Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vo

22.05.2016. 07:26

»

indijā ražotas 'zāles'

ar komplikācijām kur skries? C hepatīts ne vienmēr jāārstē! Kam vajag, visiem ir zāles


Nevajag muldēt par to, par ko neko nezini. Bet, visdrīzāk tu pats esi farmaceitu mafijai piederīgais, ja vari kaut ko tādu uzrakstīt.
Novēlu tev, tāpat kā vienam man tuvam cilvēkam, saslimt ar c-hepatītu, un divas reizes nesekmīgi ārstēties ar tām valdības nodrošinātajām zālēm. Tad tu arī uzzināsi, kas ir īstas blakus parādības visa gada garumā, kad tev izkritīs mati un tiks pilnībā sačakarēta visa imūnsistēma.

Atbildēt

indijā ražotas 'zāles'

21.05.2016. 15:45

ar komplikācijām kur skries? C hepatīts ne vienmēr jāārstē! Kam vajag, visiem ir zāles.

Atbildēt

kurts

21.05.2016. 11:23

Ministrs publiski izskaidroja ka pie visām nelaimem vainīgi pacienti,kuri liek ārstiem rakstīt nevajadzīgus norīkojumus,nevajadzīgus medikamentus.Dzīvē gan viss ir citādi-lauku ģimenes ārsti atsakas izpildīt ārstu komisiju rekomedācijas,izrakstīt zāles hroniskam slimības,nosūtīt uz kārtējām invaliditātes apstiprinašanas komisijam.Ar šādiem ārstiem ministrs ir atradis kopīgu valodu.

Atbildēt

zāļu tantīte

21.05.2016. 11:19

Jāsāk ievākt šīgada ārstniecības augus. Katra nezālīte kaut ko dziedē, dabā nav nekā lieka.

Atbildēt

Lauķis

21.05.2016. 10:35

Tā vien sanāk, ka VM un Muitas ierēdņi nu mums ir Dievu vietā, un var pilnīgi bez sirdsapziņas pārmetumiem izlemt - kuram dzīvot un kuram mirt. Tik tālu nu jau esam nodzīvojušies.
Nezin kā tas būtu, ja pašus noliktu šo slimnieku vietā?

Atbildēt

Žulis

21.05.2016. 09:31

Ak, cik pareizi un leģitīmi viss mums ir ar tām veselības aprūpes kvotām! Un pienākumi arī ir sadalīti, tikai tā atbildība nav sadalīta.
Bet, kā tur ir ar to pareizumu un leģitimitāti tajā gadījumā, kad Valsts muita, pamatojoties uz steidzīgām, šī gada sākumā pieņemtām izmaiņām normatīvajos aktos, atņem uz nāvi slimiem cilvēkiem, kuriem valsts medicīna nedod iespēju izārstēties, viņu pašu Indijā nopirktās zāles tādējāqdi lemjot viņus nāvei??? ( Skat šajā pašā portālā publicēto Aināra Kadiša rakstu"Kad vadzis lūzt jeb neļauj sevi nobendēt, draugs.") Kur tad nu paliek tā privātautonomija veselības aprūpes jomā un ārstniecība kā privāttiesību sfērā reglamentēts jēdziens???? Kur paliek elementāras cilvēktiesības un humānisms????
Būtu pateicīgs uzzināt šī raksta autora viedokli par šo nejēdzību.

Atbildēt

P.Apinis

20.05.2016. 22:43

Achtung, psihiatrs dr. Oskars Bundža .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: