Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš ceturtdien publiski nāca klajā ar paziņojumu, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, reaģējot uz iedzīvotāju aizdomām saistībā ar valsts iestāžu finansiālu un cita veidu līdzdalību festivālā lampa, „tērē laiku muļķībām”. Pietiek šodien publicē lasītāja iesūtītas fotogrāfijas un aprakstu, kas parāda, ka arī „parastajiem cilvēkiem” domātās ceļazīmes Valsts kancelejas direktoram liekas tīrās muļķības.

„Izbrauca ar savu auto no Ministru kabineta ēkas vārtiem un uzskatāmi nolika automašīnu tieši zem „apstāties aizliegts” zīmes. Izkāpa. Smēķēja. Gaidīja, iespējams, draudzeni,” tā fotogrāfijās fiksēto Valsts kancelejas direktora rīcību apraksta Pietiek lasītājs.

„Dāmu sagaidot, atvēra durvis apsēdināja, aizvēra durvis, gods kam gods, tādā ziņā tiešām džentlmenis. Smēķēja vēl vienu cīgu un tad rādīja caur stiklu kādu fotogrāfiju telefona displejā. Ritēja vēl kādas 3-4 minūtes, un dāma uzskatāmi garlaikojās salonā – tobrīd dzinējs bija ieslēgts, acīmredzami darbināja kondicionētāju, jo tobrīd svelme bija +34C,” notikušo apraksta lasītājs.

„Jautājums vai nevajadzētu būt džentlmenim arī pret sabiedrību, daudziem desmitiem ļaužu, kuri to visu paspēja novērot no Saktas puķu tirdziņa un pret citiem šoferīšiem, kuri izmisīgi riņķoja, lai meklētu brīvu auto vietiņu ziedu iegādei?” – šāds jautājums viņam radies, vērojot, kā Valsts kancelejas direktors ceļazīmē norādīto uzskata par „tīrām muļķībām”.

Lasītājs vēl piebilst - uz ielas Tieslietu ministrijas pusē bija brīvas vietas zīmes stāvvietā ar papildzīmi „Tikai ar Valsts kancelejas atļaujām”: „Vien dažus metrus bija jāpabrauc tās darbības zonā. Arī šim kundziņam realitātes sajūta zudusi...”

"Vienīgais komentārs no manas puses ir sekojošs - vēlos atvainoties, ka minētajā gadījumā esmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un minēto laiku esmu novietojis transporta līdzekli tam neatļautā vietā. Turpmāk apņemos daudz rūpīgāk sekot līdzi tam, lai šādas situācijas neatkārtotos. Vēlreiz vēlos pateikties par saņemto aizrādījumu," - tā Pietiek lasītāja iespaidus un secinājumus komentēja pats Valsts kancelejas direktors.

Vienīgais komentārs no manas puses ir sekojošs - vēlos atvainoties, ka minētajā gadījumā esmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un minēto laiku esmu novietojis transporta līdzekli tam neatļautā vietā. Turpmāk apņemos daudz rūpīgāk sekot līdzi tam, lai šādas situācijas neatkārtotos.

 

Vēlreiz vēlos pateikties par saņemto aizrādījumu

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0