Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ss

21.01.2022. 11:18

Paldies. Precīzi. Šos mafijas kalpinus tiesāt un likvidēt kā parazītus!!!

Atbildēt

CIK SIMBOLISKI

21.01.2022. 11:14Jūs labi zināt, par ko runa, - no viltvārža Egila Levita skandētajiem apgalvojumiem par indivīda tiesību ne pārāk lielo nozīmi līdz fašistēna Jāņa Bordāna mēģinājumiem sabāzt cietumos tos, kas sadomās paust „nepareizu” patiesību.

Gunāra Astras brālim ieeja šodienas brīvdabas pasākumā bija liegta, jo viņš neatbilda punduru noteikumiem – nebija vakcinēts. Kur vēl spilgtāku ilustrāciju tam, cik pretēji Gunāra Astras ideāliem ir mūsu pigmeju darbi.

Vēl vairāk, nemaz nav pārspīlēti uzskatīt, ka ar pigmeja Bordāna iekārotajiem Krimināllikuma grozījumiem kā „izdomātu ziņu izplatītājs” un „sabiedriskās kārtības traucētājs” aiz restēm nonāktu arī Gunārs Astra.

Atbildēt

tieši šādā pasākumā

21.01.2022. 11:13

»

Resnais

Biju labākās domās par Lapsu, bet nu nekas, mūžu dzīvo, mūžu mācies...


ir jābļaustās! pateicoties izsvilpējiem liela uzmanība tika pievērsta apstāklim, ka pieminekļa atklāšanas runu teica subjekti, kuri apgānīja šo tautai svarīgo mirkli, jo gribēja pabarot savu ego un, pirms vēlēšanām, par brīvu pagozēties preses slejās.

Atbildēt

kate

21.01.2022. 11:12

Es atvainojos.. bet kā partulkot vārdu pigmejs un krievu valodu?

Atbildēt

mg

21.01.2022. 11:10

Labs raksts.
BET tur jau vēl ir nianses. Ne tikai Levitam hūte palika galvā himnas laikā, ko pats zem uzpurņa arī murmulēja līdzi (tas tā, ja policija teiks, ka sižets samontēts), bet arī, kad Tēvureizi skaitīja.
Daudz interesantāka nianse ir tas, ka Astras brālim neļāva uzstāties klātienē, bet pārraidīja ierakstīty runu. Acīmredzot bija ļoti nobijušies no tā, ko viņš tur varētu tiešājā pateikt. Tas, ka neatrada iespēju šādā pasākumā atteikties no QR kodiem, vispār ir nožēlojami. Redzēs, kā veiksies ar QR kodu pārbaudi 9. maijā. Drīzāk jau uz to brīdi viņus steigšus atcels, lai seniori var netraucēti padzerstīties UZvaras parkā.

Vēl viena ninanse šai pasākumā: Levita kundzes iztrūkumus. Vai nu tiešām dāma, kas labprāt dodas Levitam līdzi ārzemju komandējumos, nekādi nespēja atrast stundu laika atnākt pie tā pieminekļa. Tā, redziet, arī ir Levitu attieksme pret valsti un sabiedrību. Kur austeres un ikri, dziesmas un dejas, glaunas viesnīcas un eksotika, tur abi divi, kur kaut kāda garlaicīga pieminekļa atklāšana, tur lai vecais ar hūti iet vien pats, neies dāma drebināties janvāra salā un klausīties kaut kādas garlaicīgas runas.

Atbildēt

.

21.01.2022. 11:02


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

Resnais

21.01.2022. 11:01

Biju labākās domās par Lapsu, bet nu nekas, mūžu dzīvo, mūžu mācies!
Asociēt pārdesmit Rīgas redzamāko antivakseru pamuļķu baru un vēl tikpat viņu nozombētus indivīdus ar tautu var tikai alternatīvi apdāvināts cilvēks.
Es pievienojos Viļņa Ķirša viedoklis un savādāk kā par morālajiem kropļiem šo varzu nosaukt nevaru.
Es arī neesmu neesmu ne Levita, ne Bordāna fans, bet ir taču jāsaprot elementāras etiķetes normas. Bļaustīties šādā pasākumā ir tiešām klīnika.

Atbildēt

Nesatraucies

21.01.2022. 10:37

»

dzīvs piemērs

ka noderīgie idioti var būt vērtīgāki pat par ušņakovu vai ļindermanu


Nesatraucies, Levits un Kariņš ir ASV pilsoņi, tā ka nekāda sakara ar Latviju jebkurā gadījumā. Un skatoties kā šobrīd tiek apsaimniekota Rīga, kad tā nonākusi varavīksnes cilvēciņu rokās - noteikti labāk Ušakovu!

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:31

»

piekrītu teiktajam

Varbūt viņi vienkārši ir tādā varas apziņā, ka nevar iedomāties, ka pret viņiem jebkādā lietā kāds drīkstētu vērsties?! Un tagad vienkārši ir nepārejošā šokā! Viņiem ir problēmas ar izpratni par piederības vietniekvārdiem "mans" un "mūsu", ko viņi gribēja attiecināt arī uz visu, kur piedalījās. Tagad...


Šādus sājus un nepatīkamus brīžus ir jāsagādā katru reizi, katrā vietā, kur šie indivīdi mēģina pielipt tautai, kuru tie visādos veidos apspļauda, ierobežo un nicina. Nulli iecietības pret politiskajiem iznireļiem.

Atbildēt

Qeen

21.01.2022. 10:30

Video bija redzams, ka bordānu apsargā bijušais sutenieris un draugs kukuļa ņemšanā

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:29

»

Uzvar Ķīna

Prezidenta Sji Dzjiņpina vēstījums Davosas ekonomikas foruma programmai...


Realitātē viss Ķīnā ir pinīgi pretēji. Rekordliels ogļu patēriņš zaļajam kursam, cilvēku brīvību pārvēršana sociālās paklausības sertifikātā, cilvēka pārmantiskošana, mazo tautu apspiešana, agresīva ārpolitika, tai skaitā ekonomisko sviru izmantošana, Āfrikas apzināta augļošana (ievelkot to neatmaksājamos parādos) utt.

Atbildēt

dzīvs piemērs

21.01.2022. 10:28

»

Eduards Lunis

---Paldies par labi pamatoto ,izskaidrojoso rakstu...


ka noderīgie idioti var būt vērtīgāki pat par ušņakovu vai ļindermanu.

Atbildēt

Levit, kauns!!!!!!!!

21.01.2022. 10:22

Likuma "Par Latvijas valsts himnu" 5.pants nosaka, ka sabiedriskos pasākumos Latvijas valsts himnas izpildījuma laikā klātesošie stāv kājās, vīrieši noņem cepures, bet personas valsts formas tērpos rīkojas saskaņā ar dienesta reglamentu.
Levits, būdams spēcīgs jurists nezin paražas? kauns par šādu prezidentu!

Atbildēt

Atkārtoti, Jums Luņa kungs,

21.01.2022. 10:22

»

Eduards Lunis

---Paldies par labi pamatoto ,izskaidrojoso rakstu...


zvanījām no psihoneiroloģiskās klīnikas Tvaika ielā, Rīgā. Kādēļ neaierodaties pie mums norādītajos laikos?

Atbildēt

Eduards Lunis

21.01.2022. 10:07

---Paldies par labi pamatoto ,izskaidrojoso rakstu!
-Un ir skaidri redzams-murgs nav beidzies-jo murga īstenotāji ir tie paši,kādi bija Astras laikā!
-Tāpēc-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE, NOTIKS-
-2022.G. 4. MAIJĀ,RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUEJAM ,PL.12-OS
Sanāksim, izvērtēsim varas noziedznieku nodarīto ļaunumu Latvijai un Tautai izteiksim neuzticību un izvēlēsim Pagaidu valdību no krietnākajiem,gudrākajiem un labākajiem!
Latvijas Glābšanas komisija,tel 26875965

Atbildēt

voila

21.01.2022. 10:05

labākais un precīzākais , kas šajā sakarā ir tapis. Paldies autoram!

Atbildēt

prahtweeders

21.01.2022. 10:04

Pateicos, Lapsas kungs. Mums dažreiz domas var nesaskanēt, bet tas netraucē man uzskatīt jūs par izcilāko Latvijas visjaunākā laika posma vēsturnieku. Labi teikts un prieks, ka nebaidāties.

Atbildēt

Uzvar Ķīna

21.01.2022. 10:01

»

Uzvar Ķīna

...


Prezidenta Sji Dzjiņpina vēstījums Davosas ekonomikas foruma programmai

2022. gada 17. janvāris

Šis raksts ir daļa no Davosas foruma darba kārtības.


* Ķīnas Tautas Republikas prezidents Sji Dzjiņpins uzrunāja Davosas forumu darba kārtību.
* Prezidents Sji komentēja izaicinājumus, ar kuriem pasaule ir saskārusies un turpinās saskarties arī šogad, jo īpaši ņemot vērā COVID-19 pandēmiju.
* Šeit ir viņa runa pilnībā.


Profesor Klauss Švāb,
Dāmas un kungi,
draugi!

Sveiciens jums visiem! Man ir prieks piedalīties šajā Pasaules ekonomikas foruma virtuālajā sesijā.

Pēc divām nedēļām Ķīna svinēs pavasara iestāšanos Mēness jaunajā gadā, Tīģera gadā. Ķīniešu kultūrā tīģeris simbolizē drosmi un spēku, jo ķīnieši bieži atsaucas uz enerģisko pūķi un dinamisko tīģeri, vai planējošo pūķi un lecošo tīģeri. Lai stātos pretī smagajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras cilvēce, mums ir "jāpievieno tīģerim spārni" un jārīkojas ar tīģera drosmi un spēku, lai pārvarētu visus šķēršļus mūsu ceļā uz priekšu. Mums jādara viss nepieciešamais, lai notīrītu pandēmijas ēnu un veicinātu ekonomisko un sociālo atveseļošanos un attīstību, lai cerību saule varētu izgaismot cilvēces nākotni.

Mūsdienu pasaule piedzīvo lielas pārmaiņas, kas simtgadē nav redzētas. Šīs izmaiņas, kas neaprobežojas tikai ar konkrētu brīdi, notikumu, valsti vai reģionu, atspoguļo mūsu laika dziļās un plašās pārmaiņas. Laiku izmaiņām apvienojoties ar pandēmiju, kas notiek reizi gadsimtā, pasaule nonāk jaunā satricinājumu un pārmaiņu periodā. Kā uzveikt pandēmiju un kā veidot pasauli pēc COVID? Tie ir galvenie jautājumi, kas skar cilvēkus visā pasaulē. Tie ir arī galvenie, steidzamie jautājumi, uz kuriem mums ir jāsniedz atbildes.
Kā saka ķīniešu teiciens: "Pasaules impulss vai nu uzplaukst, vai samazinās; pasaules stāvoklis vai nu progresē, vai regresē."

Pasaule vienmēr attīstās caur pretrunu kustību; bez pretrunām nekas nepastāvētu. Cilvēces vēsture ir izaugsmes sasniegšanas vēsture, izturot dažādus pārbaudījumus, un attīstības vēsture, pārvarot dažādas krīzes. Mums jāvirzās uz priekšu, sekojot vēsturiskā progresa loģikai, un jāattīstās, braucot pa mūsu laika attīstības plūdmaiņām.
Neraugoties uz visām peripetijām, cilvēce virzīsies tālāk. Mums ir jāmācās no garu vēstures ciklu salīdzināšanas un jāredz izmaiņas lietās, izmantojot smalkumus un minūtes. Mums ir jāveicina jaunas iespējas krīzes apstākļos, jāatver jauni apvāršņi mainīgā ainavā un jāapvieno liels spēks, lai pārvarētu grūtības un izaicinājumus.

Pirmkārt, mums ir jāsadarbojas un kopīgi jāpārvar pandēmija. Sastopoties ar reizi gadsimtā sastopamo pandēmiju, kas ietekmēs cilvēces nākotni, starptautiskā sabiedrība ir cīnījusies neatlaidīgi. Fakti vēlreiz ir parādījuši, ka globālās krīzes straumju vidū valstis nebrauc atsevišķi aptuveni 190 mazās laivās, bet gan visas atrodas milzu kuģī, uz kura ir atkarīgs mūsu kopīgais liktenis. Mazas laivas var nepārdzīvot vētru, bet milzu kuģis ir pietiekami spēcīgs, lai izturētu vētru. Pateicoties starptautiskās sabiedrības saskaņotajiem centieniem, ir panākts ievērojams progress globālajā cīņā pret pandēmiju. Tomēr pandēmija ir ieilgusi, atdzimst ar vairākiem variantiem un izplatās ātrāk nekā iepriekš. Tas nopietni apdraud cilvēku drošību un veselību, kā arī būtiski ietekmē pasaules ekonomiku.

Spēcīga pārliecība un sadarbība ir vienīgais pareizais veids, kā pārvarēt pandēmiju. Viena otra atturēšana vai vainas maiņa tikai nevajadzīgi aizkavētu atbildi un novērstu mūsu uzmanību no vispārējā mērķa. Valstīm ir jānostiprina starptautiskā sadarbība pret Covid-19, aktīvi jāsadarbojas zāļu izpētē un attīstībā, kopīgi jāveido vairākas aizsardzības līnijas pret koronavīrusu un jāpaātrina centieni veidot globālu veselības kopienu visiem. Īpaši svarīgi ir pilnībā izmantot vakcīnas kā spēcīgu ieroci, nodrošināt to vienlīdzīgu izplatīšanu, paātrināt vakcināciju un novērst globālo imunizācijas plaisu, lai patiesi aizsargātu cilvēku dzīvības, veselību un iztikas līdzekļus.

Ķīna ir valsts, kas pilda savus solījumus. Ķīna jau ir nosūtījusi vairāk nekā divus miljardus vakcīnu devu vairāk nekā 120 valstīm un starptautiskām organizācijām. Tomēr Ķīna Āfrikas valstīm piešķirs vēl vienu miljardu devu, tostarp 600 miljonus devu kā ziedojumu, un arī 150 miljonus devu ziedos ASEAN valstīm.
Otrkārt, jārisina dažādi riski un jāveicina stabila pasaules ekonomikas atveseļošanās. Pasaules ekonomika izceļas no dziļumiem, tomēr tā joprojām saskaras ar daudziem ierobežojumiem. Globālās rūpniecības un piegādes ķēdes ir izjauktas. Preču cenas turpina pieaugt. Enerģijas piegāde joprojām ir ierobežota. Šie riski papildina viens otru un palielina nenoteiktību par ekonomikas atveseļošanos.


Globālā zemā inflācijas vide ir būtiski mainījusies, un parādās vairāku faktoru izraisīti inflācijas riski. Ja lielākās ekonomikas nospiestu bremzes vai veiktu apgriezienus savā monetārajā politikā, būtu nopietnas negatīvas sekas. Tie radītu izaicinājumus pasaules ekonomiskajai un finanšu stabilitātei, un jaunattīstības valstis uzņemtos to smagumu. Saistībā ar notiekošo Covid-19 reakciju mums ir jāizpēta jauni ekonomiskās izaugsmes virzītājspēki, jauni sociālās dzīves veidi un jauni ceļi cilvēku savstarpējai apmaiņai, lai veicinātu pārrobežu tirdzniecību, saglabātu rūpniecību un piegāžu ķēdes ir drošas un gludas, kā arī veicina stabilu un stabilu progresu pasaules ekonomikas atveseļošanā.


Ekonomiskā globalizācija ir laikmeta tendence. Lai gan upē noteikti pastāv pretstraumes, neviens nevarētu apturēt tās ieplūšanu jūrā. Virzošie spēki pastiprina upes impulsu, un pretestība vēl var palielināt tās plūsmu. Neraugoties uz pretstraumēm un bīstamajiem sēkļiem ceļā, ekonomiskā globalizācija nekad nav novirzījusies no kursa un nenovirzīsies. Valstīm visā pasaulē ir jāatbalsta patiess daudzpusīgums. Mums ir jānoņem šķēršļi, nevis jāceļ sienas. Mums vajadzētu atvērties, nevis aizvērties. Mums jātiecas pēc integrācijas, nevis redukcijas. Tas ir veids, kā veidot atvērtu pasaules ekonomiku. Mums jāvirza globālās pārvaldības sistēmas reformas, ievērojot godīguma un taisnīguma principu, un jāatbalsta daudzpusējā tirdzniecības sistēma, kuras centrā ir Pasaules Tirdzniecības organizācija.


Mums būtu jāizstrādā vispārpieņemami un efektīvi noteikumi par mākslīgo intelektu un digitālo ekonomiku, pamatojoties uz visaptverošām konsultācijām, un jāizveido atvērta, taisnīga un nediskriminējoša vide zinātnes un tehnoloģiju inovācijām. Tas ir veids, kā padarīt ekonomikas globalizāciju atvērtāku, iekļaujošāku, līdzsvarotāku un izdevīgāku visiem, kā arī pilnībā atraisīt pasaules ekonomikas vitalitāti.
Mūsu vidū ir vienota izpratne, ka, lai pasaules ekonomiku no krīzes pārvērstu uz atveseļošanos, ir obligāti jāstiprina makropolitikas koordinācija. Lielajām ekonomikām pasaule jāuztver kā viena kopiena, jādomā sistemātiskāk, jāpalielina politikas pārredzamība un informācijas apmaiņa, kā arī jāsaskaņo fiskālās un monetārās politikas mērķi, intensitāte un temps, lai novērstu pasaules ekonomikas atkārtotu kritumu. Lielākajām attīstītajām valstīm būtu jāpieņem atbildīga ekonomikas politika, jāpārvalda politikas ietekme un jāizvairās no smagas ietekmes uz jaunattīstības valstīm.

Starptautiskajām ekonomikas un finanšu iestādēm būtu jāpilda sava konstruktīvā loma, lai apvienotu globālu vienprātību, uzlabotu politikas sinerģiju un novērstu sistēmiskus riskus.
Treškārt, mums ir jāpārvar attīstības plaisa un jāatdzīvina globālā attīstība. Globālās attīstības process cieš no nopietniem traucējumiem, kas saistīti ar vēl neatrisināmām problēmām, piemēram, pieaugoša ziemeļu un dienvidu plaisa, atšķirīgas atveseļošanās trajektorijas, attīstības defektu līnijas un tehnoloģiskā plaisa. Tautas attīstības indekss ir samazinājies pirmo reizi 30 gadu laikā. Pasaules nabadzīgo iedzīvotāju skaits ir palielinājies par vairāk nekā 100 miljoniem. Gandrīz 800 miljoni cilvēku dzīvo badā. Grūtības pieaug nodrošinātībā ar pārtiku, izglītībā, nodarbinātībā, medicīnā, veselībā un citās jomās, kas ir svarīgas cilvēku iztikai.

Dažas jaunattīstības valstis pandēmijas dēļ atkal ir nonākušas nabadzībā un nestabilitātē. Daudzas attīstītajās valstīs arī pārdzīvo grūtus laikus.
Neatkarīgi no tā, kādas grūtības mūs var sagaidīt, mums ir jāievēro uz cilvēku vērsta attīstības filozofija, globālās makropolitikas priekšgalā un centrā jābūt attīstībai un iztikas līdzekļiem, jāīsteno ANO Ilgtspējīgas attīstības programma 2030. gadam un jāveido lielāka sinerģija starp esošajiem mehānismiem. attīstības sadarbību, lai veicinātu līdzsvarotu attīstību visā pasaulē. Mums ir jāatbalsta kopīgs, bet diferencēts pienākumu princips, jāveicina starptautiskā sadarbība klimata pārmaiņu jomā attīstības kontekstā un jāīsteno ANO Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām COP26 rezultāti. Attīstītajām ekonomikām būtu jāuzņemas vadošā loma savu emisiju samazināšanas pienākumu izpildē, jāpilda savas saistības sniegt finansiālu un tehnoloģisku atbalstu un jārada jaunattīstības valstīm nepieciešamie apstākļi, lai tās varētu risināt klimata pārmaiņas un panākt ilgtspējīgu attīstību.

Pagājušajā gadā es ANO Ģenerālajā asamblejā izvirzīju Globālās attīstības iniciatīvu, lai pievērstu starptautisko uzmanību neatliekamajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras jaunattīstības valstis. Iniciatīva ir visai pasaulei atvērts sabiedrisks labums, kura mērķis ir veidot sinerģiju ar Ilgtspējīgas attīstības programmu 2030. gadam un veicināt kopējo attīstību visā pasaulē. Ķīna ir gatava sadarboties ar visiem partneriem, lai kopīgi pārvērstu iniciatīvu konkrētās darbībās un nodrošinātu, ka neviena valsts netiek atstāta novārtā šajā procesā.
Ceturtkārt, mums ir jāatmet aukstā kara mentalitāte un jātiecas uz mierīgu līdzāspastāvēšanu un abpusēji izdevīgiem rezultātiem.

Mūsu pasaule šodien ne tuvu nav mierīga; retorikas, kas rosina naidu un aizspriedumus, ir daudz. Ierobežošanas, apspiešanas vai konfrontācijas akti, kas no tiem izriet, nodara ļaunumu, nedod labumu pasaules mieram un drošībai. Vēsture atkal un atkal ir pierādījusi, ka konfrontācija neatrisina problēmas; tā rada tikai katastrofālas sekas. Protekcionisms un vienpusība nevar aizsargāt nevienu; tie galu galā aizskar citu intereses, kā arī savas intereses. Vēl sliktāk ir hegemonijas un iebiedēšanas prakse, kas ir pretrunā ar vēstures virzību. Protams, starp valstīm ir domstarpības. Tomēr nulles summas pieeja, kas palielina pašu peļņu uz citu rēķina, nepalīdzēs. Darbības, kas mērķtiecīgi būvē "ekskluzīvus pagalmus ar augstām sienām" vai "paralēlas sistēmas", entuziastiski veido ekskluzīvus mazus blokus, kas polarizē pasauli, pārlieku izspiež nacionālās drošības jēdzienu, lai bremzētu citu valstu ekonomiskos un tehnoloģiskos sasniegumus, kā arī ideoloģiskā antagonisma pastiprināšanās un ekonomisko, zinātnisko un tehnoloģisko jautājumu politizēšanās, kas nopietni apgrūtinās starptautiskos centienus risināt kopīgās problēmas.

Pareizais ceļš uz priekšu cilvēcei ir mierīga attīstība un abpusēji izdevīga sadarbība. Dažādas valstis un civilizācijas var zelt kopā, pamatojoties uz cieņu vienai pret otru, un meklēt kopīgus un abpusēji izdevīgus rezultātus, atmetot domstarpības.
Mums ir jāseko vēstures tendencēm, jāstrādā pie stabilas starptautiskās kārtības, jāatbalsta kopīgas cilvēces vērtības un jāveido kopiena ar kopīgu cilvēces nākotni. Mums vajadzētu izvēlēties dialogu, nevis konfrontāciju, iekļaušanu, nevis atstumtību, un stāties pret visu veidu vienpusību, protekcionismu, hegemoniju vai varas politikai.

Dāmas un kungi,
Draugi,
Pagājušajā gadā Ķīnas Komunistiskā partija (CPC) atzīmēja savas dibināšanas 100. gadadienu. Gadsimtu ilgās neatlaidīgās cīņas laikā CPC ir sapulcējusies un virzījusi ķīniešu tautu, lai sasniegtu ievērojamus sasniegumus nācijas attīstībā un cilvēku dzīves uzlabošanā. Mēs esam īstenojuši vidēji pārtikušu sabiedrību visos aspektos un uzvarējuši cīņu pret nabadzību gan pēc plāna, gan atraduši vēsturisku risinājumu absolūtās nabadzības izbeigšanai. Tagad Ķīna dodas jaunā ceļojumā, veidojot modernu sociālistisku valsti visos aspektos.
-- Ķīna paliks apņēmīga turpināt augstas kvalitātes attīstību. Ķīnas ekonomika kopumā bauda labu attīstības impulsu. Pagājušajā gadā mūsu IKP pieauga par aptuveni astoņiem procentiem, sasniedzot divkāršo mērķi — diezgan augstu izaugsmi un salīdzinoši zemu inflāciju.

Pārmaiņas vietējā un starptautiskajā ekonomiskajā vidē ir radījušas milzīgu spiedienu, taču Ķīnas ekonomikas pamati, ko raksturo spēcīga noturība, milzīgs potenciāls un ilgtermiņa ilgtspēja, paliek nemainīgi. Mums ir pilnīga pārliecība par Ķīnas ekonomikas nākotni.
"Valsts bagātību mēra pēc tās iedzīvotāju pārpilnības." Pateicoties ievērojamajai ekonomikas izaugsmei, ķīnieši dzīvo daudz labāk. Neskatoties uz to, mēs labi apzināmies, ka, lai apmierinātu cilvēku vēlmes pēc vēl labākas dzīves, ilgtermiņā mums vēl ir daudz smaga darba darāmā. Ķīna ir skaidri norādījusi, ka mēs cenšamies panākt redzamāku un būtiskāku progresu indivīdu visaptverošā attīstībā un visu iedzīvotāju kopējā labklājībā. Mēs smagi strādājam visās frontēs, lai sasniegtu šo mērķi. Kopējā labklājība, ko mēs vēlamies, nav egoisms. Lai izmantotu analoģiju, mēs vispirms padarīsim pīrāgu lielāku un pēc tam pareizi sadalīsim, izmantojot saprātīgus institucionālos pasākumus.


Tā kā pieaugošs paisums paceļ visas laivas, ikviens iegūs godīgu daļu no attīstības, un attīstības ieguvumi dos labumu visiem mūsu cilvēkiem daudz būtiskākā un taisnīgākā veidā.
-- Ķīna turpinās īstenot reformas un atvērtību. Ķīnai reformas un atvērtība vienmēr ir process. Neatkarīgi no izmaiņām starptautiskajā vidē Ķīna vienmēr turēs augstu reformu un atvērtības karogu. Ķīna turpinās ļaut tirgum ieņemt izšķirošu lomu resursu piešķiršanā un gādās, lai valdība labāk pilda savu lomu. Būsim nelokāmi valsts sektora konsolidācijā un attīstībā, tāpat kā nevalstiskā sektora attīstības veicināšanā, atbalstīšanā un virzīšanā. Mēs veidosim vienotu, atvērtu, konkurētspējīgu un sakārtotu tirgus sistēmu, kurā visiem uzņēmumiem ir vienāds statuss likuma priekšā un vienādas iespējas tirgū. Visi kapitāla veidi ir laipni aicināti darboties Ķīnā saskaņā ar likumiem un noteikumiem, un tiem ir pozitīva loma valsts attīstībā. Ķīna turpinās paplašināt augsta līmeņa atvērtību, nepārtraukti virzīs uz priekšu institucionālo atvērtību, kas aptver noteikumus, pārvaldību un standartus, nodrošinās nacionālo attieksmi pret ārvalstu uzņēmumiem un veicinās augstas kvalitātes projekta “Viena josta, viens ceļš” sadarbību.

Līdz ar Reģionālās visaptverošās ekonomisko partnerattiecību nolīguma (RCEP) stāšanos spēkā šā gada 1.janvārī Ķīna godprātīgi pildīs savas saistības un padziļinās ekonomiskās un tirdzniecības saites ar citām RCEP pusēm. Ķīna arī turpinās darbu, lai pievienotos Visaptverošajam un progresīvajam nolīgumam par Trans-Klusā okeāna partnerību (CPTPP) un Digitālās ekonomikas partnerības nolīgumam (DEPA), lai turpinātu integrēties reģionālajā un globālajā ekonomikā un panāktu savstarpēju labumu un abpusēji izdevīgu rezultivitāti.

Ķīna turpinās veicināt ekoloģijas principu ievērošanu. Kā jau daudzkārt esmu teicis, mums nekad nevajadzētu attīstīt ekonomiku uz resursu izsīkšanas un vides degradācijas rēķina, kas ir kā dīķa nosusināšana, lai iegūtu zivis; arī mums nevajadzētu upurēt izaugsmi, lai aizsargātu vidi, kas ir kā kāpšana kokā, lai noķertu zivis. Vadoties pēc mūsu filozofijas, ka tīri ūdeņi un zaļie kalni ir tikpat vērtīgi kā zelts un sudrabs, Ķīna ir veikusi savu kalnu, upju, mežu, lauksaimniecības zemju, ezeru, zālāju un tuksnešu holistisku saglabāšanu un sistemātisku pārvaldību. Mēs darām visu iespējamo, lai saglabātu ekoloģisko sistēmu, pastiprinātu piesārņojuma novēršanu un kontroli, kā arī uzlabotu mūsu cilvēku dzīves un darba vidi.


Ķīna tagad ievieš pasaulē lielāko nacionālo parku sistēmu. Pagājušajā gadā mēs veiksmīgi uzņēmām Bioloģiskās daudzveidības konvencijas COP15, sniedzot Ķīnas ieguldījumu tīras un skaistas pasaules veidošanā.
Oglekļa izmešu maksimuma ievērošana un oglekļa neitralitātes sasniegšana ir Ķīnas kvalitatīvas attīstības būtiskās prasības un svinīga apņemšanās starptautiskajai sabiedrībai. Ķīna turēs savu vārdu un turpinās strādāt, lai sasniegtu savu mērķi. Mēs esam atklājuši Rīcības plānu oglekļa dioksīda maksimuma sasniegšanai pirms 2030. gada, kam sekos īstenošanas plāni konkrētām nozarēm, piemēram, enerģētikai, rūpniecībai un būvniecībai. Ķīnai tagad ir pasaulē lielākais oglekļa tirgus un lielākā tīrās elektroenerģijas ražošanas sistēma: atjaunojamās enerģijas uzstādītā jauda ir pārsniegusi vienu miljardu kilovatu, un vēja un fotoelektrisko elektrostaciju celtniecība ar kopējo uzstādīto jaudu 100 miljoni kilovatu jau norisinās.

Oglekļa maksimumu un oglekļa neitralitāti nevar realizēt vienas nakts laikā. Veicot stabilus pasākumus, Ķīna turpinās sakārtot tradicionālās enerģijas pārtraukšanu, lai atrastu drošu aizstāšanu ar jaunu enerģiju. Šī pieeja, kas apvieno vecās pakāpenisku atcelšanu un jaunās ieviešanu, nodrošinās stabilu ekonomisko un sociālo attīstību. Ķīna arī aktīvi iesaistīsies starptautiskajā sadarbībā klimata jomā un kopīgi strādās pie pilnīgas pārejas uz zaļāku ekonomiku un sabiedrību.


Dāmas un kungi,
draugi!

Davosa ir pazīstama kā ziemas sporta veidu iecienīta vieta. Drīzumā tiks atklātas Pekinas ziemas olimpiskās un paralimpiskās spēles. Mēs esam pārliecināti, ka Ķīna pasaulei prezentēs racionalizētas, drošas un lieliskas spēles. 2022. gada Pekinas oficiālais moto ir "Kopā kopīgai nākotnei". Patiešām, sadosimies rokās ar pilnu pārliecību un strādāsim kopā kopīgai nākotnei.

Paldies!

Atbildēt

nekas

21.01.2022. 09:59

Eh... Q kults ir pilnā sparā izpleties Latvijā. Man ar katru dienu ir vairāk bail, ka pie varas nāks populisti, kas brīvības vārdā Latviju dabūs ārā no NATO un Krievijā iekšā.

Atbildēt

Robis

21.01.2022. 09:58

»

Kate

Pavisam sarkans lapsa palicis, pavisam sarkans


Labāk sarkans, nekā zils kā tavs klitors

Atbildēt

MK

21.01.2022. 09:58

Lai Dievs svētī tos cilvēkus, kas vakar parādīja, kur ir bordānu, levitu un viņu līdzskrējēju un līdz rējēju vieta. Lai Dievs svētī Lato Lapsu par īstajiem vārdiem, Gļebu Panteļejevu par viņa darbiem un tiešo runu, Leonu Astru un visus, kam svēti ir Gunāra Astras vārdi.

Atbildēt

kode

21.01.2022. 09:50

Paldies Lato!
Kad vakar visos mēdījos bija vienāda satura ziņa par notikušo pasākumā, sapratu, ka ir tikai viens, kurš vēstīs patiesību.
Nav mums citu objektīvu portālu. Diemžēl.
Daži saka, ka nebija īstā vieta šādai akcijai. Bet kur tad? Tieši šeit vajag pateikt nekauņai, ka viņš ir nekrietns.
PS. Neesmu antivakseris

Atbildēt

Jānis

21.01.2022. 09:45

Pavirši darīts ,vajadzēja skaļāk un ar bungām!

Atbildēt

Lato Lapsam

21.01.2022. 09:40

Paldies par objektīvo rakstu! Nē vieta ir ļoti precīza! Kā atgādinājums, ka nekas nav mainijies! Vai tā nav vieta kur turpinās padomju laiks? Zīmīgi, ka cilvēks, kurš saistīts ar Gunāra Astras notiesāšanu un vēlāku kasācijas/atbrīvošanas noraidīšanu vadīja Latvijas tiesu sistēmu no 1985-1994 gadam... Vai nav tā ka šajā mājā joprojām pēc padomju laika principiem tiek tiesāti cilvēki? Vai nav tā ka šajā mājā turpinās padomju laika blata un korupcijas principi tiesu sistēmā? Vai nav tā, ka šajās ēkās vēl joprojām ir dzīvs padomju "tiesiskuma" manojums? Vai nav absurdi, ka cilvēki kas piedalījās Gunāra Astras un viņa līdzcilvēku tiesāšanā par Latvijas neatkarības paušanu turpināja strādāt tiesu sistēmā, mācīt jaunos tieslietu sistēmas kadrus un nodot padomju tiesu "nevainojamo" sistēmas pieredzi? Vai nav tā ka visiem padomju laika tiesnešiem nav jāatņem tituli un nopelni, kas piedalījušies un atbalstījuši patriotu sodīšanu? Vai Bordāna un viņa partijas iesniegtie krimināllikuma grozījumi aicinot sodīt par cita viedokļu izteikšanu nav klaja ņirgāšanās par Gunāra Astras un viņa biedru ideāliem? Vai nav stulbi brīnīties ka izsvilpj bijušo komunistu par mēģinājumu komunisma ideju realizēšanu Latvijas likumdošanā? PS. Manā rīcībā ir dokumenti par advokātu saraksti ar šo tiesu namu Brīvības ielā par tiesu spriedumu sarunāšanu. Man ir pierādījumi par klaju korupciju šajā tiesu namā un kas aiz tā. Dokumentāli pierādīti un apstiprināti attiecīgajās instancēs. Un atbildes no visa veida instancēm, ka nedaris neko šīs koruptīvās sistēmas likvidēšanā. Vēl vairāk, tiek draudēts un skaidri pateikts, ka tiesnešu koruptīvo rīcību neviens nav tiesīgs apstrīdēt! Tai skaitā Satversmes tiesas spriedums, kurš pasaka ka neko nedarīs korumpētās tiesu sistēmas reorganizācijā, lai saglabātu valsts tiesisko "stabilitāti"... Ar svilpšanu šajā mājā būs par maz!

Atbildēt

Zatlers

21.01.2022. 09:28

»

Kate

Pavisam sarkans lapsa palicis, pavisam sarkans


Zatlers arī bija Brīvības pieminekļa izgaismošanas idejas autors. Tikai ļoti šaubos ka šo cilvēku prātus tāda doma varētu apciemot pēc būtības. Tikai izkārtnes un nekas vairāk!

Atbildēt

Tam Lapsam

21.01.2022. 09:22

Lielisks raksts, tikai tie pigmeji ir bīstami noziedznieki. kas veido un stiprina huntu. Ja pie mums neb;utu galējs aparteīds, šie maukas tiktu tiesāti starptautiskajā tiesē! ES kopiena vienkārši nezin, kas notiek mūsu valstī!

Atbildēt

piekrītu teiktajam

21.01.2022. 09:01

»

Nedomāju gan

Šie divi pigmeji ir tik pārliecināti par savas tautas mīlestību pret viņiem, ka pat nepieņēma domu, ka tas pats notiks ar viņiem Latvijā, kas notika Viļņā ar varas pārstāvjiem šī gada 13. janvārī atceres pasākumā


Varbūt viņi vienkārši ir tādā varas apziņā, ka nevar iedomāties, ka pret viņiem jebkādā lietā kāds drīkstētu vērsties?! Un tagad vienkārši ir nepārejošā šokā! Viņiem ir problēmas ar izpratni par piederības vietniekvārdiem "mans" un "mūsu", ko viņi gribēja attiecināt arī uz visu, kur piedalījās. Tagad punduri ir apvainojušies, jo sabruka viņu ilūzijas par savu varenību un tml..

Atbildēt

Piebilde

21.01.2022. 08:46

»

Kate

Pavisam sarkans lapsa palicis, pavisam sarkans


Ja Bordāns ir pieminekļa idejas autors, tas jau tikai pierāda to, ka viņš cenšas sevi apliecināt caur Astras vārdu. Kāpēc autors neuzaicināja uz šo atklāšanu Leonu Astru, kas ir Gunāra brālis?

Atbildēt

.

21.01.2022. 08:44

Šādi pasākumi nav domāti protestiem. Tiem ir pavisam cita nozīme. Nepatīk Bordāns? OK. Stāvi pie TM vai viņa dzīves vietas un svilpo no rīta līdz vakaram un pa nakti arī.

Atbildēt

eu!

21.01.2022. 08:08

normāls cilvēks pat nekārtotos pa lielo blakus sputņikam un mamikinaam ,blakus pigmejiem jau var...

Atbildēt

Kate

21.01.2022. 07:57

Pavisam sarkans lapsa palicis, pavisam sarkans
Bordans bija pieminekla idejas autors un kurators, bet to jau Lapsaskungam izdevigak nokluset

Atbildēt

nunu

21.01.2022. 07:54

komjaunietis Bordāns piedalās disidenta Astras piemiņas pasākumā... nu kur vēl lielāka liekulība.

Atbildēt

Un

21.01.2022. 07:40

»

cilveks444

JKP sektas fīrers, kurš ar savu klātbūtni un divkosīgām runām pamanījās izcūkot G.Astras piemiņas pasākumu, laikam būdams pamatīgā stresā no tautas svilpieniem, izmuldējās pavisam šķērsām (bet varbūt atklāja savas slimīgās fantāzijas?), sakot, ka G.Astra ir kritis un miris par šo pasākumu?! Jucis vai...


Ir mūsu sabiedrībā tādi cilvēki, kuri Bordāna un Levita piedalīšanos Astras pieminekļa atklāšanā ļoti atbalstot, sauc protestētājus par morāliem kropļiem. Man šķiet, ka morālie kropļi ir Bordāns un Levits.

Atbildēt

ku-ku

21.01.2022. 07:33

Paldies autoram!

Atbildēt

Niknais

21.01.2022. 07:24

Pretīgais valstsgrumslis

Atbildēt

Roberts

21.01.2022. 07:20

Paskatiet, kā tas lips hūti uzvilcis, peisaki tik trūkst! Hūtes malām jàbūt paralēli zenei, nevis pakausī kā krievi valkā kepkas!

Atbildēt

Uzvar Ķīna

21.01.2022. 06:48


Tas L&K huntas cinisms jau vairs nav nekāda “sazvērestības teorija” - ar apgriezto krustu viņi piesmej G. Astras piemiņu un latviešu tautas brīvības centienus, vēsturiski demonstrējot huntas varas spēku mūsdienu Latvijā.

Varbūt vecie čekisti ņirgājas?

It kā šajā globālajā pasaules hibrīdkarā esot trīs frontes.

Melnā krāsa simboliski - Vatikāna inkluzīvais Švābes kapitālisms.

Zilā - ultraliberāļi no ASV.

Sarkanā - Zālamana cionistu no Ņujorkas hasidiem un B’ nai B’ rith, kā birojs ir ari mūsdienu Rīgā un kas plānoja un finansēja abus pasaules karus, Ķīnas Šanhaja ar Rotšildu naudu un cionistu Izraēla ar Ukrainu un plānoto Krimas sociālistisko republiku plānotajā SSSR-2.

Kremlis pret Ukrainu, iespējams, ir Vatikāna globālistu līnija. Iespējams, ka cionistu, jo Putins runā, ka SSSR sabrukums bijusi kļūda.. Bet Ukraina pret Krieviju ir, iespējams, cionistu līnija. Arī ASV Kongresā ir divas frontes - ultraliberāļi pret cionistiem. Vieni par atbalstu Ukrainai, otri par atbalstu Vatikānam.

Asiņainais karš ir kļuvis neizbēgams, jo vajadzīga “neparvarama vara” jaunas finanšu sistēmas izveidei. Ar bioloģisko ieroci Covid-19 neizdevās “nepārvaramā vara”, kad finanšu kredītlīgumi zaudētu spēku. Vai līgums par SSSR- 2 būtu “asiņainā kara draudu nepārvaramas varas” diplomātiskais cionistu “gudro” variants -“neviens negrib karot un mirt, kad nekad tik labi neesam dzīvojuši”?

Udmurts Putins Davosā skaļi pateica, ka ir ar Vatikānu (varbūt maldināja)- Švābem atzīstot, ka Kremlis ir ar viņiem. KF karogā ir melnā krāsa. KF premjeru nozīmē Maltas Ordenis pie Vatikāna Svētā krēsla. 1993. gadā KF atsāka sadarbību ar Maltas Ordeni. Iespējams, ka arī Levitu un Kariņu.. vai nu Maltas Ordenis, vai Izraēlas cionisti.. Tikai ne Latvijas tauta. Ar ko Bordāns sadarbojas ASV, novedot Lembergu cietumā? Un tā Levita (Lemberga?) hūte, ko nenoņēma G. Astras piemiņai? Vai nav hasidu cionistu no Zālamana projekta? Jo ņirgājas par G. Astru no komunistu- cionistu pozīcijas..

Žīds Levits, kuram, iespējams, ir Izraēlas pilsonība, nenoņem cepuri G. Astras priekšā un, visticamāk, ir vecais čekists - cionists. VP amatā ielavījies, lai izspiestu no Latvijas valsts 40 miljonus ebrejiem - cionistu Mossad specdienestam, kas ik dienu tērē 1 miljonu usd, sargājot sinagogas..un kūrējot specdienestus..kā VDD.. kā arī, lai sagrautu Latvijas ekonomiku cionistu vajadzībai ..

6. Saeimai ar I. Kreituses kā Saeimas prezidija prjas starpniecību tika izdalīta cionistu rokasgrāmata “Gudro stratēģija un taktika” latviešu valodā. Saeimas prezidija un Saeimas politika kopš 1991. gada bijusi cionistiska.

Pasaules kara cēlonis un mērķis - nākotnes iekarošana ar jaunu globālo finanšu sistēmu. Problēma ir liekā usd/euro masa un ASV valsts parāds.

Kāda krāsas ir Latvijas karogā? Sarkanā. Bet baltā ir visas krāsas.


Uzvar Ķīna


Ir frontes, kurās karo, bet uzvar Ķīna ar plānoto globālo projektu “viena josta, viens ceļš”, “viens cilvēces liktenis”.

2022. gadā darboties sāk lielākā brīvās tirdzniecības zona pasaulē
Apollo.lv

2022. gada 4. janvāris 17:54

Kopš Jaunā gada spēkā stājies līgums par Reģionālās visaptverošās ekonomiskās partnerības (RCEP) darbības sākšanu. Tā ir brīvās tirdzniecības vienošanās starp 15 valstīm, tostarp Ķīnu, Austrāliju, Japānu un Dienvidkoreju. Līgums paredz atcelt vairāk nekā 90% tirdzniecības tarifu starp dalībvalstīm. "The Wall Street Journal" aptaujātie ekonomisti atzina, ka RCEP ļaus attīstīt tirdzniecību reģionā, un tas ir kā trauksmes signāls ASV.

Cionistu mērķis ir tirgoties un iekasēt uz Ķīnas preču ceļiem kā lielceļu laupītājiem ar savu finanšu un varas sistēmu.

Atbildēt

nu bet

21.01.2022. 03:57

»

Šī var kļūt par labu tradīciju 😀

Kad plānojas nākošā kretīnu izsvilpšanas akcija


vējaino nevajdzēja izsvilpt viņš pats sevi piesmēja

Atbildēt

Tas gan

21.01.2022. 03:14

»

Niks

Gudrs raksts, daudz gudru komentāru. Bet to, ka pilsētas centrā uzstādīts sātana (apgrieztais) krusts, kas patiesībā ir šīs varas simbols nemin ne autors, ne komentētāji. Šis piemineklis ir kauna traips visai Latvijas tautai


Un redzēsiet - ka tik nesanāk tā, ka nepaiet ne ilgs laiciņš, un šis piemineklis iegūst pavisam citu nozīmi - pie tā pulcēsies, uzjautrināsies un pozēs tūristi, kas pielūdz šādu apgriezto krustu. Bet varbūt tagadējā žīdkomunistu feodālisma režīma mērķis ir tieši tāds - noniecināt pretošanos viņiem un pasniegt to pasaulei kā cirku?

Atbildēt

Mani interesē

21.01.2022. 03:09

Kā politiski represētā mazdēls varēja PSRS 1985.gadā iestāties Juridiskajā fakultātē?

Atbildēt

666

21.01.2022. 01:06

»

999

Precīzi garām! No pļavas šķūnim nevari trāpīt


Tad tev jāiet pie ārsta, kas remontē smadzenes.

Atbildēt

cilveks444

21.01.2022. 01:01

JKP sektas fīrers, kurš ar savu klātbūtni un divkosīgām runām pamanījās izcūkot G.Astras piemiņas pasākumu, laikam būdams pamatīgā stresā no tautas svilpieniem, izmuldējās pavisam šķērsām (bet varbūt atklāja savas slimīgās fantāzijas?), sakot, ka G.Astra ir kritis un miris par šo pasākumu?! Jucis vai? Nu tas JKP sektants! Kas nozīmē, ka JKP sektas fīrera prāt G.Astra ir kritis un miris, nevis par ideāliem, par brīvību un par važu nomešanu, bet, lai viņam pēc daudziem gadiem celtu pieminekli, turklāt otrādi apgriezta krusta formā, kas skaitās sātanisma simbols!? Un vēl sanāk, ka G.Astra miris, lai šajā pasākumā varētu “zīmēties” negausīgais liekēdis, saukts par viltvārdi, un JKP sektas fīrers, kurš šodien tādus kā G.Astra, kurš bija par vārda brīvību, grasās cietumā sapūdēt. Būsim atklāti, šis ir zināms lūzuma punkts, jo, lai gan režīma locekļi maskas bija nometuši jau sen, nekaunoties darot visvisādas cūcības un veicot klaju genocīdu pret tautu, šis notikums, kad viņi gribēja sevi paaugstināt un padižoties, izmantojot kāda cēla cilvēka asinīm slacītus nopelnus, ir kaut kas ārkārtējs. Jo režīma darboņu cinisms un nekaunība pārsita visus rekordus, faktiski šie abi iebrauca ar snuķiem pamatīgā dubļu lāmā, un paši izbrīnījās, ka ir aizrijušies līdz nemaņai, jo cerēja, ka arī šoreiz izspruks no tautas nosodījuma. Bet nekā, jo lepnība, kas ir nāves grēks, šos nelgas iegāza. Nu tad, lai grimst līdz galam šie tajā dubļu lamā, kurā ievēlās tikko. Līdz savam galam! Lai tauta var uzelpot!

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: