Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ThomasineJohnson

19.12.2021. 18:04

Uzņēmums Google pastāvīgi maksā no 💰$27485 līdz 💰$29658 par interneta fotografēšanu no mājām. Es pievienojos šai akcijai pirms 2 mēnešiem un savā pirmajā mēnesī no šīs akcijas esmu nopelnījis 💰$31547. Varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Padomājiet, ko es daru.....
Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet norādīto saiti........>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Derdz

19.12.2021. 11:22

Kāpēc, lai cietumnieki neprostetētu, ja liek cietumā nevis aizsauli

Atbildēt

Patriotiskais gars

17.12.2021. 13:11

LEMBERGA KUNGAM ļoti labas iespējas tā saucamajā ЕСПЧ----sadisms un ņirgāšanās,šī demokrātiskā tiesa tā ciena šādus materiālus.Diez vai sorosisti varēs pat apmaksāt SODU iero izteiksmē!

Atbildēt

Patriots

17.12.2021. 12:18

Ar ko tie noziedznieki nav apmierināti?
Jumts virs galvas ir, baro, ārstē par buzeta līdzekļiem, bet viņi tāpat uzdrošinās protestēt!
Prokuratūra pateica, ka esat likumpārkāpēji, un mūsu organi nekļūdās!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

17.12.2021. 12:04

»

Art

Spure ir melīga divkose. Viņa tikai stāsta, ka mīl puķītes, dabu, bet īstenībā ir cieta, bezsirdīga un auksta vecene kā ledusgabalas okeānā. Tā ir spējīga speciāli ignorēt cietuma slimnieku, rūdīta mātīte...


Spure ir ģenētiska sadiste. Tādi cilvēki, ja viņiem nav iespēja kādam nodarīt ļaunumu, paliek fiziski slimi...Īsts anti- cilvēks. Riharsds Bunka, viņas bijušais kolēģis, arī ir no šīs šlakas... .

Atbildēt

ārstu meli par covid19 vakcīnu nekaitīgumu,blaknēm!!!

17.12.2021. 11:22

Nesūtat vakcinēt ar ,,modernajām,, potēm savus piederīgos seniorus, ārsti melos jums cik tas viss ir nekaitīgi un labi, patiesībā tā nav taisnība, uztaisot padziļinātu izmeklēšanu asins analīzēs pēc vakcinācijas, atklājaās kliedzoši fakti, kad zvana trauksmes zvani D dimēri ( smadzeņu infarkta un sirds infarkta ) marķieripārsniedz normu, tā pat trombocīti un jūs riskējat, ka jūsu tuvinieks saies ,,ķīselī,, un nevarēs veikt ikdienas aktivitātes- smērēsies ar fēcēm un čurās kur pagadās un pajautājiet sev vai šādu vakcīnu vērts potēt, jo uz kakla jums būs rēķins sākot no 750-1000 eiro mēnesī par pansionātu!!


Vai spēsiet samaskāt?

1000 padomājiet, pirms pakļaujaties msau reklāmām un ,,nošpricēšanas,, programmām pasaulē!!!!


P.S.
,,Labākajā,, ( nošpricēšanas plāns)gadījumā pēc pāris mēnešiem vēlīnās blaknes, aizmiga un nepamodās.

Atbildēt

faili

17.12.2021. 10:31

Kad palasa Ādamsona failus, sāk likties, priekš kam tie cietumi, būtu laiduši tos cilvēkus mājās, un valstij būtu mazāk izdevumu.

Atbildēt

Advokāte

17.12.2021. 10:04

»

Tu gribi visu, pa vecam?

Kāpēc ieslodzījumu vietās nav veikta 100% vakcinācijas, kā aprūpes namos? Nolaidība, vai noziegums? Vai šeit nebūtu kādus, no ieņemtajiem amatiem jāpatriec


Tāpēc, ka tur ienāk arvien jauni cilvēki. Centrālcietums ir arī izmeklēšanas cietums, kontingents mainās. Patreizējās kārtības dēļ neesmu varējusi tikties ar savu klientu, kuram janvārī nozīmēta tiesas sēde, lai apspriestos par lietu. Cilvēks vēl nav notiesāts, bet tiesa, zinot, ka viņa kamerā ir slims cilvēks, vienalga negrozīja drošības līdzekli. Rezultātā arī mans klients ir saslimis ar covid un nesaņem nekādu palīdzību. Tāpat kā visur, arī šeit ārstēšana nenotiek, kamēr cilvēkam nepaliek pavisam slikti. Tikai mājās cilvēki tomēr var iedzert dzērveņu tēju, kādus nekādus mājas medikamentus. Šeit-nekā, jo nekas nav pieejams.
Un jā, šodien uzzināju, ka karantīna Centrālcietumā atkal ir atjaunota.
Tie, kas raksta, ka cietums nav bērnudārzs-paskaidrojiet, vai brīvības atņemšana automātiski nozīmē arī veselības un dzīvības atņemšanu? Tad tā arī jāieraksta spriedumā.

Atbildēt

Art

17.12.2021. 07:06

Spure ir melīga divkose. Viņa tikai stāsta, ka mīl puķītes, dabu, bet īstenībā ir cieta, bezsirdīga un auksta vecene kā ledusgabalas okeānā. Tā ir spējīga speciāli ignorēt cietuma slimnieku, rūdīta mātīte.
Arī uzz 12 stundu darba režīmu cietumos pārgāja, jo apsargi/uzraugi pārstrādāja stundas, bet samaksāts par to viņiem netika. Kad viens no darbiniekiem šo netaisnību atklāja, tad Spure ierieba visiem ieviešot 12 stundu darba grafiku. Ierieba - jo strādāt 12 stundu grafikā cilvēkiem ir ievērojami grūtāk ne kā nostrādājot 24 stundas. Es gadiem esmu strādājis 24 sundu režīmā un tas ir ērti, jo nākošā dienā pēc darba, iespējams labi atpūsties un nākošajās 2 dienās piestrādāt, lai ģimenei gūtu papildus ienākumus, kā arī ir 3 normālu guļamas naktis. Bet tas viss nav iespējams strādājot 12 stundu darba grafikā. Tiek sajaukta diena ar nakti. Nakts dežura, tad dienas laikā miega atpūta, tad nākošā nakts dežūra un atkal nogulēta diena, nakts, lai dotos uz dienas dežūru, tad nākošo dienas dežūru. Līdz ar to visi dzīves ritmi ir saraustīti. Bet LR valstij galvenais ir samaksāt saviem cilvēkiem, cik nu iespējams minimāli un tādai Spurei parādīt sevi kā atriebīgu, godkārīgu valdniece

Atbildēt

HVZ-86

17.12.2021. 05:15

»

čekistēn

Ko tu vienmēr uzplijies Grantiņam? Viņam ir sieva, viņam tevi nevajag. Teci labāk uz savu stalli, kumeliņ


kad Linards sadomā atcerēties pripisku centralkā, varbūt sieva piesien mākslīgo un paraksta Linardu šokolādniekā kārtējo reizi uz sadarbību ar čeku, uzsilda šamo ar tējas paciņu - viss kā položeno.
Linards izstāsta čekā visu ko zin un nezin, ielomī visus un visas, tad tiek apžēlots un saņem biļeti uz vilcienu Rīga-Viļņa-Berlīne, jo Latvijā tāds apdirsies "brīvības cīnītājs" nevienam vairs nav vajadzīgs

Atbildēt

Netaisnība sit augstu vilni.

17.12.2021. 00:14

»

Cirvis

Kad tu kropli nospragsi


Kāpēc biedrs Lembergs nenonāca pamestajā noliktavā, turpat kur pārējie inficētie ???

Atbildēt

Zira,tava līdz rītam

16.12.2021. 23:27

Mīļais,nokavēji,grūtgalvīt.Aivars tagad veseļojas Olainē.Būs jāatdod naudiņa.

Atbildēt

nodokļu maksātājs

16.12.2021. 23:12

Ugunsmetējus vai gāzi?Arī Olainē.

Atbildēt

Tu gribi visu, pa vecam?

16.12.2021. 22:34

»

Bankas klerks

Bet tas taču ir cietums, nevis bērnudārzs


Kāpēc ieslodzījumu vietās nav veikta 100% vakcinācijas, kā aprūpes namos? Nolaidība, vai noziegums? Vai šeit nebūtu kādus, no ieņemtajiem amatiem jāpatriec?

Atbildēt

Es viņus morgā redzu

16.12.2021. 21:36

»

sapnis vasaras naktī

Redzu šajā ķurķī Levitz/Knariņ huntu


pirms tam pakārtus Doma laukumā

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

16.12.2021. 19:43

Redzu šajā ķurķī Levitz/Knariņ huntu!

Atbildēt

cukurdupsis Linardīne

16.12.2021. 19:39

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Kas attiecas uz Spuri:Izdzimtene, kura jāpakar plika aiz kājas Rīgas centrā, ka to darīja itāļi pēc kara ar prostitūtam, kuras "apkalpoja" vāciešus. Spures vecvecāki ir čekas pēckara nagumaucēji. Kas attiecas uz Jansonu, tad tas pēdējo reizi RCC apmēklēja 2015. gadā, ka Grantiņš tur atradās. Atnāca, ...


zilais duriks atkal izlīdis no durkas! nu pastāsti, pastāsti, kā tev gāja ar pripisku centralkā ? droši vien jau uzreiz aizceļoji pie kreisajiem un gaiļiem uz viņu stūri -pie parašas, kur ir tava Jūdasa Iskariota vieta.

gan jau čekisti parūpējās caur operu un tev iegrieza kreiso vītni izpūtējā, un tāpēc jau sāki sadarboties ar čeku - tipa nāci pie prāta, -osoznal.

un paliki par zilo duriku jeb gaili

arī advokātu atradi no kreisā gala

zilais telegrāfs strādā

Atbildēt

Un

16.12.2021. 19:18

Bordāns stāsta, ka cietumā ar koronu viss kārtībā. Nekādu perēkļu nava. Bezkompromisa kārtība ir.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.12.2021. 19:14

Kas attiecas uz Spuri:Izdzimtene, kura jāpakar plika aiz kājas Rīgas centrā, ka to darīja itāļi pēc kara ar prostitūtam, kuras "apkalpoja" vāciešus. Spures vecvecāki ir čekas pēckara nagumaucēji. Kas attiecas uz Jansonu, tad tas pēdējo reizi RCC apmēklēja 2015. gadā, ka Grantiņš tur atradās. Atnāca, paziņoja ka es "sēžu" vislabākajā kamerā ! Kāpēc es sēžu, tas viņu neinteresēja. Kamerā neienāca, bet stāvēja zem "kupola" viss pilnīgi sniegbaltās drēbēs, pat kurpes bija baltas...Ķēms un karikatūra, kurš pa nepako saņem grandiozu algu ! RCC ir kaut kāda veida narko- dīlerisma centrāle un visi, kuri tur strādā, ir saistīti ar kriminālo pasauli !!! Šeit, ja kādam interesē par Jansonu(tukšumu starp p un 2 aizpildiet ar zīmi. Šo zīmi LL ir automātiski dzēsis, lai neatvērtos LRTT vietne.Vai googlē ierakstiet---"Paskaidrojums par “tiesībsarga” ziņojumu advokātam P. Rebenokam": https://tautastribunals.eu/?p 28154

Atbildēt

Ja to visu uzspridzinās

16.12.2021. 19:00

»

Bankas klerks

Bet tas taču ir cietums, nevis bērnudārzs


vietā uz elsim bērnudārzu! Laba doma!

Atbildēt

LaureHenderson

16.12.2021. 18:53

[PIEVIENOJIES MUMS] Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$120 līdz 💵$350 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$24000k bez tiešsaistes darba iemaņām. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Bankas klerks

16.12.2021. 18:51

Bet tas taču ir cietums, nevis bērnudārzs

Atbildēt

Tiesiskums

16.12.2021. 18:33

ko tas omdusmens vispār dara,kāda nodarbe šim,kādu ir aizstāvējis vai tikai izrādīšanās medijos,kā kāda lieta ieropas instancēs tā izgāšanās.

Atbildēt

Vienīgais risinājums

16.12.2021. 18:22

ir Centrālcietumu uzspridzināt ar visu vadību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: