Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Godīgums

08.03.2023. 20:56

»

Bijušais audzēknis

Vai krimināllietas uzsākšana būs arī pret Madaru A par liecinieku ietekmēšanu un domājams nepatiesu liecību sniegšanu, tēvs būs labu meitu "izaudzinājis" laikam mīlestība ir akla


MA lūdzu neapkauno sava izcilā tēva piemiņu un reputāciju, aizej un izstāsti patiesību, kā īsti bija nebojā lūdzu savu karmu un priekšstatu par savu ģimeni, apzagt bērnus, savus audzēkņus ir pats zemiskākais, kas var būt un tik pat zemiski ir aizstāvēt šīs personas ar šo tev būs jādžīvo visu mūžu, patiesība agri vai vēlu nāks gaismā, labais vienmēr uzvarēs.

Atbildēt

Bijušais audzēknis

08.03.2023. 07:28

Vai krimināllietas uzsākšana būs arī pret Madaru A par liecinieku ietekmēšanu un domājams nepatiesu liecību sniegšanu, tēvs būs labu meitu "izaudzinājis" laikam mīlestība ir akla.

Atbildēt

Ezis

07.03.2023. 13:27

Kāpēc autoru grupa iedomājās, ka viņiem ir tiesības saņemt atbildes uz šiem jautājumiem? Kas attiecas uz pedagoģisko darbu, tad Izglītības likumā situācija ir noregulēta-pēc notiesājoša sprieduma spēkā stāšanās sodītā persona nedrīkst turpināt pedagoga darbu. Arī pēc sodāmības dzēšanas tikai pēc īpašas komisijas vērtējuma ir iespēja atjaunot darbu. Savukārt Darba likuma izpilde (par atvaļinājuma kompensēšanu un atlaišanas pabastu) nav atkarīga no situācijas ētisko aspektu vērtējuma. Izmaksāto kompensāciju apjoms konkrētai personai būs Datu aizsardzības pārkāpums. Nešaubos, ka personāži, par kuriem šūmējaties, ir tumšie spēki, bet jums pašiem arī maza sajēga par likumību. Mazāk patosa un kliegšanas-ātrāk bus iznākums.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.03.2023. 08:31

To gan uzzināju pirmo reizi, ka katrā skolā pastāv Ētikas komisija, mēs viens pats sastāvā, par dažiem tūkstošiem mēnesī.

Atbildēt

Ierēdne

07.03.2023. 06:34

Te jautājums Dinai Vīksnai RDIKSD departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniecei, jau sen kuluāros runā, ka zem Zagleniekus tupeles esot līdz ar to pieļāvusi totālu gadiem ilgu izzagšanu sporta skolā, tāpēc Aigaru atlaida bez panta un rājiena ļaujot saglabāt amatu kanoe federācijā un MSĢ. Juridiski Vīksnai ar Jēkabsoni jāatbild nevis tagad jābola acis un jāsaka es neko nezināju, gaidām, kad pieķersies klāt HK Rīga....

Atbildēt

Aivaram

07.03.2023. 04:47

Vai tiks tiesātās personas, kuras iespējams sniedza nepatiesas liecības šajā kriminālprocesā un iespējams ietekmēja lieciniekus.

Mačik esi beidzot īsts Latviešu vīrietis ar savu stāju un pašapziņu un aizej pie prokurores un atzīsties, kā tevi regulēja, ietekmēja un lika melot, zvanīt un vākt informāciju. Kā tu varēsi audzēkņiem, vecākiem, treneriem pēc visa šitā acīs ieskatīties ar šo tev vīsu mūžu būs jādzīvo, lūdzu izstāsti patiesību, nebojā savu veselību un karmu. Patiesību tā pat agri vai vēlu uzzinās un pelavas no graudiem atsijās un tad redzēs, kurš bija melis un lišķis un kuram bija sava nostāja un mugurkauls un līdz ar to cieņa un respekts, lūdzu izstāsti taisnību, kā viss īsti bija.

Atbildēt

Madara

07.03.2023. 03:23

Lai iet pie mammītes uz IZM gan jau Susuriņam siltu vietiņu atradīs, kopā ar Andiņu un Edgariņu un rebes varēs bīdīt. Bet, ja nopietni tad nožēlojami apzagt bērnus un vecākiem skaidrot, ka viņi nabadziņi tiek apmeloti šie mulķīši vēl atbalsta vēstuli parakstīja un nosūtīja uz IZM, kur atbalsta treneri, jautājums cik audzēkņi bija spiesti pamest sporta skolu un airēšanu, pēc liecību sniegšanas, kur stāstīja patiesību.

Atbildēt

M. Staķis no "Attīstībai/Par!"

06.03.2023. 22:53

ar biedriem nozaga oriģinālo bruģi Ģertrūdes ielā, tāpēc nācās pirkt dārgās, bet slidenās Norvēģijas granīta plāksnes.

Zagšanas sporta skolās ir sīka vienība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: