Menu
Pilnā versija
Foto

Paralēlā vara

Lauris Galiņš · 11.11.2020. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

14.11.2020. 18:36

Pa augšu maisās kāds spalvains kadrs,kurš īsti nezina pat savu dzimšanas gadu,kuram vienalga kā viņu godā,lai tikai ļauj mierīgi atsēdēt savu termiņu godā krēslā,arī inteliģences brieduma tests,visai negatīvs.Izrādās ,kā šīs spalvainais jūtās visai trūcīgs valstī,kurā pensionāriem var atļauties pensijas ASV prezidentiem cienīgas,tātad arī algām augstām personām jābūt analogām,tad sanāks arī spalvu apkopšanai.

Atbildēt

??

12.11.2020. 06:10

»

Soņa Garlaicīgā

"Var nomainīt pat 100 valdības, tās atlaižot un ievēlot no jauna, tomēr tās visas izlaidīsies un būs līdzīgas, ja tām nebūs konkurences - paralēlās varas ... - "pilnīga aplamība, ka "izlaidīsies". Arī var ievēlēt 100 zelta deputātus un nekas nemainīsies. Kādēļ...


Kas jādara:
(1) Vēlēšanu likuma jauns variants vai 1922. gada likuma

Tu par to likumu, pēc kuraievēlēto Saeimu Ulmanis patrieca, jo vairs nespēja izturēt to bardaku, kas tur darījās?

Atbildēt

Asis

11.11.2020. 23:19

Interesanti, ka neviena partija pat nemēģina iegūt 51% balsu! Visām ir labi savā starpā sadalīt ministrījas, un tad saimniekot savās savtīgās interesēs. Kaut izveidot partiju bloku, ar savu konservatīvu, vai kreisu orientāciju, neviens pat nemēģlna. Ar ko tas izskaidrojams?

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

11.11.2020. 21:32

»

Atkal pieķēzījis

mikropisans


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis

11.11.2020. 20:21

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


mikropisans

Atbildēt

Soņa Garlaicīgā

11.11.2020. 18:18

»

Analoģija šim rakstam

Kā būtu, ja uz egles stumbra paralēli izveidotu ozola stumbru? Tā egle, nejūtot konkureci, ir galīgi izlaidusies.Tas ozola stumbrs to egli noteikti iespaidotu un varbūt kādi progresīvākie no egles zariem mums palīdzētu to ozola stumbru izveidot. Žēl tikai, ka tie progresīvie egles zari visi savā starpā...


"Var nomainīt pat 100 valdības, tās atlaižot un ievēlot no jauna, tomēr tās visas izlaidīsies un būs līdzīgas, ja tām nebūs konkurences - paralēlās varas ... - "pilnīga aplamība, ka "izlaidīsies". Arī var ievēlēt 100 zelta deputātus un nekas nemainīsies. Kādēļ?

ASV prezidents pēc ievēlēšanas, man liekas, nomaina valstī viss svarīgākās amatpersonas, vārdu sakot - nomaina "GALVENO NOMENKLATŪRU".

JKP, Jānis Bordāns kaut ko domāja darīt (sliņkā Ērika Kalnmeiera nomaiņu, SAAB sliņķa fīrera nomaiņu utt. , bet viņu apvainoja policejiskas varas realizēšanā, mafija, organizētā noziedzības grupējumu (partijas) satrakojās un pats galvenais - neļāva veidot progresīvu, pareizu valdību un viņiem, ONG, pavilkās līdzi viņiem pakārtota nomenklatūra ar savu asaru jūra - kas tagad notiks NEPIĻAUT. ATSTUMT NO VALDĪBAS veidošanas. Un "pavilkās līdzi PAVĻUTI, KARIŅI pat āksts KAIMIŅU puika gobzemi utt. Tiesiskums visiem minētajiem pie pakaļas.

Kas jādara:
(1) Vēlēšanu likuma jauns variants vai 1922. gada likuma R E F E R E N D U M S - par Vēlēšanu likumu ar "grozāmiem sarakstiem" utt.

(2) Atcelt vairākus likumus, kas neļauj nomainīt N O M E N K L A T Ū R U pēc jaunās valdības izveidošanas;

(3) Pieņemt likumu, ka korupcijas gadījumos un/vai valsts mantas, īpašuma izsaimniekošanas gadījumos piemēro A R E S T U ( apcietinājumu līdz tiesas spriedumam) - visos gadījumos.

(4) Pieņem likumu par partiju sponsorēšanas
F O N D A izveidošanu, nosakot, ka visos citos gadījumos naudas iemaksa, ziedošana partijām ir krimināli sodāma.

Sarakstu var papildināt, turpināt.

Aldis Gobzems, manā sievietes apziņā, ir tāds pat āksts kā Kaimiņš un Co.

Atbildēt

dalia

11.11.2020. 18:09

doma pareiza .

Atbildēt

Analoģija šim rakstam

11.11.2020. 17:27

Kā būtu, ja uz egles stumbra paralēli izveidotu ozola stumbru? Tā egle, nejūtot konkureci, ir galīgi izlaidusies.Tas ozola stumbrs to egli noteikti iespaidotu un varbūt kādi progresīvākie no egles zariem mums palīdzētu to ozola stumbru izveidot. Žēl tikai, ka tie progresīvie egles zari visi savā starpā konkurē par vietu zem saules un viņiem nospļauties par tādu ozola stumbeni uz egles rumpja. Varbūt mēģināt tos zarus kaut kā apvienot, nosēdināt pie viena galda un pārliecināt, lai pārstāj baroties no tā egles stumbra un pieslēdzas jaunajam ozola dzinumam?
Šī teorija, ko te izklāstīju ir visai laba, būtiskāks gan ir cits jautājums – kas no tā visa iznāks?

Atbildēt

Vienīgais sausais atlikums no raksta ir ideja par “paralēlo varu”

11.11.2020. 17:17

NVO pārsvarā visas ir specdieniestu un dziļās pasaules vadības inspirētas. “Masonu mazdārziņi”.

Pilnīgi neadekvāta, mūsdienām neatbilstoša ir doma, ka esošo varu var no apakšas izmainīt, pārmainīt utt. “Demokrātija” ir tikai process, kā varu leģitimizē pie varas esošie. To paturot. Valsts korporācijā, ko veido partokrātija un specdienesti savām vajadzībām.

Paralēlie varu var vienīgi veidot, lai aizstāvētu savas tiesības un intereses, tautas tiesības un intereses, vienlaikus sodot valsts amatpersonas kā privātpersonas. Jo likumi jau sarakstīti skaisti, bet vara tiem iluminātiski uzspļauj. Pie katras amatpersonas policistu nepieliksi!

Paralēlā vara vien var līdzināties slepenai globālās finanšu koroporokrātijas dziļajai pasaules vadībai, tikai tādu realizējot tautas apdzīvotā teģionā.

Piemērs ir ebreju impērijas trīs standarti, kurus ievieš ES un Latvijaz likumdošanā ar cionistu rokasgrāmatu 6. Saeimai - “Gudro stratēģija un taktika.”

Atbildēt

paardomas

11.11.2020. 17:09

Galvenā vara ir kapitāls.
Dodiet man iespēju drukāt naudu,man būs vienalga kas pieņem likumus.A.Rotšilds.
Ir izveidojusies sistēma kur galvena vara ir kapitāls,pārējie ir tikai pārvaldnieki.Mūziku pasūta tas kas maksā.
Latvijā,arī visa rietumu ,,civilizācijā,, valda kapitāls,nav valdību,ir tikai parvaldnieki,paralēlās varas.
Arī PSRS nebija savādāk,galvenais pārvaldnieks bija Armands Hammers,nevis Brežņevs vai Hruščovs,vai Staļins.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: