.
Autovadītāja apliecību pilnīgi oficiāli var iegūt arī krievu valodā pieejamā eksāmenā, laivas, kutera vai jahtas vadītāja apliecību var iegūt krievu valodā. Visiem mēdijiem ir opcija ru. Visos veikalos un iestādēs jūs apkalpos arī krievu valodā.
Starptautiskajos tiesību aktos to sauc par okupāciju vai tiesiski neizbeigtu okupāciju.
Kas nekait būt okupantam Latvijā, komunisti pat pilsonību piešķīra, kas bija izcili rupjš cilvēktiesību un starptautisko normu pārkāpums, bet ko var gribēt, ja pat eiropa pārdevusies kremļa čekistu bandas grupējumam.

Atbildēt

Joske

27.04.2021. 15:46

Latvijas pirmais žīds atradies valodas aizstāvis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: