Menu
Pilnā versija
Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Pietiek lasītājs · 23.04.2022. · Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labi vismaz

23.04.2022. 18:45

ka Kudora uzvārds ir pareizi uzrakstīts...

Atbildēt

fakts

23.04.2022. 18:42

Kārtējais rašistu troļļa murgojums. Izslēgšana no kremļa pareizticīgās baznīcas ir tikai pagodinājums. Savukārt Vsevolods Čaplins ļoti labi zināja pat karu Ukrainā, jo nomira 6 gadus PĒC tā sākuma!

Atbildēt

Skatījums

23.04.2022. 18:34

»

Revolūcijas iela

Šāds skatījums loģisks un uzticams var šķist tikai iereibušam traktoristam


Nu jūsu spriedelejums laikam gan vis nebūs adresējams nevienam šā portāla komentētājam, kas nevar ietekmet reliģiju dibinātāju tautību un uzskatus, bet pašam Dievam tam Kungam... Un par Krievijas patriarchu ar pretenzijam arī lūdzu griezties augstak stāvoša instance, proti - pie Putina, sapratāt, traktorist? Lieciet mierā labvēļus.

Atbildēt

Revolūcijas iela

23.04.2022. 18:29

»

Labvēlis

Jēzus Kristus, būdams žīds, tomēr kritizēja jūdaismu, tāpēc žīdi ar viņu izrēķinājās. Kristiešiem trūka izglītības, tāpēc viņi sagrozīja jūdaisma svēto grāmatu saturu. Protams, ka žīdiem liekas smieklīga kristietība. Tātad - kas īsti slēpjas aiz kristietības kritikas mūsdienās? Neapmierinātība ar Vatikāna...


Šāds skatījums loģisks un uzticams var šķist tikai iereibušam traktoristam.

Kristus bija gan ebrejs gan kristietis un tas ir ok. Bet kad patriarhs Kirils it kā ir gan ebrejs gan kristietis tas ir nu bet protams ka zrada.

Lol.

Atbildēt

Džordans1999

23.04.2022. 18:08

»

Pagāns

Nerespektēju nevienas krustnešu-sātanistu sektas tiesības


Dzīvē esmu redzējis ļoti daudz tādu lepnu supermenu kā tu. Viņi visi bija baigi varoņi, līdz brīdim kad bērns saslimst ar vēzi. Tiklīdz tas notiek viņi ierodas baznīcā divas stundas pirms atklāšanas un grēksūdzē uz ceļiem lūdz priesterim piedošanu kamēr raud kā mazi bērni. Simtiem tādu esmu redzējis.

Atbildēt

Labvēlis

23.04.2022. 18:07

Jēzus Kristus, būdams žīds, tomēr kritizēja jūdaismu, tāpēc žīdi ar viņu izrēķinājās. Kristiešiem trūka izglītības, tāpēc viņi sagrozīja jūdaisma svēto grāmatu saturu. Protams, ka žīdiem liekas smieklīga kristietība. Tātad - kas īsti slēpjas aiz kristietības kritikas mūsdienās? Neapmierinātība ar Vatikāna finanšu darījumiem (Balzaks rakstīja, ka slepkavība un laupīsana uz lielceļiem ir tīrie žēlsirdības darbi, salīdzinot ar finanšu darījumiem...)? Izsmiekls par to, ka Krievijas patriarchs ir ebrejs (mātes uzvārds - Vekseļman!)? Vai vienkārši jūdaistu ņirgas?

Atbildēt

Pagāns

23.04.2022. 17:58

Nerespektēju nevienas krustnešu-sātanistu sektas tiesības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: