Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manas domas

15.11.2021. 22:37

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās


ka lauķis ir vakcīnas grafēna oksīda sadirstām smadzenēm - atkārto savus idiotismus no reizes uz reizi.

Atbildēt

Nodevējs

15.11.2021. 22:17

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


Nemusini, ka rietumi grib karot. Par tādu sludinājumu tevi jaīesā - kut tu redzēji ASV agrsiju? Kapitālisms - tā ir cita lieta, cita politika, bet tu, tāpat kā raksta autors, jauc kopā sāli ar cuku, melus ar patiesībām, ka pārvērsts par medus mucu ar darvas garšu un smaku.

Aizriejies un nemuldim ja tu no trakomajas.

Atbildēt

Kas ir autors

15.11.2021. 22:10

»

autoram

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā...


Autors smird pēc okupanta, okupācijas "atraugas", kuram smadzenes izkriyišas klozetes podā, stipri spaidoties.

Te arī rakstā smadzenes nav manāmas, tikai smirdīga riešana par Nato, par ASV un tml.

Bet tas ir labi, ka arī tadiem Pietiek. com ir dota vieta, var uzzināt, kas ir kas, kam tas kalpo ...

Atbildēt

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

15.11.2021. 21:26

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt


Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:25

»

Njā

Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā...


Tev Dombravas pimpis mutē iesprūdis. Labu apetīti!

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:22

»

nelej udeni

asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse


Ukrainā bija nedaudz savādāk. Daudziem ietekmīgiem cilvēkiem Ukrainā, tostarp ģenerāļiem, vienmēr nepatika krievi un nepatika Janukovičs. Viņiem jau kopš padomju laikiem bija naids pret krieviem. Tāpēc viņus par nodevējiem droši vien nosaukt nevar, tikai tāpēc ka viņi 2014. gadā gāja pret Krieviju. Drīzāk, gluži pretēji - viņus var saukt par patritiem.

Tiesa, viņus noteikti var saukt par skaudīgam, alkatīgām padauzēm, par to ka ​​no 1992. līdz 2014. gadam viņi zaguši krievu naudu un teikuši krieviem, ka ir viņu brāļi.

Atbildēt

Njā

15.11.2021. 21:14

»

Ivars

"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta


Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā?

Kremlis neanektēja Krimu, nepalīdz Asadam slepkavot bērnus un mierīgos iedzīvotājus?

Kremlis slepus neuztur Z-Korejas režīmu, kas katru dienu spīdzina un slepkavo savu tautu?

Putins nebija tas, kurš spridzināja dzīvojamās mājas Maskavā, pilnas ar cilvēkiem nakts vidū? Kremļa hunta nav iejaukta reisa MH17 nolidināšanā?

Kremļa hunta nav tā, kas neuzskata par vajadzīgu atvainoties Baltijai par PSRS okupāciju?

Kremļa hunta nebija tā, kas savā stulbumā pat nespēj nosplepkavot politiskos ienaidniekus, bet dara to vispārbīstamā un neadekvāta veidā (Navaļnijs pasažieru lidmašīnā no apakšbiksēm, Skripaļiem inde uz durvju roktura no smaržu pudeles, kas pēc tam izmesta parka zālē, kad aiziet bojā tie, kas to paceļ)?

Par savu jidritvaikociņ debiliķi putleru uzraksti labāk!

Atbildēt

nelej udeni

15.11.2021. 21:05

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse.

Atbildēt

donats

15.11.2021. 21:03

30 gadus valdība nav ierīkojusi robežu. Tagad redzam, ka taisa lauksaimniecības žogu, kur stiepļu biezums 4mm.To pat puika ar knaiblītēm pārgriež.
Absurds.Cik tad reižu- pārtaisīs žogu un cik milljonus savā kontā nozags.Bet pārējā robeža-plika, tikai krūmi. Iedomājos:no krūmiem izlien cilvēks- brīnās,kur atrodas-ne uzraksti, ne stabs.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 20:36

»

Ivaram no Njā

Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija


"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta.

Atbildēt

motorhead 1916

15.11.2021. 20:35

Liidz galam, dabiski, neizlasiiju, stulbums. Bet viena laba doma tur ir gan. Dereetu Rinkeevichu uz turieni aizsuutiit! Tur tak taadus MIIL, vai ne?

Atbildēt

Ivaram no Njā

15.11.2021. 20:04

»

Ivars

"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta


Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija.

Jūs esiet demagogs!

Atbildēt

15.11.2021. 20:02

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī izcili izmanto. Eiropa nelido uz Baltkrieviju. Tas draud ar lidostas krahu, 1000+ darbinieki.
Liela daļa krievu ģenerāļu ir nodevēji, tapat kā lielākā daļa ministru, kuriem lielākā laime ir laizīt amerikāņu dibenu. Amerikāņi pārliecināti, ka ģenerāļi nodos Krieviju. Tāpat kā viņi nodeva karā pret teroristiem Čečenijā

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 19:33

»

Njā....

Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts


"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta.

Atbildēt

Njā....

15.11.2021. 19:22

»

Njā...

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē


Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts.

PIETIEK, viss ok ar klaju propagandu?

Atbildēt

Njā...

15.11.2021. 19:16

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē.

Atbildēt

bla bla bla

15.11.2021. 18:56

»

Kremļa udmurta propaganda

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme...


Kolhozniekiem, rasistiem un partizāniem vienmēr būs ļoti savdabīgs pasaules redzējums. Bet visiem trim vienmēr, visur un visā būs vainīgi tikai un vienīgi žīdi.

Atbildēt

Kremļa udmurta propaganda

15.11.2021. 18:48

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme..

Par kādu demokrātiju var būt runa, ja tādas nav LV un netiek plānota Baltkrievijā vispār?

Baltkrievija, Polija, Baltijas valstis ir cionistu radītas 1918. gada Brestas cietoksnī ar ASV cionistu atbalstu - tiem panākot, ka saskaņā ar Neatkarības deklarāciju ASV prezidents Vudvords Vilsons parakstīja ģeopolitisko karti ar minēto valstu robežām... Kauņa tai laikā bija ebreju Eiropas kultūras centrs... Ko brīnieties, ka cionisti turpina savu politiku, kas sasaucas ar Brestas līgumu?

Par demokrātiju varētu spriest reāli, nevis teorētiski, ja 1918. gada Satversmē būtu vārdi - “tautai ir tiesības pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem sacelties ar ieročiem rokās.” Tādu vārdu nav. Esam slepenu cionistu spēļu un manipulāciju izpildītāji. Jo visi un valsts esam novērtēti žīdu naudā - usd.

Tā ka raksts ir “cionistu izpiests sūds”.

Atbildēt

pašpuika

15.11.2021. 18:10

Autors dakopējies un datulkojies

Atbildēt

kaķa smiekli

15.11.2021. 17:58

»

Dings

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums


Bet protams. To noslēpt vairs nevar.

Atbildēt

martin

15.11.2021. 17:33

Rakstā minēts, ka ES ir uzticējusi Baltkrievijas demokrātijas problēmas risināt - Latvijai.
Tas prātam nav saprotams !!!
---Atrodiet internetā vai tāds milzīgs kantoris-
reāli darbojas, cik strādā, pelna, kāds darba apjoms??? ES jau trekni baro tādus. ---Būtu intresanti uzzināt vairāk visiem.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:32

Dzīvot pie Ļevika režīma Latvijā vai pie Baķkas. Es izvēlos Baķku par LV prezidentu.

Atbildēt

lauķis

15.11.2021. 17:19

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:17

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums?

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:11

Būsim reāli, Latviju sen vajadzētu izmest no NATO un ES. Tādi cilvēktiesību, demokrātijas un pat elementāru brīvību pārkāpumi kā Latvijā nav pat Kubā, Ķīmā un Z-Kotejā.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:08

Vai Latvija ir izdevusies valsts?

Atbildēt

gudrītim

15.11.2021. 17:01

»

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA


Pat ja ūsainā krievu tarakāna intelekts būtu atbilstošs vismaz pigmeja līmenim, kas izsauc lielas šaubas, tad pigmejs vienalga nebučotos uz lūpām ar krievu pederastu barvedi, Putinu.

Atbildēt

A.B.

15.11.2021. 16:56

Pēdējais laiks sākt sodīt par terorisma propagandu un teroristu atbalstīšanu – vislabāk šādu rakstu autorus nosūtot uz viņu kvēli "mīlēto" Baltkrieviju vai Krieviju un liedzot vismaz 10 gadus iebraukt un dzīvot civilizētās un demokrātiskās valstīs

Atbildēt

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

15.11.2021. 16:54

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA

Atbildēt

mūsu čangalīšu halucinācijas

15.11.2021. 16:51

zīda ceļi, izrakta DAUGAVA, otra šveice, krievijā zagtas naudas ofšors,,,,,,,,un kas vēl ne....
SANĀK KĀ VIENMĒR, MĒSLU KAUDZE Daugavā un glūnēšana caur žogu, kas ir otram. KAMĒR SARKANAJIEM LOPIEM NELIKS MAKSĀT NODOKĻUS....

Atbildēt

Elgars

15.11.2021. 16:48

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu.

Atbildēt

autoram

15.11.2021. 16:43

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā"
--------------
Ko kādam varētu vajadzēt no Baltkrievijas, ja pat tāds smirdīgs, netīrā krievu kazarmā taisīts civilizācijas akritums, kā tu, labāk no rokas šķirtos, nekā pārceltos uz turieni. Interesanti, kāpēc krievu pederastu virsaitis, Putins, grūž Lukašesku miljardus, ja Baltkrievijā normāli pelna 1000$, bet krievijā daudziem jāiztiek ar 100$ mēnesī?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: