Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 16:01

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Ye

05.12.2018. 12:53

Smirdošais kasjauns cenzē vēl trakāk

Atbildēt

Valentīns

05.12.2018. 06:35

»

Poļaks

Kuram pieder Delfi


Delfi pieder igauņu uzņēmējas, kam tas ir tikai bizness.

Atbildēt

IR

26.10.2018. 15:38

delfi ir tikai mazs bariņš no dejojošo kretinu dziesmu un deju svētkiem , ko vērojām pirms vēlēšanām..Ir.ir , lai svilt viņiem ellē 5 gaismas gadus, izlaida Politisko Tinderi..Gnīdas, reklamēja to par mūsu naudu...Sūdagalvas , visus stabus aplīmēja!!! Un izrādijās, ka šajā "partiju mēraparātā" 16 partiju vietā ir tikai 8)))) Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

wasa

26.10.2018. 09:18

skaidrs, ka ir tä, kä rakstä teikts. es ieteiktu vispär ignoret delfus un netaisit viniem reitingus. ari LA ir no täs pasas serijas. palicis vien kas jauns.lv portäls. bet ari tas dazreiz nodzes to, kas redaktoriem nav pa prätam. tä käa brivi mediji latvijä- tas ir mits.

Atbildēt

lasītājs

26.10.2018. 06:59

Jā, prasība sastāvēt kaut kādos feisbukos vai tviteros tāpēc, lai varētu sūdzēt tiesās medija saimniekiem pretēju viedokļu paudējus, ir galēji autoritāras valsts 4.varas abloms.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:44

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

Vaira3000

22.10.2018. 18:35

A taja bildee, kurs no viniem kuram baazh ?

Atbildēt

lasītājs

22.10.2018. 13:02

Kuram pieder Latvijas Avīze, bijusī Lauku Avīze?

Atbildēt

Dormedons

21.10.2018. 21:30

Oligarhu kabatas izdevumiem liek mainīties komentāri:) Spēcīgi.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 12:57

Nez kuri pērk šito Bērziņonku?! Delfos pat riebjas iet iekšā! Pie visiem rakstiem, kas saistīti ar vēlēšanām, vairs neļauj komentēt anonīmi! It kā ir anonīmais lodziņš, bet tāpat liek piereģistrēties. Bet man nav laika nodarboties ar visādām reģistrācijām, bet reizēm savas domas gribas izteikt!
Demokrātija Delfos beigusies.

Atbildēt

Tava komanda

21.10.2018. 08:40

Ja arī Tev nav vienalga, esi bezbailīgs netaisnību un vienaldzības priekšā, nebaidies no naudas varas, un, vislabāk, iztiec bez naudas, nebaidies no ietekmīgiem cilvēkiem, lasi LA.LV, ziņu portālu Latvijai. Mēs nekautrējamies. Mēs cenšamies.

Atbildēt

Apmierinātais

20.10.2018. 21:04

Super !!!!!!
Ģeniāli skaisti !!!!!
Jaukais pārītis Delfu komentētāji "SoЯoS" un "Vints" !!!!!
Cik jauki, cik mīļi !!!!!
Turpmāk uzmanieties pa ielu ejot, es varu nākt pretī, un tad, apsolu, es jums kropļiem otrā galā tērauda birsti ar 3mm sariem iebāzīšu !!!!!!!!!

Atbildēt

ak tad

20.10.2018. 17:06

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


šitas ir vienīgais īblis, kura stulbos ievēmienus piepirstcomā neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

nu bet

20.10.2018. 16:59

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


vai tad no šitā tava kārtējā šķidrā pļūtījuma neviens vēl nav apvēmies divreiz, koee?

Atbildēt

Lauku pāķis

20.10.2018. 14:23

Pietiek.com ari netiek atbalstīta viedokļu daudzveidība... diemžēl... To , ka Delfi ir "sile" sastāvdaļa zināms sen bet par pietiek bija vēl ticība, nu ari tā ir sagrauta... kkad jau rakstiju ,ka šis iespējams ir visuma valdnieku prodžekts....

Atbildēt

delfi

20.10.2018. 11:56

ir čurātāju bars, kas pat nav spējīgi oponēt netīkamiem viedokļiem..cenzūra LV ir atbaidoša..

Atbildēt

Veca tantīte

20.10.2018. 11:10

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


Jā ! Biju cītīga Lavīzes lasītāja un dažreiz atļāvos komentēt iz savas lielās dzīves pieredzes,biju pieklājīga,rupjības nerakstīju,centos nevienu neaizvainot. Tagad nekā! Neesmu nekādos feisabukos,ne tviteros. Nolēmu ,ka LA vairs nelasīšu. Tagad vēl arī visas ziņas tur ir saliktas juceklīgi,kaut kādos rāmīšos(zīmīgi,vai ne?).

Atbildēt

vidusceļš

20.10.2018. 10:35

»

forcemajeure

a nafig jums tur kaut kas jākomentē


Tiešām.Tā bezgalīgo mieru un tukšumu sevī nekad neapgūt.

Atbildēt

bēdīga situācija

20.10.2018. 09:22

»

Latvijas neatkarīgie mediji

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru


tie ir mediji, kam traucē viedokļu daudzveidība;
tie ir mediji, kuru īpašnieki, piem.Latvijas Avīze, saņem naudu arī no valsts akciju sabiedrības Latvijas valsts meži, tāpēc jāatstrādā nauda ar viņu lielbiznesam vajadzīgajiem viedokļiem. Citi ir kaitīgi.

Atbildēt

Latvijas neatkarīgie mediji

20.10.2018. 08:55

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru!

Atbildēt

viedais

20.10.2018. 05:48

Nelasi delfus, lai ar viņiem notiktu kā ar TVnetu. Lai krīt apmeklējumu skaits, bet reklāmdevēji vairs negrib tur neko izvietot. Ja vajag ziņas, tad lieto leta.lv

Atbildēt

nu bet

19.10.2018. 18:33

»

bet

Ar lapsas pietiecomu ir tas pats un vēl daudz sūbīgāk


šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

z

19.10.2018. 17:34

Demokrātijām nevar būt sliktas valdības, pat ja salasīti beidzamie maitas un nejēgas.

Atbildēt

Sātans

19.10.2018. 17:00

Man patīk Bogzems un Kaktuss, kuri "cīnās" pret sarkanajien m boļševijkiem Saeimā. Ja atmiņa nevuīl, Kaktuss no KPV Saeimā sprausloja: komunist Brigmani, vācies projām.

JAUNIEŠI, tas bija jūsu piemānīšanai pirms vēlēšanām, ka mēs aktīvi cīnītājilai pret bolševikiem un čekistiem, lai jūs balsotu par mani, ka es , Kaktuss, taisos padzīt sarkanos boļševikius no Saeimas.

Bet man partijā ieradās radagabals Bodzems un pasludināja, ka runās pat ar sātanu, tas ir ar mani, lai tiktu par premjeru. Nevaru pretoties, jo man tāpat kā Katusam, problēmas ar šādām tādā apreibinošām vielām. Apsoliju gan, ka vairs nelietošu, bet kas tev deva, sātanisms Kaktusā dziļi iesēdies.
Te jau pat politologi runā, ka sātanismam ir kopīga krāsa ar partiju Kam Pieder Vanckarisms (KPV). Priecājos, ka Kaktusisti pieņem koalīcijā Kopdzīves likuma taisītājus "paristus", čekistiskos narcisus no Nacionālās Atkatrības un sorosistus, bet varenos cīnītājus pret korupciju, kas ir Anna Potapova un Juris Jurjevs ar Bordanjāni, mēs nepieņemmot.

Sarkanajiem vanckariem takšu, ir daudz naudas un viņi vadīs valsti, manā uzraudzībā.

Atbildēt

joske

19.10.2018. 16:54

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


T.s.masu mediji atrodās zem totālas cenzūras,kura aizvien pastiprinas,jo pelēkajiem kardināliem ir fiziski neciešami dzirdēt savas darbības vērtējumus,tomēr kaut kāda kustība pīļu dīķī ir notikusi,jo pelēkie kardināli streso.Bez šī portāla aktīvās,pilsoniskās pozicijas Brigmanis jau pielaikotu prezidenta mantiju.

Atbildēt

TAS

19.10.2018. 14:14

»

voila

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam...


ir tipisks latviešu izdzimteņa "viedoklis": bailes no atbildības ir latviešu stukaču pamatā, deduncētāja gēna nesēju pamatā; vēsturiski tas šajā lopu barā sākās ar līšanu vakara krēslā uz muižu pie vagara, lai nosūdzētu kaimiņu; turpinājās visplašāk padomju laikā, kaut gan toreiz pret anonīmām sūdzībām izturējās neuzticīgi. Izvešanas sarakstu gatavošana latviešu denuncētājiem bija ziedu laiki-latviskās nelietības baudu nedēļas. Kādas domas, idejas, viedoklis var būt cilvēciskajiem kropļiem, kas šim mēslam esot galvenais? Kādi pretīgi radījumi!

Atbildēt

voila

19.10.2018. 14:03

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam viedoklim, ne Jānim, Pēterim, Annai vai Minnai... tādēļ dzīvojos labāk šeit

Atbildēt

kļimoviča aita

19.10.2018. 13:06

»

arī aita

Pievienojos, piedevām "U.U." (Udo Ulbergs) un "Žulis" - abi šie komentētāji atrodas vienā IP adresē un tas ir bēdīgi slavenais Arturs Priedītis


Aita no aitas atšķiras - un tu tam esi uzskatāms piemērs. ;)

"U.U." un "Žulis" NEATRODAS vienā IP adresē, un ar Priedīti viņiem nekāda sakara nav...

Atbildēt

jā,

19.10.2018. 12:55

»

Nomierinies

Vai ir tāda mediju brīvība vispār


ir. Bet tev neteikšu priekšā, lai tu būtu nomierinājies.

Atbildēt

ha-ha-ha-ha-ha-ha

19.10.2018. 10:54

Atradies tte autas pārstāvis...
Delfi pareizi dara.

Atbildēt

mazo cilvēk,ko nu?

19.10.2018. 10:05

Privāts reklāmņēmējs dara kā grib.Un naudu arī var ņemt no kā grib.Arī par komentāru cenzūru un bloķēšanu.

Atbildēt

Skumjais elfs

19.10.2018. 09:21

Kārtējās interneta troļļa žēlabas

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 08:41

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai. Tāpēc mani nekur nedzēš, bet ciena, jo latvieši ciena tikai mēslus un mēslu smaku. Man ir cāļu mēslu patīkamā smaka, ar kuru mani sasmaržo sanitāres pēc nakts kakājumu noskrāpēšanas no mana kroplā latvieša ķermeņa.

Atbildēt

Mediju analīze

19.10.2018. 08:26

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā.
Tālu mums vēl līdz mediju brīvībai!

Atbildēt

vai nav dīvaini

19.10.2018. 08:01

ka nra, kur dominē vecā kaluma žurnālisti, tomēr tā nedzēš arī sev netīkamus komentārus, bet delfos ir kārtīga cenzūra? Tas izskatās pēc jaunas, liberālistu diktatūras. Ir jaunas svētās govis, ko nedrīkst aiztikt, par ko nemaz nedrīkst diskutēt, vai tas ir labi vai slikti
Kādreiz likās, ka VL ir nacionāls spēks, kas sargās mūsu tautu no iznīcības, bet redzams, ka viņi var draudzēties ar tautai nelabvēlīgiem spēkiem... Tikai bizness...

Atbildēt

Yomayo

19.10.2018. 07:56

Labrīt! Mums ir ļoti svarīgs jūsu viedoklis un komentāri. Pagaidām visas līnijas ir aizņemtas, lūdzu mirkli uzgaidīt.

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 07:44

Visai uzjautrinoši ir vērot šim portālam piesaistītā "troļļa" izmisīgos centienus mani diskreditēt un apklusināt. Lamāšanās, ņirgāšanās, komentāru rakstīšana zem dažādiem nikiem(pat izmantojot sieviešu vārdus), apmelošana un visbeidzot komentāru rakstīšana manā vārdā. Kā rādās, cilvēciņš ir izmantojis visu iespējamo troļļu arsenālu. Protams, tas ir visai nožēlojami. Taču jāsaprot, ka tāds ir viņa darbs. Visdrīzāk, viņš ir studentiņš, kuram ar to naudiņu ir visai trūcīgi un te nu ir radusies iespēja labi piepelnīties. Tā jau tas laikam pasaulē ir iekārtots, ka cilvēki, kuriem pietrūkst prasmju un zināšanu, lai pelnītu naudu ar godīgu darbu, naudu pelna pārdodot savu godu, sirdsapziņu, ideālus. Taču reiz pārdoti, tie vairs nav atgūstami. Tās ir "mantas", ko par naudu var pārdot, bet nevar par naudu nopirkt. Taču šādi cilvēciņi jau to nesaprot.

Atbildēt

Fēlis

19.10.2018. 06:28

»

Vienīgais paeizais

Patiesība dzimst strīdos! Bet venīgais pareizais - pārmantots no padomju laikiem. Tie, kuri baidās no cita viedokļa, tie taču ir padomju domāšanas upuri. Tas nekas, ka viņi dzīvo un strādā Eiropā. Eiropa ir mainījusies, apmainījusies vietām ar Krieviju. Krievu tokšovos, piemēram, ja runa par Ukrainu...


Nu jā, ukraiņus uzaicina, lai būtu uz ko bļaut. Krievi jau uzskata- kurš skaļāk bļauj, tam arī taisnība un vēl tie viesi riskē norauties pa muti, ja viņu taisnība studijā savāktajiem psihopātiem īpaši nepatiks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: