Menu
Pilnā versija
Foto

Par VDK materiālu publicēšanu

Māra Sprūdža* · 17.12.2018. · Komentāri (7)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

27.12.2018. 21:28

Sociologi ATBILD -arī Vladimirovičam,sakarā ar izteikumiem Valdajas Konferencē :Tas jau visiem Cilvēkiem ,/KAM IR DVĒSELE UN SIRDSAPZIŅAS GĒNS utml.,./ ir zināms, ka tā saucamā "Paradīze-jeb EGREGORS" ir izdomāta-RADĪTA , lai ar Judokristīgās maģijas okultajām darbibām-caur t.s. MĀCĪTĀJIEM/ diemžēl arī PEDOFĪLIEM/- Cilvēku DVĒSELES ! , Kas ir visvērtīgākā substance Civilizācijas vēsturē-tiktu nosutītas Īpašā Sferā-, kur ar tām Bioroboti-ZEMES BIOROBOTU ŽĪDEBREJU/ jeb ĀDAMIEŠU DZIMTAS/ VIRSVADĪTĀJI- izdara daudz funkciju-piemēram izmanto kā BIO-ENERĢĒTISKO DEGVIELU / ARĪ ZINĀTNISKS PĒTĪJUMS/ , Lai ar Kosmiskiem kuģiem , piem., zeltu nogādātu uz t.s. "Melnajām planetām"KĀ NIBIRU….-, kas esot vajadzigs VIŅU ,,,izdzīvošanai.
Un Ir VIENKĀRŠS ATRISINĀJUMS ! IR, MUMS CILVĒKIEM, NEKAVĒJOTIES PILNĪBĀ JĀNOROBEŽOJAS-JĀATSAKĀS NO JĒBKURĀM JUDO-KRISTĪGAJAM DARBĪBĀM /PROTAMS ,VISĀS KONFESIJĀS/ -IR PILNIBĀ JĀATSAKĀS NO JEKURĀM PROCEDURĀM-KĀ BAZNĪCU APMEKLĒJUMIEM, BAZNĪCU KULTU CITĀM DARBĪBĀM/ PAT KĀDAS NAUDAS MAKSĀŠANU/- RELIĢ RAĪDIJUMU SKATIŠANĀM U.TT.- TAS VISS MŪS-CILVĒKUS VAMPIRIZĒ-ATŅEM MUMS ENERĢIJU, BET VIENLAICĪGI BARO !!! ARĪ ,PIEM., ŠOS MACĪTĀJUS PEDOFILUS ,,,
TAS ARĪ CILVĒKU GARĪGO- DVĒSELISKO ATTĪSTĪBU UN ŠĪS MŪSU PERSONIGĀS SUBSTANCES SA-GLABĀŠANU SAITĒ AR SAVU PIRMAVOTU- KO MĀCA, PIEM , MŪSU DAINĀS, ARĪ BUDISMA MĀCĪBA.
LAI MOMENTĀ NODALĪTU-NOGRIEZTU ŠĀDU ENERGĒTIKU PAVERDZINĀŠANAS SAIKNI- IR SAVA GALVA JĀNOMAZGĀ AR MŪSU SVĒTUPES DAUGAVAS VAI CITA SVĒTAVOTA ŪDENI, PROTAMS AR NORAIDOŠU DOMU UN ATTIECĪGIEM VĀRDIEM.
TAS BŪTU TĀPAT KĀ UZMEST KOMPARTIJAS BIEDRA KARTI UZ GALDA PARTKOMĀ UN ARĪ PATEIKT, ka VISS.... AR JUMS IR BEIDZIES - SVEIKI, ES ESMU PROJĀM NO JŪSU MAĢIJAS MŪŽIGI !
KĀ AKTUĀLS PIEMĒRS IR VIŅU SLUDINĀTAIS-, KA “TUVĀKAIS…” ESOT JĀUZSKATA TAS, KAS FIZISKI VAI , PIEN M., KĀDĀ SARAKSTĒ TANĪ BRIDĪ ASOT TUVĀKS. BET TAS IR VISLIELĀKAIS MURGS UN SE-VIS APMĀNS !!! NO TĀDA JŪDO-KRIST , BĪBELES MĀŅU PROGRAMAS CILVĒKIEM IR PILNĪBĀ JĀATSAKĀS! TAD BEIGSIES KARI, BEIGSIES KOLONIZĀCIJAS, BEIGSIES ANEKSIJAS, BEIG-SIES OKUPĀCIJAS, SAMAZINĀSIES SLIMĪBAS,
NACIONĀLAS VALSTIS KĀ LATVIJA- ATJAUNOS SAVU NACIONĀLO LIKUMĪGO STATUSU.
JĒDZIENS” TUVĀKAIS”, MUMS CILVĒKIEM, IR TIKAI DZIMTAS UN DVĒSELES RADINIEKI.
MŪSU PAROLE IR F-2-2020

Atbildēt

Niknais

27.12.2018. 20:05

Stulbā bāba direktore-sēž savā darbā un vāverē blaugznas kasa- taisnīgi jau būtu, ja uzreiz pie kartiņu publicēšanas klāt būtu tas tiesas spriedums, citādi tagad izlasa, un vēl kādu stukaču netaisnīgi nomētās ar akmeņiem

Atbildēt

jokste

23.12.2018. 16:11

ŠIE VISI VADOŠIE ČEKISTI,VADA JOPROJAM VALSTI,28.G.VISPIRMS IZZAGA,UN TRŪCĪGOS IR VIEGLĀK SAVALDĪT.VIŅIEM VISIEM IR JASTĀJAS TAUTAS TIESĀS PRIEKSĀ,UN LAI ATGRIEŽ VISU SAZAGTO VALSTS BUDŽETĀ,VISS TIKA DARĪTS AR IEPRIEKSĒJO NOLŪKU-IZZAGT VALSTI,APZAGT TAUTUT.

Atbildēt

Gaga

20.12.2018. 09:16

Vienkārši sakot;ierobežota piekļuve,lai ziņkāri nobremzētu atsities pret sienu,labākajā gadījumā dabūn punu pierē un smilksti kā kucēns.

Atbildēt

Tajos dokumentos ikviens

18.12.2018. 04:06

»

Murgs

Pričom te čekisti? Man nebūs grūti savus datus uzrakstīt,jo tāpat,kas gribēs visu uzzinās.Ko var čīkstēt,atkal slikti


var izlasīt par Latvijas čekistiem visu - par brīvības slepkavu Borovkovu, Godmani, VVF, Bojāru, esošiem AT tiesnešiem, Lembergu utt., Maizīti, Kalnmeijeru.. Jūs tam ticat?

Atbildēt

Murgs

18.12.2018. 00:05

»

čekisti atver čekas maisus

un ievāc informāciju par visiem, kuri interesējas par čekistiem...


Pričom te čekisti? Man nebūs grūti savus datus uzrakstīt,jo tāpat,kas gribēs visu uzzinās.Ko var čīkstēt,atkal slikti!!

Atbildēt

čekisti atver čekas maisus

17.12.2018. 17:37

un ievāc informāciju par visiem, kuri interesējas par čekistiem:
"Reģistrējoties personai būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, (ja nav personas koda - ārzemnieka identifikācijas kods, kas ierakstīts viņa personu apliecinošā dokumentā un valsts, kura dokumentu izdevusi), elektroniskā pasta adrese, kas būs tā lietotāja vārds, un parole, kā arī VDK likumam atbilstošs dokumentu izmantošanas mērķis."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: