Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nadziņu ģevkas

16.11.2022. 14:21

nu ja ir aizdomas, nu ej slauki ielas, bet lien un lien un lien

Atbildēt

jā, bet...

16.11.2022. 12:28

»

jautājums

Protams,ka ne feisbuks, ne tviters...ne kas cits tiem līdzgs nav ko vairāk vērts kā koments šeit. Par to nav runa. Runa te drīzāk par to, ka galīgi nesaprotamu iemeslu dēļ Vija tik ļoti satraucās par kaut kādas Benfeldes personīgo viedokli...Kāds gan tam varētu būt iemesls, ja Vija nav vainīga? Bet-...


Kā viņa tika pie naudām, kā viņa varēja.... Tieši tā pat, kā tas viscauri padomju laikos notika - caur pazīšanos, caur blatu. Ja viņa to nedarītu, tad arī nekas viņa nebūtu. Varbūt kaut kur strādātu par apkopēju vai garderobisti.Un šodien tādu Beinerti neviens nezinātu. Bet tas nedod nekādas tiesības teikt, ka konkrētais cilvēks bija čekas aģents kas strādājis čekas labā.

Atbildēt

Tobiass G

16.11.2022. 11:51

»

???

Vai tad Latvijas Vēstnesis nav melu lapele?Tur nav neviena dokumenta


Es “Latvijas Vēstnesi “pieskaitītu dzeltenajai presei.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.11.2022. 11:07

To tikai mūsu bāleliņi bija izdomājuši, ka sadarbgības fakts ar VDK obligāti jākonstatē tiesai. Tas tika darīts, lai maisos esošie varētu atmazgāties tīri. Neviens specdienests savas darbības pēdas nekad neatstāj. Arī tagad bijušajiem VDK darbiniekiem ir aizliegts ar likumu atklāt savus aģentus. Viņus par to var kā to tagad sauc likvidēt. Polijā un VDR, lai aizlustrētu ar Stazi sadarbojušos tiesnešus, ierēdņus un prokurorus, pietika ar Stazi arhīvu, nekādu tiesas procesu nevajadzēja. Tikai mūsējie izdomāja, ka mēs nu būsim tiesiskāki par pašiem tiesiskākajiem, lai atbildību par to uzņemas tiesa. Visi šādi procesi par sadarbības fakta konstatēšanu ir tiesiskuma piesmiešana, profomācija. Bet viens fakts no tā visa gan parādās. Kā tas sanāk, ka bijušie VDK ziņotāji mūsu laikos tik kardināli apgriežuši ādu uz otru pusi un no kvēliem komunisma atbalstītājiem, kuri nesavtīgi bija gatavi stučīt par tuviniekiem, kļuvuši par kvēliem ASV un NATO atbalstītājiem un visskaļāk tagad rej uz Krieviju un visaktīvāk vicina Ukrainas karodziņus. Normālam cilvēkam nevajadzēja ne PSRS laikos iet kaut kur stučīt, ne arī tagad gribas visiem uzbāzties ar saukļiem Salva Ukrainai. Bet šī kategorija cilvēki, kas tā bezprincipa met kažoku un gatavi karjeras dēļ stučīt par tuvieniekiem ir vislielākie sabiedrības mēsli, no kuriem visas nelaimes arī ceļas.

Atbildēt

Miks

16.11.2022. 10:19

»

Andrejs Urdze

http://www.la.lv/politkorektuma-ideologi-cekas-noderigie-idioti...


Vispār jau izmantot sveša cilvēka vārdu savā nikā ir noziegums.

Atbildēt

jautājums

16.11.2022. 10:17

»

Vispār

Protams feisbuk nav nekas, bet, publicējot tajā apmelojumus, kaitējums cilvēkam tiek nodarīts. Vienīgā oficiālā vietne ir Latvijas Vēstnesis


Protams,ka ne feisbuks, ne tviters...ne kas cits tiem līdzgs nav ko vairāk vērts kā koments šeit. Par to nav runa. Runa te drīzāk par to, ka galīgi nesaprotamu iemeslu dēļ Vija tik ļoti satraucās par kaut kādas Benfeldes personīgo viedokli...Kāds gan tam varētu būt iemesls, ja Vija nav vainīga? Bet-zinot abas divas-vai nevarētu būt tām ka abas sadarbojās ar KGB? Un tagad muļķa ļautiņiem pūderē smadzenes..lai būtu par ko uztraukties...patiesu iemeslu vietā? Vai tā nevarētu būt?
Un pat ja Vija nesadarbojās ar KGB, tad tak viņai ar vajadzēja atklāti un godīgi ŠEIT PAT uzrakstīt: Kā viņa tika pie tām naudām filmām,kur citi režīsori gadiem netika???? Kā viņas māte varēja strādāk LKP CK, ja nebija boļševiks un līdz galam dziļa boļševicene?
Ja Vija pati varbūt ar nesadarbojās ar KGB, tad tak pilnīgi godīgi varēja rakstā pastāstīt-kādus blatus izmantoja, kas viņu rekomendēja stāties Maskavas institūtā, jo tur tā pat nevienu bez rekomendācijas nepieņēma...Ja tas viss tiesa, ko Vija raksta, tad par vienu viņa gan klusē: Ka bija precējusies ar Latvijas valsts ienaidnieka dēlu, ka māte strādāja okupācijas varas pašā sirdī, ka Vija bija kopā ar saviem radiem dziļi kolaboranti....Kapēc Vija klusē par to??????????

Atbildēt

ko

16.11.2022. 10:08

»

Skumjais Bruņinieks

Man personīgi Beinerte simpātijas neizraisa...


nu tu dirs? Pats tur visur piedalījies-tagad tev vainīgi visi citi: kremlis,čekisti, amerikanci, latiši-fašisti, reptiļi, kariņs, uttt..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.11.2022. 09:59

Man personīgi Beinerte simpātijas neizraisa.
Bet daudzas lietas, ko viņa rakstā min, ir taisnība..vai, teiksim tā - daļēja taisnība.
Ir vai nav viņa sadarbojusies ar čeku, zina tikai viņa pati un viņas, tā saucamie, kuratori. Punkts!
Un ko nozīmē - " sadarboties ar čeku"..ko nozīmē - būt VDK informatoram" ?
Ko Beinerte nepasaka vai noklusē - VISI, KURU VDK KARTIŅAS ATRODĀS SPECIĀLI ČEKISTU ATSTĀTAJOS MAISOS, IR PARAKSTĪJUŠIES PAR SADARBOŠANOS.
Bet...un tas ir ļoti svarīgi - PARAKSTĪTIES PAR SADARBOŠANOS NE VIENMĒR NOZĪMĒ, KA PĒC TAM ESI SADARBOJIES.
Kuri saka..vot, čekisti paši sacerēja kartiņas, lai dabūtu zināmu skaitu..
Tie ir Meli!
Tātad..visi maisos atstātie parakstīja..bet tad sākās variācijas visdažādākās -
Parakstīja spiediena rezultātā, bet tad mājās pārdomāja un atteicās..
Parakstīja šantāžas rezultātā, lai, teiksim, neapcietina, netaisa kratīšanu..bet tad vienkārši uzmeta čekistus un negāja uz tikšanām..
Parakstīja, jo no sākuma to noformēja, kā atskaiti par braucieniem uz ārzemēm..bet vēlāk apķērās, ko no viņa prasa un pārtrauca ziņot..
Parakstīja un vienkārši meloja vai teica visiem zināmas kolektīvā lietas..
Parakstīja..bet ilgi neizturēja - sirdsapziņa ņēma savu
Parakstīja..ziņoja par sīkumiem, stāvokli kolektīvā, noskaņojumu kopējo..bet, kad sāka konkrēti piespiest ziņot par kolēģiem, draugiem un paziņām, tad atteicās..
Parakstīja, lai ziņotu par krimināliem noziegumiem - smagām slepkavībām, laupīšanām, maniaku ķeršanām..kontrabandu utt.
Bija arī tādi, kas labi ziņoja..bet, kad iestājās Atmoda, pārtrauca to darīt..
Bija arī tādi, kas ziņoja, bet Atmodas laikā nespēja iet pret savu sirdsapzinu un atteicās kalpot čekai ( Labvakar puiši)..
UTT.
Protams bija arī labi ziņotāji, kurus čeka piekāsa un ielika maisos, bet tie ir izņēmumi.
Kāds teiks.." ..bet varēja arī neparakstīt.."
Atbildu - "VARĒJA"
Bet te arī ir tik daudz variantu un visi individuāli..katram VDK atrada savu pieeju..šantāža, visādas viltības..vājās vietas..bailes, karjeras pārtraukšana..bailes par ģimeni..radošajiem vispār vāks - ja nesadarbosies, nevarēsi radīt - saceret mūziku, rakstīt dzeju, grāmatas, gleznot..utt.
Respektīvi..varēsi to visu, protams darīt, bet neviens Tevi neredzēs un nedzirdēs. Teārī varēsi, kā Kaimiņš, spelēt tikai miroņus..labas lomas un filmēšanos filmās vari aizmirst.
Kā redzam, te ir tāda kompilācija..tāds rosols un soļanka, ka tik turies. Kopējs tam visam ir tas, ka visi bija neuzticami, daļēji uzticami, pat čekai kaitīgi...neperspektīvi, kurus turpmākai darbībai nav ieteicams izmantot.
Un, kā Beinerte saka...tur ir patiesības, puspatiesības..atklāti meli un tīšas provokācijas.
Pati viņa sevi pieskaita pie "tīšas provokācija"..nu stipri šaubos, bet, kā saka Bobs Dilans - " Answer ir blowing in the wind ".
Mums visiem ir jāzina viena lieta - ČEKAS ATSTĀTAJOS MAISOS IR TIKAI KĀDI 5 - 10% NO VISIEM DZĪVAJIEM ZIŅOTĀJIEM.
KOPĒJAIS ZIŅOTĀJU SKAITS KOPŠ 1945. GADA MĒRAMS SIMTOS TŪKSTOŠOS!
Pārējie, VDK pažēlotie, noslepenotie entie tūkstoši ir mums līdzās..tie ir veidojuši un sagrāvuši mūsu valsti un, apkrāvušies ar medaļām, tēlo tagad patriotus.
Ar "čekas maisu" palīdzību tika nozagta valsts, šantažējot visus( arī maisos neesošos) politiķus un ierēdņus...
Ar "čekas maisu" palīdzību tika leģimitizēti visi aktīvie, čaklie čekas teicamnieki, kuri maisos nav ielikti un var tagad gozēties VDK un KP sistēmas saulītē.
Nav vērts visus uzskaitīt..tā pat ziniet tos.
Bet ko es gribētu ieteikt jaunatnei..pat tiem, kam jau ir 50..esiet ļoti uzmanīgi ar apvainojumiem, zinot tikai faktu par "čekas maisu" saturu...
"Kantoris" ..tā slengā sauc VDK, neko par velti nedara un "neaizmirst"..kas ir sadarbojies pa īstam vai nav..zina tikai viņš pats un klausiet Bobam Dilanam.
https://youtu.be/u0Lx3supRTQ

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

16.11.2022. 09:40

»

Atis Priedītis

Es 1979.gadā Latvijas radio ierakstīju pret Latvijas okupāciju vērstu dziesmu "Izkapts ābelē" un sarakstīju vairākas pret kompartiju vērstas dziesmas, plus nonācu asos konfliktos ar vairākām "augsti stāvošām personām". Bet par visu var izlasīt manās grāmatās


¿..pret Latvijas okupāciju un pret kompartiju vērstas dziesmas? Bet ko jūs gribējāt. Platstraumes komponisti rakstīja "miļioni miļioni alih roz" un "arļekino, arļekino", un viss bija šokolādē, nekādu jautājumu.

Atbildēt

Vispār

16.11.2022. 08:22

»

jautājums

Bet kas ir Facebook? Kapēc par to kas tur rakstīts tik daudz satraukties? Nu-bija, nebija čekā-ko tas šodien maina vairs...Facebook nav nekāda oficiālā vietne..Tur katrs duraks raksta ko grib...kā te komentos


Protams feisbuk nav nekas, bet, publicējot tajā apmelojumus, kaitējums cilvēkam tiek nodarīts. Vienīgā oficiālā vietne ir Latvijas Vēstnesis:)

Atbildēt

Andrejs Urdze

16.11.2022. 06:53

http://www.la.lv/politkorektuma-ideologi-cekas-noderigie-idioti
Raksturīgākais noderīgā idiota lomas spēlētājs šajā operācijā bija radikālā t.s. Ķelnes grupa, piemēram, viena no tās dalībniekiem – avangarda mākslas kustības „Fluxus” pārstāvja Valda Āboliņa sakarus ar ultraliberālajiem vācu radikāļiem čeka jo īpaši novērtēja. Rezultātā no čekas viedokļa ļoti veiksmīgi noritēja 3. Pasaules latviešu jauniešu kongress 1975. gadā Florefā, Beļģijā (6,7). Par lielu sarūgtinājumu saviem vecākiem un Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) vadībai jaunieši ieņēma visai konformistisku pozīciju. Kongresa laikā nenotika neviena pretpadomju akcija, turklāt 5 no 14 kongresa delegātiem pauda marksistiski-ļeņinisku pārliecību (G. Pone, A. Urdze, O. Rozītis, M. Būmanis un jau minētais V. Āboliņš). Andrejs Urdze aizgāja pat tik tālu, ka, izmantojot PSRS statistikas datus, atspēkoja PBLA izteiktās bažas par Latvijas rusifikāciju. Kongresā netika pieņemta t.s. Latvijas nacionālās atbrīvošanas frontes programma, taču atbalstu guva divas no čekas viedokļa izdevīgas rezolūcijas. Valdis Āboliņš pastāvēja uz to, ka kultūras sakariem jānotiek, solidarizējoties ar Latvijā valdošo režīmu: Latvijas kultūra uzsākusi jaunu, sociālistisku ceļu, kad pēc 1940. gada Latvijā likvidēts privātīpašums un to turienes izraidīta „kungu šķira”.

Atbildēt

ha-ha

16.11.2022. 06:48

Cilvēku vajāšanas iniciatori un izpildītāji bija komunisti ar savām partijas komitējām,kad tās ar padarito netika galā,tad piesaistija čeku,tiesas,miliciju.Komunistu komitejas bija tās,kuras nozīmeja kolhozu priekšėdētājus,sovhozu direktorus,ražošanas vaditājus,kuri lidz ar to kļuva par partiju komiteju nomeklaturu ar visām izrietošām sekām.Čeka bija viens kompartijas varas atzariem un ir ārkartīgi smiekligi salidzināt čekas nodarito postu ar kompartijas komiteju masveida represijām pret latviešiem,kura izpaudās cilvēku morālās,karjeras, sadzīviskās izspiegošanas,regulešanas veidā.Tas,ka Latviju ari šodien attīra no latviešiem ir šo komiteju darbības turpinājums.Ne jau velti visa Rigas pils un vara joprojam ir pilna ar šo komiteju cilvēkiem,bet čekas aģenti,kā sevišķi vērtigi un kvalificēti varas sargi, tiek īpaši aizsargāti,par ko arī liecina šis raksts un tā pozitivie komentāri.

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

16.11.2022. 06:47

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas, jo mērķtiecīgi darbojas pret latviešiem.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot: it kā priekš baznīcas paņemot, bet patiesībā nozogot un izmānot īpašumus veciem cilvēkiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

dans

16.11.2022. 01:27

sallija bieži tukšmuldēšhanā uzstājas radio 1 pie draudzeļa levita ordeņa- grabuļa nēsātāja Tomsona.
pie tā uzpirktie žurņaļug uzticamie vāvuļo-bezjēgā.
galvenais ,ka konts bankas- pildās.

Atbildēt

real

16.11.2022. 01:25

tuksa babu tirsana.

Atbildēt

vispār jau

16.11.2022. 00:11

»

jautājums

Bet kas ir Facebook? Kapēc par to kas tur rakstīts tik daudz satraukties? Nu-bija, nebija čekā-ko tas šodien maina vairs...Facebook nav nekāda oficiālā vietne..Tur katrs duraks raksta ko grib...kā te komentos


Benfelde daudz raksta emigrantu izdevumam "Laiks", ārzemju latvieši ietekmējas no viņas rakstiem.
Cik atceros, kādreiz viņa regulāri piedalījās Streipa vadītos raidījumos Ltv.

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

15.11.2022. 23:46

»

Nesanāk ticami

Kaut kas Beinertes kundzei tomēr nedod miera...


Nav svarīgi, ar ko Beinerte precējās, kur strādāja utt. Gribu atgādināt, ka bez VDK rekomendācijas, pat sētnieku Centrālkomitejā darbā nepieņēma. Vdk, aģentu kartiņas tika noformētas tikai pēc uzsāktas, aktīvas sadarbības, kad piešķīra arī pseidonimu, kā parakstīt ziņojumus. Gadījuma sakaros ar VDK, pārrunās, nekādas kartiņas netika formētas. Mīts, ka VDK spieda sadarboties, izrakstīja kartiņas lai pildītu plānu, ir muļķības. Tas nebija vajadzīgs, jo sadarboties ar VDK, just aizmuguri, gribētāju bija daudz vairāk, nekā VDK vajadzēja. Sevišķi čaklas bija mākslinieku, literātu uc. radošās profesijas pārstāvji. Stimuls sadarboties bija arī samaksa naudā, par attiecīgiem pakalpojumiem. Šeit nekā nosodoša nav. Visās valstīs, arī mūsējā, cilvēki sadarbojas ar drošības iestādēm.

Atbildēt

robert

15.11.2022. 22:40

nesen par priekš sēdi tapušais saimā smiltēns-
zžidiet mūurniec par labu darbu lielīja, slavēja varen augsti šūpoja kādas 5 min slavējot, tāpat kā čjekiste, aģente zālīte žjid levvit. smilltēns sevi
parādīja kā nellieti, pielīdēj , laizīitāj,

Atbildēt

marco

15.11.2022. 22:19

čekas aģenti- tie ir nieki salīdzinot, ka LV tagad par prezidet ir čhekist levvits, valsts noddevēj, kas 13. 03. 2020 g. ANO parakstīja dokum., ka LV atsakās no demokrātijas. Un šodien taisa valdību, kur ir valsts nodevēj bijušie deputāti žjiid mūrniec, ašherādens, vanckariņsh, kas 21. nov.20g
+62 deputāti balsoja, atcēla cilvēktiesības, bemokrātiju LV. Un valsts nodevēji drīz strādās par ministriem. Tad padomājiet, kā sauc šādu valsti???

Atbildēt

jautājums

15.11.2022. 21:56

Bet kas ir Facebook? Kapēc par to kas tur rakstīts tik daudz satraukties? Nu-bija, nebija čekā-ko tas šodien maina vairs...Facebook nav nekāda oficiālā vietne..Tur katrs duraks raksta ko grib...kā te komentos..

Atbildēt

tā viš i

15.11.2022. 21:55

Jā, visai smieklīgi ir te tie dažu "superpatriotu" mēģinājumi vēl joprojām Beinertes kundzei kaut kā to čekas piederību piesiet. Palasiet labāk viņas rakstus!Kāpēc gan čekas aģentei šodien šādi raksti būtu jāraksta? Lai nomelnotu mūsu kritāldzidro valdību? Tad labāk izberzējiet acis un paskatieties uz to valdību un tās darbiem visu šo gadu garumā. Tad varbūt apjēgsiet kur īstenībā ir tie čekas aģenti meklējami. Čekas aģents Godmanis vien mums divas reizes ir par premjeru bijis. Un neviena deputātu kandidātu paŗbaude to nav redzējusi. Pat tiesa viņu attaisnoja (tiesas materiāli gan pēc tam mīklainā veidā no arhīva pazuda). Līdz beidzot, Godmaņa aģenta kartīte visā godībā no čekas maisiem tika izvilkta atklātībā.
Īstenībā gan skaidri redzams, ka Beinertes kundzes atmaskojošie raksti mūsu varas vīriem ir kā dadzis acī un tādēļ nolemts par visām varītēm viņu kaut kā diskreditēt, lai mazinātu tautas uzticību. Arī šeit komentāros troļļi lien vai no ādas ārā, lai tik atrastu kur piesieties, kur kādu šaubu ēnu atrast. Zemiski.

Atbildēt

HT

15.11.2022. 20:55

No visa izriet, ka Benfelde pati sadarbojusies ar VDK.

Paldies autorei par rakstu! 👍

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2022. 20:47

»

Nu

Jā, jā. Labāk lai pastāsta, kā tad tika pie tāda zvaigžņu sastāva diplomdarbam "Tās dullās Paulīnes dēļ" jau 1979.gadā. It kā tā būtu pierasta lieta - studentam jātaisa diplomdarbs, nu tad viņam piešķir top aktierus - lai tak taisa, nav žēl. Un nevienu partijas sapulci arī vadīt nesanāca...


Es 1979.gadā Latvijas radio ierakstīju pret Latvijas okupāciju vērstu dziesmu "Izkapts ābelē" un sarakstīju vairākas pret kompartiju vērstas dziesmas, plus nonācu asos konfliktos ar vairākām "augsti stāvošām personām". Bet par visu var izlasīt manās grāmatās.

Atbildēt

Nu

15.11.2022. 20:42

»

ei,nu

Beinartes kundze netaisnojas nevienā rindkopā, bet smalki, kā ar āmuru pa naglu, izskaidro lietas būtību. Jums labāk lasīt Monikas Zīles lata romānus


Jā, jā. Labāk lai pastāsta, kā tad tika pie tāda zvaigžņu sastāva diplomdarbam "Tās dullās Paulīnes dēļ" jau 1979.gadā. It kā tā būtu pierasta lieta - studentam jātaisa diplomdarbs, nu tad viņam piešķir top aktierus - lai tak taisa, nav žēl. Un nevienu partijas sapulci arī vadīt nesanāca?

Atbildēt

hm

15.11.2022. 20:39

»

Atis Priedītis

Ar Zersetzung metodi vajāto cilvēku skaits Latvijā bija apmēram 500. Tas ir apmēram 0,0002 procenti no iedzīvotāju skaita. Jūsu minējums izrādās ļoti precīzs


Drošības orgānu metodes katrā valstī ir tā izstrādātas, lai panāktu atzīšanos likuma pārkāpumā. Kādu Padomju likumu tu tiki pārkāpis?
Tikai nesaki, ka biji balts un pūkains.
Piemēram, mans klasesbiedrs Maija svētkos ar jēlām olām trāpīja pa Iļjiča bisti. Tu?

Atbildēt

ei,nu

15.11.2022. 20:34

»

Nesanāk ticami

Kaut kas Beinertes kundzei tomēr nedod miera...


Beinartes kundze netaisnojas nevienā rindkopā, bet smalki, kā ar āmuru pa naglu, izskaidro lietas būtību. Jums labāk lasīt Monikas Zīles lata romānus.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2022. 20:31

»

hm

Cik tādu vajāto LPSR 80. gados bija par politiskiem uzskatiem? Pie tam nevainīgi un to laiku likumu nepārkāpuši? Ja procentos, tad aiz komata vismaz 4 nulles


Ar Zersetzung metodi vajāto cilvēku skaits Latvijā bija apmēram 500. Tas ir apmēram 0,0002 procenti no iedzīvotāju skaita. Jūsu minējums izrādās ļoti precīzs.

Atbildēt

Fakts

15.11.2022. 20:27

»

bet

vai tad sallija nebija ne PSKP, ne maisos? nuuuu neticaas


Sallija vienmēr bijusi prasta bāba un klača - ar vai bez maisiem.

Atbildēt

Fakts

15.11.2022. 20:26

»

Nesanāk ticami

Kaut kas Beinertes kundzei tomēr nedod miera...


Diez vai tā ir sazvērestības teorija: "Un vēl Andrejevs teica, ka "virsotne palika neskarta", jo "maisos, kas aizgāja uz Maskavu, protams, galvenie ir iekšā". Un pieļāva domu, ka "maisi, kas aizgājuši uz Maskavu, joprojām ļauj Maskavai manipulēt ar tiem, kas tajos iekšā". To tak mēs esam redzējuši ik mīļu brīdi pēdējos 30 gadus.

Atbildēt

hm

15.11.2022. 20:17

»

Atis Priedītis

Viss nostātos savās vietās, ja sāktos VDK vajāto cilvēku atmiņu publikācijas. Tad no pagrīdes izpeldētu patiesie cilvēku vajātāji un viņu "darbi


Cik tādu vajāto LPSR 80. gados bija par politiskiem uzskatiem? Pie tam nevainīgi un to laiku likumu nepārkāpuši? Ja procentos, tad aiz komata vismaz 4 nulles.
Vispār disidentu skaits katrā valstī esot vairāki preocenti.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2022. 20:14

»

Solī

Imants Lešinskis "starp divām pasaulēm" un autores stāsts. Jā un zinot mūsu tiesu nolēmumus, kam ticēt


Sākat lasīt vajāto cilvēku atmiņu stāstus un tas arī ļaus saprast kas patiesībā notika.

Atbildēt

Solī

15.11.2022. 20:11

Imants Lešinskis "starp divām pasaulēm" un autores stāsts. Jā un zinot mūsu tiesu nolēmumus, kam ticēt?

Atbildēt

Nu

15.11.2022. 20:01

Tagad sanāk tā, ka VDK 5.nodaļai nebija ko darīt, viņi ņēma telefonu grāmatu, vilka ar lineālu un rakstīja kartiņas. Vai rakstīja aiz atriebības, zinot ka PSRS sabruks, kartiņas tiks atrastas un tajās esošās personas kauninās. Nu klauni kaut kādi, tie čekisti. Linards Muciņš gan saka, ka tas viss ir blēņas - gan kartiņas īstas, gan aģenti. Kāda no kura aģenta bija jēga, ir cits jautājums.

Atbildēt

hm

15.11.2022. 19:56

Tas bija tāds laiks. Tie, kuri iestājās par PSRS ideoloģiju sastāvēja PSKP, darbojās valsts drošības orgānos. Tas nebija pretvalstiski. Latvijas teritorijā dzīvoja ap 2.5 miljoni PSRS pilsoņu. Viņi visi vairāk vai mazāk, bet ticēja valstij.
Kaut raksta varones. Viņas taču uzturējās šai vidē, kurā darbojās radi un draugi, pat nolamāja VDK darbiniekus....
Kautrīgās kundzītes par savu pagātni būs nomaldījušies 3 priedēs.
Vai tad šodien nepatāv totāla cenzūra, neeksistē disidenti, nedarbojas drošības dienesti? Nav savervēti aģenti? Viss ir un notiek. Tikai citādāka ideoloģija, kurai Latvija pašreiz pieslējusies.

Atbildēt

ES

15.11.2022. 19:40

Parakstīta aģenta kartīte jau ir vien pierādījums sadarbībai ar VDK. Kāpēc tiek melots?!

Atbildēt

Anti colorados

15.11.2022. 19:34

Spriežot pēc neslēptā pārākuma prihvatizācijas procedūrā, visliekākie cietēji no krievu okupācijas bija tieši komunistiskās partijas funkcionāri un krievu okupanti.

Atbildēt

Haralds Kalns

15.11.2022. 19:20

PALDIES VIJAI BEINERTEI par "grēksūdzi",kas kā kvēlošas ogles uz nelabvēļu galvām! Komentētājs "Nesanāk ticami" gan šaubās- it kā aizdomīgi ticami,taču miera nav.....varbūt sveci būs turējis. P.S. Pēdējā rindkopa-trekns punkts "bēdu lugai"!!!

Atbildēt

necilības kakta plaģiāts

15.11.2022. 19:15

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Tātad - 1987.g, restorāns "Rīdzene". Tas bija jau kaut kas. Kā lasām tālāk, viens izdzēra tasi kafijas, otrs – glāzi ūdens (padomijas oficiantu žargonā - 2 ļimonadņiki, bet Rīdzene arī nekāda tipiska uzdzīves vieta nebija, ja kafija tad kafija). Tas ka paraksti, aģentu lietas un ziņojumi aizbraukuši...


Tie ziņojumi kas Latvijas arhīvā, neesot pašu aģentu jeb stukaču rakstīti ziņojumi bet VDK darbinieku pārskats par saņemtajiem ziņojumiem. Oriģinālie ziņojumi līdz ar bij. VDK aģentūru ir pārgājuši Krievijas FSB valdījumā, Latvijā palikuši paši aģenti, kurus no LPSR pārmantoja Krievija. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2022. 19:11

Un viss tikai tāpēc, ka VDK vajātajiem cilvēkiem netiek dota iespēja publicēties lielajos masu medijos. Pat līdz apgalvojumam, ka nekādu vajāšanu nav bijis, visi vajāto stāsti esot tikai murgi un fantāzijas. Tāpēc es atkal publiskoju divu savu grāmatu failus. Tajās publicētas patiesi notikušu vajāšanu atmiņas, bet par tām cilvēki zināt neko nedrīkst, jo iesaistīti bija pārāk vareni un neaiztiekami cilvēki: R.Pauls, I.Godmanis, R.Labanovskis, A.Grūtups, Ā,Kleckins u.c. Bet šie cilvēki klusē un arī mūžībā aiziet klusēdami.
Gan jau rīts mūs atradīs: https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

15.11.2022. 19:06

Tātad - 1987.g, restorāns "Rīdzene". Tas bija jau kaut kas. Kā lasām tālāk, viens izdzēra tasi kafijas, otrs – glāzi ūdens (padomijas oficiantu žargonā - 2 ļimonadņiki, bet Rīdzene arī nekāda tipiska uzdzīves vieta nebija, ja kafija tad kafija). Tas ka paraksti, aģentu lietas un ziņojumi aizbraukuši uz Maskavu, nav nekāds jaunums, bet palicis ir tas kas ir palicis.

Atbildēt

maris

15.11.2022. 18:46

tām vecām smirdīgām čjībām penšiem ar izskalotām smadzenēm sadzirdēt tikai melus , marasms ,

Atbildēt

15.11.2022. 18:33

»

bet

vai tad sallija nebija ne PSKP, ne maisos? nuuuu neticaas


Sallija ir bijusi visos maisos un dažās kulītēs

Atbildēt

bet

15.11.2022. 18:30

vai tad sallija nebija ne PSKP, ne maisos? nuuuu neticaas))

Atbildēt

Xx

15.11.2022. 18:24

Beinertes kdze! Kādas jūsu vīra brālim ir bijušas attiecības ar VDK?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: