Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

15.09.2019. 14:40

»

kaķa smiekli

Aitu un aunu bars ir tiktāl sazombēts un iebiedēts ar jauno jēdzienu *hibrīdkarš*, ka drīz bailēs blēs un stāvēs rindās pie VVI lai pasūdzētos, ka kaut kur kko izlasījuši krievu valodā. Un tiklīdz kkur ieraudzīs Putina bildi vai trikoloru, tā uzreiz uz Mežmieta kantori. Pat multfilma vai kāda Krievijas...


Tieši tā. Un, diemžēl, tieši tā tas ir / tiek "taisīts" jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi".

Attiecībā uz "atjēgšanos" - ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle."
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

kaķa smiekli

15.09.2019. 13:10

»

NLO

Tomēr izskatās pēc cenzūras. Ir kaut kāds likums par nacistiskās un padomju simbolikas aizliegumu, pārējais - faktiski gaumes lieta


Aitu un aunu bars ir tiktāl sazombēts un iebiedēts ar jauno jēdzienu *hibrīdkarš*, ka drīz bailēs blēs un stāvēs rindās pie VVI lai pasūdzētos, ka kaut kur kko izlasījuši krievu valodā. Un tiklīdz kkur ieraudzīs Putina bildi vai trikoloru, tā uzreiz uz Mežmieta kantori. Pat multfilma vai kāda Krievijas dziedātāja koncerts mums tiek pasniegti kā izsmalcināta hibrīdkara operācija. Atjēdzieties, tauta, mūs taisa par Orvela aitu baru.

Atbildēt

Niknais

14.09.2019. 18:48

Ar ko Timati sliktāks par Visu latvijai izdzimteņiem?

Atbildēt

reptilis

12.09.2019. 20:31

»

reptilis

Jā..ā ,Krievijas trollīši ir visur....arī Pietiek


Jā..ā ,derrmoliberastu zombīši ir visur....visvairāk arī Pietiek pederskappī!

Atbildēt

reptilis

12.09.2019. 18:16

Jā..ā ,Krievijas trollīši ir visur....arī Pietiek!

Atbildēt

Precīzi par latviešu tautas iznīcināšanu šodien

12.09.2019. 06:45

»

švamme

U-tūbē zem filmiņas par Ļeņingradas blokādi [https://www.youtube.com/watch?v rc5UT5hf7Wg&t 1s] viens krievu ārsts mēģina atvērt krieviem acis uz notiekošo šodien, izskaidrot, atklāt, kā viņu "vēsture" ir pārrakstīta, bet viņam ir ļoti mazs atbalsts. Ja zināt valodu un ir laiks, palasiet atbildes-komentus...


atņemot tai savu valsti, naudu, kultūru. Paldies par info. Krievu tauta ir skaitā liela un pretojas šodienas cionistu nacistiem. Latviešu tauta vairs nepretojas. Labi un precīzi komentāri.

Atbildēt

švamme

11.09.2019. 19:19

U-tūbē zem filmiņas par Ļeņingradas blokādi [https://www.youtube.com/watch?v rc5UT5hf7Wg&t 1s] viens krievu ārsts mēģina atvērt krieviem acis uz notiekošo šodien, izskaidrot, atklāt, kā viņu "vēsture" ir pārrakstīta, bet viņam ir ļoti mazs atbalsts. Ja zināt valodu un ir laiks, palasiet atbildes-komentus (vakar to bija 134) zem pirmā komentāra. Viss, ko viņš tur raksta varētu pat izdot mazā brošūrā. Pārsteidzoši adekvāts skats uz savas tautas pagātni un tagadni; te tikai pāris no tiem:

Это индуцированное социальное слабоумие, отказ от рационального мышления, рационализация объективной страшной реальности– психическая защита от травмирующей действительности. На глазах происходит утилизация населения, откровенно его называют «социальным балластом», «биологическим мусором», «генетическими отбросами» и рассматривают как конкурента за скудные ресурсы сырьевой ренты,, как обременение воровской «экономики», но сознание инфантильного и обезумевшего населения защищается от правды, даже в терминальном отделении онкодиспансера или волоча очередной гроб на кладбище. Когда русские предавали и высмеивали Советский Союз, они не смогли понять, что последует за воспеванием «поручиков голициных» и «корнетов оболенских» и за смакованием неполноценности Шарикова, что сами станут «шариковыми», то есть биологически неполноценными особями, не имеющими права на существование, и отправленные «идти в жопу, если нет миллиарда»… Близок и уже неотвратим резкий популяционный сброс, с показателями сверхсмертности и социальными аномалиями. Очень страшно все понимать и не иметь возможности отменить катастрофу. Вы понимаете, почему меня так бесят информационные материалы, подобные этому? Народ отвлекают, намеренно дезинформируют, чтобы он до последних конвульсий не увидел своих настоящих убийц, не осознал страшной сути с ним сотворенного, и совсем не "гитлером" и прочими "фошиздами". кстати, не случайно явление собчаков, грефов, плешивого и волосатого карлика, "патриарха" и прочей погани именно из Питера, это потомки и духовные наследники тех тварей, которые убили и сожрали жителей Ленинграда.

А терять время для того, чтобы увидеть еще одного «ихтамнета» в обоссаных портках– уволь от такого времяпровождения. Сходи уж лучше на марш бесноватого полчища, помашите там палками с портретами тех, кого вы предали и над кем надругались, поорите про «можимпавтарить», про «танк» СРАМОТА и самоходку КОНВУЛЬСИЯ, про робота Герасима и ракету АРЬЕГАРД, больше то вы все равно ни на что неспособны, потом на радостях выпей боярышника и все забудешь.

Atbildēt

...........

11.09.2019. 16:45

»

...

lasot komentārus, var just pilnmēness iespaidu


un kā vēl. un ne tikai to.

Atbildēt

...

11.09.2019. 14:30

lasot komentārus, var just pilnmēness iespaidu.

Atbildēt

Faktiski tas LV jau noticis

11.09.2019. 14:01

»

Joske

Ir grāmata izdota ,,Naši vragi,,tur vesela programa,ka krievija pārņems visas bijušās repblikas,dotajā brīdi,var krievu formu visus tos,kuriem nepatīk šī valsts un valdība,esošie čekisti,un tie čekas aģenti,viegli var uztaisīt apvērsumu,un vini visi ienem vadosus darbus


ir izteikta valsts korporācija. Nomenklatūra. Un nau nozīmes, kā to sauc. Komunisti, cionisti, kosmopolītiskie nacisti.. faktiski cionisti, jo ar Latvijas likumdošanu realizē ES regulas un direktīvas, kuras hierarhiski pakļautas trim ebreju impērijas standartiem. ES valdošā ideologija zem dažādu partiju izkārnēm ir cionisms. Iepazīstoties ar cionistu ebreju impērijas trim standartiem, mēs redzam, kā tie iemiesoti ES direktīvās un regulās, Latvijas likumdošanā. Tikai aklais to var nesaskatīt!


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Namejs

11.09.2019. 13:57

»

Bet, kā jau teicu!

Putins ir nekontrolējams cionists...


Cienījamie tautieši, viss ir atkarīgs no tā, kāds spēks izšķirošajā brīdī pārstāvēs ASV. Ja vairākums būs cionistu, liberāļu un mosad interešu aizstāvji, tad tas būs briesmīgs gals cilvēces pastāvēšanai. Tomēr notiekošais pasaules politikā liecina par pretējo, bet tas nenozīmē, ka drīkstam atslābt. Ir jāvelk gaismā visi viņu nodarījumi nacionālo valstu iznīcināšanā un genocīdā pret cilvēci, un jāsoda, jāsoda, jāsoda bez žēlastības. Viņu nodarītais, morālais un matetiālais kaitējums, nav salīdzināms ne arvienu līdz šim pazīstamo karu vai genocīdu, kas ari ir viņu darbības rezultāts. Šis ir pēdējais viņu mēģinājums sagrābt pasaules varu un paverdzināt ik vienu planētas iedzīvotāju, bet to apturēt var vienīgi tautām saliedējoties savās valstīs un no varas patriecot visus svešos un nepiederīgos tiem, tā maksimali izslēdzot ienaidnieka klātbūtni. No valdības gaiteņiem jāpatriec lobiji, kas ir potenciāli kukuļdevēji un svešas naidīgas politikas avots. Jāatceļ visi likumdošanu izkropļojošie lēmumi un jāatjauno no turienes izņemtie panti, kas atļāva likumīgi izzagt valsti.

Atbildēt

Joske

11.09.2019. 13:53

Ir grāmata izdota ,,Naši vragi,,tur vesela programa,ka krievija pārņems visas bijušās repblikas,dotajā brīdi,var krievu formu visus tos,kuriem nepatīk šī valsts un valdība,esošie čekisti,un tie čekas aģenti,viegli var uztaisīt apvērsumu,un vini visi ienem vadosus darbus.

Atbildēt

fakts

11.09.2019. 13:47

»

Bet, kā jau teicu!

Putins ir nekontrolējams cionists...


Ir tikai viena maza niansīte,Putinu kontrolē ASV,pareizāk sakot,tie paši cionisti,arī Krievijas centrālā banka ir FRS filiāle.

Atbildēt

Bet, kā jau teicu!

11.09.2019. 12:48

»

Pareizi esat uztvēris domu!

Eventuāli Putins var atkārtot žīdu ieroču pielietošanu - karu pret Baltiju, mēģinot risināt Krievijas finansu problēmas. Tā kā Krievijas finansu sistēmu nekotroē Krievijas valsts banka, tādas bankas nav, bet kontrolē ASV FRS, karu pret Baltiju organizēs cionisti. Plāns ir iznīcināt iedzīvotāju masas...


Putins ir nekontrolējams cionists.
Kas ir cionisti? Mesijas, kuri ir ārprātīgie sātanisti, jo iedomājas sevi Dieva vietā.

Putins vairākkārt izteicies, ka PSRS sagruvums bija kļūda. Vislielāko izaicinājumu sev uzlicis Baltijas valstis atgriezt KF sastāvā. Tas veikals Alfā ir plāna taktiskā daļa. Faktiski plāns iekarot Baltiju ir hibrīdkara plāns. NATO tam nav gattava arī ASV, jo neizprot vietējo mentalitāti. Un beztiesiskumu.

Piem., man pat būtu vismaz trīs- četri plāni, kurus neparedzētu ar visu kontroli ne ASV, ne NATO , ne VDD. Un kur nu vēl ar tiem Krievijas resursiem.

Latviešu tautai nav pat viena plāna, kā iziet no nāvei nolemto - ielenktās zemes, strupceļa.

Atbildēt

Pareizi esat uztvēris domu!

11.09.2019. 12:38

»

abas

"ar kariem risināmās samilzušās finansu problēmas" paši žīdi arī radīja...


Eventuāli Putins var atkārtot žīdu ieroču pielietošanu - karu pret Baltiju, mēģinot risināt Krievijas finansu problēmas. Tā kā Krievijas finansu sistēmu nekotroē Krievijas valsts banka, tādas bankas nav, bet kontrolē ASV FRS, karu pret Baltiju organizēs cionisti. Plāns ir iznīcināt iedzīvotāju masas.

Mūs var aizstāvēt tikai un vienīgi ASV, kuru bruņojumā ir kodolraķetes. Valstis, kuru bruņojumā ir kodolraķetes, savā starpā nekaro.

Atbildēt

Manierīgais laucinieks

11.09.2019. 11:41

»

NLO

Tomēr izskatās pēc cenzūras. Ir kaut kāds likums par nacistiskās un padomju simbolikas aizliegumu, pārējais - faktiski gaumes lieta


Ural tank zavod ( uralmaš ) izdzen no Jelgavas,
bet Vojentorg lai dzīvo Rīgā, ja ?

Atbildēt

NLO

11.09.2019. 09:00

Tomēr izskatās pēc cenzūras. Ir kaut kāds likums par nacistiskās un padomju simbolikas aizliegumu, pārējais - faktiski gaumes lieta.

Atbildēt

pāķim

11.09.2019. 08:54

»

lauķis

Pie visa vainīgs Kremlis,kas tad to nezina,likumus un normatīvus Saeimā arī Kremlis pieņem,ministrijas izzog Kremlis,NATO un ES lika iestāties Kremlis


es gan ar + / - atzīmēju tēmas svarīgumu, neatkarīgi, ka komentārs satur man dažas
nepieņemamas tēzes...
Izskatās, ka daudzi dara tāpat...

Ja tu iedomājies, ka te ir kāds referendums - tava problēma !

Atbildēt

abas

11.09.2019. 08:43

»

Nu ja!

Ja minētā Alfā izvietotā veikala īpašnieks sadarbojas ar Krievijas karaspēka pavēlnieku Šoigu un, ņemot vērā viņa draudzību ar bijušo VDK virsnieku Putinu, tad veikala izvietošana Latvijā, reklamējot ideju par "zaļajiem cilvēciņiem" ar attiecīgu simboliku ir saprotama...


"ar kariem risināmās samilzušās finansu problēmas" paši žīdi arī radīja,
izsūcot gan Vāciju, gan mūžīgā badā esošo feodālo Krieviju.

Ja 1.Pasaules karā žīdiem sekas bija tikai pakratīšana ar pirkstu vairāk
tā nedarīt, tad 2.Pasaules karā jau atrāvās krietni smagāk par saviem
nopelniem reparāciju "organizēšanā".
Kā tas varētu eskalēties 3.Pasaules karā - nav grūti iedomāties...

Atbildēt

Ja kas,

11.09.2019. 04:58

»

A.P.

Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes ...


...Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības"...

Intonācijās jāieklausās! Ar to cilvēku viņš domāja žīdus. Visi pārējie ir "cilvēki" ir dzīvnieki kas vergo žīdu jūgam un plēšas savā starpā.

Atbildēt

Achtung, achtung !!!

11.09.2019. 04:46

...Jācer, ka, ienākot Latvijas tirgū, kolekcija netiks papildināta ar tematiski atbilstošo saukli “Наши МИГи будут в Риге”, ko savos gājienos izmanto nacionālboļševiki...

Ko bļ* LL, vēl jācer ??? Kāpēc putlera vatņika propaganda ir ielaista Latvijā ??? Kurš par to ir atbildīgs ??? Kāds būs sods Alfai un atbildīgajam ierēdnim ??? Ja kas, sinhronizējas ar žīda levita pielaišanu pie varas...

Atbildēt

lauķis

11.09.2019. 04:40

»

Tiešām ar minusu pārāk daudz

Pietiek pirksts, arī A. Priedīša un Fanijas Goldas - Ilgas Kreituses raksti vērtēti ar plusiem, ar mīnusiem nav iespējams, vai ir 1:3. Tagad par labu Kremlim, lai gan raksts ļoti derīgs un atbilstošs mūsdienu situācijai


Pie visa vainīgs Kremlis,kas tad to nezina,likumus un normatīvus Saeimā arī Kremlis pieņem,ministrijas izzog Kremlis,NATO un ES lika iestāties Kremlis.
Nenoliegšu to ka no Kremļa potenciāli draudi ir,bet,to jau lems ,piemēram,Bilderbergas klubiņš vai vēl augstākā līmenī.

Atbildēt

Tiešām ar minusu pārāk daudz

10.09.2019. 22:15

»

Pēcgarša

Raksts novērtēts ar 26+ un 22


Pietiek pirksts, arī A. Priedīša un Fanijas Goldas - Ilgas Kreituses raksti vērtēti ar plusiem, ar mīnusiem nav iespējams, vai ir 1:3. Tagad par labu Kremlim, lai gan raksts ļoti derīgs un atbilstošs mūsdienu situācijai.

Atbildēt

Netici vērtējumam

10.09.2019. 22:11

»

Pēcgarša

Raksts novērtēts ar 26+ un 22


Pietiek manipulē. Sen jau tas novērots. Dīvaini manipulē. Jauniem autoriem, kas raksta par velti, daudz manipulāciju par labu Saskaņai un Kremlim. Dīvains portāls.

Atbildēt

Brauc mājās

10.09.2019. 21:22

»

Pateicoties tādiem kā jūs zagļi Latviju izzaguši pa tīro, pat jau ir nozagta mūsu bērnu nākotne. Pateicoties tādiem kā jūs


un pārstāj melot, pie varas dažādu tautību latvijci un kolonisti nevis latvieši.

Atbildēt

Pēcgarša

10.09.2019. 21:15

Raksts novērtēts ar 26+ un 22-
pēc tā var secināt cik patreiz Latvijā atrodas "ih tam ņetu" ar latviešu valodas zināšanām un iespējams pat pilsonību. Kā saka, iefiltrēti apmācīti ienaidnieki ar neiznīdējamu boļševistisku pārliecību.

Atbildēt

Andris

10.09.2019. 20:22

»

izdemolēt

izdemolēt un visa lieta. Purnus arī


Vis uz ko tu esi spējīgs?

Atbildēt

izdemolēt

10.09.2019. 20:17

izdemolēt un visa lieta. Purnus arī.

Atbildēt

Namejs

10.09.2019. 18:19

»

Pilsonis

Tas ir to kangaru bandu sešinieku griesti, rakstīt rakstus par krekliņiem kamēr Latvijā izzog miljardus katru gadu, kangari piesmej Latvijas intereses katru dienu...


Lūk tādiem viltus pilsoņiem arī seko kremļa vojentorgs un čekistu 4.maija kliķe to mīļuprāt pieļauj. Tikai tāpēc komunisti un citi "isti" tā cīnās par integrēšanu un kolonistu pilsonību, lai vēlāk demokrātiski pievienotos savai sapņu impērijai.

Atbildēt

K

10.09.2019. 18:12

Bet ko darīs tad, ja Timati nākamo partiju apģērba veltīs Latvijas prezidentu tēmai? Kurā viena prezidenta attēlam klāt būs uzraksts: ,,sen neesat sisti?'', otra- vispirms ir jāiedzer'', trešā- fonā zoodārzs, kā jau zoodārzā piemekletam, ceturtā - ar pulksteņiem apkarināta ....Ko tad? Arī nedrīkstēs tirgot, kaut Latvijas prezidentu attēli?

Atbildēt

nu, ja debilie pērk

10.09.2019. 14:56

..........................

Atbildēt

modra

10.09.2019. 14:50

Bet tas Timati tak ir šķībacaina čurka, kapēc viņu tā ciena?

Atbildēt

ha-ha

10.09.2019. 14:46

Padomju laikos gari mati vīriešiem tika saistīti ar Rietumu ietekmi un propagandu.
Šodien kārta krekliņiem.
Jebko var pārvērst par idiotismu.
Vislielākais (idiotiskākais) efekts, ja par idiotiem pārvērš cilvēkus.

Atbildēt

Jurčix

10.09.2019. 12:12

Parādiet vēl kādu valsti tepat Rietum/Austrum Eiropā, kas regulāri uzbruktu saviem kaimiņiem.
Tik debīlu nevienu neatradīsiet, izņemot vienu.
Viņi nav pieskaitāmi

Atbildēt

Vai, vai

10.09.2019. 11:52

nu gan laiki pienākuši! Plānprātiņi krīt histērijā par krekliņu apdruku, tas dauņiem izliekas kaut kas drausmīgs. Taču tas, ka, piemēram, Krievijas pilsoņiem gan tieši, gan pastarpināti pieder nu ļoti daudz visvisādu īpašumu, nevienam neliekas nekas traks.Bet krekliņi, lūk, tas ir pipec, pret tiem ar putām uz lūpām!

Atbildēt

Jurčix

10.09.2019. 11:35

Pataloģiskā meļa un slepkavas(kāds Putins ir) attēlus ir pilnīgi normāli aizliegt popularizēt Lavijā(tāpat arī Hitlera un Staļina attēlus)

Atbildēt

lauķis

10.09.2019. 11:07

Nav saprotams satraukums.Varbūt kāds vēlas to krekliņu tualetē par kājslauķi vai grīdas lupatu izmantot.Ja nu kāds velk mugurā tad pa gabalu redzams kas ir kas.Kāpēc nav satraukuma par uzrakstiem NATO,USA,McDonald?

Atbildēt

Andris

10.09.2019. 10:55

Mikstie,nobijās no lupatām! Veikalā AIBEtirgo krievu alu:жигулёвское,старый мельник..ja to
alu pa daudz iedzer,tad sàkàs dīvainas sajūtas,liekās ka putins nemaz nav tik slikts!
Te darbs drošības policijai!!

Atbildēt

A.P.

10.09.2019. 10:13

»

Pilsonis

Tas ir to kangaru bandu sešinieku griesti, rakstīt rakstus par krekliņiem kamēr Latvijā izzog miljardus katru gadu, kangari piesmej Latvijas intereses katru dienu...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Runa nav par krekliem

10.09.2019. 10:10

»

Pilsonis

Piemēram, Raiņa vārdā Krievijā ir nosauktas vairākas ielas. Maskavā noteikti ir, Doņeckā arī ir


Aiz Krievijas specdienestu projekta Alfā slēpjas drīzāk kas cits. 4. maija komunistu- čekistu varai jāpierāda, ka tā ir lojāla Kremlim un veikalu neaiztiks, bet atbalstīs. Tad sekos "step by step" un Krievijas prasības un agresijas redzamā daļa pieaugs. Patiesos plānus NATO nespēs atklāt, jo formāli faktisko Latvijas vēsturisko realitāti, Tāda NATO reakcija jau tagad rada "latviešu mežabrāļu pretošanos garu", vajadzības gadījumā atklājot uguni arī uz NATO marionešu karaspēku, kurš nesaprot Latvijas patiesās intereses.

Atbildēt

Pilsonis

10.09.2019. 10:06

Tas ir to kangaru bandu sešinieku griesti, rakstīt rakstus par krekliņiem kamēr Latvijā izzog miljardus katru gadu, kangari piesmej Latvijas intereses katru dienu.
Reāli tādiem māriem vajadzētu sēdēt klusi klusi, bet nē, bauriem taču viņa saimnieki ir elki, visādi zagļi, meļi, nodevēji, lielākie nelieši vai vienkārši idioti

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: