Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

west

21.03.2017. 23:06

Un šis bezjēgas pacients var būt kādam par ''padomdevēju''? Ak jessiñ...

Atbildēt

Es

15.03.2017. 13:31

Kungs rada divējādas spazmas. Pirmās ir kā konvulsijas, atminoties, kas šis reiz bija. Un pat tas, ka viņš ir tajā pašā fotobrālībā, kurā es, bet attīsta m/b filmiņas labāk par mani (jo es esmu slinks), neko tur nemaina. Fotografēt gan vēl jāmācās mums abiem. Paskatījos nesen vēlreiz uz Baložiem pagalmā, vai kā nu to bildi sauca... Nav.
Un es par būtiskām lietām netirgojos. Otrās ir to spazmas, kam ar rakstu ir trāpīts pa galvu. Labo cilvēku fenomenu es skaidroju ar sabiedrības spiedienu. Nevar tā būt, ka tik korumpētā valstī visu laiku pastāvēs tikai naudas u tās lobistu izgājieni.

Atbildēt

pareizi,

15.03.2017. 10:01

»

ha-ha-ha

Tieši tā. Šā korumpētā fotogrāfa "gudrības" krīt uz nerviem. Par Šķēli jau nepaņirgs


tai rokai, ka maizes šķēli kādreiz devis un, kazi, vēl šodien dod, jau rokā neies kost:)

Atbildēt

reptīlim

15.03.2017. 09:53

tas nav absolūti nekas jauns, tā ir bijis visos laikos, pie visām varām un valdībām.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

15.03.2017. 09:16

Ak jā! Nevaru beigt brīnīties par vēl kādu,brīnumainu, mūsu valsts absurdu.Lielākā daļa mūsu deputātu, ministru un citu sugu un kategoriju runasvīru un sievu ir ieguvuši augstāko izglītību.Ekonomikas pamatus taču māca laikam visās augstskolās. Pat kādam , nejauši ieklīdušam lopu dakterim vai komediantam. un pirmā kursā, mikroekonomikas lekcijā pasniedzēji stāsta ka mazs uzcenojums un liels apgrozījums ir jebkuras tirdzniecības un ražošanas galvenais virzītājspēks. Dīvaini, kādēļ visi to aizmirst , tiklīdz runa ir par nodokļiem??Jo , tiklīdz nodokļi kļūst samērīgi, tos maksā visi. vieglāk ir samaksāt nekā izvairīties. Tā kā ar uzņēmējdarbību nodarbojos pietiekami sen , tad tajos tālajos laikos , kad apgrozījuma nodoklis tika dubultots no 6 uz 12% mēs ar kompanjoniem vienprātīgi nolēmām ka maksāt valstij 12 % ir krietni izdevīgāk nekā 8% naudas atmazgātājiem! Un pie tā arī pieturējāmies, līdz kamēr nenotika kārtējā nodokļu augšupejošā reforma.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

15.03.2017. 08:54

Lauku bode & pārgudrs kafijas automāts ar superfīčām ( iepējams pirkts par EU fondu līdzekļiem) -perfekts mūsu greizās valsts spoguļattēls. Vien neizprotu kāpēc autors cepas par likumiem, ja nav pat vairs kam tos uzlikt par pienākumu ievērot un pildīt! Ar naudas zīmju pārkrāmēšanu no vienas ancuka kabatas otrā, pie turības netiks ne ancuka īpašnieks ne valsts. Tā viš i. Ekonomiku var sagraut ātri . Lai atjaunotu ir vajadzīgias desmitgades - i infrastruktūra i darbaspēks i produkts ko ražot i jauni tirgi. Šprotes jaunus tirgus tā arī nav atradušas
Tik pat stulba ir nēmšanās ap simtgades svinībām. Par sponsoriem tur būtu jābūt valsts pilsoņiem ne valstij ar 60 milj. EUR.

Atbildēt

Atgādinājums un aicinājums

15.03.2017. 08:11

Cik viegli ir paņirgt par citiem? Bet kā būtu, ja mēģinātu rakstīt par tiem laikiem, kad pats biji pie valsts lietu riktēšanas kopā ar lielākajiem zagļiem?

Atbildēt

Dabas bērns

15.03.2017. 07:20

Garšīgi un ar jēgu. Paldies!

Atbildēt

reptilis

14.03.2017. 23:46

Šitam es piekrītu pilnīgi- Proti, aktīvisti, pašiecelti ūberdemokrāti un cita veida progresīvi domājošie ir panākuši situāciju, kurā par normālu tiek pasludināta kārtība, ka labajiem likumi nav jāievēro, kamēr sliktos, pat, ja tie rīkojas saskaņā ar likumu un instrukcijām, drīkst izvarot, jo tie taču ir sliktie.

Atbildēt

ironiskais

14.03.2017. 21:12

Ļoti labi. Man patika:) Varu apstiprināt, ka jebkuru ideju valsts pārvaldē var norakt ar darba grupu:)) Perfekti:)

Atbildēt

mākslīgais intelekts

14.03.2017. 20:11

Vispār jau galvenā mūsu valsts problēma ir kolektīvā bezatbildība! Un ierēdņu vidū izplatītā tēze par likumu visaptverošo un nemainīgo dabu ir tāds birokrātijas vairogs ar kuru attaisnot vislielākās nejēdzības un netaisnības!Jo tas ir vienkārši stulbuma kalngals- visi,( sākot no vissīkākā ministrijas referenta līdz pašam augstākajam Saeimas deputātam) redz ka kāŗtējais likums vai noteikumi ir pilnīgs brāķis , nedarbojas un nes tikai kaitējumu valstij, bet neviens neko nevar izdarīt. Visi tikai skaita kā mantru- "mēs jau neko, mēs jau saprotam, bet tāds ir likums! neko mainīt nevar!!!" Iedomājieties valstī, kurā dzīvo mazāk iedzīvotāju , nekā tādā vidēji lielā Ķīnas ciematā, neviens neko nevar mainīt! Mūžīgi , mūžos āmen!Normāli taču būtu , redzot ka ir sanācis kārtējais brāķis, to steidzami koriģēt un labot, jo galu galā likumi tomēr ir domāti cilvēkiem, nevis cilvēks likumam. Bet nē , jo pie mums visiem ir bail pat iepīkstēties!kur nu vēl nākt klajā ar kādu iniciatīvu! Bailes ir cauraudušas visu mūsu pārvaldes sistēmu! Neticiet- nu parunājiet ar ierēdņiem. Viņi trīc kā apšu lapas-ka tik kaut kas nenotiek, ka tik mani neizmet no siltās vietiņas!Valsts ir sastingusi bailēs!

Atbildēt

dureX ad bendeX

14.03.2017. 19:18

Vari vāvuļot, cik gribi, NE CENTA!

Atbildēt

U.U.

14.03.2017. 18:35

Sena patiesība: poētikas un stilistikas līdzekļu samērīgs izkārtojums prasa lielāku prātu nekā satura materiāla samērīgs izkārtojums.

Atbildēt

piekrītu Ievai

14.03.2017. 18:35

»

Ieva

Mārci, es nevaru piekrist - nu nevar dot ieroci cilvēkam, kurš raksta "ielengti


tas, ka vispār Eiropā aizsargājamos dzīvniekus "ielengst" saskaņā ar godīgo roleksoto darbaļaužu vadoņu izdomātajām instrukcijām, un tautai no tā iestājas "kognitīvā disonanse", ir vairāk nekā normāli, Mārci Bendik.

Atbildēt

Ieva

14.03.2017. 18:08

Mārci, es nevaru piekrist - nu nevar dot ieroci cilvēkam, kurš raksta "ielengti"!!!!!

Atbildēt

Mēlvaldis

14.03.2017. 18:06

Un kas lemj par bijušo tautpartejiešu "pīrādziņu iepakotāju" un belašu komediantu runas nesaturēšanas atgadījumiem? Labie vai sliktie?

Atbildēt

Vecais

14.03.2017. 17:55

Sulīgi gan raksta Bendiks.Bauda lasīt.

Atbildēt

Nu nu

14.03.2017. 17:41

Un ko tieši Bendiks ar šo savārstījumu gribēja pateikt?! Ja šādi tipi bija Tautas partijas premjeru padomnieki, tad nav jābrīnās, kādā grāvī viņi ieveda Latviju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: