Menu
Pilnā versija
Foto

Par LIZDA falšumu

Kaspars Pudniks · 03.03.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rezumē

10.03.2023. 21:27

Ja no tā skolotāja vien būtu kāda jēga mācību apguvē, tad es būtu par līdzekļu palielinājumu. Bet šiem jau vienalga ko tas bērns stundā ir iemācījies, tāpēc ejiet d***t ar visu savu *izdu.

Atbildēt

10.03.2023. 17:28

LIZDA VALDES SASTĀVS
1. Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja ,alga 37 446 eiro
2. Irina Avdejeva, LIZDA priekšsēdētājas vietniece - nekur nestrādā
3. Inga Ermansone, Zemgales AO pārstāvis - nekur nestrādā
4. Dace Caune, Vidzemes AO pārstāvis - nekur nestrādā
5. Janīna Staudža, Latgales AO pārstāvis - nekur nestrādā
6. Simona Petrovica, Kurzemes AO pārstāvis - nekur nestrādā
7. Svetlana Orlova, Republikas pilsētu AO pārstāvis - nekur nestrādā
8. Anita Asare, Galvaspilsētas AO pārstāvis - nekur nestrādā
9. Inta Genese – Plaude, Augstākās izglītības un zinātnes pārstāve - nekur nestrādā

Atbildēt

kautrs jautājums

07.03.2023. 20:34

Vai šis klauns ir skolotājs?

Atbildēt

Nu

05.03.2023. 14:55

Protams ka falša. Nomainīt pirmo burtu uz L un domāt, ka tāpēc kaut kas uzreiz savādāk ir augstākajā mērā naivi. Vajag atlikt atpakaļ oriģinālo P un tad sākt reformas, no pirmssākumiem. Burtu mainīt tikai pašās beigās, nevis otrādi.

Atbildēt

vv

05.03.2023. 12:26

Iesaku Latvijas skolotājiem mazāk braukt ārzemju ceļojumos, tad jau alga pietiks atliektiem galiem, nav ko no salona jaunus auto pirkt, var aprobežoties ar vienu ceļojumu gadā, ar budzeta limitu šim ceļojumam līdz 600 eiro, nav šie vairāk pelnījuši, degradātus taisa no bērniem.

Atbildēt

savādāk

05.03.2023. 05:29

»

Vispār

Ir teiciens, ka Dievs cilvēku pārbauda ar naudu un varu. Tikai retais šo pārbaudi iztur


Vispār nauda un vara pievelk neliešus,iegūstot naudu un varu nelietība uzplaukst visa krāšņumā.

Atbildēt

Zee

05.03.2023. 03:05

Mūsdienu skolotāji vairs nav ne spēks, nedz inteliģence (vārda labajā nozīmē - tie ,kuriem piemīt intelekts, nevis pašpasludinātie elitārie salašņas). Mūsdienu skolotāji ir paklausīgi, kusli un nevarīgi. Pat vairāk - daudzi no viņiem ir īsti dunduki savā pasniedzamajā priekšmetā. Ar savu stāju viņi ir diskreditējuši pedagoga profesiju, tieši tāpt kā ārsti kovida laikā diskreditēja medicīnu. Un te kāds prasa, lai skolotāji rakstītu vēstules tik augstām institūcijām! To priekšā viņi stāvēs miera stājā un salūtēs, gaidot turpmākos norādījjumus. Tikpat tizli un iztapīgi ir arī skolu direktori un mācību vadītāji.Atbildēt

Fašisms Latvijā

04.03.2023. 18:31

»

?

Uzraksti ko gudru! Apsaukāšanās nenozīmē būt gudram. Ja lien jauni fašisti, pēc Jūsu domām, tad kur paliks esošie


Viena no fašistiskākajām partijām Latvijā - JKP / Konservatīvie zaudēja Saeimas vēlēšanās un lielākie fašisti no tās ir izstājušīes.] Lūk - viens piemērs tam, kur paliek fašisti. Pārgrupējas zem citiem nosaukumiem, izbīda priekšplānā agrāk maz bīdītus ģīmjus, pēc kāda laika atkal stājas citās partijās. JKP grāva izglītības sistēmu, vakcinēja cilvekus piespiedu kārtā dr. Mengeles labākajās tradīcijās un visādi ņirgājās gan par par politiskajiem partneriem, gan vēlētājiem, gan ierindas biedriem, vienlkaikus jumtodami starptautiskās organizētās noziedzības darījumus. Tomēr tas nenozīmē, ka fašistu nav citās partijās. Latvijas īpatnība - fašisms un pederastija kopā. Tā ir gan NA, gan vēl citās 'partijās.' Vēl viena Latvijas fašisma īpatnība - vārdos iestādamies par kaut ko nacionālu, darbos tas piekopj ekonomisku, medicīnisku un kultūras genocīdu pret latviešu tautu. Skaļi klaigādami par labu Rietumiem un lamādami Krieviju, šādi LV politiķi lien uz vēdera Kremlī valdošās Tambovas mafijas grupējama priekšā un ar saviem reālajiem darbiem posta Latviešu tautu, valsti, ekonomiku un kultūru, visu pataisīdami par mazo krieviju vai pat Ziemeļkoreju Eiropas Savienībā (slēptā cenzūra.) Ko darīt čigānam, ja šados apstākļos grib taisīt politisko karjeru. Pirmkārt - pateikt atklāti, ka ir čigāns, otrkārt - pierādīt, ka ir kopā ar latviešu tautu, treškārt iedziļināties vienā jautājumā un cīnīties par to, nevis rakstīt par visu un neko.

Atbildēt

Ja citādi nesaprot

04.03.2023. 16:12

Tādām iedomīgām, pusizglītotām čigānu padibenēm, kā raksta autors, nevajdzētu spriest par Latvijas izglītības sistēmu. Jau čigāniski vulgārā latviešu valodas kropļošana rakstā vien ir provokācija, un tad vēl paša autora anoīmie uzbrukumi komentētājiem. LV politikā lien jauni fašisti. Jebkura nozare, jebkuri saukļi labi, lai tikai būtu populisms.

Atbildēt

Cilvēki raksta čuš un bļā un spriež par izglītību

04.03.2023. 15:54

»

Bb

Atkal čuš? Nu bļā


Jo šeit ir Latvija...

Atbildēt

šāviena attālumā no skolas

04.03.2023. 15:32

»

!

Jūs no skolas, kā skolotājs, būtu jātur šāviena attālumā


regulāri notiek šādu ,,skolotāju,, demonstrācijas ar lielāku algu prasībām.

Atbildēt

Jā,

04.03.2023. 15:24

»

Protams

Jā, izglītībā Padomju laiki vēl rullē tālāk. Diemžēl


būtu jau labi, ja tā būtu. Bet nerullē, diemžēl, vismaz vēl pagaidām.

Atbildēt

Dari tā, nebūs jautājumu!

04.03.2023. 15:19

»

Skats no malas

1. Nav skaidrs raksta autora sakars ar skolotāja profesiju...


Nu skolotājus vajag optimizēt, tas katram skaidrs! Mums nav vajadzīgi daudzi priekšmet, piemēram : ķīmija, fizika, algebra, ģeometrija un visādas jaunās ākstības ar projektu nedēļām priekšgalā. Tas ļautu skolotāju skaitu samazināt uz pusi, kur atlikušajiem varētu algu paaugstināt.
Mācību laiku arī vajag samazināt, pietiktu ar 10, jab deviņām klasēm vidusskolas diplomam, un vismaz viena profesija būtu jāapgūst vidusskolā ar visu sertifikātu, lai beidzējs varētu ie strādāt, ja negrib tālāk mācīties augstskolā.

Atbildēt

skeptiķis

04.03.2023. 15:04

Neesmu sajūsmā par autoru, bet diemžēl ir fakts, ka LIZDA apgūst skolotāju biedru naudu, bet pati izglītība viņiem ir.... Bet vai tad citās jomās tā nav?

Atbildēt

fakts

04.03.2023. 13:55

»

Protams

Jā, izglītībā Padomju laiki vēl rullē tālāk. Diemžēl


Diemžēl nē.Pagaidām pasaulē nekas labāks par PSRS izglītības sistēmu nav izveidots,ja atmet ideoloģiju.
Kādreiz vienam žīdam jautāja kas ir ASV izglītības sistēma.Viņš atbildēja ka tā ir tā pati PSRS izglītības sistēma plus no PSRS aizbēgušie žīdu pedagogi.Diemžēl ta sistēma ASV arī ir sagrauta.

Atbildēt

Skats no malas

04.03.2023. 12:49

1. Nav skaidrs raksta autora sakars ar skolotāja profesiju.
2. Nav skaidrs, vai skolotāju arodbiedrībā nesastāvoša persona (autors) ir iedziļinājusies procesos, ko šāda arodbiedrība organizē.
3. Nav skaidrs, kādā veidā skolmeistaru atalgojums konkrēti un specifiski atspoguļo darba kvalitāti un kvantitāti. Tā kā izglītība ir sabiedrisks labums, ko finansē par nodokļiem, un skolotāji nevar ietekmēt skolu lielumu un daudzumu, tad nav saprotams, kāds principā un juridiski var būt sakars skolu tīkla optimizācijai ar skolotāju algām. Jau sada sasaiste vien prasa, lai notiktu tiesu darbi par diskrimināciju un administratīvo patvaļu.
4. Nav skaidrs, kāpēc gan skolotāju rindās, gan viņu lielākajā arodbiedrībā valda juridisks analfabētisms un stratēģiska nespēja. Streikam ir jēga tikai tad, ja tas ir viens posms lielākā plānā kā piespiest politiķus pildīt solījumus.
5. Skolmeistaru sajēgas trūkums par ētiku. Vairāk nekā 90 procenti ļāvās vardarbīgi nopotēties. Ko var gribēt un prasīt cilvēki, kam nav savas galvas uz pleciem, un kas vēl pretendē uz jauniešu mācīšanu? Ja pašiem skolmeistariem trūkst pilsoniskas atbildības pretstatā iešanai organizētas noziedzības politikāņu pavadā, tad ko var paģērēt no viņu arodbiedrības?

Atbildēt

hm

04.03.2023. 12:19

Sodien skolotājs pilda programmas un dažādas metodikas,kuras ražo ministrija un birokrātija. Pat saprotot izglītības sistēmas absurdu, skolotājam tajā jāiekļaujas vai jāpamet darbs. Skolotājs vairs nemāca skolēnus, bet gan izglīto izglītojamos. Atšķirība nav tikai terminos, bet arī tajā, ko pašreiz apzīmē kā izglītības procesu. Jēdzieni - mācības, skolotājs skolnieks - novecojuši un zuduši!
Šajā procesā ne jau skolotāji, bet izglītības darbinieki, kuri īsteno partiju nozīmēto ministru iecerētās programmas un piedevām absolvējuši augstas skolas, izsaka vēlmi nopelnīt nedaudz vairāk par vēdera tiesu. Ne jau tik cik juristi, finansisti vai ārsti, nē! Bet sakarā ar inflāciju un arodbiedrības palīdzību vismaz to, ko valdība kādreiz solījusi, bet piemirsusi....
Es to tā saprotu. Bet streikot taču nevar nevienam aizliegt.

Atbildēt

Cienīt

04.03.2023. 09:18

»

vienkārši cilvēks

kas tad rullēja padomju laikos? ka skolotāji tika sabiedrībā cienīti"? jā, skolās bija formas, kā arī, skoloājam ienākot, skolēni cēlās kājās. skolotājam nav jādraudzējas, bet JĀMāCA. un tikai impampiņš var rakstīt, ka padomju laikos esot kolotāji bijuši neko nepelnoši... pelnīja, līdzīgi kā pārējie...


cienīja,jo bija cita pedagoģija:).Bet algas skolotājiem,ārstiem,medmāsām,inženieriem bija smieklīgas.Tāpēc skolotāji arī trūka,kaut gan b/d audzinātājas un skolotājas strādāja līdz saviem 70.Rullēja tādas profesijas kā prečzinis,noliktavas pārzinis,bārmenis,oficiants,autoatslēdznieks,pārdevēji/direktori tirdzniecībā,un protams,part.sekretāri,viss,kas saistīts ar ideoloģiju,pārraudzību.Šī iemesla dēļ augstākā izglītība bieži likās nevajadzīgs luksus.Laukos,kas varēja lopiņus izaudzēt un nodot,atļauto skaitu,pienu -tad jau arī kko nopelnīja.

Atbildēt

lauķis

04.03.2023. 09:11

»

nu nu

Kaspar,ja esi tik pārgudrs,piesakies viņas vietā,varēsi izbaudīt skolotāju lamas. Ej pastrādā par skolotāju


Kāpēc ministre & ministrija nerīkojas tā lai nebūtu pamata cilvēkiem lamāties???Kur un ko darīt jāizlemj katram pašam.Stāsts par Pudniku jau ir cita tēma,varbūt vari ko būtisku pateikt.

Atbildēt

nu nu

04.03.2023. 08:41

Kaspar,ja esi tik pārgudrs,piesakies viņas vietā,varēsi izbaudīt skolotāju lamas. Ej pastrādā par skolotāju.

Atbildēt

Kindzulis

04.03.2023. 08:07

»

Bb


Ja jūs, autoriņ, neatšķirat cietumniecisku žargonu no literārās valodas, tad jums nevajadzētu neko iznērst publiskajā telpā. Jūsu izteiksmes veids parāda gan jūsu attieksmi pret lasītāju, gan sajēgu par tematu.

Atbildēt

Žulis

03.03.2023. 23:33

»

Pekinas kuranti

Kas ir tas spēks, kas liek no skata normāliem cilvēkiem, pārvērsties par lopiem un Saeimas zālē balsot pret veselo saprātu un galarezultātā pašiem savu galu


Kas ir tas spēks? Tā ir nauda un iespēja tikt pie naudas. Cilvēki pret naudu apmaina savas tautas nākotni un līdz ar to savu un savu bērnu nākotni cerībā ka par dabūto naudu varēs priekš sevis un saviem bērniem nākotni nopirkt atpakaļ.Viņi nav sapratuši, ka par naudu var visu pārdot, be ne vairs par naudu pārdoto nopirkt atpakaļ. It sevišķi no tiem, kuru pārziņā ir naudas drukāšana.

Atbildēt

vienkārši cilvēks

03.03.2023. 21:37

»

Pudniks

nesaprot, ka pedegogam prasīt uz plika entuziasma visu darba mūžu trūcīgi atalgotam nostrādāt ir naivi un negodīgi arīdzan. Sen vairs nav Padomijas laiki, kad tas rullēja


kas tad rullēja padomju laikos? ka skolotāji tika sabiedrībā cienīti"? jā, skolās bija formas, kā arī, skoloājam ienākot, skolēni cēlās kājās. skolotājam nav jādraudzējas, bet JĀMāCA. un tikai impampiņš var rakstīt, ka padomju laikos esot kolotāji bijuši neko nepelnoši... pelnīja, līdzīgi kā pārējie, un nevienam nebija jāsūdzas. tā ka nevajag gvelzt nepatiesību

Atbildēt

Sarkanais mēris

03.03.2023. 21:12

»

paardomas

Kas ir visdārgākā prece pasaulē


Kurš tad,ja ne idioti pirks visas tās ķīniešu mantiņas ar kurām piekrauti veikalu plaukti un kuras tik "mīļi" mums piegādā sarkanie smerdeļi ar krievu okupantiem. Tāpēc arī tika iznīcināta visa ražošana, bet atlikušās kvalitatīvās mantas izspiestas ar dempinga cenām. Kad tirgus attīrīts no konkurentiem, tad ķīnas mēslu cenas sāk strauji augt, reizē ar puķina specoperāciju un Francijas/Vācijas vaimanām, kam lielie uzņēmumi atrodas ķīnā.

Atbildēt

Zīlēšanas salons Prekrasnaja Daljoka

03.03.2023. 20:57

Tālmācībā ir mūsu nākotne.Citas nākotnes mēs neredzam.Citas nevajag.Jābeidz dripselēties ar tiem skolotājiem un punkts!

Atbildēt

Kindzulis

03.03.2023. 20:37

Autors čigāniski kropļo latviešu valodu. Normālā latviesu valdoā r tādi vārdi kā divkosība (nevis faļšums), stāvēt un krist par kaut ko (nevis čigāniski krist un celties par kaut ko), atcerēsimies, kā prezidents atlaida Saeimu (nevis ja atceraties, tad), utt. Nerunāsim par sebīlo ideju rakstīt uz Eiropas parlamentu, kura kompetencē nav Latvijas izglīibas politika.

Atbildēt

Bb

03.03.2023. 20:32

Es arī desmit reizes ticēju, beidzot Vanaga skolotājus izvedīs ielās! Atkal čuš?

Atbildēt

interesanti

03.03.2023. 19:29

Ka I.Vanaga ir Negods kalpot Rīgai, sabiedrotā....Tas visu izskaidro.

Atbildēt

primātu paranojai

03.03.2023. 18:35

»

Pirātu partija

Nu negribu piekrist Kaspariņam. Lai kaut kas mainītos ir jāmaina režīms. Pārmaiņās vajadzīgas valsts uzbūvē...


atkal šizas lēkme. ar katru reizi smagāka un murgaināka.

rāpo atpakaļ uz savu 6.palātu, tevi sanitāri jau divreiz meklēja.

Atbildēt

paardomas

03.03.2023. 17:46

Kas ir visdārgākā prece pasaulē?
Idioti,uz idiotiem turas visa sistēma,tieši idiotu ražošanai tiek tērēti vislielākie līdzekļi.Idiotu ražošanas sistēmu mēs pazīstam kā izglītības sistēmu.
Vai ir vērts vispār ieguldīt līdzekļus šādā sistēmā?

Atbildēt

mūža izglītojamais

03.03.2023. 17:39

Sienāzīt,tas tev par gudru!Pačīgā,zkaidrā,bez nodokļiem.

Atbildēt

Pirātu partija

03.03.2023. 17:38

Nu negribu piekrist Kaspariņam. Lai kaut kas mainītos ir jāmaina režīms. Pārmaiņās vajadzīgas valsts uzbūvē!
Izglītības sistēma nav vienīgā, kas jāmaina šajā valstī. Jāmaina pilnīgi viss.
Tai pat laikā, kad skolotājiem jāmāca bērni, kleptokrātiskais režīms tiem liek aizpildīt simtiem nekam nevajadzīgu tabeļu un pēc mācību darba viss vakars jāpavada pie datora izdabājot birokrātiem.
Jāsak ar Izglītības ministrijas likvidēšanu, 300. liekēži noteikti tajā nav vajadzīgi, jāoptimizē izglītības programma, jāatsakās no daudzām debīlām mācību grāmatām, jaievieš viens standarts.
Labākie skolotāji no skolām aizgāja, kad knariņa-lēvita režīms uzsāka to durstīšanu. Palika vai nu sadurtie, vai ne parāk gudrie režīma pielūdzēji.

Vēl viens akmens Pudnikam par uzbraucienu Ukraiņu bērniem. Tiem jāpalīdz un atšķirībā no Latvijas bērniem, kuriem nevajag ziedojumus, jo pilnīgi jānodrošina valstij, ukraiņu bērniem neviens cits, kā parasti cilvēki, nepalīdzēs.
P.S. Var būt Kaspars nezin, bet līdz 2027.gadam režīmi nomainīsies visā pasaulē. Pirmās revolūcijas sāksies jau vasarā. Knariņa NewJenotības režīmu, kas savā būtībā ir ļoti līdzīgs raškas režīmam, cilvēki mēģinās gāzt jūnijā. Abi režīmi sludina pretējo, bet likumus pieņem vienādus.
Un lai režīmu maiņa notiktu straujāk, un jautrāk, palīdzēs daba. Pašlaik notiek Ēras maiņa, pasaules ekonomiskā modeļa transformācija.
Knariņu padzīs vasarā, ja nesanāks, tad tikai nākošā gadā un asiņaini. Baidens, puķins, Si, erdogans, makarons aizies līdz vasarai, kas no viņiem to nesapratīs, likvidēs daba.
No tuvākiem notikumiem, kurus drīz aprakstīšu sīkāk, būs šļūdonis ūdenskrātuvē un dēļ tā dambja parrāvums. Katastrofas tuneļos, viena zem lamanša šauruma. Atkal kruīza kuģa Baltijā, bojā eja, (Kā toreiz Estonia) un vēl viena kuģa sagrābšana. Purinās atkal visur, un ar “vareno” Ķīnu notiks tas pats, kas ar Turciju. Krievijā un ASV pilsoņu kari. Pēc Ukrainas kara, jauns karš Ēģiptē.
Pirms puķina lividācijas jābūt zīmēm, Ostankina un “Kursk”, ar ko puķins sakās ar to beigsies. Nu un protams mājas, Maskavā jāiekrīt veselam kvartālam, metro racēji čurkas, ne uz to pusi izraka.
Drīz lidmašīnu sadursme, dispičeri vai piloti sajauks skreiceļus, migla, ļoti liela avārija. Iespējams futbola komanda būs vienā no lidmašīnām.

Atbildēt

Pudniks

03.03.2023. 17:38

nesaprot, ka pedegogam prasīt uz plika entuziasma visu darba mūžu trūcīgi atalgotam nostrādāt ir naivi un negodīgi arīdzan. Sen vairs nav Padomijas laiki, kad tas rullēja.

Atbildēt

lauķis

03.03.2023. 17:25

»

Žulis

Ja tu disciplīnu skolās uzskati tikai par "smuku ancuku" un domā ka jāsāk ar mācību programmu pārskatīšanu, tad diezgan patālu esi no situācijas izpratnes. Bet tās ir tavas problēmas. Tie, kuri šodien strādā ar bērniem saprot par ko es runāju


Celoņi/sekas...tieši tupās programmas un izglītības saturs ir sākums disciplīnas graušanai.Savukārt to visu izstrādā pēc mistiskām ierēdņu vadlīnijām.

Atbildēt

Žulis

03.03.2023. 17:20

»

Skolotājs

Problēma, kā visus šos 30 gadus izglītības atlīdzības noteikšanas principi nav mainījusies no padomju laikiem un tā tiek stingri aizstāvēta. Tas kavē citus procesus. Nē tikai skolotājiem, bet arī vecākiem ir jāiziet ielās, japrotestē pret skolotāju ekspluatāciju, jo MK noteikumi paredz, ka tiek maksāts...


Kur Jūs, cienītā tādus brīnumus esiet saklausījusies ka "padomju laikos skolotāji varēja skolēnus lamāt, pērt un citādi pazemot"? Nevajag runāt muļķības.Ja kāds no pacietības izvests skolotājs kādu skolēnu arī pa kluso saplūca aiz matiem vai iedunkāja, tas nenozīmē, ka to darīt bija atļauts.
Var redzēt ka esiet labi iekalusi arī tos modernās pedagoģijas saukļus "neprotam komunicēt", "esam neproduktīvi, ar zemu motivāciju". Visdrīzāk Jūs nestrādājat skolā, bet gan ministrijā un Jums ar skolēniem nemaz nenākas "komunicēt". Tur ministrijā sēžot ir ērti pafilozofēt par "radošo mijiedarbību, kur viens ir līderis un vadītājs". Aizejiet uz skolu un pamēģiniet šai garlaicības nomāktajai, izlutinātajai jaunatnei kļūt par līderi kaut uz vienu stundu un papildus vēl pasniegt mācību vielu.

Atbildēt

cien. Autors precīzi noformulēja

03.03.2023. 17:08

»

Skolotājs

Problēma, kā visus šos 30 gadus izglītības atlīdzības noteikšanas principi nav mainījusies no padomju laikiem un tā tiek stingri aizstāvēta. Tas kavē citus procesus. Nē tikai skolotājiem, bet arī vecākiem ir jāiziet ielās, japrotestē pret skolotāju ekspluatāciju, jo MK noteikumi paredz, ka tiek maksāts...


Nauda, nauda, NAUDA! Tikai un vienīgi.

Protams, ja neskaita kārtējos obligātos propagandonu melus par "sliktajiem padomjlaikiem".

30+ gadi pagājuši, visa "brīvvalsts" - "kaķim zem astes". Teātris beidzies, izslēdziet gaismas.

Atbildēt

Žulis

03.03.2023. 17:02

»

lauķis

Pareizi,Žuli.Uzvilksim smuku ancuku lai neredz ka apakšbikses piekakātas,nomainīsim tās kaut kad velāk


Ja tu disciplīnu skolās uzskati tikai par "smuku ancuku" un domā ka jāsāk ar mācību programmu pārskatīšanu, tad diezgan patālu esi no situācijas izpratnes. Bet tās ir tavas problēmas. Tie, kuri šodien strādā ar bērniem saprot par ko es runāju.

Atbildēt

Gudrs kā pūdnīka suns

03.03.2023. 16:50

Skolotāji gan jau paši atrisinās savas problēmas. Nediskreditē skolotājus, uzmezdamies par viņu interešu aizstāvi. Pēc rakstītā var spriest , ka arī par Šleseru iestāies. Šlesers jau arī ir tas , kas vienmēr bazūnē, ka viss ir slikti. Tad, kad valsti, bija nozadzis kopā ar 2A, tad gan ar valsti viss bija kārtībā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: