Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

M. Bērziņa darba gaita

13.03.2021. 15:13

Māris Bērziņš strādājis Valsts policijā, Valsts darba inspekcijā, Valsts probācijas dienestā, Nodarbinātības valsts aģentūrā un Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā. Kā izskatās, ne vienā darba vietā persona nespēja pietiekami ilgi strādāt, kas neliecina par darbinieka spējām veiksmīgi, kvalitatīvi, pilnvērtīgi, godprātīgi veikt amata pienākumus. Bērziņam negribas strādāt, gribas valdīt un komandēt, kā PSRS laikos darīja PSKP ielikteņi. Viņš ir īsts ČEKAs un komunistu produkts.

Atbildēt

Indullis Durka

13.03.2021. 15:07

»

Indullis Durka

Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas...


Mana demence.

Cilvēkiem ar demenci mēdz būt grūti atrisināt problēmas un un īpaši apgrūtinoši ir kontrolēt savas emocijas. Iespējamas ir arī personības izmaiņas. Specifiskie demences simptomi ir atkarīgi no demenci izraisošās slimības skartajām smadzeņu daļām.
Daudzās demences formās daļa smadzeņu nervu šūnu beidz funkcionēt, zaudē savienojumus ar citām šūnām un iet bojā. Parasti demence progresē. Tas nozīmē, ka slimība pamazām izplatās cilvēka smadzenēs un ar laiku simptomi pasliktinās.

Ar laiku parādās un nostiprinās personības traucējumi, cilvēks
var sākt vākt nevajadzīgas mantas,
kļūt aizdomīgs un sākt baidīties no apzagšanas. Demences vēlīnā stadijā cilvēks kļūst pilnībā atkarīgs no aprūpētāja, neorientējas ne vietā, ne laikā, neizprot apkārt notiekošo, nespēj veikt līdz tam zināmas darbības, piemēram, ēšanu vai labierīcību izmantošanu, nespēj pilnvērtīgi lietot un saprast valodu, bieži nepazīst tuviniekus, var sākties uzvedības izmaiņas (piemēram, agresivitāte), personības traucējumi un uztveres traucējumi (redzes vai dzirdes halucinācijas).

Atbildēt

Ģirģenu un Ruku - cietumā!

13.03.2021. 15:03

Par sava darba nepildīšnu, bet amata atalgojuma sāne'mšanu krēpnieks Ģirģens un Ruks ir jāliek nekavējoties cietumā! ja nevari pildīt savus dienesta pienākumus vienlaga kāpēs - esi korumpants vai nespējnieks, vai sliņķis vai stulbs- nevajag ieņemt šādus amatus. Citādi kā par krāpšanu bezdarbību nevar nosaukt. Ir pietiekami bijis laiks, lai VP sakārtotu.

Atbildēt

بە زى كۈنل ەردە

13.03.2021. 14:48

»

lauķis

Tādi sorosi,rotšildi,rokfelleri ir tikai sava veida kasieri,man vairāk interesē kas ir piramīdas virsotnē.Ir vēl tādi gotorpas goldšteini romanovi(romanovi,no vārda Roma,Romas imperators),bet nezinu vai tā ir virsotne


virsotne ir kentaura Alfas zinātnieks, kas veicot eksperimentus savā laboratorijā ar tev līdzīgu biomasu, iedarbojoties uz to ar dažādas frekveces elektromagnētisko starojumu, panāca, ka tā uzskata sevi par cilvēku.

Atbildēt

Indullis Durka

13.03.2021. 14:40

»


Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas padara neciešamu ne tikai pašu demences pacientu, bet arī tuvinieku dzīves.

Atbildēt

“Injicēs miljonus”

13.03.2021. 14:23

»

Māris Bērziņš

Manā skatījumā policija tiek mērķtiecīgi demotivēta, grauta un likvidēta, vienkārši šis likvidācijas periods velkas jau 31 gadu un, ja policijā injecēs miljonos bez reālām reformām, tad puveklis savu eksistenci vēl pavilks uz 10 gadiem


vakcinējot policistus brīvprātīgi piespiedu kārtā. Visi valsts parazīti tiks vakcinēti. Tā atbrīvosies no valsts struktūrām - 300 000 liekām mutēm. Viņi vēl dejo, kaut mūzika apklususi.

Atbildēt

lauķis

13.03.2021. 13:56

»

nu gan muld un melo !

Jeremejevu no tautas varas frontes brauc arestet vismaz 10 policijas ekipazas u Jani Sondoru patrenkat ari vajag vismaz 8 mentu masinas


Vajag skatīties uz visu pozitīvi.Pa to laiku īstajiem noziedzniekiem bija brīvākas rokas.Ne jau tās ekipāzas pašas izlēma braukt,bija komanda fas.Par cik visiem gribas ēst,ir bērni,kredīti,komunalie maksājumi,nepildīt noziedzīgu paveli nav nemaz tik viegli.Arī šādā veidā cilvēki tiek padarīti par aitām.

Atbildēt

nu gan muld un melo !

13.03.2021. 13:39

Jeremejevu no tautas varas frontes brauc arestet vismaz 10 policijas ekipazas u Jani Sondoru patrenkat ari vajag vismaz 8 mentu masinas.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 12:58

Manā skatījumā policija tiek mērķtiecīgi demotivēta, grauta un likvidēta, vienkārši šis likvidācijas periods velkas jau 31 gadu un, ja policijā injecēs miljonos bez reālām reformām, tad puveklis savu eksistenci vēl pavilks uz 10 gadiem.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 12:36

Komēdijas TV sižetu par "katastrofālo" policistu iztrūkumu taisīja Re Baltica.

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 12:17

Par manu tiesāšanos ar VP nav nekā slēpjama un varu materiālus publicēt. Es neesmu vienīgais Latvijas policijas akadēmijas absolvens, kuru VP vadībai nevajag. Ar VP tiesājos jau trešo gadu. Admin. apgabaltiesa ir nozīmēta š. g. 7.septembrī, plus vēl būs Augstākā tiesa. Aptuveni tiesvedība ilgs 5 gadus, plus vēl būs ECT, tātad kopā pie 7 gadiem. Vai pēc 7 gadiem kāds vēl Latvijā paliks?

Atbildēt

Māris Bērziņš

13.03.2021. 12:02

Robotu policijai nevajag arodbiedrības. Jā, tik tiešām bez tiesiska pamata mani policijā nepaņēma Ķuzis un Ruks, jo viņi no manis baidās. Kas vainīgs, tas bailīgs.Iedzīvotāju skaits Latvijā rūk, policistu arī, bet Jūs gribiet lielas, stipras arodbiedrības. Latvijā var pastēvēt tikai tādas arodbiedrības, kuras bučojas katru dienu ar tā saucamo darba devēju. Es piedāvāju veidot jaunu policiju uz jauniem, godīgiem principiem. Nav jēgas plydināt miljonus puveklī.

Atbildēt

Emigrants

13.03.2021. 10:36

Politmafijas "Vienotība" mērķis ir Latviju sagatavot siekalainajām Kremļa alkām atjaunot Krieviju tās PSRS teritoriju līmenī vai vismaz cara ietekmes līmenī. Pirms Vienotiba oficiāli virzīs Latvijas pievienošanu Krievijai, viņi Latviju ar visādām metodēm padarīs tukšu. Nebūs ne cilvēku, ne ekonomikas, ko sargāt. Tikai skaista izkārtne ar "NATO" un "Eiropas Savienība", ko pasniegt Kremlim kā trofeju par visām "ciešanām". Pašreiz valdošajai bandai un tās piedēkļiem (JKP, LA, Pr) Latvijas un latviešu likteņi neinteresē.

Vienotība ir konstitucionāli bīstama partija Latvijas pastāvēšanai. Tā ir pretvalstiska, prettautiska noziedzīga ekonomiskās noziedzības organizācija, kas izliekas par politisko partiju un tās pastāvēšana tiesiskā valstī tiktu izbeigta nekavējoties.

Atbildēt

Emigrants

13.03.2021. 10:20

»

Tīrās muļķības

Aiz Ģirģāna, prokuroriem un Vienotības nestāv nekāds Soross, bet gan čeka un kompartija. Ģirģāna ministrijas valsts sekretārs ir kartotēkā esoša čekas aģenta dēls - paskatieties paši. Pats Ķuzis ir prokrievisks milicis. Tas, ka aiz viņiem nestāv nekāds Soross, ir elementāri secināms, paskatieties - ...


Lai arī neesmu viennmēr sajūsmā par savu jauno mītnes zemi, nenožēloju, ka pametu Latviju. Strādāju mazāk, pelnu vairāk, varu atļauties īrēt bez bažām dzīvokli, jaunas lietas un ceļojumus (kad viņi beidzot atkal būs pieejami). Kamēr Latvijā valdīs komuņagas un viņu tieši vai ideoloģiskie pēcteči, tikmēr pašreizējais kurss uz nekurieni turpināsies. Lauki tukši, Rīgas centrs - tukšs. Vēl piemērus?

Atbildēt

lauķis

13.03.2021. 09:52

»

Rx

Atšķirībā no kompartijas un čekas Soross ir reāls personāžs...


Tādi sorosi,rotšildi,rokfelleri ir tikai sava veida kasieri,man vairāk interesē kas ir piramīdas virsotnē.Ir vēl tādi gotorpas goldšteini romanovi(romanovi,no vārda Roma,Romas imperators),bet nezinu vai tā ir virsotne.

Atbildēt

Rx

13.03.2021. 09:04

»

Tīrās muļķības

Aiz Ģirģāna, prokuroriem un Vienotības nestāv nekāds Soross, bet gan čeka un kompartija. Ģirģāna ministrijas valsts sekretārs ir kartotēkā esoša čekas aģenta dēls - paskatieties paši. Pats Ķuzis ir prokrievisks milicis. Tas, ka aiz viņiem nestāv nekāds Soross, ir elementāri secināms, paskatieties - ...


Atšķirībā no kompartijas un čekas Soross ir reāls personāžs.
Vienotība no paša sākuma bija Sorosa projekts, kas tika uzsākts ar Repšes palīdzību.
Repše savu uzticību Sorosam pierādījis vēl Bankas Baltija afēras laikā, ļaujot žīdiem Laventiem aptīrīt kabatas visai Latvijas tautai.
Ķuzis nav nekāds prokrievisks milicis, bet prasts mazizglītots lauku vecis, kas devis zvērestu hūtei kalpot līdz mūža beigām. Šis apstāklis nav traucējis Ķuzim uzsākt kalpot Vienotībai un Sorosam.
Civilokupanti un kolaboranti - tās ir pasaciņas, kuras sen vairs nevar atrast klausītājus.

Soross īsteno tiesiskuma iznīcināšanu Latvijā. Ar kādu mērķi-šobrīd nav skaidrs.

Atbildēt

Uzdodiet sev jautājumus ne tikai par komunistiem- čekistiem

13.03.2021. 06:03

»

Tīrās muļķības

Aiz Ģirģāna, prokuroriem un Vienotības nestāv nekāds Soross, bet gan čeka un kompartija. Ģirģāna ministrijas valsts sekretārs ir kartotēkā esoša čekas aģenta dēls - paskatieties paši. Pats Ķuzis ir prokrievisks milicis. Tas, ka aiz viņiem nestāv nekāds Soross, ir elementāri secināms, paskatieties - ...


kāpēc kā velns no tabakdozes izlīdis sabiedrībā priekšstats par SSSR-2? Jaunu Jaltas konferenci, no kurienes inkluzīvais kapitālisms un “black lives matter”. No kurienes nule Izraēla, Grieķija un Kipra pret Erdoganu un Turciju taisīja militāras mācības?

Uzdodiet sev arī jautājumu par sankciju pret Krieviju patieso mērķi. To gan vajadzētu pamanīt. Protams, nav noliedzams veco komunistu- čekistu graujošais “devums” kā Lemberga Latvijas politikai un ekonomikai, lielākajā daļā noziegumu attaisnots, kāds attaisnojumu mērķis.

Tāpēc jāskatās ĶTR, KF un ASV virzienā. Šīs visas sen nav suverēnas valstis, daļēji suverenitāte ir tikai ĶTR, kura izauga uz cīņas starp ASV un SSSR rēķina un jau ir bīstama visiem.

Bet no kara viedokļa viltus pandēmijai ir sava loma - komendantstundas, ārkārtas situācija, ko pielīdzina kara apstākļiem, tukšā gaisa telpa bumbvedējiem..

Sankcijas pret KF, jau aktīvākas. Bidlu publika - pūlis bez cilvēktiesībām, arī Latvijas 4. maija valsts finanšu korporācija tautu un sabiedrību vara raksturo kā pūli- personu grupu, kas neapzinās savas tiesības, LV no 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības, steidzīga vakcinācija - diversijas pret K. Kariņa un E. Levita plāniem vakcinēt visus simtprocentīgi, sabiedrības sašķelšana vakcinētos un nevakcinētos ar “brīvprātīgu vakcināciju”, varas liberālisma titalitārisms. Tautas beztiesiskums. Helikopteru nauda - bērniem 500 €, pensionāriem 200 € - valsts “labdarība” , sola vēl, ECB aizdod, cik nepieciešams viltus pandēmijas dzēšanai.

Visā šai apstākļu kopumā redzam hibrīdkaru, privātpersonām - globālai finanšu korporokrātijai cenšoties aizdedzināt globālu asiņainu pasaules karu starp valstīm, kas neizdodas.

Vai nav tā, ka izskatītos, ka KF kāds taisa haosu, sēzot bunkurā? Vai neizskatās tā, ka Krieviju novājina un ĶTR un ASV sacenstos par Krievijas sadali savā starpā? Vai nav tā, ka KF ar sankcijām, arī Nordstream-2, nenoliek nepārvaramas varas apstākļos izvēlēties savu ceļu? Kam tas būtu izdevīgi?

Privātpersonām piederošās Pasaules Bankas plāni līdz 2025. gadam, valstīm līdz 2025. gadam Zemes orbītā jāievada 250 satelīti globālam WI-FI pārklājumam - “lai šodien nomaldījies šveicietis - slēpotājs kalnos nenomaldītos” un varētu izsaukt glābējus, ja ir cietis, “ķerot adrenalīnu”, plāni līdz 2030. gadam pārkārtot globālo ekonomiku inkluzīvā kapitālisma apstākļos starp bidlu pūli un “dzīves saimniekiem”. Kaut kādā globālā sociālisma elektroniskā koncentrācijas nometnē “SSSR-2”, reāli čipojot cilvēkus - daudziem Ņujorkas un Izraēlas hasidiem jau ievadīti- dažam plaukstās jau trīs vai četri čipi - elektroniskās atslēgas.

Hasidi- ebreju ortodoksāļi, kas ignorē pārējo ebreju pasauli, vadās pēc kabalas un toras pareģojumiem, ka viņi ir Dieva sūtņi pasaules tautām uz Zemes izveidot paradīzi citām tautām - ebreju impēriju.

Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā mūsdienās.

Zālamana plāns, 3000 gadu vecs pasaules tautu ganīšanai - Izraēlas hasidu cionisti, kabalisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija trīs standartus ekonomikā. Tos klusi nostiprina likumdošanā. Pirmsākums trim standartiem atrodams tikai ivritā.

Pirmajam ebreju impērijas standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais atandarts attiecas uz attiecībām starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Tīrās muļķības

13.03.2021. 00:05

»

Ansr

Neko tādu, kam nevar piekrist, Māris nepateica...


Aiz Ģirģāna, prokuroriem un Vienotības nestāv nekāds Soross, bet gan čeka un kompartija. Ģirģāna ministrijas valsts sekretārs ir kartotēkā esoša čekas aģenta dēls - paskatieties paši. Pats Ķuzis ir prokrievisks milicis. Tas, ka aiz viņiem nestāv nekāds Soross, ir elementāri secināms, paskatieties - kāpēc tad Igaunijā un Lietuvā nav tāds beztiesiskums - prokrieviska prokuratūra un milicija policijas veidolā, kuras kadri sastāv no civilokupantiem, kolaborantiem un viņu atvasēm? Soross - tas ir bubulis, ar ko latviešus veikli biedē čeka un kompartija, slēpjot savu noziedzību visās valsts un pašvaldību struktūrās.

