Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

04.04.2019. 18:34

(bell) (bell)Leģenda.
Grāmata. Eižens Finks.
Apgāds Jumava. 2006.g.

39.lpp. Sarunā ar Augustu Rudzīti neilgi pirms savas ""aiziešanas''Finks sacījis šādus vārdus : Latvija un Latvijā būs brīva, suverēna valsts un latviešu tauta To es redzu, bet , kad tas tieši notiks, grūti ir pateikt, jo laiks neeksistē tai sfērā, iespējams 2020. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās- viņi aizies savās zemes robežās. Tikai žēl, ka līdz ar viņiem aizies daudz labu un gudru krievu kopienas cilvēku. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tur var iet bojā miljoni, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Tomēr ir svarīgi saglabāt labas attiecības ar krieviem, jo tie ir mūsu sabiedrotie.(bell)

Atbildēt

Annija

24.03.2019. 14:23

+

Atbildēt

čeka nošķīra bērnus no ģimenes

22.03.2019. 19:56

un skolas 'mācīja'pionieros, oktobrēnos komjauniešos.................tagad process pretējs, labie vecāki cenšas nošķirt bērnus no tās skolas vai atrast labas skolas.............................

Atbildēt

alkonauts

20.03.2019. 13:57

»

ezis

Ļoti "zanudīgs" raksts. Paštaisns, ar šauru skatījumu. Man negribētos klausīties tāda vīra lekcijas


ezi!

A davai ka paplašināsim šauro skatījumu!
Liekamies pilni! Nekavējoties!
Jo tās divas dienišķās pudelītes sarkanvīna pie pusdienām tikai mani satracina!
Sajauksim katliņā 3 lētā "sarkanvīna" ar 3 l lētā "alus", pievienosim tam polšu, uzliksim uz lēnas uguns uz gāzes plīts, lai uzsilst, un tad maucam iekšā!
Paplašināts skatījums un dziļa, patiesa visa apkārt notiekošā izpratne garantēta!!!
Nebūsim nūģi, būsim mēs ar tevi, ezi, alkaši!!!

Atbildēt

ezis

19.03.2019. 12:04

Ļoti "zanudīgs" raksts. Paštaisns, ar šauru skatījumu. Man negribētos klausīties tāda vīra lekcijas

Atbildēt

lauķis

18.03.2019. 07:10

»

Asiirietis

Tas fakts, ka skolniekam nav jānotīra tāfele, manā uztverē ir pasniedzējus dziļi pazemojošs faktors. Skolotājs klases priekšā vairs nav autoritāte kā tam būtu jābūt, bet ir pakalpiņš un mēsls, jauno deģenerātu acīs, kurš visu nokops aiz izlaistajiem luteklīšiem...


Tieši tā.
Itin visās sfērās vadošās vietas ieņēmuši deģenerāti , apstiprinot savas tiesības ar pašu pieņemtiem likumiem.Ja centīsies šos likumus ignorēt,tu vienkārši tiksi iznīcināts.

Atbildēt

Asiirietis

17.03.2019. 23:51

»

ŠODIEN

skolniekiem ir tikai tiesības, bet pienākumu nav nekādu. Varbūt jāņem pieredze no Japānas skolām, kur audzēkņi kopā ar skolotājiem pusdieno skolas ēdnīcā,kas viņiem paskaidro ēšanas kultūru, produktu izcelsmi, bet skolnieki pēc pusdienām novāc un nomazgā savus traukus, kā arī sakopj ēdnīcas telpas. ...


Tas fakts, ka skolniekam nav jānotīra tāfele, manā uztverē ir pasniedzējus dziļi pazemojošs faktors. Skolotājs klases priekšā vairs nav autoritāte kā tam būtu jābūt, bet ir pakalpiņš un mēsls, jauno deģenerātu acīs, kurš visu nokops aiz izlaistajiem luteklīšiem.
Un ir tikai likumsakarīgi, ka pie tādiem noteikumiem, par skolotājiem strādā vairs tikai deģenerāti, jo sevi cienošs cilvēks neizturētu, ka nedrīkst aizstāvēt savu cieņu un godu, bet jāizturas kā idiotam vai klaunam. Ak jā, klauni taču ir jābūt slimnīcās, kur tie iet pie bērniem nevis kā pieauguši cilvēki, bet kā āksti un idioti, kas reāli palīdzēt nevar, bet ķēmojas stulbības, tātad psiholiģiski jau sagatavo dzīvei, kad jāskatās būs uz varas klauniem, kuriem tāpat kā skolotājiem, patiesībā nav nekādu tiesību, būt savā zemē saimniekiem, bet paradzēta tikai kalpa loma lobiju priekšā un naudas maisu pavēļu izpildītāji. Nožēlojamie deģenerāti

Atbildēt

Visi idiotu Pietiek klīnikā sen zin,

17.03.2019. 23:19

»

tu

ārstēties neesi mēģinājis


ka Priedīša diagnoze ir latvietība.

Atbildēt

Mèģināju,

17.03.2019. 23:17

»

tu

ārstēties neesi mēģinājis


tur arī bija Priedītis ar saviem šizi komentāruem. Pietiek viņu pa reizei apciemo, diemžēl. Ar viņ drīz būs cauri, tabletes beidzas, bet klīnikai naudas nav.

Atbildēt

Atmasko Priedīti!

17.03.2019. 20:55

»

U.U.

Latvieši tagad ir tik zemu nolaidušies, ka starp viņiem varbūt ir tikai kādi 3-4 cilvēki, kuri saprot likumsakarību: jo smirdīgāka kļūst tautas inteliģence, jo smirdīgāka kļūst tautas dzīve visos segmentos. Latviešiem tagad ir ļoti smirdīga inteliģence, un tā ar katru paaudzi kļūst vēl smirdīgāka. Pašlaik...


Priedīša žīdiskā un kārtējā grafomāniskā spekulācija parr tēmu - puspatiesībās, visa latviskā nomelnošana pamatā. Raudādamas raud karātavas pēc Priedīša. Būtu gandarīts, ja to " huju sobačiju" priedīti "kāds aizvērtu uz visiem laikiem". Idioti vēl turpina lasīt viņa šizifrēniskos murgus komentāros zem
dažādiem nikiem, nodarbodamies ar sadomazo. Viņš pat pats, čekistu un komunistu sakropļotais, nepārtraukti ar saviem tekstiem uzprasās, lai kāds izbeidz viņa ciešanas ar striķi, lodi, vai eitanāziju. Labas beigas viņam, tāpat redzams, nav sagaidāmas

Atbildēt

U.U.

17.03.2019. 19:54

Latvieši tagad ir tik zemu nolaidušies, ka starp viņiem varbūt ir tikai kādi 3-4 cilvēki, kuri saprot likumsakarību: jo smirdīgāka kļūst tautas inteliģence, jo smirdīgāka kļūst tautas dzīve visos segmentos. Latviešiem tagad ir ļoti smirdīga inteliģence, un tā ar katru paaudzi kļūst vēl smirdīgāka. Pašlaik inteliģences smirdoņa nāk no "6.oktobra paaudzes", kurā dominē taukmīļu un dzērāju gultās sačakarētie psihopāti ar pirktiem augstākās izglītības diplomiem un bez pamatskolas izglītības, kā asprātīgi bija lasāms vienā komentārā. Latviešu pagrimuma progress ir redzams bez brillēm, tajā skaitā "Delfi" fotogrāfijās.

Atbildēt

nu,moins!

17.03.2019. 19:30

"...brīvs no saistībām."Ko gan tas nozīmē,erixe (?)?

Atbildēt

vispār jau

17.03.2019. 19:17

»

ŠODIEN

skolniekiem ir tikai tiesības, bet pienākumu nav nekādu. Varbūt jāņem pieredze no Japānas skolām, kur audzēkņi kopā ar skolotājiem pusdieno skolas ēdnīcā,kas viņiem paskaidro ēšanas kultūru, produktu izcelsmi, bet skolnieki pēc pusdienām novāc un nomazgā savus traukus, kā arī sakopj ēdnīcas telpas. ...


šāda atdarināšanas cienīga pieredze nav jāmeklē tālajā Japānā, jo vēl pirms 30 gadiem tieši tāpat tas viss (un vēl daudz kas cits līdzīgi sakarīgs) bija arī toreizējās Latvijas skolās.

Atbildēt

ŠODIEN

17.03.2019. 19:00

»

enchante

mēs laikam ar autoru esam līdzīgu gadu "izlaidumi". Piebildīšu, ka tā nu gluži nebija, ka bērniem nebija jāsargās. Vecākiem toreiz nebija iespēju klāt izsēdēt. Mobilo tālruņu nebija un daudziem to nebija arī mājās. Vecāki vienkārši mācīja uz ielas uzvesties un brīdināja uzmanīties no "draudzīgiem" onkuļiem...


skolniekiem ir tikai tiesības, bet pienākumu nav nekādu. Varbūt jāņem pieredze no Japānas skolām, kur audzēkņi kopā ar skolotājiem pusdieno skolas ēdnīcā,kas viņiem paskaidro ēšanas kultūru, produktu izcelsmi, bet skolnieki pēc pusdienām novāc un nomazgā savus traukus, kā arī sakopj ēdnīcas telpas. Pie mums, skolniekam, pat tāfeli nav ļauts notīrīt.

Atbildēt

patiesībā

17.03.2019. 18:49

»

lauķis

Debilizācijas ministrija


Tieši tā. Diemžēl. Lai gan varētu arī tā nebūt, jo tā tam nav jābūt.

Tāpēc šis (arī, t.sk.) atkal ir tas gadījums, kad sekundāra seku konstatēšana ir tipiska bezjēdzīga "vētraina rosība" un cīņa ar tām ir neizbēgami bezrezultatīva "ķeksīšaktivitāte". Īpaši jau salīdzinājumā ar prioritāro cēloņu identifikāciju un visaptveroši pilnvērtīgu izpratni. Kas, gluži pašsaprotami, ir akūti nepieciešama 100% VISĀS taml. CĒLOŅU / SEKU kopsakarībās. Protams (atļaujoties citēt cien. leģ. domātāju un satīriķi M. M. Žvaņecki) - "bet ko var arī nedarīt, ja vien patiešām neinteresē rezultāts".

-------

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Bandītiskā 4. maija republika

17.03.2019. 18:30

jau izdevusi likumu, ka ieročus var lietot no 16 gadiem. Gaidiet teroraktus, ko aiz šo nepieaugušo mugurām organizēs specdienesti, nogalinot nevēlamus politiķus un sodot sabiedrību, kas neprotestēja pret šo cionistu žīdsstanistu likumu!

Atbildēt

švamme

17.03.2019. 17:55

Pasaule ir pilna ar atkarību izraisošām vielām un lietām. Divi indivīdi teiksim (jo var izmantot jebkuru citu darbību piemēru) iedzers kādu daudzumu alkohola. Viens gribēs turpināt un rīt vēl, otrs nē, pat pretēji, iegūs riebumu pret doto vielu. Cilvēki mēdz būt tendēti uz atkarībām. Bet ja cilvēks apzinās sava organisma sevišķo vielu uztveri un apzinās arī ka ir tendēts uz atkarībām, sākas tāda pati mentāla nobīde, kā visas citas - fanātiska kaut kā apkarošana, un tā vairs neizskatās tik "zinātniska", drīzāk gan "pasmaidot" tolerēta.

Atbildēt

enchante

17.03.2019. 17:29

mēs laikam ar autoru esam līdzīgu gadu "izlaidumi". Piebildīšu, ka tā nu gluži nebija, ka bērniem nebija jāsargās. Vecākiem toreiz nebija iespēju klāt izsēdēt. Mobilo tālruņu nebija un daudziem to nebija arī mājās. Vecāki vienkārši mācīja uz ielas uzvesties un brīdināja uzmanīties no "draudzīgiem" onkuļiem. Bet, puikas skolās kāvās tāpat. Tikai, ja tuvumā parādījās kāds pieaugušais, nemaz jau par skolotāju nerunājot, trakotāji bez ierunām ieņēma miera stāju. Šodien ir tiesības neklausīt, nedarīt, nemācīties un izrunāties, bet tur nu, mīļie, vainīgi esam tikai mēs paši -audzinātāji..

Atbildēt

lauķis

17.03.2019. 17:09

Debilizācijas ministrija.

Atbildēt

Rukis

17.03.2019. 16:53

Tajos laikos noziedznieki bija aiz restēm un pideri ar bledām pa ielu nestaigāja. Bērnu vecāki ari bija gudrāki, bet tagad divi augstskolas diplomi,a pamatskolā nav bijis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: