Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joker bra

31.07.2021. 08:22

»

Dagdietis

Tas Zdanovskis tak ir tas pats, kurš, esot šmigā, Dagdā centās nozagt automašīnu no Daņika pagalma, par ko bija arī krimināllieta, ko dīvainā kārtā Krāslavas prokurore izbeidza? Tas Zdanovskis ir tas pats, kuru aizturēja, saistībā ar kukuli? Un joprojām šis vēl strādā


Tu nezini to Dańiku narkomānu! Kuru Valdis izručīja Ar to auto! Bet Dańiks Kā žurka neatdeva naudu un slēpās aiz mātes kleitas! Un Zdanovskis ,Kā cilvēks ir loti labs,kurš vienmēr izpalīdzēs ,vienkārši Jums skauž visiem Kā puika aizbrauce uz dibināja sevi!

Atbildēt

Mērs

29.03.2021. 21:38

Jelgava bīja zaļš bet nu zils.

Atbildēt

Ja

29.03.2021. 21:35

Cik par to zilīti?

Atbildēt

Viss

29.03.2021. 21:28

Kad beidzit to sizinovi zilīti iebāzīs krāniņu krātiņš?

Atbildēt

Māris Bērziņš

29.03.2021. 08:58

»

Jaunais

Es domāju, ka ar Ruku ir viss kārtībā, bet traucē jau tā nozied mafio Sozi šulci ķuži moķtiki brieži centrāltirgi kontrobanda barošanās vitas un tā tālāk līdz reālajam drbam nav ne nojausmas toem kunģiem


Ar Ruku (Mazo Ruksīti) nu galīgi un nekas nav kārtībā, ir tikai jāgaida, kad to sapratīs lielāka daļa sabiedrības un žurnālisti.

Atbildēt

Igors

25.03.2021. 21:39

Izskatās, ka laimīgākie cilvēki savā profesijā, kuri nav saskārušies ar šiem pieminētajiem alkatīgajiem alkāniem Rīgas reģiona policojā kur toč vis ir sapuvis morāli. Tur laikam atpakaļ ceļa nav. Tas ka vienu stulbeni uz jelgavu aizrotēja nenozīmē ka korupcijas shēmas būs apturētas rīgā. Jāiet pie rīgas domes varbūt arī ķuzi kaut ko ne iedzīvotāju labā dara kā jau ne pirmo reizi kopā ar sozo piečarts.

Atbildēt

Ministr

25.03.2021. 21:25

Kur tu skaties cik tu tos sozo korumpantus atbalstīsi. Laikam esi uz vienu roku. Vienīgais kas atbild pat saviem vārdiem šajā valdībā ir bordāns.

Atbildēt

Jaunais

25.03.2021. 21:22

Es domāju, ka ar Ruku ir viss kārtībā, bet traucē jau tā nozied mafio Sozi šulci ķuži moķtiki brieži centrāltirgi kontrobanda barošanās vitas un tā tālāk līdz reālajam drbam nav ne nojausmas toem kunģiem.

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

25.03.2021. 15:07

»

???

Kur var iepazīties ar rakstīto vēstuli par "VP debīlu psiholoģiskās novērtēšanas sistēmu darbiniekiem...


Beidz vienkārši dzīt tuftu. Tā pat nav demagoģija. Norādi savu e-pastu un mēs pārsūtīsim Tev saraksti ar VP. MK noteikumi nosaka, ka ir tāda Iekšlietu ministrijas CMEK komisija, kura vērtē kandidāta psiholoģisko stāvokli uz konkrēto amatu un VP nav šis darbs jādublē. VP psiholoģiskās vērtēšanas pamatbūtība ir tāda, lai savējie tiktu iebīdīti amatos un visi naivie duraciņi tiktu smuki "atšūti". Visās lietās ir pamatbūtība un VP prettiesiskie vērtējumi ir viņu darba instruments prettiesiskām štellēm, kā rezultātā VP pārvēršas par privātu ģimenes bordeli.

Atbildēt

???

24.03.2021. 12:23

»

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

Kas ir demokrātija? Arodbiedrībām nav visām jābūt vienādām. Mēs neskrienam virzienā par jebkuru cenu dabūt sev biedru, lai tikai vairāk būtu mums biedru nauda. Mēs nelišķojamies pie VP vadības, lai tikai mums būtu labas attiecības ar viņiem. Mēs cīnāmies par tiesiskumu, kas nav vieglākais ceļš. Piemēram...


Kur var iepazīties ar rakstīto vēstuli par "VP debīlu psiholoģiskās novērtēšanas sistēmu darbiniekiem"?
Iespējams, ka tajā vēstulē ir kaut cik loģiski un pamatoti iebildumi un ieteikum. Tomēr nevar piekrist, ka psiholoģiskās novērtēšanas sistēma policijas darbiniekiem nebūtu piemērojama. Ne katrs indivīds var kļūt par policistu un pildīt amata pienākumus. To pierāda nespēja izmeklēt kvalitatīvi kriminālprocesus, kā arī daudzos citos gadījumos. Vismaz to zina un saprot Valsts policijas vadība, ko nesaprot Neatkarīgā policistu arodbiedrība, jo nav vērsusies pie psiholoģiskā dienesta. Ja kādam tas nepatīk, ka notiek policijas darbinieka psiholoģiskā novērtēšana, tas nenozīmē, ka tas ir slikti un nav vajadzīgs.
Izskatās, ka Neatkarīgā policistu arodbiedrība strādā pēc principa: viena tante teica.

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

22.03.2021. 09:33

Kas ir demokrātija? Arodbiedrībām nav visām jābūt vienādām. Mēs neskrienam virzienā par jebkuru cenu dabūt sev biedru, lai tikai vairāk būtu mums biedru nauda. Mēs nelišķojamies pie VP vadības, lai tikai mums būtu labas attiecības ar viņiem. Mēs cīnāmies par tiesiskumu, kas nav vieglākais ceļš. Piemēram, I.Ķuzis ieviesa VP debīlu psiholoģiskās novērtēšanas sistēmu darbiniekiem, kura ir prettiesiska un dublē CMEK komisijas darbu. Mēs esam par šo uzrakstījuši vēstuli jaunajam VP vadītājam A.Rukam. Ja A.Ruks šo sistēmu neatcels, tad rakstīsim ministram, kamēr tas murgs beigsies. Tad kad tas murgs tiks izbeigts, tad labums būs visiem policistiem, ne tikvien mūsu biedriem.

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

22.03.2021. 09:09

»

Jautājums

Kas ir Neatkarīgā policistu arodbiedrība...


Strādājošie policisti mums ir 20 biedri. Mūsu statūti pieļauj, ka var stāties citu profesiju pārstāvji un tendence ir, ka pie mums vairāk stājas biedri no citām nozarēm. Mums prakses ir tāda, ka no LIDA un LAPA ir vīlušies un nāk pie mums. Tā, piemēram, ir tāds klejotājs Aleksandrs Gulbis, kurš atnāca pie mums, kad Augustāns viņu izmeta ārā. A.Gulbis uzreiz mums izvirzīja prasību, ka pie mums viņš ir gatavs nākt, ja nav kā minimums NPA pr-tāja vietnieks, kaut gan tagad viņš saka, ka NPA darīšot kaut ko tikai tad, kad būs tās vadītājs. Praktiski visas Latvijas arodbiedrības ir tukšas čaulas, tā pat kā šī neizdevusies banānu republika. Arī Valsts policija ir tukšā čaula, kura ir aizpildīta ar kaut kādu kontingentu. Mūsu arodbiedrība darbosies pat ja tajā paliks viens biedrs. NPA nekad nav izvirzījusi mērķi palielināt biedru skaitu. Mūs interesē taisnība un tiesiskums, tāpēc pie mums bieži vien vēršas jau ar sasāpējušām problēmām, kad Agris Sūna ir jau piesmējis un cilvēks ir atlaists no darba. Pie tā mēs esam jau pieraduši.

Atbildēt

Jautājums

22.03.2021. 00:17

»

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

Armandam Rukam tūlīt būs policistu vietā universālie zaldāti kā Van Damme un Terminators, līdz ar to valstī ar drošību būss viss kārtībā, gaidiet, tikai tam vajag vēl kādus 130 miljonus eiro


Kas ir Neatkarīgā policistu arodbiedrība?
No kā tā ir neatkarīga?
Ja tomēr tā ir arodbiedrība, kā, būdama neatkarīga, var pārstāvēt tās biedru intereses?
Zinoši cilvēki stāsta, ka Neatkarīgā policistu arodbiedrība ir vien nosaukums, tukša čaula, kurā nav biedru. Vismaz nav ne viena policista, kaut gan saucās par policistu arodbiedrību. Kā var darboties policistu arodbiedrība, kurā nav ne viena policista?
Cita runa par Latvijas apvienoto policistu arodbiedrību vai LAPA, kuras vadībā ir Agris Sūna, Aleksejs Rosļikovs un kurā ir policisti. Nedaudz, bet ir, ko nevar pierādīt Bērziņš par tā saucamo Neatkarīgo policistu arodbiedrību. Bērziņš baidās parādīt savus biedrus-policistus, kuru Neatkarīgā policistu arodbiedrībā nemaz nav. Cik ilgi?

Atbildēt

Māris Bērziņš

21.03.2021. 11:17

»

Garāmgājējs

Mārim Bērziņam ir bailes no patiesības, it sevišķi, kad to raksta zinoši cilvēki...


Kaķim kad nav ko darīt, tad laiza savas olas.

Atbildēt

Garāmgājējs

19.03.2021. 23:52

»

Māris Bērziņš

Klau, ar Ruksi es tiktiešām mācījos 2,5 gadus LPA vienā grupā un viņš tur laida luni, dzēra aliņus un skaudīgi skatījās uz manu cīņu ar akadēmijas vadītāju īdiotiskām darbībām. Kakas ar veselu ābolu nebāž vienā maisā. Par dienesta pakāpēm es nekad neesmu sūdzējies, bet ir bijis tieši otrādāk, ka man...


Mārim Bērziņam ir bailes no patiesības, it sevišķi, kad to raksta zinoši cilvēki.
Bērziņam vajadzētu apmeklēt speciālistus, lai saprastu, kāpēc viņa dzīvē tik daudz problēmas ar cilvēkiem, kuri pat par draugiem nekļuva. Visi draugi ir novērsušies no Bērziņa. Par to vajadzētu Bērziņam padomāt, jo vecums tuvojas un kļūs arvien grūtāk dzīvot.

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

19.03.2021. 15:52

Armandam Rukam tūlīt būs policistu vietā universālie zaldāti kā Van Damme un Terminators, līdz ar to valstī ar drošību būss viss kārtībā, gaidiet, tikai tam vajag vēl kādus 130 miljonus eiro.

Atbildēt

Māris Bērziņš

18.03.2021. 13:32

»

Giča Markus

Ko tur ko atšifrēt- ja nemaldos,tad NPA vadītājs un raksta autors M.Bērziņš 2000.gada sākumā kopā ar A.Ruku kopā mācījās vienā grupā Latvijas policijas akadēmijā? Tad jau 1 maisā bāžami!? Diemžēl tieši pēc studentu domes priekšsēdētāja M.Bērziņa iniciatīvas, kad viņš saņēma speciālo dienesta pakāpi, ...


Klau, ar Ruksi es tiktiešām mācījos 2,5 gadus LPA vienā grupā un viņš tur laida luni, dzēra aliņus un skaudīgi skatījās uz manu cīņu ar akadēmijas vadītāju īdiotiskām darbībām. Kakas ar veselu ābolu nebāž vienā maisā. Par dienesta pakāpēm es nekad neesmu sūdzējies, bet ir bijis tieši otrādāk, ka man neiedeva majoru, kaut gan tas pienācās pēc izdienas. Es vienmēr rīkojos godīgi un nekad nemeloju. Man nav par ko kaunēties. Melojo es tikai vienā gadījumā, ka kāds ruksītis, melītis, kretīns ir jāpārmāca, ko vecāki viņam nebija iemācījuši. Takā Markus savu žulti vari iebāst sev vienā vietā.

Atbildēt

Giča Markus

17.03.2021. 23:52

»

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

Praktiski jau ar pirmajiem mēnešiem mēs atšifrējām A.Ruka patieso seju, ka viņš ir I.Ķuzins Nr.2 un lai viņu netraucējot, ka viņš "strādājot" ir tikai acu aizmālēšana. Ir jāpagaida, kad sabiedrības lielākā daļa un žurnālisti sapratīs, ka A.Ruks ir "viltotais zaķis" un nekādas izmaiņas VP nenotiks, tad...


Ko tur ko atšifrēt- ja nemaldos,tad NPA vadītājs un raksta autors M.Bērziņš 2000.gada sākumā kopā ar A.Ruku kopā mācījās vienā grupā Latvijas policijas akadēmijā? Tad jau 1 maisā bāžami!? Diemžēl tieši pēc studentu domes priekšsēdētāja M.Bērziņa iniciatīvas, kad viņš saņēma speciālo dienesta pakāpi, viņš par to pasūdzējās, jo redzieties, augstskolas rektors nav tiesīgs piešķirt spec. dienesta pakāpes un, protams ka pēc tam, neskatoties uz to, ka visi termiņi starp dienesta pakāpēm bija pagājuši tās netika piešķirtas! Un tāds vada NPA? Kauns!!!

Atbildēt

Dagdietis

17.03.2021. 23:37

»

Kāds budžets

Kamēr uzņēmēji nevar saprast izdzīvos, vai nē, vp rrp Rīgas Zemgales iecirknī strādājošais kārtības policijas nodaļas inspektors Valdis Zdanovskis 2020.gada deklarācijā uzrādījis 2020.gadā iegādāto, 2010.gadā ražotu PORSCHE CAYENNE DIESEL...


Tas Zdanovskis tak ir tas pats, kurš, esot šmigā, Dagdā centās nozagt automašīnu no Daņika pagalma, par ko bija arī krimināllieta, ko dīvainā kārtā Krāslavas prokurore izbeidza? Tas Zdanovskis ir tas pats, kuru aizturēja, saistībā ar kukuli? Un joprojām šis vēl strādā?

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

17.03.2021. 09:01

Vakar Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā piedalijās A.Ruks un viņš tik tiešām uzvedās kā tāds rozā siventiņš. Melo, liekuļo un kaut ko murgo par universālo palicistu. Jau tagad ar to policijas darbinieku kontingentu ir ārkārtīgi bēdīgi, bet šamējais vēljoprojām turpina sabiedrībai mālēt acis ciet, kas viss ir kārtībai, tikai vairāk dodiet viņam naudu. Cinisma un nekaunības kalngals. Policija ir nolaidusi lažu par tantuka kaņepēm, bet Ruksis tik murgo un dzejo basņas. Drausmas. Cik ilgi tādi bezģeļņiki vadīs iestādi.

Atbildēt

es

16.03.2021. 19:57

»

Sandra

Viens ir skaidrs, kamēr montiku, ķuze, tomaševu, sozinovu un viņu ielikteņus neizmetīs vai vismaz neiesēd nekas nemainīsies


Realislima??? Tas ruksis ar aaviem mesliem 100x pārspej visus iepriekšējos! Tagad vispār ko nozīme Likums var aizmirst,īpaši nodaļās,kur par priekšniekiem gāzinieku radi...

Atbildēt

Kāds budžets

16.03.2021. 18:33

Kamēr uzņēmēji nevar saprast izdzīvos, vai nē, vp rrp Rīgas Zemgales iecirknī strādājošais kārtības policijas nodaļas inspektors Valdis Zdanovskis 2020.gada deklarācijā uzrādījis 2020.gadā iegādāto, 2010.gadā ražotu PORSCHE CAYENNE DIESEL.
Tajā pašā 2030.gadā amatpersona pārdeva savā īpašumā esošu bmw x5, 2008.gada.

Tā kā ar budžetu viss ir kārtībà, ja dežūrdaļas mentiņš vizina savu pakaļu pa Rīgas ielām ar PORSCHE CAYENNE DIESEL. Ar darba algas "B" daļu viss ir vislabākajā kārtībā, par ko ir prieks. Un nekādas skaudības.

Atbildēt

Māris Bērziņš

16.03.2021. 12:46

»

ReTV

Nav aizmirstams, kā šis RuksIS pirmajā komandantstundas vakarā LTV1 ēterā vāvuļoja, ka cilvēkiem tiks atļauts pēc 22.00 izvest pastaigā suņus, un viņa prokrieviskie menti katru gadījumu izvērtēšot individuāli, bet jau nākamajās dienās sekoja totalitārs paziņojums, ka suņus izvest pastaigā pēc 22.00 ...


Jūs A.Ruku nosaucāt pareizā dzīvnieka totēma zīmē, jo viņš precīzi uzvedas šim totēmam. Es vēl šaubījos par pingvīnu vai kāmīti, bet Jūsu apzīmējums ir visatbilstošākais. Tautā jau šis totēms ir iesakņojies.

Atbildēt

ReTV

15.03.2021. 22:47

Nav aizmirstams, kā šis RuksIS pirmajā komandantstundas vakarā LTV1 ēterā vāvuļoja, ka cilvēkiem tiks atļauts pēc 22.00 izvest pastaigā suņus, un viņa prokrieviskie menti katru gadījumu izvērtēšot individuāli, bet jau nākamajās dienās sekoja totalitārs paziņojums, ka suņus izvest pastaigā pēc 22.00 nedrīkst, un suņu saimniekiem sāka piespriest naudas sodus.
P.S., ja kas, kaut kad gadījās Googlē izrakt, ka šitais pasniedzot lekcijas Policijas koledžā, un viņa lekciju literatūrā bija norādīti Krievijas FDD mācību materiāli!

Atbildēt

Protobalts

15.03.2021. 21:50

Latvija kartības nebūs ,kamēr visi zīdi netiks repatriēti uz Izraēlu .
Kops 12 gs ,ar viņu bībeles murgiem ,te tiek jaukts gaiss ,tā lai neviens neko nesaprastu,neorientetos ,kurš par ko atbildīgs,vai gluži otrādi ,kā Pavļuta variantā ,kad bez medicīniskas izglīības subjekts ,atbildīgs par medicīnas nozari ,totala prāta jauksāna sabiedrībai un rīdīšana pret slaviem ,kaut gan mēs esam paši baltslāvi.
Un tāda nesaprašana ir visās ES valstīs ,jo tur nav saimnieki etniskie indivīdi ,bet žīdu infiltrāti .
Tāpēc Lielbritanija pameta šo žīdu veidoto midzeni .

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

15.03.2021. 20:49

»

es

Nubet tas tak sen skaidrs! Ruks ka bija 'flotes"priekšnieks ar visiem pasūtījumiem, ta i palicis. Tikai laikam labi saprot sistemu un pareiza laika pareizam ķeizaram cigaru pasniedza. Un nu i priekšnieks. Te varbūt der atcereties, cik maksaja viens pasūtījums ruka kantorī? .....tas iesākumam, a gadījumu...


Piekrītu. A.Ruks ir kartona izkārtne VP. Tur toni nosaka pavisam citi figuranti. Reāli A.Ruks neko nelemj, tāpēc arī viņš nekādas reformas neveic un laiž muļķi par kadru iztrūkumu un mazo budžetu. Sabiedrība nekad neatbalstīs korumpantu budžeta palielināšanu.

Atbildēt

es

15.03.2021. 20:46

Nubet tas tak sen skaidrs! Ruks ka bija 'flotes"priekšnieks ar visiem pasūtījumiem, ta i palicis. Tikai laikam labi saprot sistemu un pareiza laika pareizam ķeizaram cigaru pasniedza. Un nu i priekšnieks. Te varbūt der atcereties, cik maksaja viens pasūtījums ruka kantorī? .....tas iesākumam, a gadījumu ta pietiek....

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

15.03.2021. 20:31

»

ups

Neatkarīgā policistu arodniedrība. Nevienas iniciatīvas. Mājas lapā, divas sejas un lozungs aiztāvi savas tiesības, kļūsti par biedru. Kaut kāds kolhozs nevis arodbiedrība. Gudri runāt ... nam malku cirst... Pilna Latvija ar šādiem tukšiem ņaudētājiem. Jābūt muļķim, lai iestātos šādā organizācijā un...


Arodbiedrība ir nosūtījusi entās vēstules, e-pastus un Wats app ziņas A.Rukam un S.Ģirģenam, bet reakcija ir 0,001%. Viņiem labāk patīk pasniegt puspatiesības par kadru iztrūkumu, kaut gan VP vadība ir mērķtiecīgi iztīrījusi no VP jebkuru saprātīgu būtni. Mēs aiz segvārdiem ups neslēpjamies.

Atbildēt

ups

15.03.2021. 12:49

»

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

Praktiski jau ar pirmajiem mēnešiem mēs atšifrējām A.Ruka patieso seju, ka viņš ir I.Ķuzins Nr.2 un lai viņu netraucējot, ka viņš "strādājot" ir tikai acu aizmālēšana. Ir jāpagaida, kad sabiedrības lielākā daļa un žurnālisti sapratīs, ka A.Ruks ir "viltotais zaķis" un nekādas izmaiņas VP nenotiks, tad...


Neatkarīgā policistu arodniedrība. Nevienas iniciatīvas. Mājas lapā, divas sejas un lozungs aiztāvi savas tiesības, kļūsti par biedru. Kaut kāds kolhozs nevis arodbiedrība. Gudri runāt ... nam malku cirst... Pilna Latvija ar šādiem tukšiem ņaudētājiem. Jābūt muļķim, lai iestātos šādā organizācijā un maksātu biedra naudu

Atbildēt

Neatkarīgā policistu arodbiedrība

15.03.2021. 09:22

Praktiski jau ar pirmajiem mēnešiem mēs atšifrējām A.Ruka patieso seju, ka viņš ir I.Ķuzins Nr.2 un lai viņu netraucējot, ka viņš "strādājot" ir tikai acu aizmālēšana. Ir jāpagaida, kad sabiedrības lielākā daļa un žurnālisti sapratīs, ka A.Ruks ir "viltotais zaķis" un nekādas izmaiņas VP nenotiks, tad arī varēsim domāt par viņa atbilstību (neatbilstību) amatam. Bēdīgi ir tas, ka patreizējam ministram S.Ģirģenam neinteresē reformas VP. Varbūt ir jārunā ar nākamo premjera kandidātu?

Atbildēt

14.03.2021. 23:36

Jūs gribat teikt, ka tomaševskis ar savu partnri sozo kundzi vēl nesēdinās, nu tas jau ir ne tikai pret krimināl likumu, bet arī pret satversmi.

Atbildēt

Par to šie mēsli saņem algu!

14.03.2021. 17:57

Šodienas Kasjauns ziņās ir kārtējā prieka vēsts par šīs prokrieviskās mēsl-iestādes "darbu" - ments pratinājis ķenguru kopēju 2 srundas par to, ka dzīvnieks krātiņā atļāvies atvēsināt savus dzimumorgānus. Te spilgti redzam, ka šīs mēsl-iestādes darbībai un atalgojuma saņemšanai par to nav nekāda pamatojuma.

Atbildēt

Es

14.03.2021. 13:46

»

Sandra

Viens ir skaidrs, kamēr montiku, ķuze, tomaševu, sozinovu un viņu ielikteņus neizmetīs vai vismaz neiesēd nekas nemainīsies


Piekrītu, uztaisīja formālu rotāciju, tomaševu tik un tā atstāja vadošā amatā, kur varēs turpināt savas štelles un graut policiju.

Atbildēt

Tiesiskums

14.03.2021. 13:27

ruks jau nevar RUKĀT,jo policiju sāka graut ar "reorganizācijām"spečuki ceļu policists grigulis un "reformators" mazjuksis un punktu lika "ķieģeļu" licēja.Bija aktīvi "reformisti" atbalstītāji arī uz zemes!

Atbildēt

Esmu cietušais kriminālprocesā

14.03.2021. 05:53

»

Bet

Priekšpilsētu prokuroriņi darbojas pieminēto personāžu pusē. Valdības esošs kurss neliecina par interesi iedziļināties šajā jautājumā


piedāvāju policijas izmeklētājai, inspektorei, majorei pēc pakāpes un prokurorei palīdzēt atklāt noziegumu. Man laipni atteica. Tad prokuratūrā pasūdzējos, inspektorei bija jāraksta paskaidrojums, pēc tam man par to ziņoja, bet lieta nekustas, jo tā viņus neinteresē. Zinu par vainīgā draugu sakariem policijā. Konkrēti.

Atbildēt

Bet

13.03.2021. 19:39

»

Sandra

Viens ir skaidrs, kamēr montiku, ķuze, tomaševu, sozinovu un viņu ielikteņus neizmetīs vai vismaz neiesēd nekas nemainīsies


Priekšpilsētu prokuroriņi darbojas pieminēto personāžu pusē. Valdības esošs kurss neliecina par interesi iedziļināties šajā jautājumā.
Esošajā shēmā visiem ir komfortabli, izņemot cietušos. Bet cietušo viedoklis nevienu neinteresē.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 18:16

Reāli Ruks publiski tēlo, ka ķipa mega rukā un viņš ļečī, lai viņu netraucējot, bet, ja tā netiek vaļā, nu tad Tu esi garīgi slims un Ruks sūta ārstēties. Ruks ir reāls pierādījums tam, ka paaudžu maiņa neko nedos. Katra nākamā ir vēl glupāka. Man ir kauns, ka Ruks pabeidz Latvijas policijas akadēmiju.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 18:11

»

Jautājums LBAS, Valdībai un Saeimai

Bērziņš: "Arodbiedrība par to rakstīja Rukam...


Likvidēt arodbiedrības grib Ruks un viņam līdzīgie.

Atbildēt

Sandra

13.03.2021. 17:40

Viens ir skaidrs, kamēr montiku, ķuze, tomaševu, sozinovu un viņu ielikteņus neizmetīs vai vismaz neiesēd nekas nemainīsies.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.03.2021. 16:57

»

Rx

Atšķirībā no kompartijas un čekas Soross ir reāls personāžs...


Tieši civilokupanti un kolaboranti, kopīgi izveidoja sev labvēlīgu likumisko (MK noteikumu) vidi lai varētu "likumīgi" izzagt Latviju un valdīt pār pamatiedzīvotājiem. Soross jau ir cits stāsts, un par to spriedīsim pēc dekolonizācijas un kolaborantu arestēšanas, kad komunistu saduļķotā vide būs noskaidrojusies.

Atbildēt

Jautājums LBAS, Valdībai un Saeimai

13.03.2021. 16:17

»

Māris Bērziņš

Šie trīs komenti ir 100% Ruka. Manis pēc Ruks var necepties par mani, jo šajā bandītu republikā es pat par sētnieku nederu, kur nu vēl vadošā amatā VP. Policijas problēmas no šiem komentāriem nemainīsies. VP psiholoģiskie testi ir prettiesiski. Tos VP izmanto savējo likšanai amatos. Arodbiedrība par...


Bērziņš: "Arodbiedrība par to rakstīja Rukam...".
Lai arodbiedrība kaut ko rakstītu, nepieciešams, lai tajā ir biedri, kuri maksā biedru naudu. Bet ja arodbiedrībā nav biedru, tad nav arī arodbiedrības.
Jautājums Ministru kabinetam un Saeima: Kā var pastāvēt arodbiedrība, kurā nav biedru un netiek maksāta biedru nauda? Vai šāda arodbiedrība bez biedriem var doties pie darba devēja ar kaut kādiem jautājumiem?
Vai nav pienācis laiks šo jautājumu sakārtot? Ko par to domā LBAS?

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 16:08

»

M. Bērziņa darba gaita

Māris Bērziņš strādājis Valsts policijā, Valsts darba inspekcijā, Valsts probācijas dienestā, Nodarbinātības valsts aģentūrā un Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā. Kā izskatās, ne vienā darba vietā persona nespēja pietiekami ilgi strādāt, kas neliecina par darbinieka spējām veiksmīgi, kvalitatīvi...


Valsts tehniskās uzraudzības aģenfūrā strādāju uz noteiktu laiku, jo juriste bija dekrēta atvaļinājumā. Ja jaus es tur slikti strādāju, tad kāpēc direktors uzrakstīja pozitīvu atsauksmi? No NVA un VDI aizgāju prom pats, savukārt, ad VPD tiesājos. Šī ir tikai maza daļa par manām darba vietam. Rukam patiktu darbinieces, kuras visu mūžu sēž vienā amatā, neko nedomā un nerunā preti. Tam ir domāti roboti.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 15:48

»

Bezcers!

Bērziņa psiholoģisko kompetenču novērtējumu, kurā secināts, ka viņam ir ieteicams pilnveidot komunikācijas un sadarbības kompetences, kā arī spēja pārvarēt neveiksmes un uzklausīt kritiku; Bērziņa iepriekšējo dienesta gaitu un tajā pieļautajiem disciplinārpārkāpumiem; iepriekš izdarītajiem...


Šie trīs komenti ir 100% Ruka. Manis pēc Ruks var necepties par mani, jo šajā bandītu republikā es pat par sētnieku nederu, kur nu vēl vadošā amatā VP. Policijas problēmas no šiem komentāriem nemainīsies. VP psiholoģiskie testi ir prettiesiski. Tos VP izmanto savējo likšanai amatos. Arodbiedrība par to rakstīja Rukam, bet viņam ir pie kājas.

Atbildēt

Bezcers!

13.03.2021. 15:23

»

Mārim

Māri, ko Jūs pazaudējāt mentenē...


Bērziņa psiholoģisko kompetenču novērtējumu, kurā secināts, ka viņam ir ieteicams pilnveidot komunikācijas un sadarbības kompetences, kā arī spēja pārvarēt neveiksmes un uzklausīt kritiku; Bērziņa iepriekšējo dienesta gaitu un tajā pieļautajiem disciplinārpārkāpumiem; iepriekš izdarītajiem
administratīvajiem pārkāpumiem, kas vērsti pret valstī noteikto pārvaldes kārtību; biežo darba vietu maiņu; Bērziņa nepārliecinošo motivāciju dienestam, nespēs viņu padarīt par cilvēku, kurš var darīt ko labu.

Atbildēt

Mārim

13.03.2021. 15:19

Māri, ko Jūs pazaudējāt mentenē?
Sēdēt Zemgales iecirknī, jumtot izdzimteņus, ņemt aiz vaiga kukuļus, dalīties ar augšu. Domāju tas Jums neder. Bet citu perspektīvu šobrīd mentenē nav.
Verbūt ir vērts mēģināt virzīties tālāk, celt kvalifikāciju kā juristam, sniegt pakalpojumus turīgiem klientiem. Palikt tīram, saglabāt godu un pašcieņu.
Šādā virzienā apmēram.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: