Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

21.12.2015. 23:26

»

Hmm

Šī raksta autors ir rupjš un nekaunīgs, gandrīz kā čekists, kurš musina tautu


Hmm, bez vārda,

Kas Jūs esat, jā neredzat, kas notiek???

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

21.12.2015. 23:24

»

Mārtiņš

Zigmār palasījos tavus citus rakstus nedaudz. Seit un citur ir dauda puspatiesību, izdomājumu un pat aplamību. Pasaul;e nav nevienas patiesības, tā ir neizsmeļama un nenoskaidrojama tāpat kā čekas agentu ziņojumu saturs un to jēga, no kurienes ties radās, uz ko tie virzīti, uz kādu mērķi, jo to izcelsme...


Kāpēc noziegumi jāpēta? Ir taču tiesa, kur izvērtēs visu pēc kārtas, tā laika secībā.

"Čekas "maisi. Kas tie tādi? Esmu daudzi rakstījis saņemot ziņu, no sava bijušā kuratora.
Tāpēc aizdomīgi, ka pētīšanas rezultatā arhivi ir pārkārtoti un daudzas lietas pazudušās.
Tā laika liecinieku arī paliek arvien mazāk.
Atceramies , ka Latvijas valsts laikā ģenerālprokuratūras nebija, bet bija kartība!

Atbildēt

Hmm

21.12.2015. 00:40

Šī raksta autors ir rupjš un nekaunīgs, gandrīz kā čekists, kurš musina tautu.

Atbildēt

Mārtiņš

21.12.2015. 00:25

Zigmār palasījos tavus citus rakstus nedaudz. Seit un citur ir dauda puspatiesību, izdomājumu un pat aplamību. Pasaul;e nav nevienas patiesības, tā ir neizsmeļama un nenoskaidrojama tāpat kā čekas agentu ziņojumu saturs un to jēga, no kurienes ties radās, uz ko tie virzīti, uz kādu mērķi, jo to izcelsme ir tik sarežģīta un neizprotama, ka atšifrēt var tikai dievs svētais, kura nav.
Nacionālo partizānu kustībai nav politiskas organizācijas, tur iesaitījās retais, lai aizstāvētu Latviju, tajā iesaitījās tie, kuriem bija bail no vajāšanas, no čekas, viņi iegāja mežā "glābt savu privāto miesu un ādu" 99,99%.Viņi parāva līdzi uz Sibīriju, izvešanai un iznīcināšanai mežinieku ģimenes un atbalstītājus, kas deva ēst, apģērbu un vienkārši , kuri tika ieskaitīti kulakos arī. Mežā aizbēga daudzi noziedznieki, kuri slēpās no tiesas, no krivu vai vācu armijas."Nacionālie partizāni"savā vairākumā bija ļoti raiba un apšaubāma publika, vismaz tie, kurus es pazinu, kādu pār simtu. Bija arī labi nodomi un labi cilvēki, bet kuru vairāk - dievs zina.Nacionālie partizāni čekas uzdevumā nereti slepkavoja gudrākos un aktīvākos lauku cilvēkus, lai rādītu, ka mežinieki ir bandīti, lai pašus stukačus iesaistītu slapkavībās un tiesātu, tad izmantotu cietumos.
Tagad es pacentīšos iedzilināties tavos rakstos vairāk un ja būs iespēja, tos pakomentēšu, kā šīs kustības aculiecinoieks.
Tu nenomel komisiju.Tas nav godīgi, tavā rakstā šeit ir daudz aplamības arī, bet iegaumē un neplāties lūdzu, VDK komisija nav vēsture okupācijas vēstures izpētes komisija un nejauc gaisu, neizliecies par gudrīti. Katram sav uzdevums.

Atbildēt

..

20.12.2015. 23:15

»

janka

Lietas jūsu izpratnē ir sakārtojuši un sakārto tie,kuri omon apsardzē noorganizeja sistēmu,kurā šīs.lietas drīkst kārtot tikai šai sistēmai piederīgie un pietuvinatie.Tie arī ir tie 10-14%.Paliek tikai saprast,vai tie ~400 tūkstoši aizbraukušie,nelaikmetīgā nabadzībā iedzītie,bez aprūpes palikušie,cilpā...


Visā šajā kgb vai vdk maisu jezgā mulsina viens jautājums.
Vai tiešām rietumu partneri (t.sk. asv, uk) neko nezina un nesaprot par LV "eliti"? Jeb vai tomēr nav tā, ka stukači un padomju nomenklatūra bija jāuzpērk, lai nodrošinātu psrs sabrukumu? Problēma tā, ka pad.nomenklatūra un visi šie puzveidīgie šķēlveida deģenerāti degradē demokrātiju kā tādu. Kam tas ir izdevīgi? Būtu saprotams, izmantoja varzu, lai sabrucinātu psrs, ļāva piesūkties asinīm, iegūt bagātību un tad .. pšik.. mēs pajokojām, deokupācija, aizliegumi ieņemt amatus, nauda jāatdod, stukaču vārdus publiskojam. Nodevējiem nodevēju alga.
Bet tā nenotika. Protams, tas, ka sūdus maisa uz riņķi, liecina, ka kādreiz pienāks padomju nomenklatūras apokalipse. Jautājums, kad, jo LV vairs paliek tikai veči un nespējnieki.

Atbildēt

Edge

20.12.2015. 21:27

»

janka

Lietas jūsu izpratnē ir sakārtojuši un sakārto tie,kuri omon apsardzē noorganizeja sistēmu,kurā šīs.lietas drīkst kārtot tikai šai sistēmai piederīgie un pietuvinatie.Tie arī ir tie 10-14%.Paliek tikai saprast,vai tie ~400 tūkstoši aizbraukušie,nelaikmetīgā nabadzībā iedzītie,bez aprūpes palikušie,cilpā...


Saprast vajag, tad nevis ignorēsim objektīvi pastāvošanas likumsakarības (sociālos likumus), bet varēs pacensties pilnveidot sistēmu. Tie, kas 1990. gados grāva padomju sistēmu - viņi jau cerēja, ka tie 15% būs tā "vidusšķira", kas palīdzēs izveidot īstenu labklājības valsti. Diemžēl, iznāca tā, kā vajadzēja iznākt - 1 no 10 latviešiem dzīvo "kā Eiropā":
"Tobrīd, 1990.gada 4.maijā, deviņi no desmit latviešiem cerēja, ka neatkarība pati par sevi atrisinās visas problēmas."
Aivars Kļavis,rakstnieks:4.maija brīvības un neatkarības sajūsma. Kur tā pazaudēta?
http://www.lvportals.lv/visi/viedokli/262637-4maija-brivibas-un-neatkaribas-sajusma-kur-ta-pazaudeta/

Atbildēt

janka

20.12.2015. 15:50

»

Edge

Tas nebūt nav kaut kāds "nezin kāpēc" - ja atceramies ne tikai 1990.g., bet arī notikumus pirms 2 000 gadiem. Dzīve patiesībā šeit uz Zemes ir neiespējama, tad nu cilvēki gluži automātiski pieņem dzīvi ilūzijās (aizspogulijā). Starp citu, lietas sakarīgāk kādiem 10-15% ir izdevies sakārtot, taču arī...


Lietas jūsu izpratnē ir sakārtojuši un sakārto tie,kuri omon apsardzē noorganizeja sistēmu,kurā šīs.lietas drīkst kārtot tikai šai sistēmai piederīgie un pietuvinatie.Tie arī ir tie 10-14%.Paliek tikai saprast,vai tie ~400 tūkstoši aizbraukušie,nelaikmetīgā nabadzībā iedzītie,bez aprūpes palikušie,cilpā iedzītie,ir advekāts upuris lai.saujiņa neliešu varētu dzīrot.

Atbildēt

Edge

20.12.2015. 00:38

»

janka

36 čekas aģenti un pārejie čekas rīkotajpartijas biedri.Šo visu pasākumu,ja pareizi atceros,apsargaja OMONA kaujinieki.Ar to visu mēs nezin kāpēc lepojamies un nevēlamies lietas sakārtot vismaz sakarigāk, noņemot no neatkarības atjaunotnes slavas pjedestāla centigākos okupantu sulaiņus...


Tas nebūt nav kaut kāds "nezin kāpēc" - ja atceramies ne tikai 1990.g., bet arī notikumus pirms 2 000 gadiem. Dzīve patiesībā šeit uz Zemes ir neiespējama, tad nu cilvēki gluži automātiski pieņem dzīvi ilūzijās (aizspogulijā). Starp citu, lietas sakarīgāk kādiem 10-15% ir izdevies sakārtot, taču arī viņiem nekas nenākas bez maksas.
Tručinska kungam jau bliezt no "lielgabala pa zvirbuļiem" un "blusas ar āmuru dauzīt" nebūt nav viegli, taču, ak, vai - par savu vietu tagad jācīnās ar zobiem, nagiem un ragiem. Tādi laiki (sociālā sistēma)....

Atbildēt

janka

19.12.2015. 23:23

»

Edge

p.s. Spēcīgs iemesls čekas maisu neatvēršanai...


36 čekas aģenti un pārejie čekas rīkotajpartijas biedri.Šo visu pasākumu,ja pareizi atceros,apsargaja OMONA kaujinieki.Ar to visu mēs nezin kāpēc lepojamies un nevēlamies lietas sakārtot vismaz sakarigāk, noņemot no neatkarības atjaunotnes slavas pjedestāla centigākos okupantu sulaiņus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT- PIETIEK

19.12.2015. 23:12

Ja jau šeit atļauj visiem padibenēm izteikties, tad vismaz neļaujiet rakstīt manā vārdā.

Atbildēt

Freimentāls

19.12.2015. 21:43

Aicinu tautu izveidot komisiju, kas izvērtētu visus pret latviešiem veiktos noziegumus un atmaskot to veicējus! Par komisijas vadītāju ievēlēt tautieti no Vācijas, izcilo patriotu un cīnītāju par latviešu tautas tiesībām visā pasaulē - Linardu Grantiņu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.12.2015. 21:37

»

L.Grantiņš LRTT

Pilnīgs absurds, ka cionisti cinās pret musulmaņiem...


Tas esi tu, Linard? O, brāl! Kur tu esi?

Atbildēt

Balts etniskais

19.12.2015. 20:53

Pilnībā piekrītu Grantiņa kungam! Cionisti maskas ir nometuši. Ir skaidri saprotams, ko viņi vēlās, ko iecerējuši. Vispār, prātam nesaprotamas lietas! Kā var nostāties pret Dieva radīto pasauli?Es jūtu, ka viņu dziesma ir nodziedāta. Nekas no visa iecerētā nesanāks. Vai tie Cionisti-Žīdi ir cilvēki? Pašus 2. pasaules kara laikā apšāva. Un kāpēc? Tāpēc, ka tika pārkāpta Tora. Un tagad būs tas pats! Cilvēks domā, Dievs dara!

Atbildēt

Edge

19.12.2015. 18:05

p.s. Spēcīgs iemesls čekas maisu neatvēršanai:
Neticami, pat skandalozi.
R.Valters:– Vēl lielāks skandāls ir tas, ka 1990. gada 4. maijā, kad Augstākā Padome balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, par to nobalsoja 138 deputāti, no kuriem 36 oficiāli bija čekas aģenti.
– Vai tu zini, kuri tie ir?
R.Valters:– To gribēja atklāt Edmunds Johansons, bijušais VDK priekšsēdētājs. Deputāti viņu uzaicināja uz sēdi, lai viņš nosauktu šos čekas aģentus. Tomēr deputāti izšķīrās, ka nevajag viņus nosaukt.
Raits Valters: "Tādi mēs bijām – uzasināti"
http://nra.lv/latvija/155363-raits-valters-tadi-mes-bijam-uzasinati.htm

Atbildēt

Edge

19.12.2015. 18:00

»

U.U.

Neglābjami aprobežota latvieša vēmiens. Ja uz Latviju kaut kādā veidā nākas attiecināt vārdu "okupācija", tad runa vienīgi var būt par latviešu zagļu, blēžu un stulbeņu okupāciju pēc PSRS sabrukuma. Eiropas vērtīgākā tauta ir nodrošinājusi savu zagļu, blēžu un stulbeņu Latvijas okupāciju. Tā ir visīstākā...


Ir dokuments - būs nodrošinājums!

LATVIJAS PADOMJU SOCIĀLISTISKĀS REPUBLIKAS
AUGSTĀKĀS PADOMES DEKLARĀCIJA
Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu
http://likumi.lv/doc.php?id=75539
p.s.
Spēcīgs iemesls čekas maisu neatvēršanai:

Atbildēt

janka

19.12.2015. 17:58

Jebkura kļūda okupācijas seku,čekas,kompartijas vērtējumā būtu jāatzīst par apzinatu darbību pret Latvijas valsti.Šādās jomās jābūt izslēgtam dažādu visbīstamako okupācijas varas iestāžu bijušo darbinieku dalība izmeklēšanas un vērtēšanas procesos.Pietiek spēlēt kolaboracionistu spēlītes!Mēs jūs redzam,uzmanieties!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.12.2015. 15:28

»

Biedrības ” VARU LATVIJAS TAUTAI” manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā...


Pilnīgs absurds, ka cionisti cinās pret musulmaņiem.
Cionisti ar musulmaņu un Krievijas rokām cīnās pret visu pasauli. Viņiem ir vajadzīga totāla virskundzība. Viņiem ceļā pašlaik ir ASV un nacionāli domājošas valstis. Tie, kuri nepiekrīt šeit teiktajam, ir padevīgi cionistu pakalpiņi.It sevišķi tie, kuri klabina par sapuvušajiem Rietumiem, bet ģerjas džinsās,bruc ar BMV un NISANIEM un naudu uzglabā dolāros Šveicē vai Zviedrijā.Kāmēr tādi jefiņi un provokatori pastāvēs,"kargini" un "godmaņi" dzīvos resnu kaklu.

Atbildēt

19.12.2015. 14:39

»

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

Biedrības ” VARU LATVIJAS TAUTAI” manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā...


Biedrības ” VARU LATVIJAS TAUTAI” manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā!
Vienīgā iespēja izkļūt no bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants tiesiskai valstij.

Pilnīga absurda piedāvājums laikā, kad notiek pasaules karš starp cionistiem un musulmaņiem (musulmaņu fundamentālistu prasības musulmaņu reliģijas saglabāšanai ar kalifāta teritorijas paplašināšanu). Likumus var sarakstīt, kā vēlas, tie jau vienmēr nebūs gana labi, bet svarīgākais, kas tos realizē – joprojām veco komunistu nomenklatūra. Čekas maisi nav atvērti un, visticamāk, to atvēršanas process tiks kavēts, kamēr varas posteņos būs lembergveidīgie, kreitusveidīgās..

Un par kādu tautu tad runa? Vai tiešām par Latvijas? Varbūt par latviešu?

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

19.12.2015. 13:51

»

Balts etniskais

Man ir radies tāds iespaids, ka Latvijas valsts nav brīva, netkarīga valsts, bet tā pati Maskavijas sastāvā. Pareizi kungs saka: Notika Eiropas dalīšana! Starp Čehoslovākiju un Latviju bija un ir liela starpība. Tātad, kas tad īstenībā notiek? 1998.g. Maskava jau nosprieda: Igaunijai dosim neatkarību...


Biedrības ” VARU LATVIJAS TAUTAI” manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā!
Vienīgā iespēja izkļūt no bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants tiesiskai valstij. Atcerēsimies, ka mūsu valdība kartu dienu maksā ap 1,4 miljoni eiro procentos par ārējiem parādiem. 1991.gadā, kad sabruka PSRS Latvijai ārējo parādu nebija. Tas nozīmē, ka mēs procentos mēnesī maksājam no budžeta ap 42 miljoni eiro! Kas pie tā ir vainīgs?
Mēs aicinammūsu atbalstītājus un tos, kas nav apmierināti ar notiekošo Tēvzemē, parakstīties par Saeimas atlaišanu. Valdības maiņa neatrisinās ekonomiskās problēmas, bet gan sarežī tās, jo Straujumas valdība negatavojas dot atskaiti par padarīto. Atgādinām, ka nav vainīgi atsevišķi cilvēki, bet lielā valsts ierēdņu armiju, kas ir Padomju iekārtas stute un balsts. Ierēdņi dara visu, lai neatjaunotu Latvijas valsts iekārtu, kas bija uz 1940.gadu! Latvijas Valsts atjaunošana ir priekšnoteikums pašreizejās Padomju iekārtas demontāžai un nelikumīgai naudas izsaimniekošanai. Samazinot ierēdņu skaitu 15,8 reizes, var sociālajā budžetā iekaitit vairāk nekā 1,4 miljardi eiro. Tas dos iespēju izmaksāt pabalstu katram sociāli aprūpējamam 250 eiro mēnesī. CVK Lēmums Nr.12 lāuj parakstīties: - pašvaldību dzīvesvietas deklarēšanas vietās; - bāriņtiesās, kuras veic notariālas darbības; - novados pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītājiem; - pie zvērinātiem notāriem; - izmantojot drošu elektronisku parakstu, arī portālā "www.latvija.lv".
Par gadījumiem, kad nevar parakstīties, informējat mūs. Mēs esam iesnieguši ģenerālprokuroram iesniegumu, par krimināllietas ierosināšanu pret visiem ierēdņiem, kas pārkāpj Satversmi un Likumus.
Mūsu biedrības galvenais mērķis ir īstenot Mūsu lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
Aicinam Latvijas patriotus stāties mūsu biedrības rindās, lai varētu aktīvāk vākt parakstus un būt kurators savā pagastā, aprinķī un vēlēšanu apgabalā!
Šodien nevienam neizdosies palikt malā. Neko nedarot, jūs tomēr atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien.
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums.
VLT valde

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.12.2015. 12:48

Rodas pilnīgs iespaids, ka šī "izskaidrošanās" ir mākslīgi radīta, lai tās aizsegā "pareizie" turpinātu savu noziedzīgo darbību pret valsti. Izlasīju abus "ekspertus", bet tā arī nesapratu lietas būtību.

Atbildēt

U.U.

19.12.2015. 11:43

»

žurka

Padomju atrauga nekādi negrib atzīt, ka Latvija bija okupēta valsts. Un vēl šodien nav deokupēta


Neglābjami aprobežota latvieša vēmiens. Ja uz Latviju kaut kādā veidā nākas attiecināt vārdu "okupācija", tad runa vienīgi var būt par latviešu zagļu, blēžu un stulbeņu okupāciju pēc PSRS sabrukuma. Eiropas vērtīgākā tauta ir nodrošinājusi savu zagļu, blēžu un stulbeņu Latvijas okupāciju. Tā ir visīstākā okupācija, kurā vara pieder okupantiem, bet nevis kirhenšteiniem, kas vispār bija gudrs un godīgs cilvēks. Taču latviešu stulbeņi to nekad nebūs spējīgi saprast. Dievs par to parūpējies.

Atbildēt

Balts etniskais

19.12.2015. 11:42

Man ir radies tāds iespaids, ka Latvijas valsts nav brīva, netkarīga valsts, bet tā pati Maskavijas sastāvā. Pareizi kungs saka: Notika Eiropas dalīšana! Starp Čehoslovākiju un Latviju bija un ir liela starpība. Tātad, kas tad īstenībā notiek? 1998.g. Maskava jau nosprieda: Igaunijai dosim neatkarību, ar Lietuvu slēgsim līgumus, bet Latvija paliks mūsu interešu sfērā! Pilnīgi skaidrs!
Kamēr atradīsimies zem Maskavijas "zvana", Latvija tiks izzagta, paverdzināta, postīta! Ir jāpanāk ASV un Britu 1945.gada kļūdu "pielaizīšanās" labojums. ASV taču esot visus gadus kliegusi par Baltijas okupāciju! Ko Latvija var darīt? Jāatjauno Satvesme! Jāsoda tie, kuri pārkapj Satversmi. Vienkārši nedrīkst pielaist pie varas bijušos KPSS, ČEKAS darbiniekus un to pēcnācējus. Jānomaina visa juridiskā sistēma, kura nav pieņēmusi Starptautisko likumdošanu. Vienkārši, jāieved pašu mājā kārtība. Kā to izdarīja Vācija ar SD un SS bijušajiem biedriem. Ar steigu jāatbrīvojas no 12. Saeimas un jāievēl jauna, no tautas virzīti kandidāti, par kuriem jau 100 balsis, lai startētu, ir cilvēki galvojuši! Bijušie deputāti nedrīkst kandidēt. Savādāk salīdīs atpakaļ, kā pēc Zatlera gājieniem. Nevajag sēdēt mājās un gaidīt, ka kāds onkulis atnesīs brīvību! Kāpēc 1989.gadā radās Baltijas ceļš?!

Atbildēt

Atbrivotajs

18.12.2015. 23:54

Ja vajag kadu labu lietu nogremdet ,tad jaorganize komisija...

Atbildēt

Edge

18.12.2015. 23:10

Vienīgā okupācija Otrā pasaules kara laikā nāca no Vācijas puses.
====================================================
Saskaņā ar Nirnbergas Starptautiskais kara tribunāla spriedumu. Turčinska kungam noderētu atmiņu atsvaidzināt - vismaz Vikpēdijas rakstu Nirnbergas process izlasīt:
"....Nirnbergas process bija svarīgs pagrieziena punkts starptautisko tiesību attīstībā, jo tas radīja juridisku precedentu — pirmo reizi notika tiesas process par agresiju un noziegumiem pret cilvēci."

Atbildēt

formula

18.12.2015. 20:25

Kā valdošai varzai smagi,tā uzrodas it kā nejauši skribenti,kuri elektorātu novirza uz teju simts gadus vecu pagātni,kur tiek meklēti vainīgie,kāpēc patreizējā politmafija,čakarējot mūs visus,vienīgie dzīvo pārticībā.....

Atbildēt

Chaims Abramovičs

18.12.2015. 19:46

vēstures rediģēšana pa jauno laiku modei :

http://www.archiv.org.lv/astra/index.php?id=303


dokumenti tiek publicēti izvēlēs kārtībā, ļoti cenšoties no varoņa biogrāfijas pornogrāfijas izgatavošanas faktu...

http://www.archiv.org.lv/astra/index.php?id=205

Atbildēt

krustiņsone

18.12.2015. 19:37

HM...

Tad Jūsu ieskatā padomju okupĀCIJA bija tikai vienu gadu? Kara uzvarētāji sadalīja ietekmes sfēras. Starp Cehoslovākiju piem. un LPSR tomēr ir starpība. Vismaz formāli tĒ BIJA sociālistisko valstu saimē esošas valstis. LPSR pat tādas neatkarības nebija

Atbildēt

hm

18.12.2015. 19:15

Par 40. gadu vēl varētu diskutēt, bet par 45. gadu runāt kā par okupāciju - ne mazāk kā muļķīgi.
Kara uzvarētāji nosprauda pēckara Eiropas robežas. Kontinentu pārdalīja no Baltās līdz Vidusjūrai. Ruzvelts vidū, pie labās rokas Čerčils, pie kreisās Staļins.
Un ja autoram rodas vēlēšanās to nosaukt par okupāciju, iepriekš iesaku salīdzināt valstu pirmskara un pēckara robežas.
Vācija, kurā atrodas ASV karabāzes ar kodolieročiem un par kuru skaitu tā nemaz netiek informēta, visus iepriekšējos dadus un šodien ir okupēta?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: