Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.

Saite: https://tiesibsargs.lv/wp-content/uploads/2023/03/par-imigracijas-likuma-parejas-noteikumu-grozijumiem.pdf.

Zemāk interesantākās lietas: 1) izrādās, tikai 44% no Krievijas Federācijas pilsoņiem, kuriem jāiet uz eksāmenu, kvalificējas kā nosacītās “vecmāmiņas nespējnieces”, vecumā no 65 līdz 75 gadiem, turklāt liela daļa nekvalificēsies (veselība, iepr. Latvijas pilsonība, utt).

2) tas nozīmē, ka 50+% jeb vairāk nekā 10 000 Krievijas Federācijas pilsoņu ir pilnīgi adekvātā vecumā, lai pakļautos likumam un ierastos uz latviešu valodas eksāmenu. Ko viņi ir darījuši tā vietā ? Protams, tieši to, ko varam sagaidīt no rašificētiem kolonistiem, – uzspļāvuši šīs “pribaltu naciķvalsts” likumiem. Tikmēr kariņvaldība mēģina mūs pārliecināt, ka ir pilnīgi droši viņus te turēt vēl divus gadus, lai gan likuma grozījumi tika pieņemti tieši ESOŠU (nevis “nākotnes”) drošības apdraudējumu dēļ.

3) Izrādās, ka EP Direktīvas 2003/109/EK 12.pantā ir noteikts, ka dalībvalsts var pieņemt lēmumu izraidīt pastāvīgo iedzīvotāju tikai tad, ja viņš rada faktiskus un pietiekami nopietnus draudus sabiedriskajai kārtībai un sabiedrības drošībai.

Tas nozīmē, ka, pat ja, piemēram, 70g+ nosacītā “bābuška” netiek galā ar latviešu valodas eksāmenu, tas vēl automātiski nenozīmē, ka viņu 2.decembrī šņorēs un vedīs uz robežu. Ir vēl vesela rinda ierobežojošu nosacījumu, kuri jāņem vērā un kuri pietiekami pasargā ar tiešām humānu attieksmi saistītus gadījumus. BET – ar nosacījumu, ka šie “gadījumi” BEIDZOT, 30 GADU LAIKĀ izrāda cieņu valsts likumiem un VISMAZ piesakās uz eksāmenu. Nevis turpina to, ko "nav spējušas" kopš 1992., kad pašas bija spriganas spriņģes.

Attiecīgi melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanas” ir nekas cits kā alternatīvās realitātes konstrukcija tieši tāpat kā t.s. “bēgļu” žēlināšanas kampaņas Krievijas un Baltkrievijas sāktā hibrīdkara piesegšanai. Man viss, paldies par uzmanību.

Pārpublicēts no Twitter

Novērtē šo rakstu:

114
21