Atbildēt

hi hi

12.03.2021. 22:14

»

izcili!

Foršu segvārdu sev izdomāji


tas nav segvārds, viņš tiešām ir lunis. Gan pēc uzvārda, gan dabas.

Atbildēt

Ansr

12.03.2021. 21:48

Neko tādu, kam nevar piekrist, Māris nepateica.
Jā, pasūtījumu lietas virzās uz tiesu, ir lietas, kas tiek vilcinātas, ir lietas, kas tiek izbeigtas, ir lietas, kas nekad netiks uzsāktas...
Jā, Sandis ir sarūgtinājis Latvijas tautu, jo gribējās cerēt, ka kaut kas sāks mainīties.
Bet, ja paskatās reāli, aiz Ruka stāv Sandis, aiz Sanda nestāv neviens. Aiz Ķuža, aiz Sozinova, aiz Mūrnieka, aiz Straumes, aiz prokuroriem stāv Vienotība, aiz Vienotības stāv Soross ar savu bandu. Šādos apstākļos cīņa nav iespējama. KPV pastāvēs līdz vēlēšanām, pēc tam Sandis pazudīs no horizonta-kam viņš ir vajadzīgs bez izglītības; Ruku bez lieka trokšņa nomainīs pret Ķuzi vai Sozinovu vai Grišinu un mafija uzvarēs.
Ja Ģirģens iestāsies Gobzema partijā un atkal kļūs par ministru, tad, iespējams...

Atbildēt

Vilks

12.03.2021. 21:10

Tas Bērziņš izskatās apbižotais var secināt no viņa raksta, laikam nav paņemta darbā policijā. Ko viņš ispār var zināt par notiekošo policijā, kas tā par kārtējo neatkarīgo arodbiedrību? Tur tādi apbižotie sliņķi pulcējas. Laikam tas ir tas Berziņš kas bruņukreklā skraida pa pilsdrupām un domā ka ir bruņinieks. Tad jautājumu nav.

Atbildēt

Ja atstās gudros,

12.03.2021. 20:52

»

vajag uz pusi samazināt

atstāt tikai gudros


iestssies pilnīga policijas bezdarbība. Prokurori jau skaitās tie gudrākie, salīdzinot ar policistiem. Rezultātu nav - ir krimināla prokuroru mafija, ko nodrošina cionistu kūrētā likumdošana.

Atbildēt

Tīrā patiesība - policisti pat nav droši par savu drošību

12.03.2021. 20:50

»

Truba

Šī arodbiedrība laikam nav no top arodbiedrībām, kas var arī izskaidrot apbižoto poziciju. Cik nu medijos lasīts, tagad laikam "rullē" tāds Augustāns&Co...


viņus vakcinēs! Sagraus policiju, sašķeļot vakcinētos un nevakcinētos. Viss tiek tuvināts masu sociāliem nemieriem.

Tas, ko mēs domājām, ka policija aizstāv mūsu likumiskās tiesības, ir mīts - mēs turpinam dejot, bet mūzika beigusies.

Policijā ir zems izpratnes līmenis par cilvēktiesībām - mums prasa atbildību no ikviena- ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet likumus maina tik bieži, ka neviens, tostarp policija- nespēj izsekot izmaiņām.

Kas tad šai situācijai ir izeja - korupcija - draugu būšana, sabiedrības viisaptveroša kriminalizācija, brīvība prokuroriem safabricēt kriminslprocesus uz “savas pārliecības” pamata utt. Terors.

Atbildēt

vajag uz pusi samazināt

12.03.2021. 20:45

atstāt tikai gudros

Atbildēt

Nu, kā Jūs visi nesaprotat!

12.03.2021. 20:40

»

Manas domas

Valsts var atteikties neievērot cilvēktiesības, bet nevar ignorēt Satversmi, kur ir rakstīts,ka valsts ievēro cilvēktiesības.Latvija!!! Maksāsim miljonus LEMBIM. Tādu attieksmi pakā..sim Latviju


Tas, ka 13/03/20!LV atteikusies ievērot cilvēktiesības Latvijā, tas ir nopietns pagrieziens. Tas ir pamatots ar piemeklētu cēloni - “viltus pandēmiju”, ko uztur ar mākslīgu masveida testēšanu.

Iebildums, ka Satversmē noteiktas cilvēktiesības, ir nulles vērtībā. Jo valsts faktisko rīcību un tās sekas vienīgi var apstrīdēt prasot kompensāciju Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Jā, tā pueņems un formāli izskatīs, bet atbildēs, ka pēc būtības neko nevar piespriest LV, jo tā godīgi deklarējusi, ka atteikusies ievērot ilvēktiesības, ko arī dara - aizliegta pulcēšanās, aizliegts izvēlrties nodarbošanos utt, to visu noraksta uz “pandēmiju”. Bet klusī ā izmaina likumus - kaut vai par tām senlietām, tām piekarinot visus kolekcinārus...

Pašlaik šī vaksts tēlo labos - bērnu pabalsti 500 €, pensināriem pa 200€, lai tik vakcinējas! Un vēl citiem sola, vienlaikus ierobežojot cilvēktiesības. Labdarība? Acu aizmālēšana. Es nekad neesmu ticējis komunistu- cionistu labdarībai.

Sekas tam visam būs nezināmas, bet smagas. Jo nebūs kam pasūdzēties un nav arī. Administratīvā rajona tiesa ir izsmiekls!

Atbildēt

Manas domas

12.03.2021. 20:18

»

Drosmīgs autors!

No malas - policista viedoklim nav un nevar būt nozīmes - jo policista subjektīvs viedoklis nav juridiski nostiprināts ar likumu...


Valsts var atteikties neievērot cilvēktiesības, bet nevar ignorēt Satversmi, kur ir rakstīts,ka valsts ievēro cilvēktiesības.Latvija!!! Maksāsim miljonus LEMBIM. Tādu attieksmi pakā..sim Latviju.

Atbildēt

Truba

12.03.2021. 19:52

Šī arodbiedrība laikam nav no top arodbiedrībām, kas var arī izskaidrot apbižoto poziciju. Cik nu medijos lasīts, tagad laikam "rullē" tāds Augustāns&Co.
Bet ne par to. Domāju arī autors pasaka tikai nelielu daļu no problēmas. Cik nu runāts ar pazīstamiem poličiem, šausmas pārņem to klausoties. Te šonedēļ TVnet izlasīju tieši dažus rakstus par kadru problēmām policijā. Saucās "Viltus drošība". Bail dzīvot šajā valstī. Problēmas dziļas, sen ielaistas. To sistēmu kardināli jāpārveido,pretējā gadījumā uz ielas drīz iziet nebūs droši.

Atbildēt

bratka

12.03.2021. 19:49

Ļoti objektīvi uzrakstīts par VP darbu,tas pierada,pēc korupcijas pieaugumu valstī,korupcijas perēkļu veidošanos valstī.

Atbildēt

Neatkarīga policistu arodbiedrība no biedriem

12.03.2021. 19:32

Kā redzams, Neatkarīga policistu arodbiedrība atbilst tās nosaukumā, jo ir neatkarīga un brīva no biedriem. Šajā arodbiedrībā nav ne viena biedra no policijas. Ja kāds būtu, tad raksta autors neaicinātu likvidēt darba devēju, kurš dod darbu arodbiedrības biedriem. Tas liecina par raksta autora spējām domāt, rūpēties par arodbiedrības biedriem, par sabiedrības interesēm.
Bērziņa sacerējums apkauno ne tikai pašu Bērziņu, bet arī tos, kas ar šo personu komunicē. Pasaki, kas ir tavs draugs un es teikšu kas tu esi.

Atbildēt

izcili!

12.03.2021. 19:21

»

Eduards Lunis

---Manuprāt lōti objektīvi izvērtēts VP notiekošais...


Foršu segvārdu sev izdomāji!

Atbildēt

Eduards Lunis

12.03.2021. 18:32

---Manuprāt lōti objektīvi izvērtēts VP notiekošais!
Zinu tikai Policijas arodbiedrībā dažus, kuri tiešām atbilst policista statusam...
Arī laikraksts,kuru izdod arodbiedrība ir tendēts uz patiesas informācijas atspoguļošanu.
Un vai tas ir normāli, ja jaunais Ogres policijas priekšnieks Nitišs, ar kuru tikos personīgi, lai dokumentāli pasūdzētos par nejēdzībām policistu darbā, pēkšni vairs neatbild ne uz maniem zvaniem,ne arī uz tikšanos, ne arī uz iesniegtajiem dokumentiem!?

Atbildēt

Vai LL iestājās Bērziņos, lai saņemtu atbildes?

12.03.2021. 18:15

Ar atbildēšanas čaklumu neizcēlās arī pārējās trīs policistu darba tiesības aizstāvošās organizācijas.

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA), kuru vada Māris Bērziņš, par kura iesēšanos šīs organizācijas vadītāja krēslā pat notiek tiesvedība, Pietiek laipni paskaidroja, ka atbildes nesniegs, jo

„jūs neesat Neatkarīgās policistu arodbiedrības biedrs, tad mūsu Statūti jums nav saistoši. Jūsu pieprasītā informācija attiecas uz Neatkarīgās policistu arodbiedrības biedriem, kuri regulāri tiek informēti par jautājumiem, kurus jūs uzdevāt. Ņemot vērā iepriekš minēto, lai saņemtu atbildes uz šiem jautājumiem, jums jābūt arodbiedrības biedram„

Atbildēt

Spaiņgalva

12.03.2021. 18:10

Un iedomājaties tagad, kas notiek institūcijās kur arodbiedrība vispār ir aizliegta. Tur nav labāk.

Atbildēt

Māris? Bērziņš?

12.03.2021. 18:07

Cik tajā NPA ir biedru? Kādi 10 :D ?
Viedoklis protams ir tiesīgs pastāvēt, deomokrātiskā valstī tomēr dzīvojam. Trūkst tikai konkrētu faktu un pierādijumu, plika bauma un subjektīvi apvainotā interpretācija.

Atbildēt

Derdz

12.03.2021. 17:00

Cik ilgi mēs cilvēki degradēsimies

Atbildēt

ierēcu

12.03.2021. 16:49

Pirmoreiz lasu, ka arodbiedrības vadītājs aicina likvidēt savu biedru darbavietu!

Atbildēt

Igors

12.03.2021. 16:38

»

jibiorio

Bērziņš šo sacerējis, jo pašu nepieņēma dienestā Valsts policijā, bet daļa taisnības viņam ir. Ļoti liela daļa


Bērzinu no policijas jātur pa gabalu. Pareizi viņu nepaņēma, stulbs un lecīgs tips ar diktofonu kabatā.

Atbildēt

Drosmīgs autors!

12.03.2021. 15:58

No malas - policista viedoklim nav un nevar būt nozīmes - jo policista subjektīvs viedoklis nav juridiski nostiprināts ar likumu.

Policista rīcībai jābūt saskaņā ar likumu, nevis policijas iekšējiem noteikumiem - legāliem un nelegāliem. Viedoklim jāsakrīt ar likumā noteikto.

Ruks ir bijušā Izsekošanas un novērošanas dienesta vadītājs, un Ģirģens saprot, ka likumam nav nozīmes - jo valsts ar 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības - tostarp policistu.

Globālā un Latvijas plānotā divitālā koncentrācijas nomstne sabiedrības kontroli un sodīšanu plāno uzticēt novērošanas IT sistēmām un to algoritmiem, ko aprobē, digitāli izsekojot personas Latvijas terotorijā. Pieprasījums pēc augsti kvalificētiem policistiem samazināsies, jo lētāk izmaksā IT tehnoloģijas, administratīvos sodus nevarēs apstrīdēt.

Atbildēt

jibiorio

12.03.2021. 15:54

Bērziņš šo sacerējis, jo pašu nepieņēma dienestā Valsts policijā, bet daļa taisnības viņam ir. Ļoti liela daļa...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: