Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

13.10.2018. 18:27

Tas ,ka Čakša nepārtraukti publiski melo par ārstniecības pakalpojumu pieejamību,jau pierasts-Gebelsa gars ekstāzē par tādu izcilu viņa aroda turpinātāju, bet bet kāda milzīga nauda izzagta ar Vānes tiešu līdzdalību no privātās Balvu slimnīcas,caur Zeitmaņa (tas pats,kurš izkrāpa zemi Trapenes pagastā) privātfirmām,pārsūtīta atpakaļ politmafijas ZZS sponsorēšanai,to Saeimas deputāti izliekas nezinām-nožēlojami! Pat Kučinskis ,uz jautājumu-cik ilgi Balvos zags?,aizgrieza galvu un izmeta-viņiem nākošgad beidzas līgums. Tātad,zin,ka zog,bet taču savējie,lai jau vēl parijas

Atbildēt

viedoklis

13.10.2018. 15:02

Baltija, Krājbanka, Parex, Citadele un turpinājās ar metalurgu un oik..

Ja atgūtu tikai no tā visa kaut vai tikai Einara Repšes galvotos 10 miljonus Liepājas metelurga , nepamatoti 19 000 euro piešķirto pensiju Zaharijam, izvazātās iekārtas, neadekvāti samaksāto maksātnespējas administratoiem, tad šajā gadījumā parādu var nosegt ar uzviju. Starp citu, tie 10 miljoni, kurus galvoja solītājs Einars Repše, bija nodokļu maksātāju nauda. Atgūstiet no Einara Repšes zaudējumus, un būs nauda. Ja nevarat, tad gatavojaties, ka agri vai vēlu tauta taisīs revolūciju ar visu no tā izrietošā, ka zagļiem būs jāatdod visu.

Atbildēt

kaža

12.10.2018. 16:58

Šodien aizgāju uz veselības aprūpes centru,jo vēlējos pārbaudīties pēc divām sirds operācijām.Izrādījās,ka to dotajā iestādē varēs tikai nākamgad.Pieejams tikai maksas acu ārsts.Esmu maznodrošināta,bez iespējas strādāt, persona.Ko darīt?

Atbildēt

jūlis

12.10.2018. 05:50

Neārstējamam arodslimniekam slimībai saasinoties tiek atņemta invaliditāte,veselības aprūpe un pat diagnoze.Hroniskam sirdsslimniekam dzīvam izdevās palikt tikai ar ātrās palīdzības palīdzību,bet tagad nekādi neizdodas pieteikties pie kardiologa,jo telefons ir mūžīgi aizņemts.Acs slimības gadījumā ģimenes ārsts atsakās izrakstīt norīkojumu pie speciālista,bet sazvanīt speciālistu nav iespējams.Nāksies zaudēt arī redzi!

Atbildēt

Ojārs

11.10.2018. 19:43

»

Atkal latviešu deģenerātam

A. P. kaut kas sakāms


A.P. uzrakstīja pareizu komentāru, bet tu tikai lamāties proti no skaudības vai no dumjuma.

Atbildēt

Q

11.10.2018. 16:19

Mazāk zagt vajag, tad pietiks naudas gan medicīnai, gan ceļiem!

Atbildēt

Lelle

11.10.2018. 15:24

Ko tad lai tie nabaga cilvēki maksā, ja viņi visi tiek totāli aplaupīti no partiju puses?
ZZS un NA kretīnus visus miskastē nevis Saeimā!

Atbildēt

alias

11.10.2018. 14:47

Viela pārdomām par tēmu, no kurienes rodas pacientu parādi slimnīcām. Otrās grupas invalīds no bērnības, pabalsts 128 EUR mēnesī. Viena nedēļa Gaiļezera slimnīcā, ieskaitot papildus izmeklējumus, kas bija nepieciešami, rēķina kopējā summa 110 EUR. Tātad visam pārējam mēnesim, tas ir vēl trim nedēļām, paliek 18 EUR. Kā jums liekas, vai šis cilvēks objektīvi spēj divu nedēļu laikā apmaksāt slimnīcas rēķinu? Otrajai grupai nekādu atlaižu nav.

Atbildēt

A.P.

11.10.2018. 14:43

Labs raksts, lai redzētu latviešu nacionālās nelietības veselības aizsardzībā. Ja tautas parāda kopsumma ir tikai 10 miljoni, kas acīmredzot ir veidojusies visā pēcpadomju laikā, tad ir skaidri redzams, ka valsts var atļauties bezmaksas medicīnisko apgādi. Tikai ir nepieciešams nezagt (gadā vidēji vairāk kā 5 miljardus latvieši nozog no valsts budžeta), nenosviest zemē 5 miljonus, kā tas nupat notika ar bezjēdzīgi piešķirto summu putnu baidīšanai Ādažu mežā. Nevajag nozagt 10 miljonus uz homoseksuālistu drauga vizītes rēķina, nevajag miljonus tērēt pederastu "delfu", "satori" uzpirkšanai. Noteikti uzskaitījumu var turpināt par naudas zagšanu, bezjēdzīgu izlietošanu. Tāpat ir skaidrs, ka Latvijā var būt valsts finansēta veselības aizsardzība. Tas tā būtu, ja latvieši būtu cilvēciski attīstīta tauta un būtu kāds morāli vesels spēks, kas neļautu zagt un kaitēt tautai vietējā etnosa izdzimteņiem, kuri jau sen ir pelnījuši ASM.

Atbildēt

Visas reformas LV

11.10.2018. 14:04

ir diversiju pret LV tautsainiecību sekas - sastāvdaļa. Diversiju sastāvdaļa. Sliktas reformas padziļina diversijas efektu. Diversijas sākās ar bankām Baltija, Krājbanka, Parex, Citadele un turpinājās ar metalurgu un oik.. Turpinājums sekos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: