Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vita

03.08.2019. 12:41

Kā ar to likumu, kāpēc tik grūti uzrakstīt, lai tas darbotos neatkarīgi no koalīcijas partiju sastāva Saeimā un valdībā. Varbūt likums nav jāraksta politiķiem, bet jāņem par pamatu starptautiskās žurnālistikas pieredze un likumi, ko varētu apkopot nevalstiskās organizācijas un neatkarīgi profesionāļi. Ja tas ir sabiedriskais medijs, tad nepieciešams arī sabiedrības vērtējums konkrētiem raidījumiem un arī žurnālistiem. Pagaidām tādas iespējas nav, ir tikai cīņa par naudu, bet saturs un žurnālistu darba kvalitāte netiek vērtēta.

Atbildēt

!

29.07.2019. 16:08

»

ha-ha

Zirnekļu cīņas burkā par demokrātiju


kildas un intrigas sorositu midzeni !

Atbildēt

kjas ir Ivars āboliņš

27.07.2019. 13:41

Ivars ābolinš ir puskoka lēcējs, mazizglītots, neinteliģents mēsls, nelietis un āpslis.Tādam plānā galdiņa urbējam nepienākas lemt par mēdiju darbu. Šis knislis ir niecība, kuru vajadzētu kā grūdas lupatu izgriezt. Pretīgs, zemisks tipiņš, kurš uzprasās.Viņam nav pat izglītības, lai lemtu par mēdijiem, bet kā šis nelietis ir ticis zināmajā amatā? Kurš bijis tas kroplis, kas viņu tur iebīdījā?

Atbildēt

Ojārs

26.07.2019. 11:32

NEPLP ir sačakarējusi visu, ko vien varēja pa šo laiku sačakarēt. Tas ir pat ezītim skaidrs, ka šo politiski salikto cilvēku kompetences nav pietiekamas, lai dotu kaut cik jēdzīgu pienesumu mediju laukā.
Ņemot vērā, ka nākamo NEPLP atkal politiski kārtos Saeima, tad pirmais, ko lietas labā varētu darīt ir līdzsvara un iekšējās konkurences un diskusiju nolūkos tajā, līdzīgi kā Saeimas prezidijā, iekļaut visu Saeimā pārstāvēto politisko partiju pārstāvjus.
Otrais - sabiedrisko mēdiju pārraudzību nodot Pārresoru koordinācijas centram.

Atbildēt

Pilsonis

26.07.2019. 09:55

»

Pēteris

Kurš nosauks žurnaļugu asociācijas bandas sastāvu


Ja īsi, sorosisti, ārzemju finansēti aģenti

Atbildēt

muļķu zeme rullē

25.07.2019. 22:54

:D:D

ZAGLIS brēca: "Ķeriet ZAGLI!!!"

Atbildēt

Pēteris

25.07.2019. 21:26

Kurš nosauks žurnaļugu asociācijas bandas sastāvu?

Atbildēt

ha-ha

25.07.2019. 20:44

Zirnekļu cīņas burkā par demokrātiju.

Atbildēt

fakts

25.07.2019. 19:46

»

Teds

Kādēļ viņi nes vārdu "nacionālā", ja tur ar nacionālo nav nekāda sakara, bet ir visīstākā internacionāle


Lai likvidētu jēdzienus tauta un tautība izdomāja nācijas,nacioanalitātes ut.t.

Atbildēt

Teds

25.07.2019. 19:28

Kādēļ viņi nes vārdu "nacionālā", ja tur ar nacionālo nav nekāda sakara, bet ir visīstākā internacionāle.

Atbildēt

A.P.

25.07.2019. 18:26

»

Arturs Priedītis

Tiekamies ar loģiskās izpratnes trūkumu! Nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā iekārtā (ar 30 gados norūdītu noziegumu brīvību, masveida organizēto noziedzību, fundamentāli nevērtīgu "6.oktobra paaudzi", šarlatānismu žurnālistikas kadru gatavošanā Lomonosova ielā) nevar būt ne profesionāli ...


Tie iesnieguma rakstītāji noteikti nav psihiski veseli! No kura viņi gaida palīdzību! Vai viņi nezina, ka "6.oktobra paaudzes" piesmirdinātajā Bruņinieku namā par masu komunikāciju atbild mīļais daunis no suņu būdas -žurnālistikas atbaidoša parodija!!! Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs ir
Artuss Kaimiņš, priekšsēdētāja biedrs –
Boriss Cilevičs un sekretāre – Dagmāra
Beitnere-Le Galla ("Nācijas tēva" izvēmēja). "Īpašu vietu komisijas
darbā ieņem mediju lietas – mediju
un vārda brīvības, apraides un preses
izdevumu veicināšanas, kā arī Latvijas
mediju telpas atbalstīšanas politikas
jautājumi." Uzrakstīts lieliski! Bet tas arī viss! Masu komunikācijas haosa un humanitātes noziegumu autori faktiski nemaz nav ieinteresēti kaut ko sakārtot.

Atbildēt

Arturs Priedītis

25.07.2019. 18:08

Tiekamies ar loģiskās izpratnes trūkumu! Nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā iekārtā (ar 30 gados norūdītu noziegumu brīvību, masveida organizēto noziedzību, fundamentāli nevērtīgu "6.oktobra paaudzi", šarlatānismu žurnālistikas kadru gatavošanā Lomonosova ielā) nevar būt ne profesionāli adekvāta žurnālistika, ne valstiski un profesionāli adekvāta organizatoriskā vadība masu komunikācijā. Var būt tikai pseido žurnālisti un pseido masu komunikācijas vadītāji. Bezjēdzīgi un smieklīgi ir censties kaut ko sakārtot vidē, kurā ir iespējams vienīgi haoss, noziedzība, valdošās kliķes laizīšana, veidemaniska kolosāla nelietība, visu varu laizītāju avotiņu murgojumi, kā arī drausmīgi visaptveroša sociuma degradācija un deģenerācija. Vispirms ir jāmaina kriminālā kapitālisma iekārta un tikai pēc tam var domāt par dzīves sakārtošanu cilvēciski cienīgā līmenī.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: