Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

02.08.2021. 11:57

Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

Сколниециньш из святорощи

02.08.2021. 11:55

Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #святороща

Atbildēt

Zilgma

31.07.2021. 07:15

Vispār jau es labāk kopojos ar večiem, bet tie mani komenti lgbt aizstāvībai, tas tā, lai interesantāk. Visa tā lgbt būšana būtu likvidējama jau saknē
.

Atbildēt

Franklins

31.07.2021. 06:34

Vispār ko tie lgbtghh pārstāvji tā ārdās? Kāda gan daļa kurš ar ko dara guļamistabā!!! Nav ko propogandēt izvirtības ko pārsvarā arī šie dara nevis konstruktīvi risina savas juridiskās problēmas! Juridiski tie daži kas vaimanā ka nav sakārtots, tie melo ir visāda veida līgumi, vienošanās, pilnvaras utt!
No malas skatoties izskatās , ka mērķis lgbtghh pārstāvjiem ir nevis juridisko problēmu sakārtošana, bet izvirtības utt propogandēšana! Kas būtu bērnam 7 gados jāzin par brīvo mīlestību?? Tas ka pēc tam rodas bērni nevis stumšanās un berzēšanās pēc kuras nerodas bērni! Katram bērna vecumam ir jāmāca par dzīves īstenību tik daudz un tādā līmēni kāda ir bērna attīstība, nevis uzspiest visiem pēc kārtas.
Kamēr tie bērniem varavīksni nozagušie ārdīties un činkstēs ka viņus apspiež ieteiktu doties uz citu valsti un tur propogandēt brīvo mīlestību, ģimene pamats un attīstības šūna ir vīrietis un sieviete nav ritenis jāizdomā no jauna.

Atbildēt

Nu!

30.07.2021. 21:47

Trakākais jau ir tas, ka zilgmas (lgtb) nesaprot, ka ir slimi !!!!! Viņi to nesaprot!!!! Nožēlojami....

Atbildēt

Zilgma

30.07.2021. 20:05

»

Kasiņš

Aizveries, slampa


Apklusti, homofob!

Atbildēt

Zilgma!

30.07.2021. 20:04

Paldies par šo rakstu!!!

Atbildēt

ESMAIJA

30.07.2021. 18:40

Es nepārstāvēšu vienīgo patiesību. Es zinu un man par to šaubu nav, šie cilvēki ir slimi un viņu seksa apmierināšana ir vairak kā pretīga. Es domāju - viņi paši ir nelaimīgi un viņu vecāki neticu, ka ir laimīgi. Esmu lasījusi, ka šo slimību var ārstēt, tikai tas jau jāsāk pēc iespējas agrāk, Bet runājot par bērnu apdociju - tam esmu kategoriski pret. Vecāki cenšas dot saviem bērniem visu, ko uzskata par labu esam. Ko divi homosaksuāļi vai divas lesbietes mācīs saviem adoptētajiem bērniem? Vai - kā tas notiek dzīvē -tie kļūs par savu viltus vecāku spoguļiem? Vai tur netiks legalizēta pederastija. Tas nav normāli, ka slimi cilvēki neapzinās savas kaites, bet paziņo par tām ar lepnumu, it kā paziņojot, ka tās viņus padara pārākus par vienkāršiem Dieva radītiem veseliem cilvēkiem. Es nespēju pārvarēt riebumu skatoties uz mūsu ārlietu ,inistru tieši par šiem vārdiem - es ar lepnumu paziņoju... Nu par ko rur lepoties? Lai viņi dzīvo, lai precās vai šķirās, ja citādi nevar, bet šajā lietā lai neiesaista bērnus.

Atbildēt

Fakts

30.07.2021. 12:25

Autoram paldies par viedokli! Pievienojos par 100%.

Atbildēt

bērni

30.07.2021. 09:03

»

hmm

Droši dodies uz bērnunamu, ieskaties bārenim acīs un informē, ka šo lēmumu tu pieņem viņa vietā. Ka tavu fobiju dēļ, viņa iespēja tikt adoptētam un augt ģimenē ir ievērojami mazāka...


ap 8 gadu vecumu sāk kritizēt savus vecākus, sevišķi, ja viņi redz ka tie nedzīvo kā citi.
Dažreiz ģimenēs iet tik slikti, ka labāk bērniem būtu bērnu namā.
Un bērnudārzi jau daudz neatšķiras, bērni tikai iet uz mājām pārnakšņot, vecāki jau tā darbā noguruši, vēl vajag vakariņas gādāt un par drēbēm parūpēties.
Domājiet, tie mazie bērni tā grib dzīvot bērnudārzā? Bet pie visa var pieradināt.

Atbildēt

IM

30.07.2021. 08:38

Divkosība un agresija, protams, homoseksualitātes ierocis, pasaules kārtības jaukšanai un naida radīšanai. Bet, ak vai, ja tas būtu viss. Un galvenais, ja tas būtu nejauši.
Bet tas absolūti nav nejauši, tā ir apzināta rīcība lai aiz tās slēptu galvenās homoseksualitātes kaitnieciskās dabas nianses, lai aiz tās slēptu homoseksualitātes krāpnieciskos biznesa plānus mantojuma lietu sakārtošanā, un bērnu aplamā izglītošanā un, praktiski var teikt, nozagšanā vecākiem.
Tā ka rakstā ir tikai par kaitniecības ziediņiem, kaitniecības odziņas nemaz nav minētas vai ar nepiedodami minētas neitrālā garā.
Jāmeklē risinājumi? Kāds naivums meklēt tur kur nemaz nevar būt. Risinājums ir tikai viens, homoseksuālisms dzīvo skapī.

Atbildēt

hmm

30.07.2021. 05:08

»

Oki

Tu draudziņ vari pat nekur nebraukt bet ieslēgt TV vai datoru un noskatīties entās filmas par bāreņu likteņiem , kur viņi ir tikuši atdoti "audzināšanā" interesantās "partnerapvienībās" . Noskaties te , ko viņš par to domā...


Droši dodies uz bērnunamu, ieskaties bārenim acīs un informē, ka šo lēmumu tu pieņem viņa vietā. Ka tavu fobiju dēļ, viņa iespēja tikt adoptētam un augt ģimenē ir ievērojami mazāka.

Šeit, starp citu, ir arī pētījums par augšanu dažādās ģimenēs. Autori autoritātes, pētījums akadēmiskā vidē daudz debatēts, plaši citēts.
https://psycnet.apa.org/record/2001-05942-001

Nākamreiz dod zinātnisku atsauci saviem apgalvojumiem

Atbildēt

Oki

29.07.2021. 21:00

»

hmm

Interesanti, kas bērna labsajūtai un emocionālai inteliģencei ir labāk? Augt viena vecāka ģimenē, augt homoseksuāla pāra ģimenē vai augt bērnunamā...


Tu draudziņ vari pat nekur nebraukt bet ieslēgt TV vai datoru un noskatīties entās filmas par bāreņu likteņiem , kur viņi ir tikuši atdoti "audzināšanā" interesantās "partnerapvienībās" . Noskaties te , ko viņš par to domā :

https://www.youtube.com/watch?v o0v2QDUd_s0

Un te vēl info :

https://www.dw.com/en/russia-launches-criminal-case-over-gay-adoption/a-49638863

https://www.bbc.com/news/world-europe-55324417

Atbildēt

fakts

29.07.2021. 19:38

»

Pensionāre

Tieši "tradicionālo ģimeņu vērtību "sludinātāji piespež LGBT atgādināt, ka viņu tiesības nevienu neapdraud. Kad beigsies LGBT zākāšana, viņiem zudīs iespēja atgādināt par savu eksistenci


Cilvēkiem nav pieņemamas perversijas.Psihiski slimniekiem ir tiesības ārstēties,nevis izrādīt savas perversijas publiski.

Atbildēt

hmm

29.07.2021. 19:36

Interesanti, kas bērna labsajūtai un emocionālai inteliģencei ir labāk? Augt viena vecāka ģimenē, augt homoseksuāla pāra ģimenē vai augt bērnunamā?

Aizbrauc uz bērnunamu un pasaki tiem bērniem, ka tu personīgi esi par to, lai šie bērni nekad, nekad nedzīvo ģimenē, un ka, tavuprāt, viņiem jāturpina dzīvot bērnunamā līd 18 gadiem. Pēc tam lai iet, kur acis rāda.

Atbildēt

Pensionāre

29.07.2021. 19:06

Tieši "tradicionālo ģimeņu vērtību "sludinātāji piespež LGBT atgādināt, ka viņu tiesības nevienu neapdraud. Kad beigsies LGBT zākāšana, viņiem zudīs iespēja atgādināt par savu eksistenci.

Atbildēt

kļimoviča aita

29.07.2021. 18:13

Un kas viņiem dod šo "iespēju pārdalīt tiesības“?

Citiem vārdiem sakot - kas visā pasaulē cenšas sarīdīt netradicionālas orientācijas cilvēkus ar normāliem cilvēkiem?

Atbildēt

sen

29.07.2021. 18:09

jau politiska cīņa, kreisie

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: