Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzreiz atbildu kritiķiem, kas mēģinās iebilst no sliekšņa. Es zinu, kas bija fašisti un kur tie radās. Zinu, ka nacisti bija Vācijā, ludīti Anglijā, bet hunveibini - Ķīnā. Es neesmu valodnieks, un vārds “ekobiomedfašisti” man liekas neveikls. Tikai mēģinu apelēt pie Eiropas pieredzes un atrast apzīmējumu parādībai, kura ir ļaunāka un tālejošāka par 3.Reiha ideoloģiju, kas joprojām cilvēku apziņā nostiprinājusies kā ļaunuma etalons.

Bet tas tā nav. Jo nacistu rokās nebija pat 10 daļas no šodienas neliešu arsenāla. Tā kā pieturēsimies vien pie vecā, labā apzīmējuma “fašisti”, ko godam nes doktora Mengeles kolēģi baltos uzsvārčos, Gebelsa mantinieki Feisbukā un klimata pārmaiņu “liecinieku” sektas adepti, algotņi un līdzskrējēji, no kuriem mudž latvju establišments un masu mediji.

Vai organizēta pretošanās kustība pastāv?

Pēdējās dienās Eiropa vārās, mutuļo un vietām pat deg. Briseles policija bēg un meklē patvērumu metro stacijās, demonstranti izmanto paštaisītas iekārtas petaržu izšaušanai, un tautas naids lēnām virzās pareizā gultnē - pret globālistu korumpēto, prettautisko lokālo varu.

Vienota pretošanās fronte gan joprojām nepastāv, vērojama reģionāla un informatīva pārrobežu sadarbība. Tomēr drīzumā sagaidāma arī nopietnāka koordinācija un finanšu plūsmas pastiprināšanās, jo globālistu nekaunīgais uzbrukums devis skaidru signālu nacionālajam kapitālam daudzās valstīs. Un šis, pamatā rūpnieciskais, kapitāls saprot, ka, nepārejot aktīvā uzbrukumā, tas zaudēs globālajiem plēsoņiem.

Notikumu gaita visu saliek pa vietām, pat mūsu Izmirātā iesēdināts Lembergs, bet ierosināti procesi pret Šleseru un Šķēli. Un var pat nešaubīties, ka bezkompromisa Bordāna “troikas” ietupinās jebkuru dzīvu būtni, ja vien to prasīs globālo baņķieru intereses un kurss uz vietējo konkurentu iznīcināšanu. Paredzams, ka nacionālais kapitāls savai aizsardzībai drīz radīs gan savas kustības, gan arī cīņas ideoloģiju.

Kur slēpjas pretošanās kustības spēks?

Pamatkļūda, ko pieļāva globālās afēras un Lielā Reseta plānotāji, ir fatāla un izriet no viņu mehāniskās pasaules uztveres, - viņu skatījumā mēs esam tikai bioroboti, staigājoši gaļas gabali, kuros piezemēt vakcīnas un dokumentēt tās fermas uzskaites sistēmās digitālā veidā. Dieva jēdziena un garīgās pasaules šajos aprēķinos nav. Dieva gan bieži vien nav arī Rietumu vidēji statistiskā cilvēka pasaulē, bet tas pilnīgi noteikti slēpjas Rietumu cilvēka arhetipiskajā konstrukcijā un neredzamajā kodā. Mēs visi esam no Renesanses, tas pamatos nav sātanisms, bet dievcilvēka un garīgu meklējumu koncepts un cilvēka būtības pirmkods, ko neuzrāda labi apmaksātu gēnu inženieru dārgās iekārtas.

Savukārt šis pats pirmkods signalizē jebkuram Eiropas iedzīvotājam, ka ienaidnieks ir pietuvojies pie pašas cietokšņa sienas un tālāka atkāpšanās nav iespējama. Un šis ienaidnieks ir atnācis ne tikai paņemt viņu un viņa mantu, bet arī ielauzties viņa būtībā un modificēt viņa ķermeni.

Cik augsts ir sāpju slieksnis?

Bija interesanti vērot, cik ātri vai lēni mans paziņu loks sāka saprast visa notiekošā absurdumu. Dažiem viss bija skaidrs pirmajos plāndēmijas mēnešos, daži nav sapratuši vēl tagad, pat bez darba sēdēdami. Tomēr šobrīd notiek lavīnveidīga pamošanās no mentālās komas, jo dabiskā racionalitāte strauji atgriežas pie kritisku sliekšņu sasniegšanas.

Labi strādā aizkustinošā Kariņa vēlme iemānīt trešo šprici pa virsu divām citām tikpat bezjēdzīgām. Vakcinēto biežā slimošana un nāves ir padarījušas procesu absurdu vairākuma acīs, ko apstiprina arvien sarūkošie vakcinācijas tempi. Nākošais klupšanas akmens ir vakcīnu derīguma termiņš, jo tūlīt plašs sabiedrības slānis kļūs “nesadarbīgs” un daudzi 3. reizi durties vairs neies. Presings uz šo sabiedrības daļu ir neproduktīvs, jo ļoti daudziem vairs nav ko zaudēt, un es nebrīnītos , ja kāds īpaši “nesadarbīgs” mēģinātu ielauzt Pavļuta pauri tā vietā, lai saņemtu “balstvakcīnu”.

Taču vairums izmisušo cilvēku, kas joprojām ir savas valsts patrioti, domā absolūti pareizi. Un, proti, jo ātrāka un nesaudzīgāka būs pretošanās un valdošās elites nobīdīšana, jo labākā starta pozīcijā un atjaunošanu atradīsies valsts. Jo samierināšanās ar vardarbību to nenovērš, upuris nonāk arvien zemākā spirāles posmā. Domājot par maizi, nedrīkst aizmirst par brīvību, - tas ir taisnākais ceļš, lai pazaudētu abus.

Ko darīt?

Globālistu kontrolētie mediji, profesionālie siseņēdāji, “eksperti” un cita globālistu tauta klaji sola pārtikas cenu pieaugumu, piegādes ķēdes tiek apzināti sarautas, minerālmēslu ražošana lēnām apstājas. Fakts, ka tuvojas bads, ir acīmredzams.

Un nevajag gaidīt, ka Kariņa valdība pieņems valsts programmu par degvielas ražošanu uz vietas, valsts lauksaimniecības programmu Latvijas apgādei ar graudiem un elementāro pārtiku. Nesagaidīsiet pat tad, kad pusvalstij vairs nebūs ko ēst.

Viņi ceļ un cels nodokļus tik ilgi, kamēr ikviens sapratīs, ka ir tikai viens vīruss un tā ir Kariņa hunta. Un tautas izdzīvošana ir tikai tautas rokās, un izdzīvošanas kvalitāte ir atkarīga no tā, cik ātri šo huntu izdosies likvidēt. Maldu migla ir kritusi, nav vakcinēto un nevakcinēto, nav krievu un latviešu. Ir cilvēki pret robotiem, gluži kā Terminatorā.

Katrs no mums ir kareivis, katrs nes brīvo garu, katram ir tiesības izvēlēties, kādā pasaulē viņam dzīvot. Šķiru cīņa nekad nav nesāpīga, arī šoreiz nāksies tikt galā ar klimaktēristiem, zaļās pārejas klimatneitrālistiem, bezoglekļa publiku, globālās sasilšanas praviešiem un citiem nejēgām, kas vai nu aiz stulbuma vai naudas dēļ karo nepareizā pusē.

Karot nepareizajā pusē ir ļoti nopietni. Amerikāņu dokumentālie kadri rāda, kā raustās Dr.Mengeles kolēģu kājas pie karātavām. Vai Jums, Latvijas ārsti – LTV sejas, liekas, ka viss Jūsu sadarītais tā vienkārši “uzsūksies”? Vai Jums, Koalīcijas biedri - balsojamie roboti, liekas, ka Jūsu balsojumi nav pierakstīti? Vai esat dzirdējuši, ka revolūcijas apēd savus bērnus?

Klausa Švāba pieteiktā 4.industriālā revolūcija nebūs izņēmums - tā apēdīs Jūs!

Novērtē šo rakstu:

253
34