Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viens

04.07.2015. 00:51

»

neviens

taču netraucē to pilno patiesību publicēt. Jābūt priecīgam, ka ir tāds Ivars, kurš vēl visu zina un ir ļoti daudz ko izpētījis. Un cerams, ka arvien vairāk cilvēku nāks klajā ar to, ko zina. Nekas jau nav mūžīgs (saistībā ar meliem un noziegumiem it īpaši


Ja kāds ir patiess, tad Radisona kungs noteikti. Ja politikā būtu vismaz kāda puse tādu prātu un godaprātu kā viņš, Latvijā nevajadzētu kā pātarus skaitīt zoodārza veiksmes stāstus, lai tautai, kam kuņģis sāk jau pie mugurkaula lipt, ar iebiedēšanu varētu kārtējo nodokli izspiest, bet katru vīkendu lidosta būtu pārpildīta ar Latvijas pensionāru rindām izlidošanai uz kādu kūrortu pasauļoties....

Atbildēt

neviens

30.06.2015. 20:04

»

Nikolajs Avens

Biedrības Atvērtās pārvaldības ... valdes loceklim Ivaram Redisonam muti neaiztaisīs. Kā jau jurists, Latvijas Juristu biedrības dibinātājs un Augstākās tiesas priekšsēdētāja Andra Guļāna paralēlklases kolēģis Ivars Redisons ļoti daudz zina. Taču tajā pašā laikā Ivars Redisons nav patiess līdz galam...


taču netraucē to pilno patiesību publicēt. Jābūt priecīgam, ka ir tāds Ivars, kurš vēl visu zina un ir ļoti daudz ko izpētījis. Un cerams, ka arvien vairāk cilvēku nāks klajā ar to, ko zina. Nekas jau nav mūžīgs (saistībā ar meliem un noziegumiem it īpaši).

Atbildēt

Nikolajs Avens

30.06.2015. 17:53

Biedrības Atvērtās pārvaldības ... valdes loceklim Ivaram Redisonam muti neaiztaisīs. Kā jau jurists, Latvijas Juristu biedrības dibinātājs un Augstākās tiesas priekšsēdētāja Andra Guļāna paralēlklases kolēģis Ivars Redisons ļoti daudz zina. Taču tajā pašā laikā Ivars Redisons nav patiess līdz galam. Puspatiesība ir ļaunāka par meliem.

Atbildēt

pilsonis

30.06.2015. 12:06

LR Uzņēmumu reģistrā reģistrētajam „Baltic-American Enterpise Fund”, reģ.Nr.1000044728, adrese 1625 K.Street, N.W., Suite 903 Washington, D.C.20006 U.S.A., kura pārstāvniecībai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā dots reģistrācijas numurs 40006004400, pārstāvniecības Latvijā mērķis - palīdzības sniegšana mazajiem un vidējiem privātajiem uzņēmumiem.

Atbildēt

pilsonis

30.06.2015. 11:58

»

Ledus

Nav saprotams - kurš piešķīra nodokļu atlaides un saskaņā ar kādiem normatīvajiem aktiem


1995.gada 20.decembrī tika noslēgts Amerikas Savienoto Valstu Valdības un Latvijas Republikas Valdības Līgums par Ekonomisko, tehnisko un ar to saistīto palīdzību, kas ratificēts Saeimā 1996.gada 24.janvārī.

Atbildēt

Ledus

30.06.2015. 09:35

Nav saprotams - kurš piešķīra nodokļu atlaides un saskaņā ar kādiem normatīvajiem aktiem?

Atbildēt

vista

29.06.2015. 20:57

Kāpēc KROLL neizmeklēja PAREX afēru?

Atbildēt

Uldis Sēne

29.06.2015. 19:18

»

???

Tas jau ir tāpat, kā rakstīt iesniegumu noziedzīgā grupējuma organizatoram. Tieši rietumvalstu valdības (kā eiropā pieņemts teikt lobistu ietekmē) ir izveidojušas noziedzīgos veidojumus - beznodokļu paradīzes. Kuriem pateicoties, valstis zaudē miljardus, triljonus ne tiekai neiegūtos nodokļos, bet arī...


Gluži mans viedoklis. Rakstīt iesniegumu mafijai, kas tēlo taisnīguma funkciju pildītāju, ir visai bezjēdzīgi, taču, no otras puses, vajadzīgi, lai jau tā milzīgajā pierādījumu mapē pret šo mafiju, tiktu ievietots kārtējais pierādījums, kas, ļoti ticams, izpaudīsies kā Starujumas & Co ciniskā lavierēšana un lietas ignorēšana.

Atbildēt

olallā

29.06.2015. 19:11

Izskatās ka visi zin....bet klāt ķerties iespējams ka baidīsies jo rādās ka likme ir augsta

Atbildēt

???

29.06.2015. 18:44

Tas jau ir tāpat, kā rakstīt iesniegumu noziedzīgā grupējuma organizatoram. Tieši rietumvalstu valdības (kā eiropā pieņemts teikt lobistu ietekmē) ir izveidojušas noziedzīgos veidojumus - beznodokļu paradīzes. Kuriem pateicoties, valstis zaudē miljardus, triljonus ne tiekai neiegūtos nodokļos, bet arī izkrāptos, izsūknētos nāciju labumus. Un Latvijas bankas, atbilstoši deviņdesmito gadu atbalstītajam attīstības plānam, ir ārpakalpojumu sniedzēji šādiem darījumiem. Bet banku klientiem, kas izmanto šīs paradīzes ir jāatceras, ka šodien pēc papīriem jūs esat beneficiārs (nominants ir piemēram Vanagels), bet rīt jūs varat būt arī ubags, jo šādu veidojumu juridiskās nianses var novest pie pilnīgas līdzekļu izņemšanas un visu reālo biznesa īpašumu, ķīlu atņemšanu, ja kādam ir interese par jūsu biznesu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: