Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu ja!

10.09.2019. 10:51

»

ha-ha

Tāpēc jau mūsu valsts drošības dienesti ir pilni ar okupantu atraugām lai neredzētu 5.kolonas rosīgo darbību


Ja minētā Alfā izvietotā veikala īpašnieks sadarbojas ar Krievijas karaspēka pavēlnieku Šoigu un, ņemot vērā viņa draudzību ar bijušo VDK virsnieku Putinu, tad veikala izvietošana Latvijā, reklamējot ideju par "zaļajiem cilvēciņiem" ar attiecīgu simboliku ir saprotama.

Ja kādi iedomājas, ka Latvijā tiktu attīstīta Putina "zaļo cilvēciņu" ideoloģija pārņemot varu Latvijā, tad tā tas nav. Pat tas nav Putina mērķis audzēt savu popularitāti Krievijā un Latvijā.

Ir jāskata plašāk. Krievijā, izmantojot pašvaldību vēlēšaas, kosmoolītiskā nacistu Kremļa vara organizē vispārēju "krievu buntu". Arī kosmopolītiskais cionistu nacistiskais 4. maija režīms ne ar ko neatšķiras no Kremļa režīma, jo abiem ir vieni un tie paši saimnieki - globālā ebreju impērijas cionistiskā vadība B' nai B' rith ar birojiem Vašingtonā un Čikāgā.

Tomēr neviens nespēj īsti kontrolēt cionistisko noziedznieku V. Putinu, kurš faktiski dzīvo citā realitātē. Savas iedomātās vēsturiskās nozīmības realitātē. Atcerēsimies, ka Hitlers, Napoleons utt. arī bija marionetes. Putins tēlo kaut ko līdzīgu.

Cionistu kalpone VVF aicina nebaidīties no Krievijas, lai gan viņai nav nekādu pierādījumu tam.

Ņemot vērā Putina ambiciozo domāšanas stilu - ar naudu kā ieroci iejaucoties pat ASV prezidenta vēlēšanu norisē, veiksmīgā saskaņā ar Suņdzi Karamākslas principu likumiem okupējot Krimu (tas šodien būtu tas pats, ja Vācija līdzīgi okupētu Kaļiņingradu), nedrīkst nenovērtēt šī veikala Alfā taktisko nozīmību.

Kā labi zināms, ASV un žīdu nacistu impērijas vadība savas ekonomikas attīstību virza ar finansu instrumentu starpniecību, iznīcinot valstu ekonomikas. Šobrīd Krievijas tauta pārcieš starptautiskā cionisma "sankcijas" un cieš visa Krievijas ekonomika. Kā zināms, abus karus pasaulē organizēja žīdu
cionisti, ar kariem risinot samilzušās finansu problēmas. Kurš var apgalvot, ka Kremlis neplāno valsts varas gāšanu Baltijas republikās tāduem ieročiem, kādus NATO nespēj pat iedomāties (LR varas posteņis ir vecie čekisti un komunisti, komjauniešu līderi), izmantojot Suņdzi Karamākslas principu likumus apsteidzošā karā. Tādā veidā Putins var mēģināt nošaut divus zaķus, iztapt cionistiskajiem nacistiem B' nai B' rith un vienlaikus risināt samilzušās Krievijas finansu problēmas to pašu cionistisko nacistu B' nai B' rith radītajām sankcijām Krievijai. Ar Baltijas iekļaušanu KF sastāvā Putins ieietu vēsturē, pašlaik viņš atgādina neveiksmīgu liliputu ar Napoleona ambīcijām.

Atbildēt

ha-ha

10.09.2019. 10:36

Tāpēc jau mūsu valsts drošības dienesti ir pilni ar okupantu atraugām lai neredzētu 5.kolonas rosīgo darbību.

Atbildēt

Q

10.09.2019. 09:28

Cerams ,ka pēc iespaidīgās reklāmas pastaldauņu presē Timoti bizness uzņems apgriezienus!

Atbildēt

Sigulis

10.09.2019. 09:09

Stulbi, patiešām stulbi, ka kāds cilvēciņš vai cilvēciņi Alfā nav pārbaudījuši savu klientu biznesu caur ētikas prizmu un tagad ir aizgājis pamatīgs vilnis. Var jau saprast tos tirgoņus, nauda nesmird, un pie tam liekas ka, ņemot vērā Rīgas etnisko sastāvu šim biznesam varētu būt pat labi rezultāti, it sevišķi pirms 9. maija. Ko nu Alfa darīs?

Atbildēt

Jā, bet...

10.09.2019. 08:40

Tā vietā, lai kritizētu kādu firmu, ka tā ar Putina attēliem uz T-krekliem izplata kremļa propagandu, ir pēdējais laiks aicināt arī Latvijas firmas ņemt aktīvu dalību propagandas karā un sākt drukāt mūsu "izcilāko" valstsvīru attēlus, piemēram, uz tualetes papīra. Domāju, ka pieprasījums pēc šādas preces būs diezgan liels.

Atbildēt

nezinu

10.09.2019. 08:18

viena lieta ir tirgot, pavisam cita, savukārt, to pirkt....un vēl valkāt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: