Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:22


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Jānis

03.06.2011. 13:25

Viņai ir darba vieta nodrošināta ar savu labvēlību tai firmai.

Atbildēt

pareizais

01.06.2011. 17:40

Tik daudz blēžu ir savairojies, ka būs jābūvē jauns cietums...

Atbildēt

combat

01.06.2011. 10:46

Ešelons iet pa sliedēm uz priekšu neatkarīgi no tā vai to lokomotīve velk vai stumj
Galvenais ka mašinists un pārmijnieks zin kurp jāstūrē..
FAKTS
Reisa laikā parasti mašinistu nemaina

Atbildēt

Omite

01.06.2011. 09:18

Manuprāt, šī ir daudz lielāka afēra par digitālo, tikai cita partija atbalsta savējos. Ja pie varas nāktu opozīcija, tad, iespējams, sākts "radargeita", kur Mirniece būtu Grbunova vietā, ja velkam paralēles ar dagitālgeitu. Jo kāda tad ir šīs afēras būtība? Savējie uzliek radaarus, pārkāpējus fotografē, iekāš naudu, kaut ko iedod valstij. Radaru iestatīšanas un kontroles kritērijus ir grūti kādam pārskatīt, ja atbild privātpersona, kura iekārtu gan izgatavo gan ekspluatē...

Atbildēt

Cedgars Epeļs

01.06.2011. 05:27

Beigsies ar to, ka kontrolētāji kārtējoreiz noplātīs rokas, Ļindočka ar atkatu 'demisionēs', bet radarģaģuki jās auto īpašniekus vēl jaudīgāk nekā ceļu policija.

Atbildēt

Jana

31.05.2011. 22:03

ko ņemas, sitiet Teilānu un SC, sitiet Bemhenu uz SC, sitiet Šleseru, ka tas izsiamniekoja visus rīgas uzkrājumus

Atbildēt

raimis

[R] 31.05.2011. 21:14

kā jums šitais patīk??? :)))

Mūrniece: pēc spēcīga iekšlietu ministra ir grūti atrast labu kandidātu
Avots: «Apollo», [email protected]
Otrdiena, 31. maijs (2011) 12:23 |

Uz nākamā iekšlietu ministra amatu rinda nav diez ko gara, jo, man pametot amatu, ļoti daudzi ir spiesti atzīt, ka es esmu bijusi laba iekšlietu ministre, intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» otrdien pauda iekšlietu ministre Linda Mūrniece (V).
«Pēc spēcīga iekšlietu ministra uzreiz tā atnākt un teikt, ka es tagad būšu labs, ir grūti. Savukārt tie, kas būtu labi ministri, pat labāki par mani, skaidri apzinās, ka šis amats nekad nebūs popularitātes kalve. Pat, ja šai ministrijai būtu daudz naudas, lēmumi, kas jāpieņem saistībā ar iekšlietu dienestiem, tāpat ir nepopulāri,» norādīja ministre.
«Ja tur būtu tikai robežsargi un ugunsdzēsēji, tad tā būtu tikai labā ministrija, kas nāk palīgā un glābj. Taču iekšlietu sistēmā ir policija, Drošības policija, kas liek cilvēkiem saskarties ar negatīvismu, un tas arī ietekmē ministra tēlu. Policija ir lielākais iekšlietu sistēmas dienests, un tajā diemžēl ir arī vismazāk disciplīnas,» teica Mūrniece.
Viņa atgādināja, ka nosaukusi divus kandidātus – Aināru Latkovski un Dzintaru Zaķi.
«Taču viens vada Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisiju, otrs – «Vienotības» frakciju, un tas priekš viņiem un partijas arī ir nozīmīgāk nekā iekšlietu ministra amats. Skaidrs, ka viņi paši neies prom no tik politiski nozīmīgām pozīcijām. Neatkarīgie profesionāļi, kas tiek ik pa brīdim pieprasīti valdībā – es nosaucu divus – ģenerāļi Ainārs Pencis un Valdis Voins, bet arī viņi neizrāda entuziasmu, labi zinot, kas tā ir par sistēmu un cik grūti ir ar to tikt galā. Iekšlietu ministra amata kandidātus šobrīd var ierindot divās kategorijās – vieni, kuri var un saprot, bet negrib šo amatu, un otri – kuri ļoti grib, bet neatbilst prasībām,» tā Mūrniece.

Atbildēt

jibiorio

31.05.2011. 20:34

Par to prāta pietikšanu tu stipri pasteidzies - viņai tas krēsls nemaz nepienācās, jo palika otrā aiz svītras. Paegle Saeimā ir ĢVK vietā, bet Mūrniecei nemaz nav vietas, kurā būt. Lai gan tas ir samērā sarežģīti, vai ne? Tikpat labi es arī varu paziņot, ka atsakos no deputāta mandāta...

Atbildēt

raimis

[R] 31.05.2011. 20:06

labi, ka LM pietika prāta vismaz atteikties no saeimas deputāta krēsla

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: