Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

20.07.2021. 01:43

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Par kādu gaisa piesārņojuma samazināšanu iet runa, ja dēļ šīs afēras ir palielinājies sastrēgumu skaits? Dažās vietās kā Altonavas krustojumā ievērojami? Vai sastrēgumu palielināšanās nozīmē gaisa piesārņojuma samazinājumu?

Atbildēt

Aha

16.07.2021. 09:15

»

nila ņirga

Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi


Vārds vietā. RD SD ir vēl sena Saskaņas atlieka - gāztā direktora p.i. J.V. Rociet dziļāk.

Atbildēt

Idiotam, kas aizstāv idiotu Staķi

15.07.2021. 21:09

Tu,zaļais idiot, kuram nevis zaļā dzīvošana ir galvā, bet kuram ir zaļā putra galvā, apgalvo, ka Staķis tā samazinās izplīūdes gāzes daudzumu. Vai tev, absolūtajam idiotam nepielec, ka paildzinot autostansporta kustību, palielinot apstāšanās un ātruma uzņemšanas reizes, izplūdes gāzes būs divkāršojušās? Plānprātiņam no attīstībai/ par jau tik vienkāršas lietas nepielec. Attīstībai /par ir izteikta garīgu pederastu un pedofīlu domāšana.

Atbildēt

Ķirsis ir zaglis un idiots

15.07.2021. 21:03

Ķirsis izzog Rīgas budžetu un rīdzinieku dzīves laiku. Ķirsis ir debīls maniaks trešajā pakāpē. Viņu ir jāiespundē trako mājā un jāveic dezinfeksija viņa smadzenēs ar trīsdesmito gadu metodēm, citādi viņš sabeigs ne to vien. Abi ar Staķi- ja pārstāv savas partijas, tad skaidrs, kas tās par idiotu un valsts izzadzēju partijām.
Rīgas dome ir jāatlaiž, jo ja pat Saeimas opozīcijai ir vairāk saprāta un godaprāta, tad par "nacionālo" Rīgas domi kā par labu saimnieku runāt nevar vispār. Staķis un Ķirsis- divi lielākie Latvijas iedzīvotāju samaksāto nodokļu izlaupītāji! Jo tie ir tikai ziediņi - ar tiem stabiniem.Šo zagļu un neprofesionālo mutes bajāru kāre pēc peldēšanās idiotisma vannā tikai augs.Viņi ir garīgi slimi, viņi nespēj atšķirt murgus no realitātes- vai arī zog, zog, zog... Ja viņus neapturēsim- Rīga nogrims provinciālā kapsētas klusumā un tukšumā ar milzīgiem zaudējumiem visai valstij.
Atlaist Rīgas domi!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

15.07.2021. 12:49

»

C

Dagnij, Tu


Nē!!!Cilvēks,kuru satrauc fakts,
ka Rīga ir PILSĒTA MAŠĪNĀM.

Atbildēt

A.L.P.

14.07.2021. 08:49

Bet toties kāds "OTKATS" ir (būs) no tiem stabiņiem!

Atbildēt

Ebio

14.07.2021. 08:39

Runāsim skaidru valodu - kādam stabiņu spraušana visās vietās ir izdevīgs peļņas avots. Pirmkārt, tam kurš sprauž. Otrkārt, tas, kurš spraušanu pasūta.

Un tās staķa runas - pagaidīsim, paskatīsimies, varbūt pieradīsim. Nu, pzģ! Iebāz staķi sev vienu stabiņu, un pagaidi, paskaties, varbūt pieradīsi

Atbildēt

Stabiņš Ķirsim

14.07.2021. 08:05

Tikai nabags spēj izdomāt sen Eiropā novecojušos un bezjēdzīgos stabiņus sabāzt Rīgas ielās, pārsēdināt vecos, nevarīgos pensionārus uz velosipēdiem u.c., piemēram Ķirsis, kurš savā dzīvē joprojām nav iekrajis ne centa, toties parādi ap 150 000.- eur. Nabagam nabaga dmāšana. Stabiņu domāšana.

Atbildēt

PALDIESam, kurš nesaprot

14.07.2021. 08:01

Kā redzams, "Progresīvie" un "tā sauktā" biedrība "Pilsēta cilvēkiem" grib veidot Rīgu par "Pilsētu tikai jaunatnei". Pašiem dzīvojot galvenokārt Rīgas nomalēs, viņi, savu ērtību dēļ, cenšas regulēt dzīvi pilsētas centra iedzīvotājiem. Un pilnībā aizmirst. ka centrā dzīvo vairums cilvēku, kuriem jau pāri par 70, 80 un 90 gadiem. Nu nesēdīsies 75-gadīga "tante" uz velsipēda, lai dotos uz veikalu, pie ārsta vai uz teātri, bet gan izsauks taksi vai palūgs kādam savam radiniekam aizvest ar auto. Šo aspektu aizmirst visās debatēs. Tikai - ceļu jaunajiem - vecos ar (kamaniņām) divriteņiem uz mežu!

Atbildēt

Tam paldies Staķim teicējam

14.07.2021. 07:57

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Paldies Mārtiņam Staķim, ka vajadzīgajā brīdī pie manis nevarēs piebraukt ne ugunsdzēsēji, ne ātrā palīdzība,bet par to, ka pievest pie durvīm nevarēs arī mēbeles, jauno veļas mašīnu, jo to nāksies nest vismaz 2 kvartālus. Paldies, ka mana vecmāmiņa savos 80 gados vairs netiks aizvesta pie ārsta ar dēla mašīnu, jo nevarēs piebraukt pie mājas, bet pārsēdīsies ar no "saviem invalīda ratiņiem uz velosipēdu"... Tāds neizglītotu nabagu domu gājiens, jo tie, kuri visu mūžu nav neko vairāk nopelnījuši par vienu vecu velosipēdu, tagad diktē noteikumus tiem, kuri ar savu darbu, zinšanām, nodokļiem grib joprojām normāli dzīvot un strādāt , nevis atgriezties pie zirga pajūga.

Atbildēt

Tukša muca tālu skan

14.07.2021. 07:48

Visvairāk man patīk Ķirsis- kamēr bija opozīcijā, runāja tik skaisti, prata visus saskaņiešus katru dienu apliet mēsliem, bet tagad, kad ticis pie amata pozīcijā, parāda savu trulumu. Tāda tukša muca, ja vien tas tukšas mucas trulums nepārvērstu Rīgu par izsmieklu.

Atbildēt

Beta

14.07.2021. 07:44

Konkrēti ir sačakarēts Biķernieku un Struktoru ielas T veida krustojums. Agrāk mašīnas, kas gribēja nogriezties pa kreisi uz Struktoru ielu, ieņēma kreiso pozīciju un gaidīja līdz aizbrauks pretimbraucošie (luksofora šai krustojumā nav), netraucējot taisni braucošos. Tagad tāda iespēja zudusi, jo uz gājēju pārejas (!) īsi pirms krustojuma vēl uzlikta ar stabiņiem norobežota saliņa. Vietas, kur pagaidīt pagriezšanos pa kreisi vairs nav. Visi gaida kopējā rindā. Stāv un rūcinās... bojā gaisu... tērē degvielu un laiku ceļā...

Staķi un Ķirsi patriekt ar sūdainu koku!!!Pieklupuši pie varas un rij...

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:15

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Rīgas ielās līdz šim prexces piegādāja kravas auto vai furgoni, pažierus pārvadāja pasažieru kravas transportlīdzekļi. Tagad visu staķēs taisni uz velorāmja. Arī gadījuma raxtura velogaili.

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:13

Lopi. Slava Levitam un vakcīnām!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

13.07.2021. 22:54

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums.
Rīgas ielās līdz šim valdīja mašīnas,beidzot gudri cilvēki domā par
gājējiem un velosipēdistiem,par gaisa piesārņojuma mazināšanu.
Paldies organizācijai "Pilsēta cilvēkiem"-daudzu ideju autoriem.
Darot tik nopietnu un vajadzīgu darbu,
var rasties kāda kļūdiņa,to kopīgiem
spēkiem jālabo.
Droša,ar stabiņiem norobežota, veloinfrastruktūra jāveido vēl intensīvāk.To pieprasa darbīgā pilsētas
dzīve.

Atbildēt

Sandis

13.07.2021. 22:51

Kad tiks saukts pie atbildības Saulkrastu ceļa izvarotājs?! Sestdien pievakarē devos uz Rīgu un viens "bruņrupucis" vilkās ar 45 km/st. ... Vai tiešām tās ir rūpes par satiksmes drošību?! Varbūt tie ir tie ātrgaitas ceļi, kurus apņēmies uzbūvēt Linkaitis?!

Atbildēt

CarmenGraham

13.07.2021. 22:38

GOOGLE By following this simple steps on this website, you can bring from $5000-$8000 of extra income every month... All you need is a computer and a internet connection and you are ready to start. Learn how to make a steady income for yourself on following web address. for more info visit any tab this site ...
open this web ------------>>> www.CashApp1.Com

Atbildēt

Feiss

13.07.2021. 21:52

Vai arī ņiluškam kādi no Saeimas ko prasīja? Smieklīgi, ja neizskatītos tik nožēlojami!

Atbildēt

prasiet par

13.07.2021. 18:27

nauadiņu!!!!!!!!!!! veroņika paliek veroņika

Atbildēt

gf

13.07.2021. 18:20

2 uzņēmumi. ( dzeniet pēdas )
6-7 miljoni.
un saņemiet šķēršļus uz ceļa, kā arī sagandētas vēsturiskās un pilsētvides vērtības ( piemēram bruģis )

Atbildēt

nila ņirga

13.07.2021. 17:20

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi.

Atbildēt

same bullshit

13.07.2021. 17:03

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Bēdīgi tikai, ka šiem izdzimteņiem ir latviski uzvārdi, ko visādi pederasti bāzīs latviešiem acīs, arī tiem, kuri par Staķa un Ķirša organizētās noziedzības grupējumiem nemaz nav balsojuši.

Atbildēt

Muļķim milleram

13.07.2021. 16:43

Haha, "nosākumadariunpectamdomā" koalicija progresivi atrausies.

Atbildēt

Dievs, pasarg!

13.07.2021. 16:32

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki.

Atbildēt

visu sačakarējis jau

13.07.2021. 16:19

staķi ir jāmet nost , nu nav no viņa nekā, pilnīgs mudaks un viss

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: