Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šīs tukšas muļku komunistu runas

03.12.2022. 09:41

»

Pirātu partija

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu...


ja nu vienīgi uzlikt lielas maks tiem, kas pārdienas dirn pie ārstiem par tukšu velti, šiži... un saukā NMPD, jo caurmērā tauta ļoti stulba, jā rij tabletes tonnām, jo katrs ārsts raksta un raksta un raksta tās tabletes...plus 5 veidu d vitamīns un tonnām c vitamīns

Atbildēt

zēns gudrs

03.12.2022. 09:17

»

vice

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis...


tad jau novāks...aizdzīs no valsts...viens no veidiem-regulāri zagt no algas...kamēr ārstam apnīk skaidroties....

Atbildēt

vice

28.11.2022. 16:08

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis)!!!

Visiem jāsaskaita, cik liels ir veselības "bizness", tad kļust skaidrs, cik liels skaits personāžu IR IEINTERSĒTI esošās sistēmas SAGLABĀŠANĀ un UZTURĒŠANĀ (tajā skaitā "kolēģi un biedri").

Kārtējo reizi - naivi.
Visi, no kuru lēmumiem, ir atkarīgas izmaiņas, uzlabojumi IR IEINTERESĒTI visu saglabāt (līdzīgi kā citās nozarēs).

Atbildēt

Pirātu partija

28.11.2022. 15:14

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu.
Lielākā daļa cilvēku paši ir vainīgi savās slimībās, nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīves veids, pārmērīga farmas lietošana, fakcinācija. Slimības ir sekas no nepareiza dzīves stila, vīrus vai baktērija izslēdz organismu uz noteiktu laiku, un ļauj tam pagulēt mājās, pardomāt savu rīcību, dzīvi. Ja nesaprot, tad guļ slimnīcā, ja arī tad nesaprot, tad paņem prom līdz nākošai reizei.
Cilvēki tic propogandai. Farmas mafija ir ieintresēta ražot vairāk zāles, tādā veidā gūstot pasakainus ienākumus. Nav jāklausās PVO organizācijā, tā pilnīgi sastāv no nopirktiem ierēdņiem. Eiropas zāļu aģentūru arī par 85% sponsorē lielās farmas kompānijas un tikai par 15% ES.
Pēc fakcinacijas Āfrikā 1971.gadā pret tuberkulozi, sākās aids izplatība, sakritība? nedomāju.
Latvija bija viena no pirmām vietām fakcinacijā ES, tāpēc mirstība, salīdzinot ar to, kada tā bija pirms pandēmijas, pieaugusi par 600%, vismaz tas ta ir bērnu un jauniešu vidū. Tie ir oficiāli dati no ES statistikas. Kāpēc? Pie vainas fakcinācija un tās izraisītās sekas, cilvēku ierobežošana, masku valkāšana.
Daži īpaši dumjie ne tikai paši sadūrās, bet sadūrstīja arī savus bērnus, sadurtiem bērniem kad paaugsies, būs problemas ar pēcnācēju radīšanu un to izdzīvošanu.
Ļoti daudziem šogad nomirošiem, kā mirstības iemeslu nenorādīja sekas no fakcinācijas, kaut gan 100% aizgājušo bija sadurstīti! Tie kam izdevās izdzīvot pēc fakcinācijas, vēl ilgi cīnīsies ar sekām. Ļoti labs piemērs būs Izraēla, kur dēļ obligātās fakcinācijas sadurtā tauta nebūs spējīga cīnīties pretī agresoram un godīgā cīņā zaudēs savu valsti. Līdz 2027.gadam tādas valsts vairs nebūs. Daudz bēgļu.
Izrādās pagājuša gadsimta sākumā ar Spāņu gribu, bija tas pats. Durstīja bagātos, jo tiem bija piejama vakcīna, un tapēc tie mira čupām.
Ar ko sākt mainīt sistēmu. Vispirms jātņemt lielam sportam visu finansējumu, novirzīt to sporta laukumu un sporta zāļu ierīkošanai katrā lielā pagalmā.
Informēt cilvēkus, ar speciālām biedējošām zīmēm, par palmu eļļas, augu tauku, izmantošanu pārtikas produktos.
Pārtraukt visa veida fakcināciju, īpaši dumjiem gribētājiem, to veikt bez maksas. Piebremzēt cigarešu ražotaju lobiju.

Atbildēt

Pilda

27.11.2022. 22:20

Medmāsu trūkumam ir visai pavļutisks pamatojums - medmāsu apmācība bija vidējās profesionālās izglītības līmenī, bet pavļuts ar ļoti tālejošu datumu pieņēma ka ir nepieciešama augstākā izglītība - t.i. visām māsiņam pēkšņi jāsēž skolas solā trīs gadi lai saglabātu vienu no zemākajām valsts budžeta algām valstī.

Atbildēt

Cininja

27.11.2022. 20:23

Vo to naud VAJAG NEMT...LIKVIDEJOT VISAS TAS SLIMNICU VALDES PADOMES BIROJUS UN CITUS PARAZITUS....UN ATRASTOS TIK DAUDZ NAUDAS RESURSU

Atbildēt

85

27.11.2022. 20:23

Kā tas bija domāts veselības "aprūpe"? Cilvēku veselība ir oriģināla, valstiski "uzlabot" to var, likvidējot kaitniekuzņēmējdarbību un izstājoties no pasaules slimību un tmldz feikorganizācijām, pārtraucot ļaunpiedāvāt neeksistējošu un cilvēkiem lieku (nepatīkamu) slimību pieņemšanu par normu veselā sociumā.

Atbildēt

Pacients

27.11.2022. 19:02

Šilova kungs,Jūs piemirsāt minēt,ka neatliekamo palīdzību arī nevar saņemt.Cipule ir noliegusi dispečeriem pieņemt izsaukumus un nosūtīt NMPD brigādes( par mūsu nodokļu naudu!!!!) ir pilna ar novēlotiem gadījumiem.Kad Cipuli padzīs no sistēmas?

Atbildēt

mutes ciet, ārsteļi

27.11.2022. 18:29

Latvijas valstij ir prioritāte valsts aizsardzība!!!
Kamēr nav 7% no IKP, citas nozares lai mazāk ēd!

Atbildēt

Bauris

27.11.2022. 17:39

Visam naudiņas pietrūkst! Bagātajās Rietumu valstīs sociālajai "svērai" tiek atdoti 30% no IKP, Latvijā tikai 15%. Un kāda viņiem tā IKP naudiņa! A mums?

Atbildēt

jau diagnosticētais

27.11.2022. 17:01

Pat maksas medicīna nespēj izvilkt,ja vajag,varu maksāt,bet dakteris aizņemts maz apmaksātā valsts darbiņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: