Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas Pārdaugavas tiesa, kura 14.septembrī nolēma atstāt bez izskatīšanas vairāku Maxima traģēdijā cietušo prasību pret SIA Homburg Zolitude, jo cietušo advokāts Aldis Gobzems nebija ieradies uz tiesu, nav vienīgā, kuras sēdes jaunais politiķis ignorē. Publicējam īsu, bet izteiksmīgu ekspresinterviju ar Gobzemu.

- Cik jums sodi bijuši par to, ka neierodaties uz Maxima traģēdijas lietu tiesas sēdēm?

- Kādas divas reizes, man liekas.

- Un aizrādījumi?

- Nu, man ir izteikti aizrādījumi lietā, kurā mēs prasību neuzturējām, atsaucām prasību. Es zinu, ka tādā lietā ir bijis. Pārējais jau nekas. [Pēc Pietiek rīcībā esošām ziņām, par tiesas sēžu neapmeklēšanu ir izteikti vismaz seši aizrādījumi.]

- Cik lieli ir šie naudas sodi par tiesas sēžu neapmeklēšanu?

- Nu tas vienīgais, kas ir, kādi 20 vai 30 eiro. Bet mēs tur atsaucām prasību. Bija jau skaidrs, ka mēs netiesāsimies. Tur bija tiesai jau aizsūtīts iesniegums, ka mēs atsaucam prasību un ka es neieradīšos uz tiesu tāpēc, ka mēs neuzturēsim prasību. Un bija tā, ka es tajā brīdī nebiju dabūjis klienta parakstu. Pēc tam mēs iesniedzām, pēc dažām dienām, kad es klientu satiku. Tā kā tā. Es jau saprotu to jūsu vēlmi, ka es tur esmu ļaunais, bet tā jau nav.

- Labi, paldies!

- Nu, kaut kā tā. Vienas vai divas reizes, kā es atceros, no tiem simtiem tiesas sēžu, kur es esmu bijis. Visi mani klienti, izņemot vienu ģimeni Valmieras tiesā, kur skata lietu un Jūrmalā arī ir, kur tiesājamies, kur cilvēkiem nav fizisku traumu, tur nav saņemtas šobrīd kompensācijas. Visās pārējās lietās cilvēki visu ir dabūjuši tas, kas viņiem ir ticis solīts. Visi ir saņēmuši pilnībā. Tāpēc mani klienti man uzticas. Arī tas, kas šajā nedēļas nogalē, ko Latvijas televīzija uztaisīja... Ir pilnīgas uzticības attiecības.

Novērtē šo rakstu:

38
162