Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ir

19.02.2017. 18:05

var jau būt

Atbildēt

nu ja

25.03.2014. 21:41

ble kartejie nezin pirdeji,ka jau visur,neviens nehuja konkreti atbildet nevar pa temu ka pateikt vai noklausas vai ne.jobanie i-neta kulaka siteji.

Atbildēt

cukurins

21.03.2013. 14:25

:D jautri!!!! jo tālāk, jo jautrāk.

Atbildēt

VB > ZZ

13.03.2013. 08:30

"kāpēc man var atsūtīt nošņurkušu pi.erastu ar fiktīviem dokumentiem, parādīt ieroci un dot mājienus?"

Kad es tādiem uzreiz parādīju savējo, ātri, profesionāli un pielādētu - viņu kedas pēc tam nācās izsviest pa logu,lai nestaigā basāk kājām..., nesaaukstējās.
Pēc tam permanents miers jau 6 g garumā.
Acīmredzot manu labdarību novērtēja tomēr.

Atbildēt

cīrulīc

12.03.2013. 22:35

Nu un?
Var izmantot legālu tehniku un vecos gebešņiku trikus. Piemēram, ja dzīvoklī ir kaut kas runājams, tad vajag 2-trīs vecus īsviļņu radioaparātus (vecus VEFiņus), kas vēl šņākuļo, uzgriezt tos katru savā istabas kaktā uz pilnu grifeli un būs jums "plaša diapazona frekvenču troksnis.
Apsēžamies istabas vidū un tik skaļi, lai tikai pretī sēdošais saklausītu, runājamies.

Var vispār aizbraukt brīvā dabā, aiziet pārsimt metrus no mašīnām, atstājot arī mobiļņikus tur un runāties. Ja agrā pavasarī trāpās netālu "sēņotāji", tad ir skaidrs, ka ir lieka uzmanība un jādodas citur.

Kad dienestiem šitie jociņi "pieleks", tad nākamais solis būs kā demokrātijas citadelē ASV, kur sodāma ir apzināta pretdarbība novērošanai.

Atbildēt

[email protected]

12.03.2013. 22:13

Jums bail , ka noklausās? Man gan nav bail, lai klausās 24 stundas diennaktī.
Ja esat idiots, kurš visu grib pļāpāt pa mobiļņiku, tad ņemiet vērā, ka bez LR bērnu dārza, jūs vēl noklausās vismaz triju valstu lielās ausis.

Atbildēt

Артур Пирожков

12.03.2013. 17:18

Временами начинает казаться, что тут какой-то филиал России, где как известно, уголовное преследование можно получить за одну лишь критику в адрес Лилипутина.

Скоро начнут преследовать за сокрытие мыслей в голове?

Atbildēt

lai klausās

12.03.2013. 16:46

par ko tracis????????????

Atbildēt

baisi

12.03.2013. 15:41

Mēs dzīvojam baisā policejiskā valstī. Pūļa ļaudis ,kuriem pietiek ar hokeja spēlem un Tv serialiem jau to neaptver.Vini laimīgi ,ka var SC un krievus lamāt(vai citi otrādi -nacionalistus latviešus). Bet domājoši cilveki ir šīs Valsts lielākai bieds un ienaidnieks. Tos vai nu pilabināt vai iznīcināt.
Pilnīgi zinu un saprotu to bezpalīdzības sajūtu ,kuru apraksta ZZ iepriekšējā komentārā.

Atbildēt

zz

12.03.2013. 15:23

Kas ir šā raksta autors? Kā var uzzināt to uzņēmumu sarakstu, kuri saņēmuši licenci speciālajām iekārtām? Dp mājas lapā nevar atrast.
Es tomēr gribu noskaidrot, kas mani terorizēja, uz kāda pamata, un kāpēc dp, knab un prokuratūra izlikās kurla, kad tika iesniegta sūdzība? Kāpēc vietējā policija nesaprot, par ko lieta?
Valsts varēja klausīties manas darba sarunas savā fknajā valsts pārvaldē, bet ar kādām tiesībām klausījās un klausās manas privātās, ar kādām tiesībām jaucas manā privātā dzīvē? Kāpēc nulle brīvmežs nav valsts ienaidnieks un tautas mantas izsaimniekotājs, bet, ja es sūdzos par to kropli, tad es esmu potenciāls terorists? Kas notiek valstī? Kāpēc mani var izsekot, spēlēt teātri uz ielas, mobingot, jaukties manā, tuvinieku un pat paziņu dzīvē un nekaunīgi atklāti draudēt, kāpēc man var atsūtīt nošņurkušu pi.erastu ar fiktīviem dokumentiem, parādīt ieroci un dot mājienus? Cik ilgi mani terorizēs šie neaizskaramie mafijas "specdienesti"? Jeb dp liekas, ka vienu cilvēku ir vienkārši izolēt un iznīcināt? Bet visus tos, kas "izgaismojušies" maigi novākt klusos siltos amatos? Cik lielā mērā mafija saaugusi ar valsts pārvaldi, lūk, ko gribu saprast! Un, vai šajā valstī maz ir kāda iespēja aizstāvēt savas tiesības? Gribēju sūdzēties SAB, bet nav jau jēgas, nosūtīju situācijas aprakstu ar visiem uzvārdiem pāris starptautiskām organizācijām, lai vismaz paliek kādas liecības, bet šeit atliek tikai gaidīt, kad psihopāti pieņems lēmumu "piebeigt".
Kura institūcija Latvijā ir tiesīga veikt pārbaudi, vai mani neizseko, neklausās manas sarunas, kādi pierādījumi man jāuzrāda? Policija reālus pierādījumus, ne audio, ne video pat neredz un nesaskata! Tātad tā ir valsts akceptēta rīcība. Un cik ilgi šī mafija "staros" manu ģimeni? Ak, nedrīkst iegādāties iekārtas, ar ko var pārbaudīt frekvences? Da fk! To var pārbaudīt ar parastu am radioaparātu, tikai pierādījumiem nepieciešamas sertificētas iekārtas, bet, lai mafiozie psihopāti varētu droši darboties, sertificētas iekārtas iegādāties nedrīkst, tāpēc varam droši klusu slepkavot - psiholoģiski ar tehnoloģisku piešprici. Ideālas slepkavības, nepaliek nekādu pēdu - cilvēki nomirst no dabiskiem iemesliem - stress, pārslodze, vēzis, pēkšņa sirds lēkme.. disidenti un whistlebloweri nav vajadzīgi, pa vidam eksperimenta dēļ var novākt arī pa kādam pilnīgi maznozīmīgam subjektam kā es vai mana ģimene, nekāds liels ieguvums nebūs - šāds tāds īpašums, bet citiem lecīgajiem laba mācība. Mafijas specdienesti apsardzes firmas, psihopāti, maniaki, komjaunieši, čekas stukači, raķetes, buldozeri, hūtes, bārdas, viņu slimie advokāti un visādi citādi s..di, pilna valsts pārvalde ar padomju kolektīvistu slimnieku iebīdītiem mošķiem un visu to 4 gadu laikā nav pat mēģinājis iztīrīt "tiesiskais" dombrovskis!
Laikam briesmīgi nesakarīgi izpaudos, bet 10 gadu laikā, kopš nokļuvu kampēju sešiniekiem pa kāpurķēdēm, sakrājies, viņi metodiski, sistemātiski un ciniski iznīcināja mani un manu ģimeni, "masonu asins upuris" (phe!), es sapratu par vēlu, kas notiek, kad max ļaunums jau bija nodarīts. Varu tikai pabrīdināt - tas var notikt ar jebkuru, ja būsiet ne īstā vietā, ne īstā laikā, izglītojiet sevi un nesakiet "ar mani tas nenotiks". Ja tas nebūtu noticis ar mani, es nekad nedomātu, ka tas ir iespējams, ka ievērojami resursi tiks ieguldīti sīka perdeļa "novākšanai", bet tā nu tas ir.

Atbildēt

garāmejot

12.03.2013. 15:16

Respektīvi, ja savās mājās atrodu "vabolīti", par aizvākšanu varu ielidot ķurķī? :)

Atbildēt

Khm

12.03.2013. 14:02

Tikai tad, kad Lidostas darbinieki rakstīja iesniegumus uz DP par to, ka lidostā tiek veikta nelikumīga slēptā novērošana bez jebkādas sankcijas - DP arī daudznozīmīgi klusēja. Kad Ķekavā atrada darba kārtībā esošas noklausīšanās ierīces - arī DP izlikās par lohiem. Šī iestāde, tā vietā, lai sargātu savu pilsoņu tiesības dara visu lai šajā valstī ikviens uzbrukums cilvēku privātumam tiktu maksimāli attaisnots.........

Atbildēt

zz

12.03.2013. 13:31

»

Tā bija

Pareizi atceries. Bija tā, bet toreiz jau tās "spiegošanas mantiņas" nebija stratēģiskajā sarakstā, tāpēc arī nācās atdot īpašniekiem


Kam atrada? Nav kādam no lpp.tp pietuvinātiem? Kurā lietā? Man vajag pierādījumus, ka tp mafija mani terorizēja jau no kaut kāda 2002.gada, vēl tagad terorizē, jo es viņiem 2000.gadā izjaucu vienu afēru ar akokatoriem.

Atbildēt

Mario

12.03.2013. 13:12

Man gan nav skaidrs, es aizsargājos netikai no specdienestiem, ir jau arī privātā un rūpnieciskā spiegošana un tt.

Atbildēt

vilis

12.03.2013. 12:32

Nesaprotu par ko troksnis.Viss pareizi.Noklausīšanās atļaujama tikai specdienestiem.

Atbildēt

kalendārs

12.03.2013. 12:29

Un pieņēma to pantu Melnās Lindas laikā.

Atbildēt

Tā bija

12.03.2013. 12:14

»

Viesturs

Es kaut kā atceros, ka KNAB bija kādās kratīšanās atradis iekārtas kas paredzētas sarunu noklaušišanai, bet tākā likumos neesot aizlieguma tās glabāt, tad viņi neko nevarot darīt...


Pareizi atceries. Bija tā, bet toreiz jau tās "spiegošanas mantiņas" nebija stratēģiskajā sarakstā, tāpēc arī nācās atdot īpašniekiem.

Atbildēt

KKK

12.03.2013. 10:48

Stratēģiskās preces ir rūpnieciskie ražojumi, bet jebkurš radiotehniķis no nestratēģiskām izejvielām var izveidot priekš sevis šis ierīces, un lai pamēģina kautko ierosināt...

Atbildēt

Juris J.

12.03.2013. 10:41

Jebkura aktivitāte i-netā ir izsekojama. Vai ir programma, kas bloķē manas IP adreses noteikšanu?

Atbildēt

Viesturs

12.03.2013. 09:36

Es kaut kā atceros, ka KNAB bija kādās kratīšanās atradis iekārtas kas paredzētas sarunu noklaušišanai, bet tākā likumos neesot aizlieguma tās glabāt, tad viņi neko nevarot darīt.
Acīmredzot lai šo situāciju risinātu ir iniciēti šie labojumi, bet kā ierasts - attiecīgie ierēdņi drošs paliek nedrošš ieraksta visu ko vajag un ko nevajag un likmdevējs vai MK jau diez vai ir iedzilinājies šādā specifiskā lietā un vienkārši ieslēgta balsošanas mašina

Atbildēt

zinu..

12.03.2013. 09:22

Zagļiem taču ir jāslēpj savi noziegumi un jāzina viss par parastajiem mirstīgajiem.. kā tos apzagt un padrāzt..

Atbildēt

ce

12.03.2013. 09:01

Nu tad jau drīz Nekā personīgi raidījuma nebūs, jo žurnālistiem, kas filmē ar slepeno kameru būs jāsēž. Ak jā, NacGeo arī neko LV filmēt nevar faktiski

Atbildēt

a ko

12.03.2013. 08:55

Kliķes diktatūra bez iespaidošanas, noklausīšanās, morālas pazemošanas taču nav iespējama.

Atbildēt

edmunds zalite

12.03.2013. 08:33

Krievijaa par epastu satura kodesanu draud kriminaalsods. krievi tam pieiet vienkaarshi :)

pie mums jau sen ir pienjemts likums ka maza izmeera videokameras ievest nedriikst, o tad mees, vienkaraashaa tauta, varesim safilmeet kompromiteejosus materiaalus un santazeet augstaak staavosos "orgaanus" :D

Atbildēt

Peksis

12.03.2013. 07:49

Lai kā es mīlu savu zemi,kurā esmu dzimis un uzaudzis,kur savus bērnus esmu uzaudzinājis,taču nespēju panest šo divkošu,meļu un un afēristu iekārtu,ko tik melīgi vada šie dombrovski,āboltiņas u.c.zaķveidīgie intriganti.Ir liela vilšanās sajūta.

Atbildēt

Vārds

12.03.2013. 00:40

Tas ir ceļš uz policejisku valsti. Pilnīgā kontrole PARTIJU BSOLŪTĀS DIKTATŖAS zemē.Būs cilvēktiesību aizstāvju grupas, kuras varēs nopelnīt lielu naudu no uzvaras EIROPAS TIESĀ.Atkal valsts zaudēs ,jo nauda tiks atskaitīta no dodokļu maksātāju naudas. Kad reiz beigsies šī valsts līdzekļu šķērdēšana. Arī materiāli zaudējumi ir kaitējums valstij. Tikai jautājums naivs,kas to izraisīs,vai valsts aizstāvji vai ......???? Par šo faktu jau ir informētas attiecīgās iestādes EIROPAS LIETU DROĪBU JAUTĀJUNOS BRISELĒ.

Atbildēt

Oļģerts

11.03.2013. 23:43

Ja ir ko slēpt, tad ir pamats uztraukumam. Šādas normas, protams, pārkāpj LR Satversmi, jo sanāk, ka cilvēkiem nav tiesības uz "privātumu" un "vārda brīvību", jo kāds tevi var noklausīties, bet tev nav brīvības pret to iebilst vai cīnīties. Varbūt vajadzētu šo lietu izskatīt satversmes tiesā, citādi sanāk, ka drošības iestādes ir kas vairāk par cilvēkiem šajā valstī. Man kaut kā šķiet, ka arī drošības iestādes domātas cilvēku drošībai un algu beigu beigās viņiem maksājam mēs - nodokļu maksātāji.

Atbildēt

vilkači

11.03.2013. 23:25


policisti ir lielakie bandīti !!!!!!!!

Atbildēt

nu tak

11.03.2013. 22:55

»

Buba

Liekas, ka reņģēdājam vulgaris jau nekas nedraud Bet kāpēc par to iespringst Lapsa


neiespringsti pa tukšo- tev, idiotam vulgaris, nedraud to saprast.

Atbildēt

Cukurs

11.03.2013. 22:23

Nu tas jau ir pilnīgs idiotisms. Jebkuram ir tiesības slēpt savus privātos un komercnoslēpumus pēc paša ieskatiem.

Atbildēt

buuc

11.03.2013. 21:01

»

zirņu zupa

Forši, labi būtu, ja dp arī ķertu tos kretīnus, kuri klausās svešas sarunas. Man, piem., pieriebušies visādu -pistu zaļas cūkas, kuras gadiem klausās svešas sarunas un nekas par to nav, un vēl mēģina ieborēt, ka specdienesti.. kāda specdienestiem daļa par sīku perdeli, kas cīnās ar -pistu un zaļām cūkām...


Nu diemžēl tas tā ir. Pašam ilgu laiku nācās paciest, kā tika noklausītas telefonsarunas, izošņāta privātā dzīve utt. Kas to dara, ir tie paši smirdīgie _ropļi, par kuriem šeit jau gadiem raksta. Un šī vienīgā iemesla dēļ es nespēju uz Dombrovski un Vilku skatīties ar kaut kādu cieņu, jo reāli viņi visu zina par šiem mēsliem (vecajiem stukačiem), bet neko nedara un pat piesedz tos. Ja viņiem ir pie kājas, ka mani jāj, tad man arī viņi paši pie kājas un var iet ieskrieties ar saviem 5% IKP pieaugumu.

Atbildēt

ddd

11.03.2013. 20:33

...to drosibas policijas kantori vajadzetu kartigi izrevidet, tada sajuta,ka tur vienigi idiotu bars strada,kas mak izpildit tikai generalprokuraturas pasutijumus, parbaudot prokuroru potences parbaudi uz papira, u.c.

Atbildēt

Adele

11.03.2013. 20:17

Būs jau atkal V.V. kaut ko sastrādājis!

Atbildēt

Aldis

11.03.2013. 19:57

Viss ir pilnīgā kartībā !!! Tas ir tas noziedzīgais 4.maija režīms kādu vēlējās Latvijas Republikas pilsoņi un kādu visu laikun uztur balsojot delīģējot valsts parvaldes in likumdošanas un tiesu varas politmafijas klanu kloākas noziedzniekiem. Tieši paši patriotiskakie LR pilsoņi grib šadu šucmaniski-policejiski-bandītiski mafiozu un totalitāru genocīda režīmu valstī !!!

Atbildēt

Janka

11.03.2013. 19:56

zirņu zupa - padalies, padalies gan.

Atbildēt

es

11.03.2013. 19:55

sai valsti driz vairs nevares nopirsties un vajadzes maksat par gaisu ko elpojam .

Atbildēt

pastalnieku brīvība

11.03.2013. 19:32

bauri parastie šeit drīkst maksāt nodokļus, piedalīties vēlēšanās un lamāt saskaņas centru.

Atbildēt

b. Nevilks

11.03.2013. 19:18

Skarbi. Ar tik miglainu likumu var itin viegli pasludināt par noziedzniekiem arī tos, kas iedomājušies savos datoros instalēt kādu no operāciju sistēmām, kam nosaukums nesākas ar 'W' - jo, piemēram, vairumā Linux distribūciju tādi vai citādi kriptogrāfijas instrumenti ir iekšā by default. Pat ja tos neizmanto - "aprite" ir.

Atbildēt

zirņu zupa

11.03.2013. 19:07

Forši, labi būtu, ja dp arī ķertu tos kretīnus, kuri klausās svešas sarunas. Man, piem., pieriebušies visādu -pistu zaļas cūkas, kuras gadiem klausās svešas sarunas un nekas par to nav, un vēl mēģina ieborēt, ka specdienesti.. kāda specdienestiem daļa par sīku perdeli, kas cīnās ar -pistu un zaļām cūkām? Nekāda, bet -pistiem gan interesē. Problēma tā, ka tie vepri klausās visu pēc kārtas, arī purkšķu simfonijas. Švaki tas, ka policija un dp pilna ar to pašu -pistu cilvēkiem, sūdzies, nesūdzies, neviens neko nepārbauda. Vajag atbildību paredzēt arī par frekvenču izstarotājiem, jo nevar zināt no kā tie vēži rodas.
Klau, kad pietiek.com pieķersies tēmai par specdienestiem, tiesu varu, komjauniešiem, stučītājiem, ziedojumvācēju organizācijām, reliģiskajiem fanātiem, rotaristiem, masoniem, sieviešu un bērnu tirgotājiem, ieroču un narkotiku tirgotājiem, politiķiem un viņu cilvēkiem- telefoniem? Nekādu saiti starp visu to murgu nesaskatiet? Te viens rotarists nolika karoti un tā nejauši iznāca apskatīt klubu sastāvu, to, ka tur pilns ar masonistiem, tas štrunts, bet vienā draudzīgā ģimrenē tur sadzīvo ļaudis gan no V, gan zzs, gan tp.. kā tur īsti ir? Kas te to valsti vada? Cik no personīgās pieredzes tik varu teikt - uzkāpsiet uz papēžiem cūkai no rotari, visa tiesu sistēma, visa pārvalde, visa specdienestu un policijas varza jums ierādīs vietu kaktiņā. Varētu jau vienu šausmu stāstu nosūtīt kā cūkas no tās varzas izrēķinās ar cilvēkiem, bet šitā tenku lapa tāpat nepublicēs - pisti galu galā algu maksā.

Atbildēt

atis

11.03.2013. 18:55

policejiska valsts, kas tur ko brīnīties

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: