Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atpaliekam no Eiropas

23.05.2018. 17:58

Varbūt beidzot ir pienācis laiks milzīgās Veselības ministrijas vietā,ar tās vairāk nekā 300 mūžīgi izsalkušajiem ierēdņiem,atgriezties pie pirmskara Latvijas Veselības departamenta ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,līdzīgi,kā to jau sen ir izdarījušas Igaunija,Somija,Zviedrija,Norvēģija,Islande,Īrija,Nīderlande,Polija,Ungārija,Horvātija,Grieķija,Gruzija un pat Krievija! Lai tāpat kā pirmskara Latvijā nebūtu,ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem!Bez tam,Latvija ir palikusi vienīgā no visām ES valstīm,kurā joprojām nav atjaunotas pat neatkarīgas slimokases,kuras,nevis Veselības ministrijas ierēdņi,pārvalda visu ārstniecības naudu.Lai daudzie miljoni nepazustu kā caurā maisā!

Atbildēt

Gatis

21.05.2018. 22:20

esmu par demisiju !
strādāju mikrouzņēmuma statusā. valstij nomaksāju prasītos MUN nodokļus. pie veselības apdrošināšanas siles, valsts saka, ka par meni apdrošināšanu neuzņemsies. kāpēc ???? tāpēc, ka pats esmu sev darba devējs, ka pats ražoju un no tā uzturēt varu ģimeni ?
vai tiešām labāk, a došos valsts darbā un tikai tad būšu derīgs, lai par mani iestātos?
Anda Čakša , ej mājās !

Atbildēt

aga

16.05.2018. 09:15

Personīgi pazīstu vismaz 5 cilvēkus , kuri oficiàli nav strādājuši nekad. Uzskatu , ka viņi nepamatoti ir saņēmuši bezmaksas medicīnas pakalpojumus pēdējos 20 gadus.
Adekvāts maksājums ir 100eur menesī. 51 gadā tikai legalizē viņus , bet izmaksas gulsies uz godīgiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:15

Esmu pret cien.ministres demisiju, jānovelk līdz rudenim, Saeimas vēlēšanām, varbūt dažiem zaļo mērģlu uzticīgiem faniem pieleks, ka nav ko vēlēt savtīgus impotentus un viegli manipulējamus muļķīšus. Jāļauj zaļo mērgļu ministrei turpināt graut veselības nozari. Vienam koalīcijas partnerim jau sāk pielekt, ka šī ministre ir spējīgs cilvēks, nogremdēs ne tikai veselības nozari, arī savus partnerus paraus līdzi, tiem ūdens ir pie lūpas, atšķirībā no zaļajiem mērgļiem, kuriem ir rezerve. Nervozēja pēdējā MK sēdē par kārtējiem miljoniem, kurus nobumbulēs lieliskā ministre, uzdeva visvisādus nepatīkamus jautājumus, pat uzticamais sarunu biedrs pie kreisā sāna neklusēja. Otrais koalīcijas partneris pindriķīša žaketītes īpašnieka, biļešu un goda rakstu mētātājas un pensionāru kāju nobraucēja personās pagaidām klusē.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:14

»

Troļļu ganss

pofig


Jūsu saturīgie, kodolīgie un katru reizi oriģinālie komentāri neļauj nerakstīt par zaļajiem mērgļiem. Jau bija apnicis, bet tāds uzticams partneris kā Jūs rosina un stimulē, paldies.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 07:32

»

Troļļu ganss

pofig


Mans jaunais un jaukais partneri, jau apnicis rakstīt par zaļo mērgļu kārtējo vārguli VM ministra amatā, tomēr Jūsu lieliskie, saturīgie un oriģinālie komentāri rosina rakstīt, paldies par ierosmi.

Atbildēt

āhaha

16.05.2018. 03:13

Vispār šķiet, ka pienācis laiks nevis vēlēt, bet gan piesaistīt ārvalstu deputātus lai izstrebj te savārītos mēslus. Neizskatās, ka no vietējiem te kādam būtu vēlēšanās, vai varēšana ko iesākt, vairāk par tukšu muldēšanu un personīgās kabatas piesišanu. Atalgojums tak ir ok, ko... Ja var darbaspēks migrēt tur un šur, tad ar ko nez būtu sliktāki tur tajā midzenī sēdošie. :D

Atbildēt

tanks007

16.05.2018. 01:52

..////interesanti, ko tās partijas un partijiņas iedomājas, ka es iešu par tām balsot. Nekad neiešu, lai čakuška pati iet un balso par sevi. Tāpat arī visi pārējie no Eiropas siles ēdošie!

Atbildēt

johans

15.05.2018. 19:56

»

un

kā ar Hipokrāta zvērestu? Ārstam ir jāpalīdz visiem, pat ienaidniekam. Pat lumpeņiem un bomžiem, kā kungiem tos labpatīk nosaukt. Ja nē' tad esam fašisti


No slimnīcas,kurā nokļuvu ar ātro palīdzību ar sirds problemām,mani izrakstīja pie spiedien170 un asām muguras hroniskām sāpēm,kuras mediķi nepagodina ar uzmanību gadiem ilgi.Tā kā fašisms,kurš rakstūrīgs ar dažādu attieksmi pret cilvēkiem pie mums sākās 4.maijā un patreiz strauji progrese,aizdzenot svešumā simtiem tūkstošu latviešu,iedzenot priekšlaicīgi kapā un nabadzībā vēl vairāk.Labējo jeb fašistu darbība Latvijā jāpārtrauc,jo ir apdraudēta veselas tautas eksistence.

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:31

»

marfa

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP


bla, bla, bla, bla, bla, bla. sešo vārdos viss, ko poikāns sarakstījis par veselības aizsardzību.

Atbildēt

maldies

15.05.2018. 10:14

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


Uzvarēs Čakšas bijusā vīra Jura Pūces firma, vai viņa pietuvinātie.

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:25

»

Andrs

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem


-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!
OK, bet kā bezdarba būdams 1++ gadu, es varu ko samaksāt nodoklos (es gan biju visus 10)?

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:22

Šodien, 5. tajā dienā pēc recešu izrakstīšanas, beidzot tās aptiekā dabūju. Bet ilgi gan nācās gaidīt un iet uz to aptieku atkal un atkal!

Atbildēt

ne taču

15.05.2018. 08:39

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


ex vīra un padomnieces kopuzņēmums, kurš tad to nezin !

Atbildēt

Zinošais

15.05.2018. 08:01

»

es it kā

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas...


Nav jau motivācija !
Ja nemaldos Igaunija nopirka no zviedriem savu e-veselību un kā stāsta viss strādājot lieliski.
Taču valsts pārvaldes sistēma pie mums uzbūvēta tā ka svarīgs ir process nevis rezultāts - kāpēc taisīt sistēmu kur nav problēmas - par to taču nevarēs paprasīt papildus naudu.
E-veselības politiskais dzinulis ir naudas apguve ne sabiedrības veselība. citi projekti ne ar ko neatšķiras

Atbildēt

krā.krā

15.05.2018. 07:23

Būtu jau labi,ja kāds arī iedziļinātos un sāktu rīkoties pēc šī Poikāna kunga izteiktā rakstā..taču tiem uz kuriem tas attiecas izliekas par galīgi kurliem un akliem.

Atbildēt

!!!!!

15.05.2018. 07:06

Vajag neatliekamu ZZS siles valdibas arstadinashanu

Atbildēt

Andrs

15.05.2018. 06:42

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!

Atbildēt

insaiders

15.05.2018. 05:50

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību.

Atbildēt

ZZS

14.05.2018. 22:44

nasing spešals

Atbildēt

es it kā

14.05.2018. 22:42

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas, ka tomēr aizdomas, ka mūsējie izceļas, negatīvā ziņā). Jo fons (vēsturiski) ir vienāds. Vecā sistēma, padomju laiku, atcelta. Cilvēki palikuši (daļēji. Daudzi izbrauc. Demogrāfiskie rādītāji slikti). Tie, kas ieguldījuši savu darbu, saņemot algu vēl vecajā sistēmā. Tie, kas vidējos gados. Tie, kas uzsāk (vai neuzsāk) darbu. Daļa (jā, Latvijā tā ir lielāka daļa) cilvēku, kas ir citas valsts pilsoņi vai arī valsts nepilsoņi. Kā ar to visu (padomju veselības budžets tā kā apēsts, tā kā pārveidots kapitālā, beigu beigās naudas trūkst, sabiedrība noveco), kā ar šo līdzīgo situāciju tiek galā mūsu kaimiņi? Tas taču būtu elementāri- veselības sistēmas vadībai salīdzināt to, ko iespējams salīdzināt vienādos apstākļos, un pārņemt nepieciešamo, atmetot (bet pamatojot, kāpēc neder) to, ko nevar realizēt. Kāpēc nekas par to netiek dzirdēts? (Jā, ir visādas "demokrātijas parauga valstis" un labklājības paraugi, bet tie visi ir citos apstākļos veidojušies.)

Atbildēt

Moyartr

14.05.2018. 20:54

Skatieties plašāk, godātie līdzpilsoņi!
Ir kādas 3 lietas, kuras līdz šim LV vara ir bijusi spiesta finansēt no pamatbudžeta. Izglītība, veselības aizsardzība un iekšlietas. Tās ir lietas, kuras ir tas labums, kuru iedzīvotāji saņem no tiem nodokļiem, kuri tiek samaksāti. Pārējo līdz šim varēja arī nozagt. Turpmāk tā vairs nebūs, - izglītības reforma nodrošinās to, ka izglītībai nozīmīgus līdzekļus tērēt nevajadzēs. Čakšas reforma nodrošinās to, ka pieejama kļūs arī tā nauda, kuru līdz šim bija jāatdod veselībai, bet policija un ugunsdzēsēji ... Tie nekad arī nav nekādas īpašās naudas saņēmuši. Policisti varēs turpināt izlikties, ka strādā. Dzīve drīz būs izdevusies, - ar LV pilsoņiem praktiski jādalās vairs nebūs!

Atbildēt

nupat jau sāk palikt par traku-

14.05.2018. 20:12

Pilotprojekts!!!!!!!!!!!!!!!!ārsts sēdēs pie stūres ĀP un būs vēl 2 ārsta palīgi!!!!!!!!!!šoferim darbs būs uzteikts? Čakša! Vai Jūs prātu esat apēdusi?Kā nav kauna!

Atbildēt

Es

14.05.2018. 18:27

Kāmēr pie siles būs ZZS tādas čakšas spļaus visiem virsū no savas ministrijas 4. stāva

Atbildēt

Exe

14.05.2018. 18:27

Ir diezgan naivi sagaidīt no cilvēka, kas neko nejēdz IT, adekvātu sapratni par to, cik maksā DB izveide. Gan jau kāds gudrinieks pačukstējis, cik gribētos saņemt un tante to liek galdā kā reālu ciparu.
Savukārt, IT, gluži kā būvniecībā, ir tikai daži lieli spēlētāji, kas tad arī atļaujas uzgriezt cenu.

Atbildēt

Vienīgā

14.05.2018. 18:27

Velti prasīt demisiju tādai čāčai, kuru premjers pirms MK sēdes publiski apmīļo ar buču uz vaiga. Interesnati, vai tā bija pateicība par "veiksmīgām" reformām, īpašu jūtu izpausme, vai pateicības par kaut ko vēl? Līdz ši Latvijas vēsturē nav zināms tāds sasveicināšanās veids, kā ministru bučošana pirms sēdes. Vēl varētu būt, ka tā ir viena no ZZS reformu izpausmēm. Cinismā šo milēdiju pārspēt varētu tikai tā, kuru tautā dēvē par solču, vēsturē ... atbilstoši katra informētībai.

Atbildēt

-āns

14.05.2018. 18:12

pārdzīvo par piešķirtajiem gandrīz 2 miljoniem, kurus notrallinājusi ZZ$ grūtniece, tai pašā laikā Kultūras ministre vienā mēnesī 0,66 miljonus nolaidīs dibenā, no pavisam 6 miljoniem.

Atbildēt

marfa

14.05.2018. 18:03

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP.
Šitā no maliņas paspīdēt var tikai tādi kā es. Kas var tikai paklausītos muti pavēruši tautas varoņos.
Tu tak tāds esi!

Atbildēt

Lauķis

14.05.2018. 18:02

»

Piekrītu

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki


Par ko te visi brīnās? Šī dāma jau stājoties amatā apgalvoja, ka risinās tikai savas problēmas. Nu, nav taču melojusi!

Atbildēt

Troļļu ganss

14.05.2018. 17:44

pofig

Atbildēt

riebj

14.05.2018. 17:41

Visi šie gadi ir pierādījuši, ka VISI veselības ministri ir NULLES un neko nedara, lai uzlabotu veselības aprūpi, bet tikai iztop silei. Vai nav laiks pateikt vislielāko FUI mediķiem, kuri nevar atrast vienu godīgu un gudru ministru, kas sakārtotu saimniecību. Es tiešām brīnos, kas ir ar mediķiem?????? Tad jāsauc profesionālis no ārzemēm, kur veselības aprūpe ir laba un draudzīga cilvēkiem. Ja jau mediķu saimē visi muļķi un korumpēti!

Atbildēt

Cik ilgi tā pīzda Čakša

14.05.2018. 17:36

čakarēs veselības ministriju?

Atbildēt

Pacients

14.05.2018. 17:27

Medicīnā viss uzlabojas tikai Čakšas intervijās.

Atbildēt

Kāva Bongo

14.05.2018. 16:57

Čukša nepacietīgi dīdījās VW automobiļa aizmugures ādas SĒDEKLĪ - pēc pieredzējušas dīvānā pirdējas ieraduma viņa vēlējās kārtīgi iepirst automašīnas ādas sēdeklī. Nu tik ļoti, ka viņa pilnīgi svīda. Viņai nebija šaubu, ka automašīnas sēdekļi viņa caurpirstu bez problēmām, varbūt pat deformēta kādu detaļu, bet..... Kaut kas viņu atturēja. Automašīnas īpašnieks sāks vēl žēloties. Patiesībā, žēlabas Ministru kabinetā viņu nesatrauca. Kā visiem lielpirdējiem, tās viņai bija, tā teikt, pie vienas vietas. Uz tām viņa varēja no augsta torņa paču... bet tas būtu pavisam nepieklājīgi. Vairāk viņu uztrauca žēlabas masu medijos, piemēram, pietiek.com. Sāks tas Lapsa bakstīt viņai dibencaurumā - sāk, no kurienes un kāpēc tas megapirdiens paspruka, un vai nejauši vai viņa apzināti bojājuši svešu mantu. Bet tad viņai ienāca prātā ģeniāla doma - ja kas, vainīgs būs šoferis - ārpakalpojuma sniedzējs. Viņš taču var, kaut vai tikai intereses pēc vai cerībā par iespējamo lielpirdeja nākotni caurpirst VW sēdekli... Šajā lieliskajā idejā bija daži lieli BET - Saeimas autobaze nebija ārpakalpojuma sniedzējs un neviens nekad neticēs, ka parasts, pat visparastākais šofer;itis spētu caurpirst VW ādas sēdekli. Lai to izdarītu, bija jābūt iekšām!!!! Ja ne gluži skaistām, yad ar jaudu un spiedienu noteikti! Čukšai spiediens pakaļpusē pieauga, un viņa nolēma uzspļaut visiem parastajiem vaukšķiem, mazpiržiem, bezpiržiem un citiem plebejiem. Atviegloti viņa spēcīgi iepirda VW sēdeklī.... Viņa pat sadzirdēja sēdekļa ādas plīšanu.... automašīna sagriezās no šoferim negaidītās iedarbības un gandrīz ieskrēja mājas stūrī, bet par to ČUKŠAI bija maza bēda... Kārtējais ādas izstrādājums bija caurpirsts, URĀ!!!!!

Atbildēt

jau

14.05.2018. 16:56

Citats - Prettiesiski un noziedzīgi ir uzsākt reformu, pat precīzi nezinot, cik cilvēkus tas skars un cik cilvēki paliks bez pilnvērtīgas veselības aprūpes. - mēs jau esam bez aprūpes- t.i. būtībā viss ir maksas pakalpojums- nezinu, cik un kādās rindās jāstāv, lai dabūtu to valsts apmaksāto pakalpojumu- LOR, ķirurgs, flebologs, USG, oftalmologs, ginekologs - beidzamo 4 -5 mēnešu apmeklētie ārsti UN VISI PAR MAKSU, jo cita varianta nav!!!!

Atbildēt

Piekrītu

14.05.2018. 15:40

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: